SFD - po prostu najlepsze ceny! RABATY DO 90%
SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne Portal

Wyszukiwarka

Znalezione pod frazą:

białko

  • Szukasz smacznego białka?

    Sklep SFD
    REKLAMA

    ALLNUTRITION Whey Protein to odżywka białkowa, która dostarczy Ci najwyższej jakości koncentratu białka serwatki (WPC)

  • [...] Na wodzie jest lepiej ale podobnie jak u Ciebie - smakiem nie powala. Smak jest jakby "chemiczny" nie wiem jak to wytłumaczyć, bardzo czuć jego sztuczność. To moje pierwsze białko i się nie znam ale jak na mój gust rozpuszczalność jest słaba. Próbowałam mieszać w butelce z wodą to się obrzydliwie spieniło, łyżką też słabo. Teraz mieszam w domu [...]

    Odpowiedzi: 1061 Ilość wyświetleń: 20000 Data: 2011-11-29 16:41:18 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • ech to widze ze ciezko jest znalezc jakies fajnie smakujace bialko :-( ja mialam ciasteczkowe Matrix i tez dla mnie za bardzo przymulajace ( a mialam przeszlo 2 kg }:-() Waniliowe tej firmy juz jest dla mnie o niebo lepsze :-) Narazie puki co najlepiej wchodzi mi to to czekoladowe: [...]

    Odpowiedzi: 1061 Ilość wyświetleń: 20000 Data: 2011-11-29 19:54:51 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • ja to bialko w kawie pije ( przed porannym treningiem ) .....ale nie ma szalu a najlepsze jest zmieszane z mrozonymi malinami ...ale to mi sie zadko zdaza ....

    Odpowiedzi: 1061 Ilość wyświetleń: 20000 Data: 2011-11-30 08:58:53 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • |-) moze boja sie pic taka miksture z rachunkiem z dzikiego kraju ;-) ja w sobote bylam u chinczyka w sklepie i niedowierzam a tam na polce jak wol "skrobia ziemniaczana" - kilowe torebki z wielkim napisem |-) na niemieckim ebayu tez jest bialko treca ale sporo drozej wychodzi wiec jest pretekst by to co mam wykonczyc, szczegolnie tego [...]

    Odpowiedzi: 1061 Ilość wyświetleń: 20000 Data: 2011-11-30 18:54:19 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • przyznam ze i ja pojekuje ;-) zwlaszcza jak koncze HITT na wioslarzu no ale w porownaniu z tymi panami to ja cienki bolek jestem 8-) tamtych to slychac z kilknastu ladnych metrow @@-) Ech konczy mi sie bialko ciasteczkowe z Syntrax i przyszla pora na zrobienie zapasow. Karola podpowiedziala Treca czekolada hawajska, ale musze jeszcze ze 2 paczki [...]

    Odpowiedzi: 1061 Ilość wyświetleń: 20000 Data: 2012-01-06 16:28:19 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • azzi no szkoda bo w dueacie zawsze latwiej, ale coz narty %-) wzywaja. W kazdym razie napisze do Izy bo zaraz po powrocie chetnie bym zrobila to plukanie i wtedy mam nadzieje ze bede mogla liczyc na Twoja pomoc :-) niedziela byla dniem spaceru ---jakies 9 km w mrozie -9 C a pozniej jeszcze orbi: dwa programy po 30 min: interwaly i hill na zakresie [...]

    Odpowiedzi: 1061 Ilość wyświetleń: 20000 Data: 2012-02-07 06:51:21 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • [...] brzuch +interwaly sroda: nogi czwartek: brzuch +interwały piatek: ręce, barki sobota: interwały Dziekuję bardzo OBLI za trening i wskzówki żywieniowe oraz firmie TREC za białko i Lipo(x)Pack. Wszystkim uczestniczkom naszej Akcji zycze wytrwalosci i osiagnięcia celów. Za wszelkie uwagi i rady juz z góry dziękuje Zmieniony przez - kaszmirka w [...]

