[...] czwórek nie poprawię zupełnie za to będę rwał portki w kroku przywodzicielami - co już się zresztą dzieje. Nie można mieć wszystkiego na raz niestety. Miska: Podnoszę sobie białko o 10g , bo 130g od dawna jest dla mnie za mało. Najchętniej od razu bym sobie dowaliła do 150g w sumie. Ale tak w ogóle to nie mam ostatnio zbyt dużego apetytu. [...]
[...] a ile sama kalorycznosc, bo rozne sa opinie. Różne opinie, bo każdy zareaguje inaczej. Trzeba się zatem obserwować. Ja np. lubię mieć ww na poziomie 50% tłuszcze 15-25%, białko 25-30% - zmiany w zależności od aktualnego celu, samopoczucia itp. Nie ukrywam, że Tadziu mnie tak prowadzi a ja sobie tylko wyciągam wnioski. Tyle że ktoś inny może [...]
[...] nie trzeba tego robić kosztem kaloryczności :-) Różne opinie, bo każdy zareaguje inaczej. Trzeba się zatem obserwować. Ja np. lubię mieć ww na poziomie 50% tłuszcze 15-25%, białko 25-30% - zmiany w zależności od akwnioski. Tyle że ktoś inny może wybrać zupełnie inną drogę, bo ttualnego celu, samopoczucia itp. Nie ukrywam, że Tadziu mnie tak [...]
3/04 - DNT 140/70/225 Musiałam sobie przekroczyć białko, bo bezczelny brokuł zabrał mi prawie 10g. Nie ze mną takie numery. A i @ przyszedł, znowu trochę za wczesnie. /SFD/2017/4/5/87717d3aecf846fda5ce5bcae92ea721.jpg Przepis na ciacho : http://www.sfd.pl/Biszkopt_z_je%C5%BCynow%C4%85_galaretk%C4%85_by_MissInvincible-t1145341.html [...]
3/04 - DNT 140/70/225 Musiałam sobie przekroczyć białko, bo bezczelny brokuł zabrał mi prawie 10g. Nie ze mną takie numery. A i @ przyszedł, znowu trochę za wczesnie. /SFD/2017/4/5/87717d3aecf846fda5ce5bcae92ea721.jpg Przepis na ciacho : http://www.sfd.pl/Biszkopt_z_je%C5%BCynow%C4%85_galaretk%C4%85_by_MissInvincible-t1145341.html [...]
[...] 4 godziny w kinie wieczorem spędzę %-) nie wiem kto na jutro jedzenie poszykuje. Czekam cały czas na paczkę z SFD, mam nadzieję, że w końcu przyjdzie, bo już mi tylko białko czekoladowo-miętowe zostało a ta mięta taka intensywna, że nie do wszystkeigo pasuje. A jadą do mnie super smaki - słony karmel, czekolada-masło orzechowe i malaga [...]
[...] coś co uwielbiam. Na nowego Aliena też bym się wybrał - ale nie wiem czy będzie okazja. Czekam cały czas na paczkę z SFD, mam nadzieję, że w końcu przyjdzie, bo już mi tylko białko czekoladowo-miętowe zostało a ta mięta taka intensywna, że nie do wszystkeigo pasuje. A jadą do mnie super smaki - słony karmel, czekolada-masło orzechowe i malaga [...]
[...] progres zbytnio nie idzie. Nadal uważam, że to nienormalne, żeby brać 110kg na trica }:-( Ciekawe jak ten nowy Alien wypadnie :-) niestety bez Sigourney to nie to samo. A białko mam z Allnutrition :-) podeszły mi te ich białka, więc mam nadzieję, że smaki, które teraz zamówiłam też będą dobre. Tylko potrzebuję czegos bardziej neutralnego niż [...]
