SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

PL Realia - czyli co warto brać

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 12184150

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 25 Napisanych postów 7488 Wiek 36 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 39705
Seiz
Panowie jak tam obecnie z propem i wnikiem? Prop z balkana dobrze kula? i które wino inj i oral obecnie polecacie?



prop shree alpha genaemd dose dzialaja.
wino inj shree alpha genamed dose
tab shree alpha vermodje genamed pmp euromed

My name is Daniel Lugo and I believe in fitness. ' ;))

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1226 Napisanych postów 26443 Wiek 39 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 298508
Seiz
Panowie jak tam obecnie z propem i wnikiem? Prop z balkana dobrze kula? i które wino inj i oral obecnie polecacie?


prop z balkana bolesny jednak dzialal bdb, za czasow popularnosci.
wino inj - Shree, Alpha, Genamed, Desma
wino tab - Vermodje, Shree, Genamed

WyrwiCh**
Czy ktoś może wbijał mete z PMP ?? małe pudełko
bo kurcze pamietam jak wyszla meta z PMP 25mg i miałem ją to śmierdzialo mi w całym domu a jak wbiłem to w gebie momentalny posmak chemii !!!
dose podobnie
obecnie kolega wbił mete 50mg z PMP i nic!!! zero smrodu posmaku w gebie ...
czyżby olej ???


PMP mete inj w pudelku? aby napweno ja masz? bo PMP nigdy nie mialo mety inj w pudelkach.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 122 Napisanych postów 951 Wiek 71 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 14423
tak mete inj w pudelku takim mniejszym
kiedys mialem srodki z PMP w takich duzych pudelkach a te są o polowe mniejsze wytłoczka przezroczysta .. ale fiolka chyba ta sama .. z malym korkiem ..
wezme od kumpla zrobie fotke to wstawie w innym dziale
ogolnie to ja mu zalatwilem ta mete .. chcialem z dose ale nie bylo to wzialem z PMP bo pamitam ze te 25mg byly dobre ! sam je testowalem
no i teraz kumpel do mnie dzwoni i mowi ze zero posmaku i zapachu .. a skonczyl wasnie z dose .. ja sam mu mowilem ze PMP jeszcze gorzej dawalo ..
holo PMP tez bylo na pudelku ..
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
krzykacz Moderator
Ekspert
Szacuny 21773 Napisanych postów 71328 Wiek 41 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 575929
Seiz
Panowie jak tam obecnie z propem i wnikiem? Prop z balkana dobrze kula? i które wino inj i oral obecnie polecacie?


Bałkan OK.

Wink inj - Shree, Alpha, Bałkan, Malay, BD new, Stanzol, Greater, Dose, Vermodje np
1

doping & zdrowie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1226 Napisanych postów 26443 Wiek 39 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 298508
To nie wiem, moze cos zmienili. U mnie bili ta bez kartonikow to dzialanie bdb. Od tamtej pory nikt nie bil.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 122 Napisanych postów 951 Wiek 71 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 14423
juz wstawiam w tamtym dziale
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 302 Wiek 32 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 2770
Nowy wypust te mniejsze kartoniki , powinno działać zresztą daj znac czy kręci. Lece teraz deke pmp 500mg ew i musialem dodac provi bo były problemy :) a testa leci 1500mg ew, czyli pmp działa.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
krzykacz Moderator
Ekspert
Szacuny 21773 Napisanych postów 71328 Wiek 41 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 575929
Wyrich**u ten Twój kolega to chyba sąsiad, że tak szybko wziąłeś o fotkę zrobiłeś

doping & zdrowie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 122 Napisanych postów 951 Wiek 71 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 14423
taa ... poszło po światłowodzie ...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
krzykacz Moderator
Ekspert
Szacuny 21773 Napisanych postów 71328 Wiek 41 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 575929
Nadświetlna

doping & zdrowie

Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

antek deka susta

Następny temat

Meta+enan+ co jeszcze moge dodac?

WHEY premium