SFD - po prostu najlepsze ceny! RABATY DO 90%
SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne Portal

Wyszukiwarka

Znalezione pod frazą:

białko

  • Szukasz smacznego białka?

    Sklep SFD
    REKLAMA

    ALLNUTRITION Whey Protein to odżywka białkowa, która dostarczy Ci najwyższej jakości koncentratu białka serwatki (WPC)

  • Dieta na "Czystą mase"

    Temat
    Odżywianie i Odchudzanie

    [...] (przedtreningowy/po HIIt raz w tygodniu): 200g piersi z kuraka 2białka z jaj 100g ryżu warzywa szklanka kwasu chlebowego 3 posiłek (po treningowy): 200g piersi białko z dwóch jaj 50g ryżu warzywa 50g whey gainer 4000 ( 15b;30ww;1t) 4posiłek: mix w mikserze ( 15g whey gainer 4000 ( 4,5b; 9ww; brak t) + 100g płatków sojowych prażonych [...]

    Odpowiedzi: 8 Ilość wyświetleń: 1762 Data: 2007-06-06 15:21:13 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • Witam! Zbliżają się wakacje, sesja trwa -więc i tak muszę być pobudzony stwierdziłem, że to dobry czas na redukcję (wcześniej robiłem- nie skończyłem, bo zachorowałem o czym zaraz). Ważę około 80 kg (175 cm wzrostu) (przez ostatnie dwa lata masowałem z 65 kg - pewnie że nabrałem trochę tłuszczu), trochę fatu jest - myślę, że chciałbym zrzucić góra [...]

    Odpowiedzi: 0 Ilość wyświetleń: 742 Data: 2010-06-04 13:40:20 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • dieta do poprawek

    Temat
    Odżywianie i Odchudzanie

    Witam, jestem osobą cwiczaca na silowni 3x w tygodniu od 2 miesiecy czyli dopiero zaczynam. Nie mam zadnej diety ale staram sie ograniczac slodkosci i tluste żarło. Oto jak mniej wiecej wyglada moje jedzenie: Sniadanie: płatki kukurydziane z mlekiem II Sniadanie (w szkole) bułka z serem/wędliną lub drożdżowka Obiad: Mieso (piers z kurczaka, schab) [...]

    Odpowiedzi: 3 Ilość wyświetleń: 953 Data: 2009-04-18 15:17:20 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • Redukcja tkanki tłuszczowej

    Temat
    Trening dla początkujących

    [...] rzeźba Staż treningowy na słowni: 2,5 roku Uprawiane inne sporty: brak Dostęp do sprzętu (np. full osprzęt siłownia, sztanga/sztangielki): full Dieta: rozsądna Przeciwskaznania medyczne: brak Zażywane suplementy: AAKG, białko Zmieniony przez - Rasper w dniu 2011-05-25 19:28:02 Zmieniony przez - Rasper w dniu 2011-05-25 20:42:41

    Odpowiedzi: 3 Ilość wyświetleń: 773 Data: 2011-05-25 19:14:44 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • Sprawdzcie diete+suple+cel

    Temat
    Odżywianie i Odchudzanie

    Witam! Od konca czerwca calkowicie zmienilem system zywieniowy. Wtedy przeszedlem na diete bardzo niskoweglowodanowa z 5-oma posilkami dziennie i do konca wrzesnia spadlo 12kg. Ale mialem dwie kontuzje i chce odbudowac miesnie na zlamanym obojczyku i wzmocnic grzbiet (tam tez nieciekawa kontuzja) Chce zaczac nowy cykl treningowy dodajac [...]

    Odpowiedzi: 3 Ilość wyświetleń: 1122 Data: 2005-10-27 14:57:42 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • Dietka do oceny

    Temat
    Odżywianie i Odchudzanie

    Siema daje plan do oceny ponieważ nie jestem pewny czy jest dobry proszę o poprawienie Moje Dane: Wiek: 16 lat Wzrost:179 cm Moja dieta: 6:30 Płatki owsiane 75gr - 9B 46WW 5T Tuńczyk w wodzie 50gr - 10B 0WW 1T Jogurt Bakoma 200gr - 5B 25WW 3T Rodzynki 25gr - 0B 18WWW 0T 24B 89WW 9T 9:30 Chleb Graham 100gr - 8B 44WW 2T Mieso z indyka 25gr - [...]

    Odpowiedzi: 4 Ilość wyświetleń: 827 Data: 2009-01-22 16:37:51 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • Low Carb + suple ułożone do oceny.

