SFD - po prostu najlepsze ceny! RABATY DO 90%
SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne Portal

Wyszukiwarka

Znalezione pod frazą:

białko

  • Szukasz smacznego białka?

    Sklep SFD
    REKLAMA

    ALLNUTRITION Whey Protein to odżywka białkowa, która dostarczy Ci najwyższej jakości koncentratu białka serwatki (WPC)

  • 1. Zaraz po skończeniu treningu pije tego szejka, 30-40g WPC SFD Econo, 100g banana. Ostatnio zauważyłem, że białko razem z kakaem dobrze smakuje. Nie przeszkadza ono mi w tym szejku ? Akurat będzie odrobina tłuszczu, a gdzieś tu czytałem, że mała ilość jest nawet korzystna. zapewne moja wypowiedz czytales tak wlasnie jest 2. Ćwiczę w domu, [...]

    Odpowiedzi: 3004 Ilość wyświetleń: 20000 Data: 2011-05-24 07:52:44 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • Gdy nie wyrabiam z jakims posilkiem, albo wiem ze nie wcisne to biore bialko + oliwe niestety w pracy nie zawsze mam czas na jedzenie, tak samo w niedziele zeby nie skonczyc jesc o godzinie 22:00 bo pozno wstaje, wcinam bialko zeby szybciej weszlo pozatym tak jak koniu pisal, sa dni lc/vlc/0c, dominuje tluszcz Tested Burner ok, daje rano kopa [...]

    Odpowiedzi: 490 Ilość wyświetleń: 20000 Data: 2011-06-13 22:14:43 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • Warzyw powinno być min 500g dziennie. Pisałaś tylko o brokułach 150g to mało. Jeżeli chodzi o białko, wygoda wygodą, ale białko kupne jest jałowe w mikroelementy. A Ty jesteś niedożywiona. Jak zjesz mięso albo jajo albo strączek, to oprócz białka dostarczysz innych wartości. Mleko jest ok (jeżeli Ci nie szkodzi i w rozsądnych ilościach) ale nie [...]

    Odpowiedzi: 240 Ilość wyświetleń: 20000 Data: 2016-09-15 16:27:59 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • chryzantemy złociste SPAM

    Post
    Ladies SFD

    Hubert piłeś megabola infusion? tanie i bardzo dobre białko w smaku wymiata dosłownie składowo tez jest dobre Ja nie płace za białko więc piję to co dostaję. wiem,ale to białko jest naprawde mega dobre.Może sie z kimś zamienisz;-)

    Odpowiedzi: 3001 Ilość wyświetleń: 20000 Data: 2013-07-04 19:44:15 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • w dni treningowe (5 pod rząd): - śniadanie 8-9 i do niego białko (wszystkie porcje 30 g, ważę aktualnie 87 kg); - obiad - w zasadzie są to dwa mniejsze posiłki jedzone w godzinach 12-14; - posiłek przedtreningowy (często jajka, tuńczyk itd wysokobiałkowy pokarm, ale czasem zdążę zjeść tylko garść orzechów lub kromkę chleba z czymśtam) + białko [...]

    Odpowiedzi: 9 Ilość wyświetleń: 1409 Data: 2011-03-30 13:08:46 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • TygrRyseK/Dziennik/Poprawa sylwetki

    Post
    Trening dla początkujących

    Rany zero wegli, ja przy obnizeniu do 100g na dzien zjechalam. Jak ty to robisz????????????????????? King dziekuje za usuniecie dubli :) Ja sie nie nadaje na tluste mieso nawet normalnie go nie przetrawie najwiekszy problem mam z wolowym to nawet chude czuje w zoladku na drugi dzien, tragedia. Mysle ze rybka bedzie ok, chociaz jeszcze czuje ta [...]

    Odpowiedzi: 1099 Ilość wyświetleń: 20000 Data: 2009-11-30 20:13:44 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • redukcja do oceny i poprwaki!!

    Post
    Odżywianie i Odchudzanie

    [...] 50g musli z owocami/wywal,daj platki owsiane do nich mozesz dac rodzynki,orzechy wloskie 300ml mleka 0,5% /dorzuc tez twarog chudy zeby bylo wiecej bialka II posilek: białko* kanapka z szynka z inydka/+warzywa IIIposiłek; 150gr serka wiejskiego kanapka z szynka z indyka /+warzywa i moglbys czasem te kanapki czyms zamienic,moze dobrze [...]

