Prosze o fachowa porade na temat 90-cio % izolatu bialka serwatkowego. Mianowicie, chodzi mi o sposob dawkowania oraz czy warto go przyjmowac zamiast zwyklej odzywki 65% bialka? Czy przyjmujac takie bialko nalezy zmieniac cos w standardowym treningu (dwa dni treningu, dzien przerwy i tak dalej).
Junior SFD - pierwsze kroki na siłowni i w sporcie
Witam Serdecznie. Mam 15 lat od 2 tygodni chodzę na siłownie (3 razy w tygodniu + kickboxing 2 razy w tygodniu.) Mam dziś do was kilka pytań, więc żeby każdy załapał podzielę sobie to na kilka punktów. 1. Informacje o mnie. Wiek: 15 lat. Waga: 67 kilogramów. Staż: 2 tygodnie na siłownie, mam na kilka treningów trenera personalnego więc co do [...]
[...] BCAA -0,5l soku -Połowa batona 3bit + ew. jakiś owoc 6sty posiłek(przed snem): -*tutaj pojawia się moje pytanie - czy może warto by było te 30min później wypić odżywkę białkową(analizując to, co napiszę na koniec mojego posta - tj. dzienna ilość białka a np. ta węglowodanów czy tłuszczów) Z chęcią zasięgnę rady jakiegoś bardziej [...]
[...] ? Może coś dodać ? Macie jakieś sugestie które mogą mi pomóc w pozbyciu się tego tłuszczu? Mam dietkę, jest to moja pierwsza dieta. Według programu moje zapotrzebowanie na białko to około 280 gram, węgli około 30 i tłuszczu coś koło 150. Moje zapotrzebowanie kaloryczne to około 2168 kcal. Moje zdjęcia: [...]
Z góry mówię, że nie wiem czy pisanie tego tematu nie jest błędem bo mógłbym odświeżyć stary temat " http://www.sfd.pl/Prosz%C4%99_o_porady_dotycz%C4%85ce_przysz%C5%82ego_cyklu_-t882256-s2.html " ale nie wiem więc wole napisać.. Pragnę kupić jakiś dobry zestaw odżywek na październik i mówiąc w prost mam z 500 zl około. Do tego mam tendencje do [...]
[...] aero, 2x fitness Odżywianie : 5 posiłków dziennie Cel : redukcja rozłożona w czasie (chciałabym zejść poniżej 60kg) Ograniczenia żywieniowe : brak Stan zdrowia : bardzo dobry Preferowane formy aktywności fizycznej : siłownia Stosowane aktualnie i wcześniej preparaty : witaminy i minerały, białko Czy możliwe jest wprowadzenie suplementów : tak
[...] łososia,czasami ziemniaki, często wcinam też zupy (jako dodatek do któregoś z posiłków). Z tego co zauważyłem podliczając sobie każdy mój dzień na kalkulatorze kalorii to białko jest ok, z reguły powyżej 200g,natomiast tłuszcze często grubo ponad 100g( 130,150). No i między Bogiem ,a prawdą to zdarzają się dni ,gdzie tych posiłków jest 4 ,a [...]
[...] sytuacja wygląda następująco (podam podstawowe informacje): Kalorie: 3000 Białko: 166g (2,1 / kg) Tłuszcze: 119g (1,5 / kg) Węglowodany: 319 (4,0 / kg) W powyższej diecie została uwzględniona odżywka białkowa SFD wpc protein econo v2. Proszę o sprawdzenie powyższego planu treningowego (co do diety to chyba nie ten dział). Pozdrawiam, foee89.
http://www.fanutrition.pl/web/beef_2.jpg Xtreme Beef Hydrolyzed Protein Isolate XTREME BEEF HYDROLYZED PROTEIN ISOLATE - NAJBARDZIEJ WARTOŚCIOWE BIAŁKO ZWIERZĘCE NA ŚWIECIE! http://www.fanutrition.pl/pl/produkty/xtreme/xtreme-beef-hydrolyzed-protein-isolate/opis/
[...] bez uwzgledniania 10-20% nadwyzki. Mam pytanie: czy w dni treningowe moja dieta powinna się różnić od tej w dniach nietreningowych? Jeśli tak, to w jaki sposób? Posiadam białko OLIMP whey pro isolate oraz CARBO, też olimpu. Skorygujcie ilości których używam oraz moment spożycia. Niestety w związku z tym że studiuję i pracuję, cięzko jest mi [...]
