SFD - po prostu najlepsze ceny! RABATY DO 90%
SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne Portal

Wyszukiwarka

Znalezione pod frazą:

białko

  • Szukasz smacznego białka?

    Sklep SFD
    REKLAMA

    ALLNUTRITION Whey Protein to odżywka białkowa, która dostarczy Ci najwyższej jakości koncentratu białka serwatki (WPC)

  • Zepsute białko

    Temat
    Odżywki i suplementy

    Siemanko, jakoś w połowie czerwca kupiłem sobie białko WPC 80 od K**, spożyłem około 10 porcji, jednak musiałem zrobić sobie dłuższą przerwę w treningach, którą planuje zakończyć, jednak od daty otwarcia białka minęło prawie 10 miesięcy i nie jestem pewny czy jest ono dalej zdatne do spożytku. Białko przez ten czas było szczelnie zamknięte, [...]

    Odpowiedzi: 5 Ilość wyświetleń: 2261 Data: 2020-04-06 02:45:48 Szacuny postu: 1 (cały temat: 0)
  • Bialko / cena: Makrelka Rewelka

    Temat
    Odżywki i suplementy

    Pojawila sie makrelka w sosie wlasnym, w cenie za..biscie niskiej. Policzylem sklakulowalem i 100g czystego bialka wychodzi bezkonkurencyjnie porownujac z SP 80, Egg Protein, Sojavit, Piersia KUrczaka czy indyka. 300g mieska ryby kosztuje ....2,59 zl. 300g po odsaczeniu w sosie wlasnym. Czyli bite 60g bialka za 2,6 zl. Dwie, trzy takie puchy [...]

    Odpowiedzi: 42 Ilość wyświetleń: 4393 Data: 2005-05-29 21:57:08 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • gainera czy bialko kupic do 250zl!!??

    Temat
    Odżywki i suplementy

    witam bykow!! cwicze 2,5 roku chce kupic cos dobrego na mase i sie wlasnie zatsnawiam co bedzie lepsze gainer czy bialko.co polecacie zastanawialem sie nad: universla HARD FAS,GAIN FAST,EXTREME PRO nie wiem doradcie cos ziomki:) bralem kiedys gainera z universala gain fast efekty bylu bardzo dobre.teraz niedawno skonczylem brac bialko z biogenixa [...]

    Odpowiedzi: 27 Ilość wyświetleń: 3678 Data: 2005-09-28 00:09:05 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • Cykl z NO - Xplod, BCAA Xtra, białko WPC 80

    Temat
    Odżywki i suplementy

    Witam!!! Od zimy chciałbym zacząć cykl z NO - Xplod, BCAA Xtra i białkiem WPC 80 ale nie bardzo wiem jak sie do nich zabrac więc prosiłbym o pomoc w ułożeniu cyklu. Jak długo miałby on trwać i dawkowanie. Później zastanawiałem się zaby po tym cyklu zrobic sobie cykl z NitroBolon I, HMB Revolution i białkiem WPC 80. Ile bym musiał dawkować itp. [...]

    Odpowiedzi: 13 Ilość wyświetleń: 3048 Data: 2009-08-27 22:39:43 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • Białko+gainer & bcaa

    Temat
    Odżywki i suplementy

    Witam chodze na siłke ok. 3 miesiecy Plan treningowy, dietka- wszystko jest. Czasami nie spozywam tyle posiłków ile powinienem lecz to sie zdaza rzadko. Wujek widzac moj zapal kupil mi na urodzinki troche odżywek. Gdyby mi powiedzial to pierw z wami bym to skonsultował z wami, ale coz. Ale nie o tym temat. Jak to połączyc? Może cos nie bedzie sie [...]

    Odpowiedzi: 8 Ilość wyświetleń: 3251 Data: 2008-05-18 18:59:49 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • Moje suple: -Purple Wraath -Power Guarana -carbo i białko. cykl ten będzie bez kreatyny, ponieważ dopiero co skończyłem cykl na kreatynie. Celem jest masa. Chciałbym to brać tak : DT: przed treningiem 2 kapsy Power guarana + 1 miarka purple wraath. Po treningu 1 miarka Purple wraath + Carbo i chwilę później białko. DNT: Tylko guarana przed [...]