    Odpowiedzi: 19 Ilość wyświetleń: 2076 Data: 2007-02-20 20:44:24 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • wegetarianizm a sport

    Post
    Odżywianie i Odchudzanie

    [...] propagujący wegetarianizm quasinaukowcy sądzili, że tak prymitywny argument przemawia za jedzeniem mięsa, to znaczy, że sami intelektualnie schodzą na poziom rzodkiewek. białko zwierzęce wywołuje skutek usuwania wapnia z organizmu Błąd na błędzie. Nie "białko zwierzęce", tylko konkretnie kazeina, i nie "wywołuje skutek usuwania [...]

    Odpowiedzi: 2 Ilość wyświetleń: 2931 Data: 2009-03-17 11:54:23 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • langrafio biegnij...

    Post
    Ladies SFD

    5.04.2016 DT klateczka, bareczki i tric Poszlam na trening z migrena ale przeszlo po wyciskaniu na plaskiej:)) barki juz chyba sie przyzwyczaily do ciezaru wiec nie boje sie tak o kontuzje nie mniej nie ryzykuje. Jak mowia langsam langsam aber sicher Dostalam niespodzianke od trenera, ognista obrecz wokol barkow po superserii:)) ale trener musial [...]

    Odpowiedzi: 1578 Ilość wyświetleń: 20000 Data: 2016-04-06 23:05:45 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • Dieta Rzeźba do Oceny

    Post
    Odżywianie i Odchudzanie

    7:30 whey 100 trec nutrition 30,0 g 100,2 21,7 g 1,7 g 0,8 g 86,4% 6,8% 6,7% 10:00 Śniadanie I produkt ilość kcal białko węglowodany tłuszcze Banan 180,0 g 169,7 1,8 g 39,4 g 0,5 g Danio waniliowe - Danone 150,0 g 167,1 8,0 g 23,7 g 4,5 g Chleb zwykły 140,0 g 338,9 7,6 g 73,1 g 1,8 g Polędwica sopocka 100,0 [...]

    Odpowiedzi: 11 Ilość wyświetleń: 1941 Data: 2014-10-02 20:25:07 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • wyjście z diety dukana

    Post
    Ladies SFD

    Okay, więc zacznijmy od tego, że dieta szarlatana dukana otwiera wrota ku cukrzycy. Dlaczego? Bo „uczy” organizm jak przerabiać białko na glukozę. Stąd też kobiety „na/po dukanie” w perspektywie czasu skarżą się na problem ze zgubieniem brzucha, a u niktórych następuje nawet zmiana sylwetki typu gruszka na [...]

    Odpowiedzi: 21 Ilość wyświetleń: 7680 Data: 2011-07-05 22:27:54 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • El Mihu/ masa na stare lata :D

    Post
    Trening dla początkujących

    [...] Jeśli nie jesteście zadowoleni z wielkosci swoich przedramion polecam kilka godzin wspinania - terapia szokowa, rezultaty gwarantowane 7.30 Sniadanko Owsiana i bakalie + białko 10.00 II Śniadanko Chleb żytni Cebula, Pomidor Schab 11.45 Obiad Mięso z piersi kurczaka Ziemniaki , brokuł 12.30 trening 18:50 po treningu Białko, [...]

    Odpowiedzi: 95 Ilość wyświetleń: 13268 Data: 2010-09-26 09:44:32 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • El Mihu/ masa na stare lata :D

    Post
    Trening dla początkujących

    [...] odmówić im nie można. Niestety wspinaczka to taki sport, w którym mięśnie bardziej przeszkadzają niż pomagają. 7.30 Sniadanko Owsiana i bakalie 10.00 II Śniadanko białko 11.45 Obiad Mięso z piersi kurczaka Ziemniaki , brokuły 13.30 trening w czsie treningu popijałem carbo 16:50 po treningu Białko, winogrona, rodzynki i banan [...]

