SFD - po prostu najlepsze ceny! RABATY DO 90%
SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne Portal

Wyszukiwarka

Znalezione pod frazą:

białko

  • Szukasz smacznego białka?

    Sklep SFD
    REKLAMA

    ALLNUTRITION Whey Protein to odżywka białkowa, która dostarczy Ci najwyższej jakości koncentratu białka serwatki (WPC)

  • Kreatyna i co dalej

    Temat
    Odżywki i suplementy

    Jestem świeżo po cyklu krety i niemam pomysłu na dalszą suplementacje.Podstawa to białko czyli to już zamawiam,ale co do tego aby masa szła dalej.Zastanawiałem sie nad zma,ale zalezy mi bardziej na masie ,a nie sile. Co proponujecie??? Pozdrawiam

    Odpowiedzi: 8 Ilość wyświetleń: 1238 Data: 2004-12-27 20:25:48 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • dzienne zapotrzebowanie na proteiny

    Temat
    Odżywianie i Odchudzanie

    Cześć. Zastanawiałam się jakie jest dzienne zapotrzebowanie na białko? Czy zależy ono np. od aktywności fizycznej i wieku?

    Odpowiedzi: 8 Ilość wyświetleń: 2498 Data: 2009-08-12 11:02:05 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • Odblokowanie

    Temat
    Szybkie pytania bez logowania

    moj organiz odrzuca bialko bralem ostatnio i zaczelo mnie wszystko kuc nerki watroba sutki poszedlem do lekarza wyszlo ze mam przeciazona watrobe dal mi prochy na oczyszczenie watroby i juz nie boli teraz nie wiem czy moge zrobic kuracje sterydowa czy dalej mnie bedzie wszystko bolec moze jestem zablokowany prosze o wypowiedzoi

    Odpowiedzi: 1 Ilość wyświetleń: 543 Data: 2013-04-10 19:42:41 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • dieta redukcyjna--plan

    Temat
    Odżywianie i Odchudzanie

    Witam, mam 18lat, 170cm i 60kg. Czy moglibyscie pomóc mi z planem jadlospisu i suplementacja? Z moich obliczen wynika ze moje dzienne zapotrzebowanie wynosi 1600kcal w tym: -białko 480kcal -tłuszcze 400kcal -weglowodany 720kcal Ale nie potrafie podzielic tego na 5 w miare zbilansowanych posilków, pomozecie? ;)

    Odpowiedzi: 2 Ilość wyświetleń: 628 Data: 2014-03-17 14:03:32 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • Jaki bulk/ew gainer bez cukru

    Temat
    Odżywki i suplementy

    Witam, szukam czegoś na uzupełnienie diety, padły dwa typy Mhp up your mass 2 wiadra ewentualnie worek Mvp incredible bulk. Co będzie lepsza opcją ? A może dobre białko + Vitargo zmieszane razem ?

    Odpowiedzi: 3 Ilość wyświetleń: 1793 Data: 2014-04-17 17:46:03 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • KREATYNA na poczatek...

    Temat
    Odżywki i suplementy

    Jaka najlepsza bd kreatyna na początek.... Chciałbym trochę nabrać masy przez zimę.. bo najłatwiej jest. I czy mogę mieszać białko z kreatyną... Pytanko jeszcze jedno co do kreatyny bd dobre. Zeby jak najlepiej wykorzystać... cykl.

    Odpowiedzi: 5 Ilość wyświetleń: 1332 Data: 2009-10-11 12:45:36 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • Suple, ograniczone fundusze

    Temat
    Odżywki i suplementy

    Cześć, chciałbym zapytać was gdzie dam radę najtaniej skompletować zestaw; kreatyna+beta alanina+ jakieś ekonomiczne białko. Aktualnie mam trudną sytuację finansową dlatego też każda złotóweczka się liczy, na sfd wyszło mi za to 108zł, jest możliwe wyrwać coś gdzieś taniej?

    Odpowiedzi: 5 Ilość wyświetleń: 832 Data: 2014-10-02 22:43:46 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • Pomoc w rozpisce suplementacji

    Temat
    Odżywki i suplementy

    Witam mam prośbę żeby ktoś mógł by mi pomóc w rozpisaniu suplementacji. Dodam że robię trening siłowy o 8 rano + rower 30 minut. Mój cel to redukcja. Witaminy i minerały Kwasy omega 3 Białko wpi Clenburexin L kanitine Bcaa Z góry dzięki

    Odpowiedzi: 8 Ilość wyświetleń: 1117 Data: 2018-03-01 21:34:35 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • co brać

    Temat
    Odżywki i suplementy

    witam mam 15 lat 62kg 170cm wzrost, pare miechów temu zacząłem trenować na siłce. Biore Vita-miny firmy Olimp, ale chciałem spróbować czegoś jeszcze. Dietę już mam i teraz myślę o kupieniu białka, co wy na to... aha i jeszcze jakie najlepiej białko kupić dla osoby w moim wieku

    Odpowiedzi: 8 Ilość wyświetleń: 866 Data: 2008-06-02 15:18:27 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • cm3+storm...?