Początkowo chciałem zmielic rybe i zrobic mielone ale ostatecznie wyszlo inaczej 1. Składniki 200 g ryby , Ja dałem filet z mintaja 20g płatków owsianych 1jajko przyprawy wedle własnego uznania 2 Sposób wykonania Płatki zalewamy , czas zanim napęcznieją wykorzystamy na rozdrobnienie ryby , Można zmielić wtedy konsystencja bedzie bardziej stała [...]
Łapcie, chłopaki i dziewczyny :D Chleb sezamowy Składniki: *Ciasto zakwaszone: 50 g zakwasu żytniego 150 g letniej wody 150 g mąki żytniej razowej Wszystkie składniki pomieszać w misce, przykryć ściereczką i odstawić w ciepłe miejsce na 12-18h. Ciasto właściwe: całe ciasto zakwaszone (350 g) 140 g mąki żytniej razowej 320 g mąki pszennej chlebowej [...]
[...] i stale brać leki wspomagające nerki, ale biorąc pod uwagę, to że lekarze przewidywali że moje nerki wytrzymają maks 10 lat, to nie mam co narzekać. No i ta dieta niskobiałkowa, która jest konieczna. Wiem, że białko bardzo wyniszcza nerki, ale chciałbym już nie być takim suchoklatesem jakim jestem. Laski w klasie mają lepsze bicepsy ode [...]
Płeć : Mezczyzna Wiek : 22lat Waga :80kg Wzrost :177cm Cel treningowy : Masa miesniowa Staż treningowy na siłowni : 4 lata ogolem, 2 lata sensownych treningow Uprawiane inne sporty : - Dostęp do sprzętu (np. full osprzęt siłownia, sztanga/sztangielki) : Full Dieta : 3000kcal , 180gbialko , 100g tluszcze, 345g wegle Przeciwskazania medyczne : [...]
[...] w każdym b/w/t Przeciwskazania medyczne : Ból dolnego odcinka kręgosłupa Zażywane suplementy : stack kreatynowy przed treningiem cm3 po treningu. za 2 tygodnie zamowie białko Ostatnio przerabiany plan: brak Ciężary w podstawowych ćwiczeniach (przysiad, klasyczny martwy ciąg, wyciskanie na ławce leżąc): przysiad 60 kg seria, martwy 70 kg [...]
/SFD/Images/2016/9/16/305dd363a5ba457fbd6a9c7eee317f51.jpg Opis Zapewnia szybki zastrzyk energii Idealny przy każdym rodzaju wysiłku Słodzony naturalną Stewią Green Iso Active to suplement pokrywający zapotrzebowanie organizmu na składniki odżywcze, w okresie wzmożonego wysiłku. Zalecany jest w okresach zwiększonego zapotrzebowania na płyny. Iso [...]
[...] redukcja rozłożona w czasie Ograniczenia żywieniowe: brak Stan zdrowia: świetny Preferowane formy aktywności fizycznej: obecnie FBW 15 10 5 Stosowane aktualnie i wcześniej preparaty: białko Czy możliwe jest wprowadzenie suplementów: tak Stosowane wcześniej diety: jak na obrazku Zmieniony przez - hateregs w dniu 2011-07-29 09:54:42
Yo kwadraciaki ! Mam pytanko odnośnie dietki. Mianowicie ułożyłem sobię jedną na masę i chciałbym, byście ją ocenili, bo nie wiem czy z czymś nie przedobrzyłem czy cuś. Rozpisałem sobie trzy warianty, by nie znudziło mi się za szybko. Najpierw trochę danych: Waga: 63 kg Wzrost: 176 cm Wiek: 18 DIETA: Wariant 1: Posiłek 1: 2 bułki z szynką, [...]
Witam chciałbym trochę podpytać bardziej doświadczonego grona użytkowników. Płeć : Mężczyzna Wiek : 22 Waga : 66.5 kg Wzrost : 171 Cel treningowy :Ostateczna docinka z przejściem pod masę Staż treningowy na siłowni : 1 rok*********e inne sporty : Czasami biegam i podróżuję rowerem Dostęp do sprzętu (np. full osprzęt siłownia, sztanga/sztangielki) [...]