SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

PL Realia - czyli co warto brać

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 12165462

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 94457 Napisanych postów 364400 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1669017
zolo333
Jaki bold na dzisiaj? Co nie zbija estro, albo jak ktoś badał?
Androchem, Genesis,ions, newGen czy czego szukać?


Masz dobry wybór ,a bold może zbijać estro u części osób

treningi,suplementacja,odblokowanie [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 481 Napisanych postów 1464 Wiek 30 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 114027
Proviron Schering będzie dobry czy szukać innego ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 72 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 6981
Witam jak z jakością VERTEX PHARMACEUTICALS? Głownie chodzi mi o trena enana / testy. Jakich labow tren enan na tą chwilę najpewniejszy?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 72 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 6981
Witam jak z jakością VERTEX PHARMACEUTICALS? Głownie chodzi mi o trena enana / testy. Jakich labow tren enan na tą chwilę najpewniejszy?
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 72 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 6981
Witam jak z jakością VERTEX PHARMACEUTICALS? Głownie chodzi mi o trena enana / testy. Jakich labow tren enan na tą chwilę najpewniejszy?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 72 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 6981
Witam jak z jakością VERTEX PHARMACEUTICALS? Głownie chodzi mi o trena enana / testy. Jakich labow tren enan na tą chwilę najpewniejszy?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 72 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 6981
Witam jak z jakością VERTEX PHARMACEUTICALS? Głownie chodzi mi o trena enana / testy. Jakich labow tren enan na tą chwilę najpewniejszy?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 16 Napisanych postów 272 Wiek 38 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 47039
Hanslik
Panowie, uwaga na testy z Genamedu - na cypio trafiałem na mocną opuchliznę pośladka, gorączkę w okolicy 39 stopni - przechodzi samo. Przy zmianie na enana również jakieś problemy - mocne stwardnienie miejsca, lekka opuchlizna, swędzenie okolic miejsca iniekcji. Pewnie jakieś zanieczyszczenia wypustu. Czy ktoś jeszcze miał tego typu problemy ? Zawsze było okej, pisze wyłącznie dla informacji, nie wiem jak z innymi środkami.


Coś w tym jest,na teściach z Genamedu też dłuższy czas jechałem,niedawno enana co brałem jakiś lipny niestety,mam nadzieje że to tylko jakaś pojedyncza partia i że to poprawią
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 16 Napisanych postów 272 Wiek 38 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 47039
remik40
krzykacz
remik40
Witam, mam pytanie o najpewniejszy obecnie Proviron. Do dyspozycji mam Bayer, Schering, proviron NewGen, Provimed Malay, który z nich będzie najlepszy? Zastanawiałem się nad provironem NewGen który pakowany jest w saszetki po 50 szt i cenowo wychodzi korzystnie



Bayer & Malay.

Ten Bayer jest grecki, w pudełku ulotka, wszystko wygląda dobrze tylko cena jest bardzo ch**owa za 20 tab


jak chcesz Bayer to tylko nasza apteka,żadnego greckiego,tureckiego itp dziadostwa
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 102 Napisanych postów 581 Wiek 33 lat Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 49945
bogdanobb
remik40
krzykacz
remik40
Witam, mam pytanie o najpewniejszy obecnie Proviron. Do dyspozycji mam Bayer, Schering, proviron NewGen, Provimed Malay, który z nich będzie najlepszy? Zastanawiałem się nad provironem NewGen który pakowany jest w saszetki po 50 szt i cenowo wychodzi korzystnie



Bayer & Malay.

Ten Bayer jest grecki, w pudełku ulotka, wszystko wygląda dobrze tylko cena jest bardzo ch**owa za 20 tab


jak chcesz Bayer to tylko nasza apteka,żadnego greckiego,tureckiego itp dziadostwa


Podpinam się pod odpowiedź, tylko nasza apka.
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

antek deka susta

Następny temat

Meta+enan+ co jeszcze moge dodac?

WHEY premium