1. Zaraz po skończeniu treningu pije tego szejka, 30-40g WPC SFD Econo, 100g banana. Ostatnio zauważyłem, że białko razem z kakaem dobrze smakuje. Nie przeszkadza ono mi w tym szejku ? Akurat będzie odrobina tłuszczu, a gdzieś tu czytałem, że mała ilość jest nawet korzystna. zapewne moja wypowiedz czytales tak wlasnie jest 2. Ćwiczę w domu, [...]
Gdy nie wyrabiam z jakims posilkiem, albo wiem ze nie wcisne to biore bialko + oliwe niestety w pracy nie zawsze mam czas na jedzenie, tak samo w niedziele zeby nie skonczyc jesc o godzinie 22:00 bo pozno wstaje, wcinam bialko zeby szybciej weszlo pozatym tak jak koniu pisal, sa dni lc/vlc/0c, dominuje tluszcz Tested Burner ok, daje rano kopa [...]
Warzyw powinno być min 500g dziennie. Pisałaś tylko o brokułach 150g to mało. Jeżeli chodzi o białko, wygoda wygodą, ale białko kupne jest jałowe w mikroelementy. A Ty jesteś niedożywiona. Jak zjesz mięso albo jajo albo strączek, to oprócz białka dostarczysz innych wartości. Mleko jest ok (jeżeli Ci nie szkodzi i w rozsądnych ilościach) ale nie [...]
Hubert piłeś megabola infusion? tanie i bardzo dobre białko w smaku wymiata dosłownie składowo tez jest dobre Ja nie płace za białko więc piję to co dostaję. wiem,ale to białko jest naprawde mega dobre.Może sie z kimś zamienisz;-)
w dni treningowe (5 pod rząd): - śniadanie 8-9 i do niego białko (wszystkie porcje 30 g, ważę aktualnie 87 kg); - obiad - w zasadzie są to dwa mniejsze posiłki jedzone w godzinach 12-14; - posiłek przedtreningowy (często jajka, tuńczyk itd wysokobiałkowy pokarm, ale czasem zdążę zjeść tylko garść orzechów lub kromkę chleba z czymśtam) + białko [...]
Rany zero wegli, ja przy obnizeniu do 100g na dzien zjechalam. Jak ty to robisz????????????????????? King dziekuje za usuniecie dubli :) Ja sie nie nadaje na tluste mieso nawet normalnie go nie przetrawie najwiekszy problem mam z wolowym to nawet chude czuje w zoladku na drugi dzien, tragedia. Mysle ze rybka bedzie ok, chociaz jeszcze czuje ta [...]
[...] 50g musli z owocami/wywal,daj platki owsiane do nich mozesz dac rodzynki,orzechy wloskie 300ml mleka 0,5% /dorzuc tez twarog chudy zeby bylo wiecej bialka II posilek: białko* kanapka z szynka z inydka/+warzywa IIIposiłek; 150gr serka wiejskiego kanapka z szynka z indyka /+warzywa i moglbys czasem te kanapki czyms zamienic,moze dobrze [...]
[...] propagujący wegetarianizm quasinaukowcy sądzili, że tak prymitywny argument przemawia za jedzeniem mięsa, to znaczy, że sami intelektualnie schodzą na poziom rzodkiewek. białko zwierzęce wywołuje skutek usuwania wapnia z organizmu Błąd na błędzie. Nie "białko zwierzęce", tylko konkretnie kazeina, i nie "wywołuje skutek usuwania [...]
5.04.2016 DT klateczka, bareczki i tric Poszlam na trening z migrena ale przeszlo po wyciskaniu na plaskiej:)) barki juz chyba sie przyzwyczaily do ciezaru wiec nie boje sie tak o kontuzje nie mniej nie ryzykuje. Jak mowia langsam langsam aber sicher Dostalam niespodzianke od trenera, ognista obrecz wokol barkow po superserii:)) ale trener musial [...]
7:30 whey 100 trec nutrition 30,0 g 100,2 21,7 g 1,7 g 0,8 g 86,4% 6,8% 6,7% 10:00 Śniadanie I produkt ilość kcal białko węglowodany tłuszcze Banan 180,0 g 169,7 1,8 g 39,4 g 0,5 g Danio waniliowe - Danone 150,0 g 167,1 8,0 g 23,7 g 4,5 g Chleb zwykły 140,0 g 338,9 7,6 g 73,1 g 1,8 g Polędwica sopocka 100,0 [...]