ja zazwyczaj zamawiam albo z myprotein albo z allnutrition - w sumie jeszcze mi się nie zdarzyło, żebym dostała jakies bardzo niedobre białko , ewentualnie nieco mdłe. no i teraz zamówiłam z sfd , bo mają smak słony karmel - mam duże oczekiwania co do tego smaku :-D
[...] 21kg/21kg/21kg 20kg/21kg/21kg OK. Permanentne domsy wróciły ;-) Niezależnie co pomiary w sobotę powiedzą, w końcu czuję, że zaczęłam chudnąć :-)) Kurier GLS zgubił moją paczkę z sfd #-P na szczęscie ekipa sfd była bardzo pomocna i mają wysłać mi nową paczkę. Aaa chcę już moje białko %-) /SFD/2017/5/5/72d9c073fe0b40fa83760376e3d10c57.jpg
[...] się spodziewałam, bo aż półtorej godziny. Po tym spacerku padłam :-PP tym bardziej, że słońce grzeje jak oszalałe, ale to akurat fajnie, wreszcie ciepełko do nas przyszło :-) Dojadłam to białko wheyem i paroma łyżkami jogurtu, ale muszę pamiętać, żeby nie jesć tyle wheya, bo brzuch mnie boli. /SFD/2017/5/23/80e343e0a19b49feb671d65bc75c7ffc.jpg
[...] Szczególnie ostatnio denerwuje mnie to, że nie mogę trenować swobodnie, tak jak bym chciała oraz tradycyjnie to, że redukcja za długo trwa. W niedzielę jadę do Polski na cztery dni to trochę się zresetuję i odpocznę. To białko może jakos jeszcze dobije ale za mało mięska wzięłam do pracy. /SFD/2017/5/23/cc4c4831e66245778eb8b610a545b97b.jpg
[...] jesteś już początkującą osobą i masz coraz większą świadomość tego co robisz. Takie zmiany w oparciu o odczucia treningowe danego dnia są jak najbardziej ok. tylko czasem krzyczysz, że za bardzo kombinuję \-) Jak już dostaniesz to się pochwal swoim wyborem. Na pewno się pochwalę :-) muszę się pospieszyć z tą paczką, bo białko mi się kończy ;-)
[...] , co by nie przegiąć i nie jeść za mało . 1900kcal wychodzi teraz +/- . Tak wyglądało moje zdekonstruowane śniadanie %-) ja lubię tak dziwnie jeść , owoce na owsiance ok ale białko koniecznie musi być oddzielnie do polewania. /SFD/2018/8/21/d7416c3d3b7147238874b0434d7b811f.jpg Zmieniony przez - missInvincible w dniu 21/08/2018 22:42:11
[...] intuicyjnie a wczoraj zaczęłam też wklepywać do MyFitnessPal , co by nie przegiąć i nie jeść za mało . 1900kcal wychodzi teraz +/- . Tak wyglądało moje zdekonstruowane śniadanie %-) ja lubię tak dziwnie jeść , owoce na owsiance ok ale białko koniecznie musi być oddzielnie do polewania. /SFD/2018/8/21/d7416c3d3b7147238874b0434d7b811f.jpg
[...] wysoko i szeroko 3x10 Tempo 2120 100kg Plus ok 40min na skakance. Side swing głównie ćwiczyłam i całkiem nieźle mi już wychodzi :-D https://youtu.be/D5-_GF_pJ48 Dieta 1. Omlet 2. Indyk z ryżem i warzywami, owoce 3. Wieprzowina mielona z warzywami i ziemniakami, owoce, białko Zmieniony przez - missInvincible w dniu 25/08/2018 23:17:35
21/10/18 DT Tydzien 1 Trening C 1. HT 10/8/8/6/6/3/max z 50% 1RM 60/80/100/120/130/140/110 x12 OK, nie rozpedzalam sie z ciezarem, w ostatniej serii przyjmuje 1RM jako 220kg, 12powtorzen to tez nie byl max, ale pierwszy raz zrobilam z zapasem 2. Wznosy z opadu z obciazeniem lub guma 15/15/15/15+ Z guma 15/15/15/15 Gume mam [...]
Co do diety, to musze obrac jakis punkt wyjsciowy i zaczac dokladac kalorii. Trzymalam do tej pory ok 2000kcl , chociaz trzeba przyznac, ze prawie zawsze wychodzilo mi wiecej. Poza tym ostatnio mialam tez pare wyjsc, takze takie liczenie pi razy drzwi. Na razie przyjmuje 2000kcl , w treningowe dodatkowo bialko z bananem po treningu czyli ok [...]
Co do diety, to musze obrac jakis punkt wyjsciowy i zaczac dokladac kalorii. Trzymalam do tej pory ok 2000kcl , chociaz trzeba przyznac, ze prawie zawsze wychodzilo mi wiecej. Poza tym ostatnio mialam tez pare wyjsc, takze takie liczenie pi razy drzwi. Na razie przyjmuje 2000kcl , w treningowe dodatkowo bialko z bananem po treningu czyli ok [...]