SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

PL Realia - czyli co warto brać

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 12134212

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 93172 Napisanych postów 362593 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1663625
naziwisko
chyba to co dopiero wypuszcza bo stare andro gh to placebo, potwierdzone badaniami i oddane do zwrotu. ponoc nowa partia ma byc dobra.


Bralem z pierwszego wypustu
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 246 Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 10107
jaką dawkę stosowałeś ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 75 Napisanych postów 578 Wiek 37 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 145060
owszem pierwszy dziala ale ten drugi juz nie. czekam teraz na nowy.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 93172 Napisanych postów 362593 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1663625
winoz1$
jaką dawkę stosowałeś ?


4 jm
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 655 Napisanych postów 11875 Wiek 37 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 88271
GH ciezki temat, raz ze under GH to loteria. Apteczne, to taka sama loteria, jezeli sie go nie odbiera samemu. Ostatnio mialem okazje potestowac tego ruskiego rastana, dzialanie ksiazkowe, szkoda ze jestem biedak bo bym go lecial dalej a czasy kiedy sero w stanach cpuni oddawali za buziaka sie skonczylo, ktos u gory ucial nitke wiec po kilku latach stosowania gh, trzeba sie bedzie zabrac za diete i cardio zeby byc na 1 cyfrowym bf jedzac frytki


Zmieniony przez - mm1986 w dniu 8/2/2017 7:44:40 PM
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 125 Napisanych postów 447 Wiek 49 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 43088
BigMen
winoz1$
jakie gh underowe działa ?


Najpewniejszy bedzie biopeptid, badalem juz kilka krotnie i wyniki podobne jak na aptecznym geno ale swoja droga wolal bym apteczne jesli masz dostep i starcza tobie $$$.

Z mojego doświadczenia mogę polecic z Keifei
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 246 Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 10107
czyli w gh underowe się nie opłaca inwestować bo to loteria no i koszta ;((
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1639 Napisanych postów 5988 Wiek 35 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 73609
Nazwisko zachowaj swoje madrosci dla siebie bo Cie ponosi. Dla twojej wiadomosci tak kupilem to w aptece za cene 1500zl i wrzucalem fotki w oryginal/fejk. Ja rowniez jestem zdania zeby GH brac tylko apteczne. Ale wtedy to sie zaczynaja koszta. Underowego bralem 4iu ale do apteki nie ma polotu jednak.
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 75 Napisanych postów 578 Wiek 37 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 145060
undery sa tez ok ale raz trafisz tak a raz tak, a malo kogo stac zeby wbic kilka flaknow, gh jest dobre i zakupic np 1000j na raz z danej parti. jesli miales geno z apteki to wporzadku ale dziwie mnie tak niski wynk bo sam mialem z apteki za podobna cene z paragonem no i byly lepsze wyniki.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 246 Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 10107
a jaką dawkę braliście tego aptecznego gh ?
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

antek deka susta

Następny temat

Meta+enan+ co jeszcze moge dodac?

WHEY premium