[...] ze jest niedziela i miałem chwile na przeanalizowanie treningu i poprawe postanowilem Wam wrzucić i prosić o ocene, dodam ze jestem aktuanie na cyklu meta + enan do tego białko do brakow ( rozne godziny pracy i nieraz wyjazdy przez co musze nieraz uzyc bialka ) BCAA, i przedtreningowka bez kreatyny. Ankieta o mnie : WIEK: 22LATA WAGA: 83KG [...]
Witajcie, wpadło mi białko to w oko ze względu na swoją zadziwiająco wręcz niską cenę. Wiem, że nie jest to białko zwierzęce. W 100g produktu znajduje się 81g białka. Czy jest to białko godne wydania pieniędzy czy raczej jego zakup nie ma większego sensu ?
[...] liczenia kalorii). Szybko zacząłem chudnąć a więc priorytety się pozmieniały i przeszedłem na mase - początkowo 3500 kcal ale zwiększyłem do 4000 kcal w dni treningowe (białko 200g, tłuszcz 100 g, reszta węglowodany). Pod koniec tego tygodnia przechodzę na pierwszą w życiu świadomą redukcję na około 10 - 12 tygodni, żeby sprawdzić formę, [...]
Witam : ) Otoz, jakies poltora tygodnia temu, zaczalem sobie jesc izolat bialka Treca Cos takiego Plan treningowy jest calkiem dobry, mysle, ze dieta tez. Bialko zakupilem w celu zwiekszenia przyrostow oczywiscie. Ale mam pytanie, na opakowaniu pisze, ze wewnatrz znajduje sie praktyczna miarka (20g) dzieki ktorej mozna latwo odmierzyc jedna [...]
[...] zwierzęcego czy roślinnego, choresterolu to przytyję, czy zacznę tyć dopiero, gdy ilość białka jakiego muszę dostarczyć przez cały dzień będzie wyższa? Np. zakres na białko = 63-105g, białko zwierzęce = 32g, białko roślinne = 32g. Przekroczyłem zakres na białko zwierzęce lub roślinne, lecz ilość białka, które muszę dostarczyć w ciągu [...]
Marek 33 lata rok staz na siłowni z przerwa -choroba po której straciłem siłe i musialem zaczynac wszystko na nowo. Ważyłem 118kg Obecnie 198 cm 98kg trening 4 razy w tyg. Witam mam pytania. Od jakiegos czasu nie moge zrobić progresu jesli chodzi o siłe. Diete mam i stosuje w 100% trening także, ale nie mam siły wydusić z siebie wiecej powera by [...]
Siema tak jak w temacie trener personalny internetowy rozpisał mi dietę + plan NA MASE tylko ze dziwnie to wszystko wygląda konkretnie żadnych kalorii wypisane + twierdzi że waga to drugorzędna sprawa to ma wyglądać nie miałem nigdy do czynienia z silownia ale no myślałem że to waga ma iść w górę podczas masy tymbardziej gdy Ja ważyłem przy 174cm [...]
[...] oliwkami/ ser żółty, placek od pity, trochę majonezu i musztardy razem to ok : 489Kcal/ 34,3B/ 23T/ 35W Po obiedzie zjadam kapsułkę omega 3. Na koniec dnia pije odzywkę białkową lub węgle zależnie od braków w kcal B i W. Staram się jeść ok 3000-3200 Kcal dziennie 2,5G białka na kg masy. 1. Moje pytanie gdzie tu wsadzić jeszcze Hero Pump [...]
[...] Jakiś czas temu zamówiłem diete przez internet na 2100kcal (wypełniłem ankiete i otrzymałem dietę od podobno dietetyka) z rozkładem 25%B/35%W/40%T, śniadania 5 x w tyg białko/tłuszcz i 2x z węglami (w ankiecie wpisałem , że moim rytuałem w sobotę jest jajecznica ze świeżutkim chlebkiem, a w niedzielę kiełbaski z chlebem). Schudłem 6kg (o [...]
