SFD - po prostu najlepsze ceny! RABATY DO 90%
SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne Portal

Wyszukiwarka

Znalezione pod frazą:

białko

  • Szukasz smacznego białka?

    Sklep SFD
    REKLAMA

    ALLNUTRITION Whey Protein to odżywka białkowa, która dostarczy Ci najwyższej jakości koncentratu białka serwatki (WPC)

  • Odżywki a bezpłodność ?

    Temat
    Odżywki i suplementy

    Co o tym sądzicie? Czy np. kreatyna, stacki, białko mogą mieć wpływ na płodność ?

    Odpowiedzi: 6 Ilość wyświetleń: 3701 Data: 2007-05-03 13:43:40 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • Wartość biologiczna białek

    Temat
    Odżywianie i Odchudzanie

    Cześć. Słyszałem, że do budowy mięśni potrzeba min 2g białka/kg masy ciała. I teraz pytanie: czy te 2g/kg to to białko któro się wchłonie, czy to, któro się przyjmie? Podobno ci, którzy ćwiczą trochę długo, jedzą np 300g protein. Czy to nie skutkuje przebiałkowaniem? Martwię się tym, gdyż jestem w okresie dorastania, więc nie chę by nadmiar białka [...]

    Odpowiedzi: 3 Ilość wyświetleń: 685 Data: 2012-11-10 11:35:02 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • Sprawdzenie diety

    Temat
    Junior SFD - pierwsze kroki na siłowni i w sporcie

    Witam, Proszę o sprawdzenie diety. Brakuje mi białka BIAŁKO 2,5 TŁUSZCZE 1 WĘGLOWODANY 2 B T WW KCAL USTALONE DZIENNE ZAPOTRZEBOWANIE 193 77 154 2079 /ObrazkiSFD/zdjeciaSFD2/3b089643a7264b4f84b346104e11cfc8.jpg

    Odpowiedzi: 13 Ilość wyświetleń: 1605 Data: 2013-09-01 18:40:49 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • [MASA] Aero kiedy robić kreta, bcaa

    Temat
    Szybkie pytania bez logowania

    Siemanko, kiedy robić w moim przypadku aero. Czy: Dni nie treningowe: Środa, piatek, niedziela?Czy: Treningowe po 1,5 godzinnym treningu 3x w tygodniu, koncząc trening banan, kreta, bcaa, białko i aero?(w sobote biegam) dobijam do 90 kg przy 182 cm wzrostu 93 cm pas(około 4cm/1,5 miecha poszło) i cos myśleć trzeba żeby nie było potem problemu.

    Odpowiedzi: 7 Ilość wyświetleń: 975 Data: 2013-11-17 17:49:56 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • Izo Whey Zero

    Temat
    Odżywki i suplementy

    [...] czasu stosuje Isolate 100 od treca mam pewność że jest 100% dobrej jakości ale już wszystkie smaki zjadłem,niektóre po dwa trzy razy. Stąd pytanie czy Izo Whey Zero od BiotechUSA jest również dobry pod kątem jakości itd czy nie jest podbity tauryna glutamina etc. aby białko podnieść procentowo, ma ciekawe smaki ale... Trec czy BiotechUSA ??

    Odpowiedzi: 2 Ilość wyświetleń: 870 Data: 2016-03-29 11:31:52 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • dietka:)

    Temat
    Odżywianie i Odchudzanie

    witam w wlasnie zabralem sie za ukladanie diety ale chcialem sie upewnic czy wszystko dobrze policzylem :) Weglowodany:444 tluszcze;74 Białko:185 Lacznie kalori:3182 prosze o poprawki i sugestie ktore pomoga mi w ulozeniu dietki z gory dziekuje

    Odpowiedzi: 17 Ilość wyświetleń: 1934 Data: 2005-04-24 10:04:25 Szacuny postu: 4 (cały temat: 0)
  • Jak kupować mięso?

