SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

PL Realia - czyli co warto brać

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 12186522

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
e-lite Moderator
Ekspert
Szacuny 3617 Napisanych postów 36543 Wiek 42 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 260914
GWookie
e-lite
o watrobe przy takim combo to zadbac dobrze musisz.


dokladnie apetyt w try miga siada przy czyms takim, nie mowiac o samopoczuciu.. miewalem bóle podbrzusza przy czyms takim, wydeło mnie strasznie, dlatego ograniczam orale tak jak wiekszosc dziadkow w temacie niestety bylismy juz mlodzi to sie mete zarlo to wyszlo teraz




listek dziennie w szczycie to standard byl
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 6 Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 82
Meta z genamedu warta uwagi ?
Bral ktos moze ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Warta,tania i działa.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 64 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 382
Harnas3454
Witam, panowie a jak firma nexium stoi? Polecacie srodki z tejze firmy?


wbijana większość ich środków jakie maja i trzymaja fason aktualnie leci enan z trenem dlugim i jest konkret

zajo84
antek genamed daje radę??


kumpel od dzisiaj startuje z ich antkiem wiec dopiero za jakis czas bede mógł podzielić się opinia. Drugie podejście robi, rok temu z tego antka był zadowolony

achmed123
Panowie jak proviron z androchemu? Warto w to inwestować??


ug chyba bym nie wział no może w ostatecznośći poszukaj scheringa jadłem i działał, poszukaj bayera greckiego lub krajowej apteki, spory wybór jest w aptecznych provironach


Zmieniony przez - huwei w dniu 2016-05-23 00:51:54

ON

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 123 Wiek 27 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 6647
Panowie jak tam testy nexium chodzi mi o suste/enan i ajki tren ace polecacie bo mam na oku cybera sogi leca pzodro!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 64 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 382
nad Tobą masz o enanie i trenie długim z nexiuma pisałem akutalnie wbijam
1

ON

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 123 Wiek 27 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 6647
mikołaj93
Panowie jak tam testy nexium chodzi mi o suste/enan i jaki tren ace polecacie bo mam na oku cybera sogi leca pzodro!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1226 Napisanych postów 26443 Wiek 39 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 298508
szymon50234
Meta z genamedu warta uwagi ?
Bral ktos moze ?


Genamed ma dobra mete. Warto.

mikołaj93
Panowie jak tam testy nexium chodzi mi o suste/enan i ajki tren ace polecacie bo mam na oku cybera sogi leca pzodro!


Enana/suste Nexiuma bilem, bardzo dobre. Tren ace nowy wypust kreci wzorowo, gdybys sie tez zdecydowal z tej samej firmy co testy.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 29 Napisanych postów 347 Wiek 39 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 20103
mikołaj93
Panowie jak tam testy nexium chodzi mi o suste/enan i ajki tren ace polecacie bo mam na oku cybera sogi leca pzodro!

Susta nexium bita osobiśce ,działa bardzo dobrze. Co do trenu to jeśli masz dojście do ori Cybera to nawet się nie zastanawiaj tylko bierz , biłem go niedawno i bardzo polecam.
Jeśli masz źródło niepewne to uważaj bo latają podróbki Cybera.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
krzykacz Moderator
Ekspert
Szacuny 21773 Napisanych postów 71333 Wiek 41 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 575956
koxxiur
Czy warto? I czy stezenie nie jest zanizone:
-testosteron cypio titan
-prop balkan
-meta balkan

I co z trenow warte teraz? Do wyboru:
-balkan
- atom
- global
-medical
-shree
-nexor


Titan i Bałkan ok.

Z Trenów Bałkan i Shree.

doping & zdrowie

Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

antek deka susta

Następny temat

Meta+enan+ co jeszcze moge dodac?

WHEY premium