    Odpowiedzi: 1061 Ilość wyświetleń: 20000 Data: 2012-04-30 17:01:15 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • Dymatize - Elite XT

    Post
    Dymatize

    To ja chyba inne białko miałem. Smak vanilia, ok odruchów wymiotnych nie mam, a wiadomo białko ma głównie działać, a nie smakować. Ale Ci co piszą, że smak 10/10 wtf? wanilii zupełnie to nie przypomina i w sumie nie wiem do czego to porównać, czy to z wodą czy mlekiem- większej różnicy nie ma. Smak oceniłbym 2/10 tylko dlatego (aż 2 tylko dlatego, [...]

    Odpowiedzi: 13 Ilość wyświetleń: 18642 Data: 2013-04-24 21:08:45 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • Dietka DLa Chudzielca:/

    Post
    Odżywianie i Odchudzanie

    jankiel to bylo do mnie ? jesli tak to 6 jajek to przesada myslalem raczej o ilosci 2-3 na miekko, a przed owsianka to dobra rada bo gdy zjem 2-3 takei jajka przed platkami to czuje sie niemal pusty wiec reszta wchodzi bez problemu....aha teoretycznei bialko mam w tym pierwszym bo wychodzi go okolo 25g ze wszystkiego czyli + 2 jaja i bedzie ok... [...]

    Odpowiedzi: 12 Ilość wyświetleń: 1925 Data: 2006-07-26 21:57:15 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • kreatyna - 1wszy cykl

    Post
    Odżywki i suplementy

    Wiesz białko jak białko to ma wygladać tak Kreatyna + DIETA + Białko uzupełnienie Diety i Dextroza/ Carbo po Siłowni razem z Kreatyna Przyłoż sie do diety (twaróg, piers , tunczyk -- Płatki owsiane ) zeby była dobrze zbilansowana ta dietka a ta Ostrowia to tylko uzupełniaj braki białka jesli z normalnego Jedzenia nie mozesz dostarczyć. Do tego [...]

    Odpowiedzi: 1 Ilość wyświetleń: 1219 Data: 2007-09-19 23:51:23 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • [...] troche informacji i czekam na opine odnośnie takich pomysłów : 1) Z rana (tak z 0.5h przed owsianką) gainer (carbo+100%whey protein" Kaizena w proporcji 20% białko reszta carbo) , to białko chyba wybiore ze względu na enzymy trawienne co o nim myslicie ?? 2) od razu po treningu carbo + białko , w tych samych proporcjach i [...]

    Odpowiedzi: 15 Ilość wyświetleń: 3513 Data: 2006-08-15 23:59:21 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • co mogło spowodować wymioty.

    Post
    Odżywki i suplementy

    [...] kiedy zazyles suple jeszcze raz oznacza to iż jest to ich wina . No to już wiemy , że na bank o to chodzi . Teraz zakładając że bierzesz kreatyne , glutamine , aminokwasy i białko trzeba sie zastanowic która z tych rzeczy wpływa negatywnie na Twój organizm. Na początku odrzuciłbym kreatyne bo nigdy nie słyszałem o przypadkach , żeby wpływała [...]

    Odpowiedzi: 7 Ilość wyświetleń: 3862 Data: 2010-05-23 15:12:26 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • w nie dlugim czasie planuje zrobić 2 cykl i tak sie zastanawaim jaka opcja bedzie lepsza 1) cell pump + mono + zma + białko i carbo omega-3,i jakies witaminki (białko mam ostrowi i stosuje tylko po treningu) 2)albo sam cell pump i zamiast zma bcaa i bilaeczko , carbo oraz omega-3, i witaminy Zmieniony przez - abs33 w dniu 2009-07-31 12:02:51

    Odpowiedzi: 3005 Ilość wyświetleń: 20000 Data: 2009-07-31 11:59:51 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • Dieta Redukcyjną Do Oceny Prosze o Pomoc..

