Junior SFD - pierwsze kroki na siłowni i w sporcie
No to słuchajcie. Przeczytałem dział "dieta" w linku, który rzucił paramaribo2. Cyknąłem tam na kalkulatorze potreningu.pl 2 opcje (duża aktywność fizyczna, brak ćwiczeń i praca biurowa) oraz obliczyłem według schematu podanego w artykule. Nie wiem na ile kierować się nimi i na ile aż tak szczegółowo, ale wolę zapytać. Wg schematu podanego na [...]
Nie ma czegoś takiego jak białko na mase lub na redukcje białko to białko - część skladowa diety :-) http://potreningu.pl/articles/2137/bialko--na-mase-czy-na-rzezbe-jakie-jest-przeznaczenie-odzywek-proteinowych Zmieniony przez - K_PS w dniu 2015-10-24 18:58:32
Najpierw białko a potem rowerek. Nie skomplikowane. Bierz białko przed bieganiem, zdecydowanie. Na czczo nie wykonuj ćwiczeń. BCAA przy takim poziomie tłuszczu będzie zbędny. HMB również całkiem nie przydatne, odsprzedaj komuś. Spalacze również, odstaw bądź sprzedaj. Masz za dużo pieniędzy, gubi Cie to bo chcesz iść na skróty, które zapędzą Cie w [...]
[...] 1kg ale nie tylko mieska i to sklonilo mnie do tych obliczeń. w dni beztreningowe wygląda to tak: jest to dzień kiedys przyjmuje jedna porcje bialka z ovopolu ok.40g białko- 964kcal/32%/241:84=2,86 na kg mc tłuszcze- 231kcal/8%/24g:84=0,28 na kg mc ww- 1760kcal/59,6%/440g:84=5,2g na kg mc łączna ilośc kalorii 2955 w dni kiedy mam trening [...]
[...] gorzej niż zwierzęce. Poniżej masz tabelę wartości białek, o której decyduje między innymi przyswajalność: http://dobradieta.pl/wart_bialek.php Jak widać najwyższej wartości białko z roślinnych mają pestki i prawdopodobnie też orzechy. Dlatego jeśli jesz białko roślinne (a więc nie posiadające wszystkich niezbędnych aminokwasów) z zwierzęcym [...]
Na twoim miejscu nie bral bym bialka w okolicach okolotreningowych chyba ze masz izolat wtedy jakas godzine przed treningiem i godzine po treningu. Jesli masz bialko wolnowchaniajace to wal bialko z rana w poludnie i na wieczor w celu uzupelnienia diety bo nie wiem jak tam twoj bilans sie uklada. W okolicach treningu odpusc sobie bialko z odzywek [...]
[...] treningową. Podczas intensywnych treningów i utracie dużej porcji energii warto jest wprowadzić suplementację BCAA, aby organizm nie palił białka z mięśni. 5. Białko Odżywki białkowe, prosta sprawa - łatwo dostępne źródło białka w postaci proszku, łatwe do przyrządzenia, przyjemne, smaczne do picia.Można dodać do omleta, owsianki czy ciasta w [...]
Zaznacze od razu ze nie pilem nie wsuwalem w zasadzie sobie narazie tylko teoretyzuje - ale odnosnie carbo + ostrowia a gainer i ostrowia - wszystko chyba zalezy od diety i tego co musisz dostarczyc - trzeba chyba kalkulowac pod siebie. Zaczalem od liczenia kalorii i z czego pochodza - ustalam sobie diete wlasnie i okazuje sie ze sa niedobory w [...]
[...] mama ugoptuje" ..ja swoją namówiłem na obiady z okreslonych produktów. Kolacja Warzywka + nie zawsze sie uda tunczyk Jeśli to po treningu to koniecznie węgle złoż. + białko !! Przed snem: Twarog 200-300g Do tego moge wrzucic bialko ostrowia okolo 30g dziennie kiedy najlepiej? Po treningu...jesli to ma jakieś wolnowchłanialne białko to [...]