    Odpowiedzi: 7 Ilość wyświetleń: 2036 Data: 2011-08-29 15:45:50 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • Bialko czy weglowodany

    Temat
    Odżywki i suplementy

    [...] kilogramy i nadbudowac mięśnie. Zacząłem tez stosować dietę, i do tej pracy postanowiłem zakupić grainera. I teraz mam w tym problem bo niewiem czy dobrze postąpiłem, czy białko, czy węglowodany na taką pracę i masę ciała jak wyżej napisane. Najbardziej zależy mi na zrzuceniu kilogramów ale i wtym czasie nadbudowac mięśnie. Czy stosować [...]

    Odpowiedzi: 11 Ilość wyświetleń: 1975 Data: 2018-09-06 21:07:36 Szacuny postu: 3 (cały temat: 0)
  • Jaką glutamine oraz białko wybrać?

    Temat
    Odżywki i suplementy

    Witam Po długiej przerwie wróciłem do treningów.W tym momencie mija mój 3 miesiąc systematycznego uczęszczania na siłownie.od jakiś dwuch tygodni zacząłem stosować kreatyne olimpa oraz aminokwasy uniwersal amino1900.Myślałem również nad wprowadzeniem do swojej diety glutaminy oraz białka.Proszę o radę czy bedzie to dobre połączenie?jeśli tak to [...]

    Odpowiedzi: 2 Ilość wyświetleń: 1507 Data: 2008-02-16 08:26:20 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • PROBLEM Z UŁOŻENIEM DIETY!!! Witam wszystkich Mam problem z ułozeniem diety. Przyjąłem następujące założenia: -białko-2,20g/kg -tłusze-1,0g/kg -węglow.-3,50g/kg W summie 2385 kcal/dzień. Waże 74kg, wzrost 174cm Zakupiłem program Dziennik dietetyka który pomaga mi ułozyc diete(polecam) Ćwiczę 3 razy w tygoniu. Problem polega na tym, że w [...]

    Odpowiedzi: 9 Ilość wyświetleń: 1449 Data: 2005-01-27 00:40:01 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • witam, uważam, że firma trec robi bardzo dobre jakosciowo bialka i w sumie od dlugiego czasu stawiam na nitroprogen i night protein blend, natomiast planuje zmienic schemat posilkow tych bezposrednio przedtrenigowych i potreningowych, niestety nie do konca wiem jakie bialka by mi pasowaly do schematu opisanego w tym artykule: [...]

    Odpowiedzi: 23 Ilość wyświetleń: 3603 Data: 2009-04-27 12:33:35 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • Sprzęt, białko, tablety...

    Temat
    Po siłowni, o siłowni

    Witam, mam zamiar kupić sprzęt do domku, a konkretniej: - Ławeczka wraz ze stojakami - Gryf prosty z obciążeniem - Hantle z obciążeniem - Drążek mocowany do sufitu Zastanawiam się jeszcze nad kupnem Wyciągu, ale mam wątpliwości czy go kupić czy sam drążek wystarczy? Aktualnie ćwiczę w domu na zwykłym drążku rozporowym + zwykłe ćwiczenia. Teraz [...]

    Odpowiedzi: 2 Ilość wyświetleń: 840 Data: 2014-08-06 19:18:04 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • Białko czy bulk w bieganiu?

    Temat
    NUTRIFARM&OLIMP

    [...] typu odźywkę ewentualnie zainwestować pieniądze. Czy lepiej jest około 2 godziniki przed treningiem spożyć "bulka", zaraz po treningu "carbo" a darować sobie odżywkę wysokobiałkową wolnowchłanialną "przed snem" czy lepiej spożyć posiłek z naturalnych produktów, bogaty w węglowodany przed treningiem, po treningu "carbo" a przed snem odżywkę (na [...]

    Odpowiedzi: 3 Ilość wyświetleń: 1782 Data: 2007-03-08 15:14:41 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • Białko w moczu a kreatyna

    Temat
    Iron Horse Series

    Witam , byłem na badaniach krwi i moczu - niezbędne do drużyny piłkarskiej , lekarz sportowy po obejrzeniu wyników stwierdził że nie powinno być białka w moczu -czy może to być przez to że stosuje Nitrobolon II? Dziękuje i pozdrawiam

    Odpowiedzi: 10 Ilość wyświetleń: 6592 Data: 2009-02-04 20:37:23 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • Białko czy gainer?