    Temat
    Odżywianie i Odchudzanie

    Witam. Chodzi mi o to czy mięso można np. kupić na cały tydzień i dać do zamrażarki czy lepiej robić zakupy np. co 2 dni? Pytam się bo na siłowni ktoś mi powiedział że lepiej co 2 dni bo jak będzie leżało tydzień w zamrażarce to straci wartości odżywcze (zetnie się białko) Co o tym sądzicie?

    Odpowiedzi: 6 Ilość wyświetleń: 1419 Data: 2012-08-26 13:51:00 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • Odrzywki:/

    Temat
    Trening dla początkujących

    Cześć,mam takie pytanko.Białko mieszam z mlekiem, zażywam jeszczę hmb i glutaminę (w tabletkach) czy mogę zawartość tabletek wsypać do zmięszanego mleka i białka???Czy musze połykać te duże tablety??

    Odpowiedzi: 16 Ilość wyświetleń: 2398 Data: 2007-01-25 18:58:22 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • WIELKA PROŚBA

    Temat
    Odżywianie i Odchudzanie

    Mam do dyspozycji carbo, białko oraz kreatyne// codziennie wstaje ok 8:30 trening mam ok 10:30 nie mam innej możliwosci prosze o rade co do diety i dawkowania supl.. problem jest jeszcze taki ze odrazu po treningu ide do szkoly i wracam ok. 18:30 wiec slabo z dieta :( Zmieniony przez - Lezajski w dniu 2008-01-06 02:41:41

    Odpowiedzi: 8 Ilość wyświetleń: 1088 Data: 2008-01-06 02:39:34 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • Jakiś zestawik do 250zł

    Temat
    Odżywki i suplementy

    Witam. Kończe własnie cykl z createston i kilka innymi suplami. Chce teraz jakiś konkretny cykl ukierunkowany przede wszystkim na siłe. Mam białko i aminokwasy. Chce dokupić jakąs kreatyne i stacka lub 2kreatyny , zastanawiam sie tez nad ZMA, Tauryna i glutaminą ale ciezko sie z kasą wyrobić. Co byscie proponowali?

    Odpowiedzi: 6 Ilość wyświetleń: 1287 Data: 2006-12-09 18:43:31 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • jak i szybko nabrać masy mięśniowej

    Temat
    Szybkie pytania bez logowania

    Jak mogę nabrać masy mięśniowej? mam 16 lat ponad 180 wzrostu ważę 62 kg. Czy da radę bez odżywek? Jeśli nie to czy samo białko wystarczy no i ewentualnie kreatyna? PS. Nie chcę żeby mnie roz***ało 5.0 w łapie tylko tak delikatnie żeby ładnie wyglądało. Z góry dzięki za odp.

    Odpowiedzi: 0 Ilość wyświetleń: 1567 Data: 2010-10-06 16:04:26 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • Odchudzanie

    Temat
    Junior SFD - pierwsze kroki na siłowni i w sporcie

    Witam mam 16 lat waże 130 kg 180 cm wzrostu próbowałem już wszystkiego ale nie mogę schudnąć . 3 razy w tygodniu chodzę na siłownie 45 min treningu i 20 min aeroby mogli byście polecić mi jakieś odżywki ; aminokwasy , białko , spalacze no nie wiem coś co pomogło by mi schudnąć i podpowiedzieć jakąś dobrą dietę .

    Odpowiedzi: 6 Ilość wyświetleń: 1197 Data: 2012-03-05 20:24:27 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • Z jakiej racji dużo osób ma orzechy włoskie w diecie? Białko + tłuszcze wielonienasycone (omega-3?)? Mam pytanie odnośnie ich, czy mogę je wykluczyć z diety na rzecz oleju lnianego? Czy jednak lepiej orzechy + olej? Orzechy są dość drogie i stąd to pytanie czy są aż tak potrzebne w diecie...

    Odpowiedzi: 3 Ilość wyświetleń: 1541 Data: 2011-10-28 08:40:20 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • ile gram powinienem?

    Temat
    Odżywianie i Odchudzanie

    Siema, waże 100kg chciałbym dobić do 108-110. jem białko 25% tłuszcz 15% węglowodany60% 4650kcal. moje pytanie -ile gram bialka, wegli, tluszczy dziennie musze spozywac dziennie (chodzi mi o całą sume, rozbitą oczywiscie pozniej na 7-8 posiłków)? i czy tyle kcal wystarczy? mam 19 lat cwicze 4 razy w tygodniu plus 2 razy aeroby.

