SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

PL Realia - czyli co warto brać

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 12190961

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 911 Wiek 36 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 13784
Którego testo najlepiej na poł roku, albo lepiej jaka firma i obojetne susta oma, mox jakiś 300czy ch** wie co bo mi sie wydaje ze takie stężenie i tak nie sdziała, wiec zwykłe cypio albo enan?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 13140 Napisanych postów 18874 Wiek 32 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 339452
Bity enan genamed i androchem. Andro mnie bolał ale rzadszy olej to łatwiej się biło moc porównywalna w moich odczuciach to i to po 5 miesięcy szło
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1474 Napisanych postów 10261 Wiek 53 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 84499
Gazzz
Którego testo najlepiej na poł roku, albo lepiej jaka firma i obojetne susta oma, mox jakiś 300czy ch** wie co bo mi sie wydaje ze takie stężenie i tak nie sdziała, wiec zwykłe cypio albo enan?



Jak masz omkę apteczną to wybór nie podlega dyskuji,, kup do tego jakiegoś dobrego propa i dawkuj np w pon omka250mg +50mg propa czwartek 50mg sobota - 50mgdo 100mg propa. Dawka tygodniowa to 350- 400mg testosteronu.

Jak masz dostęp do prolki to bierz prolo i pon i czwartki po 200mg 2ampułki.

Natomiast jeśli wybierzesz jakiś ug cypio to dawka minimalna to 500mg tygodniowo , nie licz na to że długie estry trzymają stężenie deklarowane przez producenta, bliższe maksymalnego stężenia są zawsze ktrótkie estry w tym wypadku prop ale nie tylko przykładem może być npp, krótki masteron czy trenbolon acetat.

najsłabszy inhibitor wychwytu zwrotnego serotoniny,

- najmniej selektywny inhibitor wychwytu zwrotnego serotoniny.
TABELA WEDŁUD KSIĄŻEK PISANA NA PODSTAWIE MOICH ODCZUĆSKDER-paroksetyna fluvoksamina

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
krzykacz Moderator
Ekspert
Szacuny 21779 Napisanych postów 71347 Wiek 41 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 575995
Gazzz
Którego testo najlepiej na poł roku, albo lepiej jaka firma i obojetne susta oma, mox jakiś 300czy ch** wie co bo mi sie wydaje ze takie stężenie i tak nie sdziała, wiec zwykłe cypio albo enan?



Omka lub prolo. Chyba, że masz dojścia do towaru z aptek zagranica to wiadomo że to.

doping & zdrowie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
krzykacz Moderator
Ekspert
Szacuny 21779 Napisanych postów 71347 Wiek 41 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 575995
marrcii
Cypio Bioniche i Tren E w białej butli. Będzie dobry towar?



Zmieniony przez - marrcii w dniu 2016-08-03 21:20:21



Z Bioniche biłem trena acet i robił robotę, o pozostałych widziałem i słyszałem że równie dobre. Ogólnie to co bałem z tego laba chwalę sobie.


MAniexJSA
Brał ktos npp z tego prime labs ? bo obecnie tylko z tego dostepne mam...


Jeśli masz na myśli Primus Labs to możesz w niego inwestować śmiało.


Pazur77
wino z vermo ok ? czy cos lepszego polecicie ;>


Np Primus Labs, Platinium, Alpha, Shree, Bałkan, BM, Biosira, Bioniche, Tajskie pozycje, Euromed, DB Pharma, Malay, BD new, TItan. Wybór szeroki myślę nawet bardzo.

doping & zdrowie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 16 Napisanych postów 151 Wiek 31 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 23835
prop galaxy raczej spoko? w tamtym roku lecialem caly rok prawie i bylo ok, ale od nowego roku nie mialem stycznosci i nie wiem jak teraz stoi, mam jeszcze bioniche, ale po tym gowno dzialajacym masterze tego labu zrazilem sie i raczej po tego laba juz nie siegne :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 164 Napisanych postów 255 Wiek 43 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 12280
kstt
Podjadał ktoś ostatnio halo z vermo ?


Tak, jedno z lepszych na rynku halotestinów
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 22 Napisanych postów 489 Wiek 39 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 11060
Pazur77
prop galaxy raczej spoko? w tamtym roku lecialem caly rok prawie i bylo ok, ale od nowego roku nie mialem stycznosci i nie wiem jak teraz stoi, mam jeszcze bioniche, ale po tym gowno dzialajacym masterze tego labu zrazilem sie i raczej po tego laba juz nie siegne :)


Kolego skończ już ten antypimp z bioniche bo to się robi nudne
co drugi Twój post jest o tym jaki bioniche jest mierny, jaki słaby i że w masterze siedzi prop
tak się składa że w mojej okolicy tak jak i ludzie na sfd którzy bili te soki oraz mają większe pojęcie o towarze niż ty, wcale nie narzekają na ten lab. Ja osobiście nigdy się nie zawiodłem na nim prop, enan, cypio, susta, npp, deka, treny mają na naprawdę dobrym poziomie.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 16 Napisanych postów 151 Wiek 31 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 23835
JoinT69 ciesze sie niesamowicie ze Ty jestes osoba która jest w stanie stwierdzic jakie ja mam wiedze o towarze, chyba jestes pro skoro mozesz to stwierdzic nie rozmawiajac nawet ze mna, w kazdym razie gratulacje ! :D swoja droga zaden antypimp, tylko stwierdzenie tego, że akurat ta wersja masteraktora ja mam niestety nie jest taka jak powinna,nie twierdze, ze to slaby lab, nie zalezy mi na tym zeby klamac bo nie mam w tym intersu, pisze jak jest ; )
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 44 Napisanych postów 404 Wiek 41 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 26509
JoinT69
Pazur77
prop galaxy raczej spoko? w tamtym roku lecialem caly rok prawie i bylo ok, ale od nowego roku nie mialem stycznosci i nie wiem jak teraz stoi, mam jeszcze bioniche, ale po tym gowno dzialajacym masterze tego labu zrazilem sie i raczej po tego laba juz nie siegne :)


Kolego skończ już ten antypimp z bioniche bo to się robi nudne
co drugi Twój post jest o tym jaki bioniche jest mierny, jaki słaby i że w masterze siedzi prop
tak się składa że w mojej okolicy tak jak i ludzie na sfd którzy bili te soki oraz mają większe pojęcie o towarze niż ty, wcale nie narzekają na ten lab. Ja osobiście nigdy się nie zawiodłem na nim prop, enan, cypio, susta, npp, deka, treny mają na naprawdę dobrym poziomie.

Bylem cały rok na bioniche i działał spoko, ale ostatnia flacha była wch** zaniżona (tesc enan).
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

antek deka susta

Następny temat

Meta+enan+ co jeszcze moge dodac?

WHEY premium