    Temat
    Odżywki i suplementy

    [...] białka. Czasami tak jest że nie uda sie zrobić wartościowego posiłku idac na całodniowe zajęcia. I o ile z węglami nie ma problemu bo a to zjem ciemna bułke, owoc itp. to białko przysparza więcej problemów jesli odpowiednio wcześnie nie pomyśle o jego źródle. I tu jak znalazł pasuje mi proch :) Tylko jaki? Gainer 50/50 czy po prostu białko? a [...]

    Odpowiedzi: 3 Ilość wyświetleń: 575 Data: 2013-12-17 00:24:03 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • dawkowanie gainer + bialko

    Temat
    Odżywki i suplementy

    Witam mam 21 lat i zaczalem cwiczyc po dluzszej przerwie (ok. 2 lata) od 2 miesiecy, moj plan to buowa masy miesniowej - wzrost 175 cm, waga 68 kg, mam ulozona diete jednak mam pytanie gdyz zakupilem Gainera Olimpu , staram sie go wrzucac tak by uzupelniac diete, mam jednak zamiar dokupic bialko chyba tez OLIMP White Protein i zazywac go razem z [...]

    Odpowiedzi: 7 Ilość wyświetleń: 3221 Data: 2006-04-08 23:14:10 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • bialko i tradzik

    Temat
    Odżywki i suplementy

    Witam... mam drobne pytanie... czy bialko moze wywolywac tradzik?? mam 16 lat i teraz biore bialko w malych ilosciach bo tylko uzupelniam diete... tj 30 g dziennie bialka

    Odpowiedzi: 19 Ilość wyświetleń: 7314 Data: 2008-08-18 14:48:11 Szacuny postu: 1 (cały temat: 0)
  • Witam. mam 18 lat. Trenuję piłkę nożną + samo dużo lubię dać sobie popalić i zaczynam bawić się w różne wygibasy że tak powiem czyli stania na rękach itp. Ćwiczyłem około 5 miechów i potem zabrakło pieniędzy. Teraz wracam po przerwię około 3 miechy. Rekord przed przerwą wyciskanie 80kg Obecnie ledwo 67kg. Treningi piłkarskie 3-4x w tyg. Siłownia [...]

    Odpowiedzi: 9 Ilość wyświetleń: 1873 Data: 2010-04-26 14:50:51 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • Smaczne białko.???

    Temat
    Odżywki i suplementy

    Witam. Panowie jakie białko najlepiej wychodzi w stosunku jakość/smak.

    Odpowiedzi: 42 Ilość wyświetleń: 8127 Data: 2011-11-09 20:38:10 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • bialko i biegunka

    Temat
    Odżywki i suplementy

    Witam mam pytanie , suplementuje sie bialkiem od kilku lat .. ostatnio zwiekszylem dawki do 50g x 4 razy dziennie ... i gdy pije bialko po przebudzeniu jest ok .. ale jak pije bialko po treningu razem z kreatyna to po 10 minutach odrazu biegne na kibel z sraczka i tak jest za kazdym razem .. czy to bialko ktore wypije po treningu odrazu jest [...]

    Odpowiedzi: 21 Ilość wyświetleń: 3639 Data: 2015-01-05 15:36:28 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • Białko - dodać?

    Temat
    Odżywki i suplementy

    [...] przybrałem około 3kg, wiec wszystko zmierza chyba w dobrym kierunku, ale... tak zupełnie dla pewności chce upewnić sie jeszcze czy nie przydało by sie tu jeszcze jakieś białko (odżywaka białkowa). Jeśli TAK to co polecacie (na dziś dzień waże 65kg, a 'chaiło by sie' tak ze 80kg). Jeśli NIE to... czy dodać to coś jeszcze...? Tzn coś innego? [...]

    Odpowiedzi: 7 Ilość wyświetleń: 967 Data: 2005-05-15 16:04:34 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)