    Temat
    Odżywki i suplementy

    Witam, mam pytanko czy tak moze byc: Rano-cm3+TSE Przed treningiem-storm+bcaa+TSE Po treningu-cm3+bcaa+białko Chodzi mi o ogolna poprawe sylwetki z przychylnoscia na mase;) I mysle ze TSE nie zaszkodzi ;)

    Odpowiedzi: 1 Ilość wyświetleń: 1691 Data: 2009-01-11 13:05:41 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • Makrocykl suplementacyjny

    Temat
    Odżywki i suplementy

    Co sądzicie o takim podejściu do suplementacji kreatyną ? Podobnoż najlepsze efekty są do 4 tyg. 4 tyg mono 4 tyg off 4 tyg mono/stack 4 tyg off 4 tyg mono/stack 4 tyg off ... itd Oprócz tego bcaa,aakg,cytrulina,jakies ww/białko okołotreningowo ?

    Odpowiedzi: 9 Ilość wyświetleń: 1111 Data: 2009-08-26 19:25:12 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • Problem z członkiem- POMOCY

    Temat
    Zdrowie i Uroda

    Witam, cwicze na silowni od okolo roku, mam 18 lat. Stosowalem odzywki typu gainer, kreatyna, xplod, białko. Moj problem wyglada nastepujaco: mam problemy ze wzwodem członka (podczas stosunku) oraz dochodze znacznie szybciej. Wszystko bylo by okej, gdyby czlonek stał cały czas :/ Co o tym sadzicie?

    Odpowiedzi: 3 Ilość wyświetleń: 781 Data: 2012-01-18 10:59:12 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • Pure bcaa sfd

    Temat
    Odżywki i suplementy

    Szukałem ostatnio bcaa w miare ekonomicznego i wypadło na bcaa od sfd. Ale zastanawia mnie dlaczego w składzie jest tam 8g białka ? W innych bcaa też jest białko ale nie jest podane w składzie czy jak ?

    Odpowiedzi: 15 Ilość wyświetleń: 1671 Data: 2015-08-07 17:21:43 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • low-carb posilek przed po treningowy

    Temat
    Odżywianie i Odchudzanie

    moge przed treningiem zszamac wegle złozone np kasze,ryz brązowy a po treningu tylko 30g Carbo 30g serwatki 5g kretki i jako potreningowy bialko i tłuszcz???

    Odpowiedzi: 5 Ilość wyświetleń: 2210 Data: 2005-05-22 10:05:34 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • Jak brac GainerBolic 6000 + ostrowia wpc80

    Temat
    Odżywki i suplementy

    Siema Kupilem wlasnie sobie ostrowie bialko i gaierka bolic 6000 - olimpii Mam pytanie jak to zazywac? rano przed sniadaniem - 1h przed treningiem - 1h po treningu? i w jakich ilosciach?

    Odpowiedzi: 11 Ilość wyświetleń: 1900 Data: 2006-01-13 15:50:15 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • Dieta do oceny.

    Temat
    Odżywianie i Odchudzanie

    Witam. Proszę o ocene mojej diety co radzicie mi w niej zmienic??? wwaga 96kg wzrost 194 Kalorie 3180 tłuszcze 96g = 907.2 kcal białko 192g = 1084 kcal węgle 297g = 1188 kcal /ObrazkiSFD/zdjeciaSFD2/5c3055aa10fc4950ab3775226f2c9e04.JPG

    Odpowiedzi: 9 Ilość wyświetleń: 880 Data: 2013-07-04 19:25:41 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • czy wystarczy carbo?

    Temat
    Odżywianie i Odchudzanie

    Mam 18 lat i 185cm wzrostu, ważę 73kg, i ćwiczę na masę. Czy po treningu wystarczy carbo lub glukoza i później posiłek pełnowartościowy, czy musze brać WPC lub WPI. Nie mam za bardzo pieniędzy i jeśli trzeba brać białko 30 minut po treningu to jakie , jakieś tanie proszę!

    Odpowiedzi: 2 Ilość wyświetleń: 934 Data: 2004-03-29 18:32:45 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • biaałko w jajkach+ temperatura

    Temat
    Odżywianie i Odchudzanie

    Witam Zawsze dręczyło mnie ta kwestia czy jak robimy sobie jajecznice to białko pod wpływem wysokiej temperatury niescina sie treche a jesli tak to jakie to sa ilosci..? znaczne czy moze niwielkie?

    Odpowiedzi: 6 Ilość wyświetleń: 1344 Data: 2008-03-27 18:58:24 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • czy dobra dieta wystarczy ?!

    Temat
    Junior SFD - pierwsze kroki na siłowni i w sporcie

    Witam mam 15lat waze 60kg mam 165cm wzrostu. Zastanawiam sie czy dieta wystarczy zeby zbudowac mase mięsniowa i wogule,czy polecacie brac jakis doping typu bialko kreatyna czy jakies gainer? A Jesli dieta to poleccie jaksa wysoko bialkowa czy cos.

    Odpowiedzi: 18 Ilość wyświetleń: 1244 Data: 2013-08-28 19:59:11 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • Białko+B6

    Temat
    Odżywki i suplementy

    Cze wyczytałem w ostatniej "Kulturystyce i fitnes" Nr1(51) styczeń 2004 ze aby białko dobrze się wchłaniało i było dobrze przyswajelne potrzebna jest witamina B6. czy ktoś wie ile powinno się jej brać (czy to do masy ciała, czy do ilosci sporzywanego białka) dzięki sog.

    Odpowiedzi: 0 Ilość wyświetleń: 953 Data: 2004-01-03 16:09:00 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)