    Odpowiedzi: 95 Ilość wyświetleń: 13268 Data: 2010-09-30 23:13:07 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • KONKURS 1 " Spompowany w Szkole " Do Wygrania VASOBOLAN

    Post
    Hi Tec Nutrition & Peak Performance

    HI-TEC Amino Anabol i HI-TEC Amino Anabol Professional W swoim składzie zawierają aminokwasy które są podstawowym składnikiem białek. Organizm może wytworzyć samodzielnie 13 z 21 aminokwasów ważnych dla człowieka. Warunkiem jest wystarczające spożycie białka. Pozostałe osiem aminokwasów trzeba dostarczyć wraz z pożywieniem. Te tzw. aminokwasy [...]

    Odpowiedzi: 19 Ilość wyświetleń: 9077 Data: 2008-09-05 14:11:12 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • davidoo analfabeta brak nam Kotleta!

    Post
    Trening dla początkujących

    [...] Białko na poziomie 2,5g/tłuszcze 1g.Na początku byłom 83cm w pasie. Po 5 czy 6 tygodniach było już 78,więc obciąłem węgle do naprawdę małego poziomu(100g) i podbiłem lekko białko. Na masie czysta autoregulacja.Podczas ciężkich mikrocykli treningowych,białko zwierzęce na poziomie 2,5g,tłuszcze nie wiem-nie licze.Węgle-czasem zjem 3g czasem [...]

    Odpowiedzi: 3001 Ilość wyświetleń: 20000 Data: 2013-07-27 17:58:24 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • Dieta redukcyjna do oceny.

    Post
    Odżywianie i Odchudzanie

    Czyli 1,2 posiłek - białko, węgle, tłuszcze (oliwa z oliwek, orzechy) i warzywa 3 (przed treningiem) - łatwo przyswajalne białko + węgle proste (pierś z kurczaka i ryż brązowy?) 4 (po treningu) - łatwo przyswajalne białko + węgle proste (czy może być odtłuszczone mleko w proszku, tylko takie mam, zmiksowane z bananem?) 5 - białko (ser biały), [...]

    Odpowiedzi: 10 Ilość wyświetleń: 1187 Data: 2011-05-19 22:42:18 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • 1. Sniadanie Płatki owsiane : 362,00kcal B:11,9g - niepełnowartościowe; W:62,4g T:7,2g Białko jaja kurzego : 84,35kcal B:19,1g - pełnowartościowe; W:1,2g T:0,4g Żółtko jaja kurzego : 190,20kcal B:9,3g - pełnowartościowe; W:0,2g T:16,9g Gdzie warzywa lub owoce w tym posiłku? brakuje Ci również zdrowych tłuszczy najlepiej pochodzenia roślinnego. [...]

    Odpowiedzi: 11 Ilość wyświetleń: 1319 Data: 2010-12-21 14:06:59 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • Może spróbujesz interwałów/hiit? Porównaj z aero i które dla Ciebie lepsze. Muesli rób sama, nie kupuj ze sklepu. W każdym posiłku ma się znajdować pełnowartościowe białko. Zmień to. Po siłowni unikaj warzyw, tłuszczy oraz błonnika. Serek waniliowy jest raczej kiepski, daj serek wiejski. W diecie w ogóle nie ma kwasów omega3. Kup tran. Dopiero [...]

    Odpowiedzi: 7 Ilość wyświetleń: 2588 Data: 2008-06-17 22:02:22 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • [...] c)yates row d)przyciąganie linki wyciągu dolnego w siadzie e)szrugsy >>> D I E T A <<< Zaczynam od ~2800kcal, w miarę potrzeb zwiększę ilość kcal białko: ~180g (2,25g/kg) węgle: ~320g (4g/kg) tłuszcze: ~80g (1g/kg) Nie będę wypisywał dokładnej rozpiski bo często zmieniam posiłki, w ogólnym zarysie mój dzienny [...]

    Odpowiedzi: 500 Ilość wyświetleń: 20000 Data: 2008-01-21 21:34:46 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • raczej usprawiedliwienie bo widziałem jak ludzie robili po 8-10 kg w czasie testu i jeśli ktoś ma podobne oczekiwania co do tego testu to jeśli chodzi o mnie to się grubo rozczaruje PS ale w sumie to jak patrzę ile jesz + białko i gainery to respect tuczniku Zmieniony przez - skorup w dniu 2008-02-02 20:59:22

    Odpowiedzi: 500 Ilość wyświetleń: 20000 Data: 2008-02-02 20:56:26 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)