SFD - po prostu najlepsze ceny! RABATY DO 90%
SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne Portal

Wyszukiwarka

Znalezione pod frazą:

białko

  • Szukasz smacznego białka?

    Sklep SFD
    REKLAMA

    ALLNUTRITION Whey Protein to odżywka białkowa, która dostarczy Ci najwyższej jakości koncentratu białka serwatki (WPC)

  • Co jeść przed snem i w nocy?

    Post
    Odżywianie i Odchudzanie
    PRO

    [...] ile wlezie, napewno to jest super pomysł. Życze powodzenia. No oczywiście jeśli naprawde ktoś jest głodny i nie może spać to oczywiście niech sobie zje, byle by same białko, ale bez przesady żeby jeszcze w nocy wstawać i jeść. W nocy się śpi a nie je. sen = odpoczynek = regenracja. Mięśnie odpoczywają a zarazem rosną. Dla mnie jest [...]

    Odpowiedzi: 46 Ilość wyświetleń: 20000 Data: 2002-03-18 23:07:18 Szacuny postu: 1 (cały temat: 0)
  • Co jeść przed snem i w nocy?

    Post
    Odżywianie i Odchudzanie
    PRO

    Dupnie , wylicz zapotrzebowanie bo jak dla mnie to za***iście mało kcal spożywasz . Posiłek o 19 to nieporozumienie szczególnie na redukcji , a posiłek rpzed snem to białko? Możesz powiedzieć mi jakie? Jeszcze powiedz , że jakies szybko wchłanialne wpc .Dodatkowo Fruktoza w nocy ... Na redukcji . Nawet mi się pisac nie chce zacznij czytać , a nie [...]

    Odpowiedzi: 46 Ilość wyświetleń: 20000 Data: 2009-08-20 17:00:07 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • Co jeść przed snem i w nocy?

    Post
    Odżywianie i Odchudzanie
    PRO

    Jestem nowy na tym forum i mam pytanko ;p Co jeść przed snem, aby przybrać na masie? WOLNO WCHŁANIANE BIAŁKO NP. Z TWAROGU NAJLEPIEJ PÓŁTŁUSTEGO Z DODATKIEM OLIWY I WARZYW ABY JESZCZE BARDZIEJ SPOWOLNIĆ WCHŁANIANIE BIAŁKA ;)

    Odpowiedzi: 46 Ilość wyświetleń: 20000 Data: 2009-08-20 20:29:57 Szacuny postu: 1 (cały temat: 0)
  • Co jeść przed snem i w nocy?

    Post
    Odżywianie i Odchudzanie
    PRO

    [...] której musimy przestrzegać. Jednakże przyjmuje się, że warto zjeść posiłek godzine przed snem, aby się ''ułozyło''. Na kolacje warto ograniczyć tłuszcze, a zainwestować w białko i wyśrodkowac ilość węglowodanów. Około 20-30 g białka powinno nasycić nasz orgaznim na tyle, aby nie budzić się w nocy po dodatkowe podjadanie. Oczywiście z kolacji [...]

    Odpowiedzi: 46 Ilość wyświetleń: 20000 Data: 2017-12-30 17:29:31 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • 1 piwo a budowanie masy. pomocy

    Post
    Odżywianie i Odchudzanie
    PRO

    Każdy organizm reaguje inaczej na alkohol. Często na następny dzień po imprezie kiedy masz trening siła opada lekko. Alkohol ścina białko i odwania organizm. Jeśli troche wypijesz nieopadniesz ale jeśli się to będzie powtarzać to rezultaty będą negatywne.Jednego piwka sobie nie załuj,człowiekiem jestes przeciez napic sie,trzeba od czasu do czasu :)

    Odpowiedzi: 32 Ilość wyświetleń: 20000 Data: 2007-07-13 12:00:52 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • 1 piwo a budowanie masy. pomocy

    Post
    Odżywianie i Odchudzanie
    PRO

    Scina białko ale w żoładku , jedno piwo to nic juz ze wszystkich minosow obawiałbym sie przytyć ale jedno piwo to nic wiec spokojnie mozna pic

    Odpowiedzi: 32 Ilość wyświetleń: 20000 Data: 2007-07-13 13:25:48 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • ILE BIAŁKA,WĘGLOWODANÓW...

