SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

PL Realia - czyli co warto brać

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 12133580

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 16 Napisanych postów 278 Wiek 39 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 20365
pajaczeq
O to właśnie chodzi że działały i będą działać bo chwilę minie zanim to wszystko się sprzeda :D Chodzi o to właśnie że niektórzy myślą że to jedzie nie wiadomo skąd :D a następna rzecz to to że np ludzie pisali jaki to shit Genesis we flakonach 10 ml a parę labów które były tu bardzo chwalone były lane z tego samego słoja o to chodzi.

Powiem tak, lepiej tego nie mozna było ująć :D
1

Umysł jest wszystkim, jeśli wierzysz, ze to zrobisz, to gwarantuje, ze to osiągniesz...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 655 Napisanych postów 11875 Wiek 37 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 88271
czarnyczarny
MENT z androchemu ktoś brał?
Mysle żeby wrzucic w grudniu na 30 dni ale nie wiem czy warto..


Bral i napewno wezme jeszcze ponownie. Uwazam to za naj srodek tej firmy. W sensie, skutecznosc dzialania.
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 158 Napisanych postów 807 Wiek 43 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 28220
zioekt
tsh i ft3. Wszyscy piszą że wałów tiro i uni wszędzie pełno, ale ja jakoś nie widziałem ani wała uni ani tiro.


Oho, czas najwyższy to zmienić... chciałbyś może wała tiro na Mikołaja ? Mam jeszcze prawie całego
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 92 Wiek 42 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 5604
Jest gdzieś porównanie wałka i ori? Spotkałem dwie różne wersje Tiro, jedną z gęściej napakowanymi tabsami i działała git. Druga miała wyraźnie większy listek - nie testowałem, nie wiem.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 158 Napisanych postów 807 Wiek 43 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 28220
Może i jest, ale imho to i tak droga donikąd, Turki genialnie podrabiają same siebie. Jeszcze lewą primę idzie łatwo rozpoznać (choć nie wiem może są już gdzieś lepsze fejki) ale tiro albo antka... hardcore poziom master.


Zmieniony przez - comeback w dniu 2016-11-02 06:00:30
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 93172 Napisanych postów 362593 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1663625
comeback
zioekt
tsh i ft3. Wszyscy piszą że wałów tiro i uni wszędzie pełno, ale ja jakoś nie widziałem ani wała uni ani tiro.


Oho, czas najwyższy to zmienić... chciałbyś może wała tiro na Mikołaja ? Mam jeszcze prawie całego


Lata sporo walow
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 30 Napisanych postów 484 Wiek 36 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 8723
marianzulek
pajaczeq
O to chodzi że tutaj ludzie najeżdżali na te flakony Genesisa 10 ml non stop a chwalili altime czy alphe a możliwe że w środku w tym wszystkim było dokładnie to samo. Z resztą sam zawsze pisałeś kup jeden flakon zbadaj a później kup sto. Nie raz warto tak robić bo można wywalać hajs w błoto i dawać się doić na własne życzenie.


Jesli we wszystkim byly te same soki to z pewnoscia ktos klamal.


osobiście brałem enana genesisa w 10 ale to z 3-4 lata temu, zero działania, nawet badania robiłem na testa po 6 lotkach i test w środku widełek.. z tego samego żródła miałem wtedy mete bałkana i tez wał, na blistrze były jaśniejsze napisy jak na tej działającej, tabl też inny odcień miały.


Zmieniony przez - czarnyczarny w dniu 2016-11-02 09:17:58
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 93172 Napisanych postów 362593 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1663625
ja pisze o okresie 1-2 lata wstacz max , jak wcześniej nie wiem
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 17 Napisanych postów 1119 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 36604
mm1986
czarnyczarny
MENT z androchemu ktoś brał?
Mysle żeby wrzucic w grudniu na 30 dni ale nie wiem czy warto..


Bral i napewno wezme jeszcze ponownie. Uwazam to za naj srodek tej firmy. W sensie, skutecznosc dzialania.


Wlasnie druga butle skonczylem 50mg ed... ciezki na psychike srodek bardzo nie dla mnie i zdecydowanie nie dla rodziny heh... wszystko wyprowadza z rownowagi. Wbijam ostatnie 10ml i przechodze na jakas prime zeby troche zlagodniec i odpoczac.

Dobra alternatywa na mase jak sie chce cos wbic nowego fajnego, cenowo troche odpycha, ale z drugiej strony to nie srodek ktory wybiera sie po to zeby oszczedzac.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1226 Napisanych postów 26443 Wiek 39 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 298508
marianzulek
W tej fabryczce ostatnio zlikwidowanej pokazywali walkowane T3. T3 uni pharma sa napewno walki.


Ile jeszcze kont zalozysz nowych. Przestan sie osmieszac, prowokowac do sprzeczek i rozsiewac wymyslone przez siebie historie. Kazdy wie, ze dla Ciebie T3 bioniche jest najlepsze, ale nie kazdy chce tak jak Ty truc sie ug, bo na rynku aptecznych srodkow jak t3 nie brakuje.




Zmieniony przez - Aras84 w dniu 2016-11-02 12:16:10
7
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

antek deka susta

Następny temat

Meta+enan+ co jeszcze moge dodac?

Wiecej