    Odpowiedzi: 6 Ilość wyświetleń: 1146 Data: 2015-05-14 15:55:27 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • Odżywka białkowa

    Temat
    Odżywki i suplementy

    Czy odżywki białkowe są szkodliwe dla zdrowia ? Dla serca ? Czy jeśli będę zażywał w odpowiednich dawkach to będzie ok ? Białko , aminokwasy i jakiś spalacz plus oczywiscie dieta , czy to dobre połączenie żeby się wyrzeźbić ? Ogólnie to trenuję 2 razy dziennie , biegam , sporty walki , worek itd , itd. Dzięki za odpowiedzi , pozdro :)

    Odpowiedzi: 2 Ilość wyświetleń: 1045 Data: 2013-11-03 16:29:14 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • Porada

    Temat
    Odżywki i suplementy

    [...] 70 kg i mam 174 cm wzrostu . mam spory problem ponieważ moja waga jest ok tylko jestem zatłuszczony a zwłaszcza w okolicy piersi . Nie wiem czy powinienem brac jakies spalacze ?? Jeśli tak to jakie ? Mam także białko . Z tymi "piersiami " mam problem i szczególnie z tego chce sie pozbvyc jak tak to jakie ćwiczenia . z góry dzieki za odpowiedzi

    Odpowiedzi: 3 Ilość wyświetleń: 849 Data: 2009-03-07 14:48:11 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • OSTROWIA BIALECZKO

    Temat
    Odżywki i suplementy

    Moze mi ktos powiedziec czy bialko ostrowia z allegro http://www.allegro.pl/item140569094_bialko_wpc_80_ostrowia_1_8kg_od_ss_olsztyn.html to to samo co na tej stronie z odzywkami http://www.megapower.pl/product_info.php/products_id/2107 ???? apropo czy warto ta ostrowie zazywac?

    Odpowiedzi: 9 Ilość wyświetleń: 1708 Data: 2006-11-19 19:26:52 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • cuts + bcaa + tribulus + zma

    Temat
    Odżywki i suplementy

    Witam Przejdę od razu do rzeczy. Czy takie połączenie jak w temacie jest ok? Moze coś jest niepotrzebne, lub się wyklucza? Do tego oczywiście dieta wysokobialkowa bez drastycznego cięcia węgli, Bialko i carbo. Trening 5-6 razy w tygodniu (fbw w dni bez siłowni interwaly) po treningu silowym min 30 min areobow. Cel to zgubić oponę bez straty [...]

    Odpowiedzi: 1 Ilość wyświetleń: 729 Data: 2010-04-20 12:04:01 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • Porada, odzywki do ~700-800 zl

    Temat
    Odżywki i suplementy

    Witam, jestem zainteresowany kupnem odzywek zalezy mi na doborze dobrej przedtreningowki, jakis booster (?) , ph (?) aminokwasy. Reszte odzywek typu bialko itp mam juz wiec prosze o porade. Stosowalem universala m staka jednak jak wiadomo juz jest niedostepny, bylo to po cyklu deca, test. Utrzymalem bardzo duzo i teraz chcialbym jeszcze pare kilo [...]

    Odpowiedzi: 3 Ilość wyświetleń: 718 Data: 2015-01-18 17:20:43 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • trenig i aeroby

    Temat
    Szybkie pytania bez logowania

    [...] treningu każdej partii mięśniowej można tak około 30-45 robić aeroby, tzn. bieganie, orbiteki czy rowerek? Trenuje 4 razy w tygodniu.Interesuje mnie spalanie zbędnej tkanki tłuszczowej, oczywiście dieta bogata w białka jak i węgle. I czy z rana po przebudzeniu można wypić białko, następnie 45minut później śniadanie zjeść? Proszę o wasze opinie.

    Odpowiedzi: 1 Ilość wyświetleń: 657 Data: 2012-01-29 16:14:33 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)