    Post
    Odżywianie i Odchudzanie
    PRO

    Szkoda że nie podałeś swojej wagi ani nie wypełniłeś profilu. Dlatego jedyne co mi pozostało to podać ci adres strony na której możesz sobie sprawdzić zapotrzebowanie na białko i węglowodany w czasie robienia masy i rzeźby. www.paker.kulturystyka.pl/inne/dieta/dieta5.htm StefaNX z ta ilościa białka to przesadziłeś i to sporo. >>>Z dnia na dzień [...]

    Odpowiedzi: 18 Ilość wyświetleń: 20000 Data: 2002-05-09 19:25:38 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • ILE BIAŁKA,WĘGLOWODANÓW...

    Post
    Odżywianie i Odchudzanie
    PRO

    [...] tłuszczowej, ilością aktywności fizycznej, profilem hormonalnym....itd. Przyjmijmy, że celem jest budowanie masy mięsniowej. Tutaj jedynym stałym makroskładnikiem będzie białko, którego najczęściej potrzebujemy ok. 2g na kg masy ciała i to dotyczy większości osób. W okresie redukcji można podnieśc jego ilość do 2,5g choć prowadziłem multum [...]

    Odpowiedzi: 18 Ilość wyświetleń: 20000 Data: 2018-02-20 15:15:10 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • Ile białka w Twarogu??

    Post
    Odżywianie i Odchudzanie
    PRO

    bialko, tluszcz, ww, kalorie Ser twarogowy chudy 19,8 0,5 3,5 100 Ser twarogowy półtłusty 18,7 4,7 3,5 134 Ser twarogowy tłusty 17,7 10,1 3,5 177 Co do drugiej czesci pytania to nie wiem i nikt nie odpowie nie znajac dziennego jadlospisu. ______________________________ Niepijacy kawy i nieleniwy Kawosz. ______________________________ Doradca w [...]

    Odpowiedzi: 4 Ilość wyświetleń: 20000 Data: 2003-09-25 07:43:53 Szacuny postu: 1 (cały temat: 0)
  • najlepsze suplementy po treningu

    Post
    Odżywki i suplementy
    PRO

    [...] mieszanką ww prostych i maltodekstryn-jakaś odżywka węglowodanowa)i zażyj kreatynę(do tego możesz dodać glutaminę,HMB,witaminy i minerały),w ciągu pół godziny uzupełnij białko(najlepiej hydrolizatem serwatki).Po 1-1,5 godz. zjedz normalny pełnowartościowy posiłek,np.kurczak z ryżem.Jeśli jeszcze przez 2godziny nie będziesz spał,zarzuć przed [...]

    Odpowiedzi: 15 Ilość wyświetleń: 18620 Data: 2002-01-19 16:21:05 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • w sumie to nie do końca wiem o co Ci chodzi kreatyna ok, białko ok, o spalaczu nic nie napisałeś? (chyba że to o bieganie chodzi) ale i tak można łączyć

    Odpowiedzi: 9 Ilość wyświetleń: 20000 Data: 2009-06-23 13:36:56 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • Od jakiego wieku mozna brac bialko ?

    Post
    Odżywki i suplementy
    PRO

    Możesz brać białko powyżej tych 10 lat ;p a tak serio to radze diete i na białka kasy nie marnować (Chłopie weś sie za miche)

    Odpowiedzi: 10 Ilość wyświetleń: 20000 Data: 2008-04-15 20:53:14 Szacuny postu: 3 (cały temat: 0)
  • Od jakiego wieku mozna brac bialko ?

    Post
    Odżywki i suplementy
    PRO

    nie od dzis wiadomo, ze kulturystyka to sport nie dla biednych. Bialko bierzesz wtedy kiedy masz braki w dieci, niektore opinia mowia, ze nalezy brac co dzien, co tydzien, miesiac w miesiac. Ale ja uwazam jesli masz dobra diete to niekoniecznie musisz siegac po suple. Masa miesnioawa sama sie nie zrobie pamietaj o tym. Najwazniejszy jest dobrze [...]

