SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

PL Realia - czyli co warto brać

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 12185508

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 29 Napisanych postów 347 Wiek 39 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 20103
Nie bez powodu jedne z czołowych Polskich kulturystów , Jako zabezpieczenie mięśni przed katabolizmem w czasie redukcji
zaleca tygodniowo 150mg tesostesonu aptecznego , albo 350mg undera.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
krzykacz Moderator
Ekspert
Szacuny 21773 Napisanych postów 71328 Wiek 41 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 575929
Oczywiście, że gadka z dupy. W zgadywanke bawcie się w teleaudiotele czy za parawanikiem jest banan czy może dwie wisienki.

Mój kumpel ma bdb podejście do takich spraw, zaczyna tłoczyć towar lapka wywozi do babki i tam zostawia. Rośnie jak ciasto drożdżowe, dopiero na pct zaczyna zaglądać na neta ale wtedy już ma to w dupie co za bzdury się tutaj wypisuje. Prosta zajawka.
1

doping & zdrowie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
miczelx ZASŁUŻONY
Ekspert
Szacuny 907 Napisanych postów 35146 Wiek 84 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 814700
Tadeusz195
Nie bez powodu jedne z czołowych Polskich kulturystów , Jako zabezpieczenie mięśni przed katabolizmem w czasie redukcji
zaleca tygodniowo 150mg tesostesonu aptecznego , albo 350mg undera.


Ja pyerdole cala ta gadka to tragikomedia, ale TO przebilo wszystko !!! glupota ludzka nie zna kooorwa granic ! oh oh oh nie wierze


Zmieniony przez - miczelx w dniu 2016-11-17 11:47:47

BO LEPIEJ BYSMY STOJAC UMIERALI NIZ MAMY KLECZAC NA KOLANACH ZYC!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1226 Napisanych postów 26443 Wiek 39 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 298508
lodzianin1
Aras zartujesz sobie chyba.
Lub u ciebie jest ok w innych rejonach pl jest pelno walow.


Nie nie zartuje, nie znam nikogo kto by trafil na wala t3 tiromelu, uni, novo w ostatnim czasie.
Jedynie gdzie czytalem o fejkach to tylko tutaj, nawet o walonym novothyralu.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
nie ma co się targować o ug jakie ma stężenie trzeba by było zbadać towar a to kosztuje jak komuś nie odp.. to niech aptekę sobie załatwi ,zdaje mi się że te laby z wyższej ligi mają ok stężenie , koniec tematu o stężeniach brać się za michę





Zmieniony przez - masówka123 w dniu 2016-11-17 12:57:53
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2235 Napisanych postów 12665 Wiek 38 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 170925
..


Zmieniony przez - Arkus P w dniu 2016-11-17 14:00:54

Brak podpisu

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
ale taka prawda 600 -800 mg proli robi mnie nie samowicie oczywiście prolki wyjętej z apteki ug to murze spor więcej 1200-1500 ale sa i tez perełki ale to na 10 ug mam 2 sprawdzone co chociaż testa maja mocnego różnica jest tez w czystkosci środka i działaniu a to przekrada się na samopoczucie itd
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
ug nie wiadomo co dodaje , apteka trzyma sterylność , czystośc środka , stężenie itd.. a chinole dodają może coś do prochu żeby taniej produkować i stąd te złe samo poczucie no i nie mają prawdziwego laba do produkcji może jakeś zanieczyszczenie się wdostać , paproch h** wie co
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1474 Napisanych postów 10261 Wiek 53 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 84499
Jak twierdzicie że apteka równa się ug to życzę powodzenia, może inny przykład dobry boldemax vet działa 300mg lepiej niż jakikolwiek boldek na rynku ug w dawkach znacznie większych.

Jeśli chodzi o tanie laby to obecnie genesis,z kodami nexium, vermo jak najbardziej działa, ale ja biorę poprawkę na stężenia.
Jeśli chodzi o oxandrolon to pierwsze wypusty andro jest tam oxa ale nie 10mg podobnie obecnie vermo, w oxie alphy jest wapno, w alchemii siedzi najprawdopodobniej winko z czymś testowane na sobie.

najsłabszy inhibitor wychwytu zwrotnego serotoniny,

- najmniej selektywny inhibitor wychwytu zwrotnego serotoniny.
TABELA WEDŁUD KSIĄŻEK PISANA NA PODSTAWIE MOICH ODCZUĆSKDER-paroksetyna fluvoksamina

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2235 Napisanych postów 12665 Wiek 38 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 170925
W alphie na pewno nie siedzi wapno tylko oxa, no chyba że w tej do której Ty masz dostep, ja mam pewności pochodzenia

Brak podpisu

Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

antek deka susta

Następny temat

Meta+enan+ co jeszcze moge dodac?

WHEY premium