    Temat
    Odżywianie i Odchudzanie

    [...] - 3caps Thermo Speed Extreme, później około 25mintuowy bieg, po biegu 30g HI TECH PROTEIN (wstaje o 10 póki co.. xD a biegac chce na czczo) 12:00-13:00 - posiłek, Bogaty w białko (mięso: pierś kury/indyka, wołowina, chudy schab -grilowane) + warzywa 14:30-15:30 - posiłek przed treningowy ok. 1 do 1,5h przed treningiem(mięsko, nieduża ilośc ww [...]

    Odpowiedzi: 9 Ilość wyświetleń: 1202 Data: 2011-09-20 13:29:17 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • Doszlifowanie diety :)

    Temat
    Junior SFD - pierwsze kroki na siłowni i w sporcie

    [...] pewności :D Aktualne zapotrzebowanie: 2460 kcal 92g bialka 338g WW 82g tłuszczów. Jako że chcę przyśpieszyć proces zrzucania wagi dosyć mocno uciąłem węgle, za to podbiłem białko :). Oto dieta /SFD/Images/2015/11/30/1b1f2c11758c4322b1790ba19b15d2c5.jpg Warzywa oczywiście jem, jednak nie wliczam ich do bilansu. Dodatkowo łykam omegę 3 :). [...]

    Odpowiedzi: 5 Ilość wyświetleń: 1632 Data: 2015-11-30 16:25:51 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • Dieta do oceny

    Temat
    Odżywianie i Odchudzanie

    Witam! Prosze o ocene mojej diety na mase. Mam 17 lat, waże 66 kg i mam 181 cm wzrostu. Jestem hardgainerem i ektomorfikiem. Moje zapotrzebowanie: Białko - 1,7 na KMC - 112 g Tłuszcze - 2 na KMC - 132 g Węglowodany - 5 na KMC - 330 Zapotrzebowanie kaloryczne: ~3000 kcal Posiłek 1 - ~ 7:00 Chleb praski - 100g Ser żółty - 120g Szynka drobiowa - 120g [...]

    Odpowiedzi: 2 Ilość wyświetleń: 1066 Data: 2007-06-25 22:11:12 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • Plan FBW do oceny

    Temat
    Trening dla początkujących

    [...] 65 Wzrost: 177 Cel treningowy: Masa Staż treningowy na słowni: 2 tygodnie Uprawiane inne sporty: Piłka nożna, siatkówka i inne Dostęp do sprzętu (np. full osprzęt siłownia, sztanga/sztangielki): Sztanga, sztangielki, ławka, drążek Dieta: W budowie Przeciwskaznania medyczne: Brak Zażywane suplementy: Zamierzam kupić białko Ostrowia

    Odpowiedzi: 7 Ilość wyświetleń: 811 Data: 2011-09-27 19:01:07 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • Witam! za ok. 2 tygodnie startuje z ostrym cyklem redukcyjnym. Obecnie jestem na etapie planowania calosci. Troche info o mnie: a) Experience: 5 lat (bardziej rekreacyjnie) b) BF: 16% c) Przeciwwskazania: brak 1) w kwestiach treningu: a) trening dzielony? b) trening typu HST? (ktorego typu trening jest w waszej ocenie bardziej optymalny? prosze [...]

    Odpowiedzi: 2 Ilość wyświetleń: 1295 Data: 2007-05-28 17:54:42 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • Siła po przerwie

    Temat
    Trening dla początkujących

    witajcie,wracam po 3 miesiecznej przerwie do cwiczen.Robilem mase ale masy wyszlo niewiele z kilu powodów: ciezary były zamałe bół w plecach za silny,teraz czesciowo wyleczylem to i ortopeda powiedzial ze nie ma wiekszych zastrzezen.Moim celem napisania tego postu jest to ze chce dowiedziec sie jak zwiekszyc sile na to zebym mogl wiecej wziasc na [...]

    Odpowiedzi: 18 Ilość wyświetleń: 1815 Data: 2010-09-23 15:31:27 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • Extrifit Beef Mass - opinie

    Temat
    Szybkie pytania bez logowania

    Jak w temacie . EXTRIFIT Beef Mass czy ktoś stosował ? Jakościowo i odżywczo lepsze od Mutant Massa ? Składniki Beef Mass: maltodekstryna, Hydrobeef- hydrolizowany wołowy izolat białka, (hydrolizowane peptydy wołowe), dekstroza, Palantinos (izomaltuloza), kompleks 7 enzymów: papaina, alfa-amylaza, bromelaina, laktaza, celulaza, neutralna [...]