    Odpowiedzi: 10 Ilość wyświetleń: 20000 Data: 2008-04-15 21:10:47 Szacuny postu: 2 (cały temat: 0)
  • kiedy BCAA przy redukcji?

    Post
    Odżywki i suplementy
    PRO

    jakie bzdury zarzuć mi kolego jeszcze kłamstwo! imo poranne aeroby na czczo są mocno kataboliczne dlatego dobrze jeśli się ma zapodać przed nimi parę kapsów BCAA lub białko

    Odpowiedzi: 72 Ilość wyświetleń: 20000 Data: 2005-06-07 19:51:07 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • Ryz czy Ziemniaki??

    Post
    NUTRIFARM&OLIMP
    PRO

    tylko ziemniaki, ryz to trucizna która zakwasza bardziej niż bialko,poczytajcie na inmb czy pupmed a ziemniaki sa zasadiowe a najlepiej jesc kasze jaglana!!!!!!!!!!!!!!!!!!

    Odpowiedzi: 33 Ilość wyświetleń: 20000 Data: 2017-11-04 23:40:28 Szacuny postu: 1 (cały temat: 0)
  • Jakie odżywki dla początkującego ?

    Post
    NUTRIFARM&OLIMP
    PRO

    [...] niż 5x w tygodniu - przy tak częstym treningu spalasz więcej kalorii i jest ich mniej dla budowy mięśnii przedstaw nam szczegółowo swój plan treningowy po trzecie - odżywka białkowa byłaby dobra dla Ciebie tylko jeżeli dostarczałbyś sporo ww z diety i naprawde mało białka - tobie bardziej przydadzą się ww niż białko - bez dużej ich podaży przy [...]

    Odpowiedzi: 217 Ilość wyświetleń: 20000 Data: 2004-05-08 16:06:51 Szacuny postu: 3 (cały temat: 0)
  • Jakie odżywki dla początkującego ?

    Post
    NUTRIFARM&OLIMP
    PRO

    Dokladnie BYK ma racje! Jezeli masz za malo weglowdanow w diecie to mozesz je uzupelnic jakims gainerem lub ewentualnie bulkiem, bialko zostaw sobie na pozniej. I nie zapominaj rowniez o tluszczach (nienasyconych) , poniewaz bez nich trudno bedzie ci zlapac mase. Nalepszym ich zrodlem jest oliwa z oliwek lub olej lniany! Pozdrawiam

    Odpowiedzi: 217 Ilość wyświetleń: 20000 Data: 2004-05-08 16:20:06 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • Jakie odżywki dla początkującego ?

    Post
    NUTRIFARM&OLIMP
    PRO

    wedloog mnie strasznie duzo bialka, absolutnie tyle nie potrzeba, przyspieszy to metabolizm, i moze pogorszyc nabieranie masy, zwiekszyc wydatek energetyczny. Zmniejsz bialko do 140g na dzien goora 150, ilosc bialka jaką chciales spozywac wedloog podanego schematu wynosilaby 5g na 1 kg mc!, mooglbys sobie nawet uszkodzic wątrobe, wywolac problemy [...]

    Odpowiedzi: 217 Ilość wyświetleń: 20000 Data: 2004-05-19 14:31:45 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • Jakie odżywki dla początkującego ?

    Post
    NUTRIFARM&OLIMP
    PRO

    OK RESZTE ZOSTAWEIE A BIALKO OBETNE do 150g na dzien dzieki

    Odpowiedzi: 217 Ilość wyświetleń: 20000 Data: 2004-05-19 14:38:35 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • Jakie odżywki dla początkującego ?

    Post
    NUTRIFARM&OLIMP
    PRO

    [...] (więkdze rano i po treningu) Aminokwasy zwykłe ok 1 tabl na 10 kg masy ciała dziennie - w ciągu dnia najlepiej w porach okołotreningowych Antykatabolicznie działa też białko z odżywki - ale je bierz wtedy kiedy diet nie dostarczasz odpowiednich ilości, rano po śniadaniu, przd, po treningu nac jest ich wiele (nie tylko te które wymieniłem) [...]

    Odpowiedzi: 217 Ilość wyświetleń: 20000 Data: 2004-06-04 15:17:33 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)