    Post
    Odżywianie i Odchudzanie

    [...] jedzeniu 3 tabletki Gold Omega 4 100g mięsa wieprzowego kotlet + 100g makreli wędzonej + 20g oliwa z oliwek. Po tym jedzeniu Witaminy 5 125g ryżu +300ml mleka 0,5% +40g białko wpc 6 Twaróg pół tłusty 200g z truskawkami +pomidor Nie liczę w BTW owoców i warzyw. 2160KCL 187B 105T 131W W tym Kwasy tłuszczowe nasycone 27g, Kwasy [...]

    Odpowiedzi: 50 Ilość wyświetleń: 5526 Data: 2012-05-27 17:03:48 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • Co do bcaa?

    Post
    Odżywki i suplementy

    [...] jedno pytanie odnośnie wdrożenia suplementów do diety. Odnosząc się do 10 wskazówek żywieniowych: "Należy dbać aby posiłek przed treningowy był bogaty w łatwo przyswajalne białko " "Należy dbać aby posiłek po treningowy zawierał węglowodany proste i łatwo przyswajalne białko w proporcji 2:1" Zawsze przed i po treningu jako że nie korzystałem z [...]

    Odpowiedzi: 29 Ilość wyświetleń: 2468 Data: 2013-12-01 14:23:29 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • Bcaa i bialko oraz carbo? A ten Myo to tez bialko tylko na noc bo cos nazwa mi sie kojarzy Normalny zestawik a tak w ogole To Dzien Dobry

    Odpowiedzi: 3002 Ilość wyświetleń: 20000 Data: 2010-04-02 09:57:59 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • Dietka i cykl do oceny

    Post
    Odżywianie i Odchudzanie

    znalazłem i chciałbym stosować cos takiego 1 sniadanie: ilosc / B / T / WW / kcal Chleb zytni razowy 50 3,36 1,02 25,75 135 Tunczyk w oleju 140 37,94 12,6 0 267,4 Pomidor 100 0,9 0,2 3,6 15 Razem 300 41,2 13,65 29,35 394 2 sniadanie Tunczyk w oleju 140 37,94 12,6 0 267,4 Ryz brazowy 40 2,84 0,76 30,72 130 Oliwa z oliwek 5 0 4,98 0 [...]

    Odpowiedzi: 14 Ilość wyświetleń: 2099 Data: 2010-03-30 13:27:04 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • Białko wołowe w proszku

    Post
    NUTRIFARM&OLIMP

    Typowa polska mentalność. Nie spróbuje a już narzeka, że to np. smakuje jak mydło, że w Polsce takie białko nie wypali itp. Podam prosty przykład. Czyste BCAA bez żadnych dodatków jest ohydne. Dlatego Olimp wprowadził kapsułki. Ale już taki Activlab ma produkt w proszku (XTRA) i szczerze jak na BCAA smak jest całkiem znośny, nawet skłonny jestem [...]

    Odpowiedzi: 47 Ilość wyświetleń: 12020 Data: 2009-10-15 09:50:06 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • [...] żeby czerpać energię z tłuszczu zapasowego - za mało węglowodanów żeby zapewnić stały poziom energii W związku z tym Twój organizm sięgnie po inne źródła energii, czyli białko. Białko jest złym surowcem energetycznym. Nie dość, że słabo się pali, to jeszcze - zużyte jak paliwo - kopci toksycznym amoniakiem po całym organizmie. A jak - nie [...]

    Odpowiedzi: 355 Ilość wyświetleń: 20000 Data: 2014-04-04 14:48:53 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • Pierś z kurczaka na kolacje ...

    Post
    Odżywianie i Odchudzanie

    Gdybys czytal uwaznie to zrozumialbys o czym byla mowa Co do wartości odżywczych jajka: białko Tłuszcz Ww Jaja kurze całe 10,9 8,4 0,5 Białko jaja kurzego 10,9 0,2 0,7 Żółtko jaja kurzego 15,5 28,2 0,3 Jak widzisz na 100g "produktu" zoltko zawiera wiecej bialka niz samo bialko, wiec chyba szukasz dziury w calym.

    Odpowiedzi: 12 Ilość wyświetleń: 13298 Data: 2007-10-02 00:04:42 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)