Okay, więc zacznijmy od tego, że dieta szarlatana dukana otwiera wrota ku cukrzycy. Dlaczego? Bo „uczy” organizm jak przerabiać białko na glukozę. Stąd też kobiety „na/po dukanie” w perspektywie czasu skarżą się na problem ze zgubieniem brzucha, a u niktórych następuje nawet zmiana sylwetki typu gruszka na [...]
[...] Jeśli nie jesteście zadowoleni z wielkosci swoich przedramion polecam kilka godzin wspinania - terapia szokowa, rezultaty gwarantowane 7.30 Sniadanko Owsiana i bakalie + białko 10.00 II Śniadanko Chleb żytni Cebula, Pomidor Schab 11.45 Obiad Mięso z piersi kurczaka Ziemniaki , brokuł 12.30 trening 18:50 po treningu Białko, [...]
[...] odmówić im nie można. Niestety wspinaczka to taki sport, w którym mięśnie bardziej przeszkadzają niż pomagają. 7.30 Sniadanko Owsiana i bakalie 10.00 II Śniadanko białko 11.45 Obiad Mięso z piersi kurczaka Ziemniaki , brokuły 13.30 trening w czsie treningu popijałem carbo 16:50 po treningu Białko, winogrona, rodzynki i banan [...]
HI-TEC Amino Anabol i HI-TEC Amino Anabol Professional W swoim składzie zawierają aminokwasy które są podstawowym składnikiem białek. Organizm może wytworzyć samodzielnie 13 z 21 aminokwasów ważnych dla człowieka. Warunkiem jest wystarczające spożycie białka. Pozostałe osiem aminokwasów trzeba dostarczyć wraz z pożywieniem. Te tzw. aminokwasy [...]
[...] Białko na poziomie 2,5g/tłuszcze 1g.Na początku byłom 83cm w pasie. Po 5 czy 6 tygodniach było już 78,więc obciąłem węgle do naprawdę małego poziomu(100g) i podbiłem lekko białko. Na masie czysta autoregulacja.Podczas ciężkich mikrocykli treningowych,białko zwierzęce na poziomie 2,5g,tłuszcze nie wiem-nie licze.Węgle-czasem zjem 3g czasem [...]
Czyli 1,2 posiłek - białko, węgle, tłuszcze (oliwa z oliwek, orzechy) i warzywa 3 (przed treningiem) - łatwo przyswajalne białko + węgle proste (pierś z kurczaka i ryż brązowy?) 4 (po treningu) - łatwo przyswajalne białko + węgle proste (czy może być odtłuszczone mleko w proszku, tylko takie mam, zmiksowane z bananem?) 5 - białko (ser biały), [...]
Może spróbujesz interwałów/hiit? Porównaj z aero i które dla Ciebie lepsze. Muesli rób sama, nie kupuj ze sklepu. W każdym posiłku ma się znajdować pełnowartościowe białko. Zmień to. Po siłowni unikaj warzyw, tłuszczy oraz błonnika. Serek waniliowy jest raczej kiepski, daj serek wiejski. W diecie w ogóle nie ma kwasów omega3. Kup tran. Dopiero [...]
[...] c)yates row d)przyciąganie linki wyciągu dolnego w siadzie e)szrugsy >>> D I E T A <<< Zaczynam od ~2800kcal, w miarę potrzeb zwiększę ilość kcal białko: ~180g (2,25g/kg) węgle: ~320g (4g/kg) tłuszcze: ~80g (1g/kg) Nie będę wypisywał dokładnej rozpiski bo często zmieniam posiłki, w ogólnym zarysie mój dzienny [...]
raczej usprawiedliwienie bo widziałem jak ludzie robili po 8-10 kg w czasie testu i jeśli ktoś ma podobne oczekiwania co do tego testu to jeśli chodzi o mnie to się grubo rozczaruje PS ale w sumie to jak patrzę ile jesz + białko i gainery to respect tuczniku Zmieniony przez - skorup w dniu 2008-02-02 20:59:22