[...] dziennie. Rano przeważnie jakieś ciemne pieczywo z warzywami, rybą, wędliną ew. do tego jakis jogurt. Obiad, różnie ale przwaznie wiadomo węgle (ciemny makaron/ryz itd), białko (jakieś mięsi, ryba), tłuszcze. Unikam jedzenia pływającego w tłuszczu i czesto robie jakieś zamienniki. Np. jeżeli moja rodzina je schabowego, zdarza mi się ze [...]
[...] lignany, mukopolisacharydy i inne. Szczegółowa charakterystyka: * ALOE VERA - DRINK Średnia wartość odżywcza w 100 ml : wartość energetyczna 45 kcal /192 kJ, białko <0,1 g, węglowodany 11,3 g, tłuszcz <0,2 g, witaminy C 5,6 mg (9 % - procent realizacji zalecanego dziennego spożycia) Średnia wartość odżywcza w 500 ml: wartość [...]
Witam Dokleje sie do tematu bo mam podobny problem z tym, ze im wiecej czytam fora tym wiekszy metlik w glowie. Mam 38 lat obecnie 94 kg przy 184 cm wzrostu obwod pasa 102 cm, oponka sie niestety zrobila. Cwiczylem 4 lata temu przez 3 miesiace. Pozniej pauza az do czerwca tego roku. Zlapalem dosyc tluszczu po rzuceniu palenia. Diety niestety [...]
Witam, niedawno zakupiłem sobie białko od firmy Hi-Tec a jak później się okazało, doomer mi powiedział że to białko w dużej mierze składało się z pszenicy, i powiedział aby się spytać zanim kupię. Tak więc, sprzedałem białko i znalazłem kolejne białko które niby jest tanie, i nie chcę popełnić błędu jeszcze raz. Proszę o wasze zdanie. [...]
Witam Animal test brałem z animal cuts plus białko Miałem przerwę i zastanawiam się czy dalej brać Test +cuts+Białko i Czy zmienić na Test+stak albo mstak+Białko Czy może wszystko razem test+cuts+stak lub mstak+białko
Witam. Od wtorku biore białko WPC 80 Ostrowia. Biore tak jak na paczce jest napisane czyli 3 łyżki stołowe w 200 ml mleka. Od wczoraj zaczął mnie żołądek bolec i to bardzo i zastanawiam sie czy to od tego? Dzis rano mnie bolał ale przestał jak zjadlem sniadanie a po sniadaniu wypilem bialko i znowu zaczelo mnie bolec;/. Zastanawiam sie czy brac [...]
sezon sie zbliza i coraz wiecej pytan poswiecilem chwile i napisalem jak to mniej wiecej powinno wygladac w moim mniemaniu milego czytania 1. DIETA - zdecydowanie najwazniejsza czesc tej zabawy proponuje zamiast kombinowac z niewiadomo jakimi suplementami przeznaczyc wieksze fundusze wlasnie na perfekcyjna diete, na pewno pieniadze nie bede [...]
[...] chwile pod opieką trenera więc lepiej, ale dopiero od lipca tego roku przykłądam się na maksa, notuję wyniki i codziennie suplementuję kreatynę 6. DIETA: Sportowa Catering białko i węgle 2300 kcal -białko: ok 160 g, trzymam powyżej 2 g na kg -węglowodany: ok 200 -tłuszcz: 90 g 6Używane spalacze - Yohimbina i kawa od początku edukcji 7. Używane [...]
zawsze mi się wydawało,ze zdrowiej jest jeść białko serwatki niż pięć kurczaków dziennie,albo 40 jajek,albo kilogramy białego sera itp.i kłóciłam się zażarcie z rodzicami i w końcu postanowiłam spytać lekarza,żeby już się odczepili wreszcie. no i klops. bo oto juz CZWARTY lekarz niezależnie stwierdził że SĄ NIEZDROWE ODŻYWKI BIAŁKOWE ponieważ: -są [...]