    Odpowiedzi: 1 Ilość wyświetleń: 1330 Data: 2022-06-08 12:36:23 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • [...] biologicznej BV-104. Koncentraty białek serwatkowych charakteryzują się wysoką wartością odżywczą i aktywnością anaboliczną wśród wszystkich białek pokarmowych. Dodatkowo białko zostało wzmocnione Aminogenem i jest wolne od aspartamu. - Przyrost suchej masy mięśniowej - Redukcja tkanki tłuszczowej - Szybka regeneracja potreningowa - 5 g [...]

    Odpowiedzi: 8 Ilość wyświetleń: 2904 Data: 2012-09-25 18:54:44 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • poratujcie

    Temat
    Zdrowie i Uroda

    Wczoraj na silce spadl mi na dozy palec u nogi kantem odwaznik 10 kg,lekko rozcielo skore ,sęk w tym ze spadl tuz nad poznokciem w okolicy stawu , tuz po wypadku palec wlozylem pod zimną wodę ,sprawdzalem ruchomosc w obu stawach w palcu, wszystko bylo ok ,moglem ruszac tyle ze bolało troszke od stluczenia . Teraz przez opuchizne ruszac nie moge w [...]

    Odpowiedzi: 3 Ilość wyświetleń: 3108 Data: 2003-07-12 10:04:27 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • jakie dobrać odżywki ??

    Temat
    Odżywki i suplementy

    [...] z silowni, basenu to wszystko mam na miejscu.. Dodaje zdjecie, zebyscie zobaczyli jak wyglada moje ciało i chcialbym, zebyscie mi pomogli dobrac odzywki tak, zebym nabrał kształtów klatki, brzucha, zeby to wygladalo duzo lepiej. Nie mam pojecia czy kreatyna, czy białko czy cos innego. /ObrazkiSFD/zdjeciaSFD2/e26f27fb3f8e4b0cae1844ea03e8ea77.jpg

    Odpowiedzi: 7 Ilość wyświetleń: 868 Data: 2013-01-27 15:53:17 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • Kre alkalyn + ?

    Temat
    Odżywki i suplementy

    [...] fotografia sylwetki ( przód lub tył): - Wiek: 18 Waga: 72 Wzrost: 181 Cel cyklu: masa miesniowa, siła stosowane już wcześniej suplementy : stack ktreatynowe,białko,gainer Uprawiane inne sporty: - stosowane wcześniej spalacze : - suplement stosowane przez ostatnie 60 dni: mono + halo i hyper shock ilość dni wolnych od [...]

    Odpowiedzi: 1 Ilość wyświetleń: 817 Data: 2010-03-12 15:08:20 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • Dieta na rzeźbę proszę o ocenę!!!

    Temat
    Odżywianie i Odchudzanie

    Dieta na rzeźbę. Białko/tłuszcze/węglowodany Pierwszy posiłek 2jaja około 100g 14,4/20,8/0,8 245kcal Łyżka stołowa oliwy z oliwek 10g 0/9,2/0 82kcal Kromka chleba pszennego 30g 2,5/0,5/14,6 Błonnika 1,9g 66kcal Szklanka Mleka 0.5% 230g 7,4/1,2/10,8 83kcal Płatki owsie błyskawiczne szklanka 60g 6,6/4/38 [...]

    Odpowiedzi: 5 Ilość wyświetleń: 1376 Data: 2013-04-05 15:41:03 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • Dieta na masę - do oceny z prośbą o pomoc

    Temat
    Odżywianie i Odchudzanie

    [...] - i trochę niepokoi: wyszło mi ok. 3.5 g białka na kg masy ciała, a wszędzie czytam, że wystarczy 2 g. Wyszło mi tak, bo układałem dietę według systemu: 40% węglowodany, 30% białko, 30% tłuszcze (co ponoć zwalnia metabolizm i pomaga w budowaniu masy). No, a tu wklejam moją dietę. Proszę o wskazówki. [...]

    Odpowiedzi: 3 Ilość wyświetleń: 1666 Data: 2013-08-03 17:43:19 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • Dietka po poprawach ;)

    Temat
    Odżywianie i Odchudzanie

    Waga :75kg Wzrost:190cm Wiek:17lat Sniadanie: 7:00 "GOfr" dla pakerow Skład: 150 g owsianych 3 jaja 2 łyżki kakao rozpuszczalnego 2-3 łyżeczki cynamonu Oliwa z olivek 10g B:0g W:0 T:10g WW: 95g (dodatki typu dżem nie wliczone) B: 37 g (z tego 20 g zwierzęce) T: 36 g Przepis studensky http://www.sfd.pl/Gofry_dla_paker%C3%B3w-t443767.html Szkola: [...]

    Odpowiedzi: 8 Ilość wyświetleń: 1030 Data: 2009-03-19 10:21:39 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)