[...] ( przed treningowy ) ryż brązowy 100g pierś z kurczaka 150g mizeria z warzyw bez śmietany oczywiście 30g orzechów ziemnych niesolonych dałbym oliwę prze samym treningiem białko 35g Trening 16:30-18:30 po treningu białko 35g ważniejsze węgle - wszystko w postaci płynnej rozpuszczone w WODZIE 5 posiłek 19:30-20:30 makaron 100g może być ew. [...]
też to będe miał i też o tym myśle ... tylko ja mam 7:00 reejstracja ( czyli pobudka po 5 śbniadanie ww + białko troche tłuszczy , 8 basen po 7 epwnie łykne węgle + białko ( shake ) na wodzie po basenie wypić izotonik na 10 siatka i o 13 biegi czyli koło 10 znowu sobie łykne ww + bialko w shake u (2:1) i ok 12 powtórka , po biegach po raz [...]
[...] ci o tym, bo wiele osób tutaj narzeka, że przez prace nie może utrzymac dobrej diety....Ja polecałbym głównie wszelkie"uzupełniacze"diety właśnie, głównie białko, jakieś aminokwasy, ewentualnie carbo chociaż nie wiem, czy normalne żarcie nie wyszłoby taniej. A tak to nie mogę ci doradzić. pozdr Zmieniony przez - MOREPOWER w [...]
tolka poza tym w każdym posiłku powinno być białko+ww+tłuszcze a Ty masz: - w 2 posiłku samo białko i to jeszcze z odżywki (mi Szefowa odżywki w ogóle nie pozwala jeść)%-) - w 4 od biedy może być samo B i T, ale mnóstwo lasek dostarcza również ww w ostatnim i nic złego się nie dzieje :-)) - cebuli i fasolki nie wliczaj (wpisz tam sobie 1, jeśli [...]
Nowa dieta Zapytam tu bo w Odżywianiu niestety nikt mi nie chce nic napisać, czy ok, jak tłuszcze, węgle, kalorie. Cel: SIŁA, jakieś mięśnie i nie zalewanie w tłuszcz Czy wogóle da się na tym robić siłę? Przypominam: Carb Cycling for Idiots Moje zapotrzebowanie kaloryczne to: 90x24x1,2=2592kcal TRENINGOWY (podaję tylko to co wliczam) I Owies 100g [...]
Kreatyna - może być Olimp ja bym zastosował pirogronian kreatynowy tej firmy. Białko - też Olimp izolat serwatkowy. Glutamina - jeżeli możesz zamawiać z USA to najlepiej Syntrax - 1 kg, BCAA - może być AAPQ Hiteca, białko nieserwatkowe na noc - Hitec protein 90 członek-mafia.suple.hardcor.pl
polemizowałbym z Twoją opinią. W końcu białko, które spożywasz z odżywki jest właśnie z mleka. No ale szkoda tu rozpoczynać ogromnej dyskusji na ten temat. Myślę, że na pewno o wiele smaczniej, szczególnie gdy jest ciepło dodać sobie więcej białka z produktów mlecznych niż jajko. Owszem zgadzam się że przyswajalność i wartość biologiczna nie jest [...]
debee osłabiła mnie Twoja wypowiedź. Po pierwsze to nigdzie nie napisałem że koniecznie trzeba spożywać białko z odżywki, a po drugie to Twoja wypowiedź o pomidorze i ogórku to do słodkiego śniadania wg. mnie w ogóle nie pasuje. Owszem widziałem kiedyś sporo przepisów aby pomidory i ogórki jeść jako deser, na słodko, ale rzeczywiscie Twoja [...]
[...] tyg siła rąk 0,5h 6x w tyg lekki poranny rozruch + reszta czasu na siedząco. Teoretycznie wiem, że węgle łatwo przyswajalne w proporcji 2:1 z białkiem po tren. Na noc czyste białko, bez węgli i tłuszczu, normalnie węgle złożone itd. NOWE PYTANIE: Kiedy spożywać białko, tłuszcze i węgle Co po treningu, co przed, co rano, a co na noc. [...]