SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

PL Realia - czyli co warto brać

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 12133406

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 93172 Napisanych postów 362593 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1663625
nie wiem w jakie środki konkretnie celujesz , lecz weź po flakonie na próbę
jak się sprawdzi dokupisz
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 16 Napisanych postów 151 Wiek 31 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 23835
Pany mam w posiadaniu dwa treny Nexiuma z tym, że jeden to Batch:301 a drugi "302", i ci najlepsze rożnią się kolorami jeden jest jaśniejszy drugi ciemniejszy :D jest to raczej kwestia tego ze to inne rzuty ;>
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11144 Napisanych postów 51507 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Inny rzut inny olej i takie tam.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 16 Napisanych postów 151 Wiek 31 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 23835
aczkolwiek teraz po wczesniejszej butelce zauwazylem ze juz i jeden i drugi rzut lecialem i obydwa robily robote wiec git
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1226 Napisanych postów 26443 Wiek 39 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 298508
Pazur77
Pany mam w posiadaniu dwa treny Nexiuma z tym, że jeden to Batch:301 a drugi "302", i ci najlepsze rożnią się kolorami jeden jest jaśniejszy drugi ciemniejszy :D jest to raczej kwestia tego ze to inne rzuty ;>


Kolor nie ma w tym przypadku znacznie.

BombelWks
BombelWks
myslicie brac npp z genamedu bo musze zapasow zrobic troche mam teraz genamedu kilka i chce dokupic jeszcze troche zastanawiam sie czy wziac nexium genesis czy tez genamed


wypowie sie ktos ?


Wiele razy sie powielalo na forum, ze npp Genameda to jeden z ich flagowych produktow, dziala wzorowo.

CrashuGT
Pany najlepszy masteron z czego teraz?


Nexium, Genesis amp
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 50 Napisanych postów 417 Wiek 41 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 19110
Masterki p najlepsze nexium, ap i genesis kody
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 50 Napisanych postów 417 Wiek 41 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 19110
BombelWks
BombelWks
myslicie brac npp z genamedu bo musze zapasow zrobic troche mam teraz genamedu kilka i chce dokupic jeszcze troche zastanawiam sie czy wziac nexium genesis czy tez genamed


wypowie sie ktos ?


b dobre npp ma genamed
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 940 Napisanych postów 19253 Wiek 40 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 158427
Pazur77
Pany mam w posiadaniu dwa treny Nexiuma z tym, że jeden to Batch:301 a drugi "302", i ci najlepsze rożnią się kolorami jeden jest jaśniejszy drugi ciemniejszy :D jest to raczej kwestia tego ze to inne rzuty ;>


Miałem tak samo...to normalne

<<<Champions
are Made
Not Born>>>

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 93172 Napisanych postów 362593 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1663625
Wiekszosc firm co rozlanie ma inny odcien trenu
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2352 Napisanych postów 23627 Wiek 40 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 202508
kolor to kwestia rozpuszczalnika nic wiecej
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

antek deka susta

Następny temat

Meta+enan+ co jeszcze moge dodac?

Wiecej