SFD - po prostu najlepsze ceny! RABATY DO 90%
SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne Portal

Wyszukiwarka

Znalezione pod frazą:

białko

  • Szukasz smacznego białka?

    Sklep SFD
    REKLAMA

    ALLNUTRITION Whey Protein to odżywka białkowa, która dostarczy Ci najwyższej jakości koncentratu białka serwatki (WPC)

  • Sp80 vs egg protein ?

    Temat
    Odżywki i suplementy

    Które białko jest lepsze? Smak Rozpuszczalność Cena/jakość Aminokwasy itp

    Odpowiedzi: 5 Ilość wyświetleń: 967 Data: 2009-06-16 21:13:02 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • Masa

    Temat
    Odżywki i suplementy

    Witam. Chcialbym zrobic troszke masy miesniowej zeby lepiej wygladac pytanie brzmi jakie bialko polecacie

    Odpowiedzi: 5 Ilość wyświetleń: 754 Data: 2012-08-03 22:35:35 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • Odżywki

    Temat
    Odżywki i suplementy

    Witam moglby mi ktos podac,poradzic jakies dobre bialko,carbo i BCAA ?? mam do wydania jakies 250-300 zl

    Odpowiedzi: 7 Ilość wyświetleń: 764 Data: 2012-09-19 11:50:43 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • dawkowanie pomoc

    Temat
    Odżywki i suplementy

    Siema mam problem nie wiem jak dawkować białko +hmb+kreatyne co po treningu w jakiej kolejności i w jakim odstępie czasu

    Odpowiedzi: 4 Ilość wyświetleń: 566 Data: 2013-03-19 21:07:15 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • Odżywki

    Temat
    Szybkie pytania bez logowania

    Jakie odżywki na początek? Z racji tego, że jestem szczupły planuje zakup jakiś węglowodanów + białko. Coś jeszcze polecacie?

    Odpowiedzi: 1 Ilość wyświetleń: 491 Data: 2013-06-20 21:28:10 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • olimp whey protein complex

    Temat
    Szybkie pytania bez logowania

    Witam, mam zamiar zakupić to białko ale obiło mi sie o uszy że olimp wykręcił ostatnio jakiś wałek, to prawda?

    Odpowiedzi: 1 Ilość wyświetleń: 651 Data: 2015-03-19 12:56:45 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • ????????????

    Temat
    Szybkie pytania bez logowania

    moj facet bierze bialko i kreatyne i w weekend sie napil i byl agresywny czy to moze byc przez to

    Odpowiedzi: 5 Ilość wyświetleń: 836 Data: 2013-06-25 13:20:13 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • Kupię bulka

    Temat
    Targowisko

    Witam. Kupię bulka (50% białko 50% węgle) . Głównie liczę na Profi Whey Mass lub Up Your Mass

    Odpowiedzi: 5 Ilość wyświetleń: 804 Data: 2011-11-24 16:12:05 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • szybko

    Temat
    Szybkie pytania bez logowania

    mogę odżywki typu białko lub gainer wsypać odrazu i popić i czy będzie ten sam efekt co bym go wymieszał

    Odpowiedzi: 2 Ilość wyświetleń: 709 Data: 2015-10-06 15:54:54 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • prosze o odp.

    Temat
    Odżywki i suplementy

    jakie byscie proponowali bialko przy redukcji ?? a jakiego gainera przy robieniu masy ??

    Odpowiedzi: 3 Ilość wyświetleń: 913 Data: 2007-06-03 10:36:16 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • Szybkie pytanie: dawkowanie odżywek

    Temat
    Odżywki i suplementy

    Po treningu biorę mono, mogę zaraz zapodać glutaminę, czy poczekać? I po jakim czasie zapodać białko?

    Odpowiedzi: 1 Ilość wyświetleń: 733 Data: 2011-01-30 16:05:49 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • Co kupić?

    Temat
    Odżywki i suplementy

    Szukam bialka ktore bedzie dobre i niedrogie.. Bialko chce aby uzupelnic diete. Z gory dzieki za pomoc.

    Odpowiedzi: 3 Ilość wyświetleń: 783 Data: 2014-08-11 21:33:55 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • białko

    Temat
    Targowisko

    Kupie jakies białko, aby bylo taniej niz na allegro, moze byc zaczete pzdr gg 8954629 tutaj nie zagladam rzadko pisac na gg

    Odpowiedzi: 0 Ilość wyświetleń: 577 Data: 2010-07-22 18:45:20 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • procentową zawartość glikomakropeptyd

    Temat
    Odżywki i suplementy

    Jaką procentową zawartość glikomakropeptyd ma białko Provon 290?

    Odpowiedzi: 3 Ilość wyświetleń: 1122 Data: 2013-03-05 17:21:12 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • Witam jakie odzywki na mase

    Temat
    Odżywki i suplementy

    Witam mam 22 lata moja waga to 65 kg wzrost 176 mam pytanie jakie białko brać diete juz mam

    Odpowiedzi: 3 Ilość wyświetleń: 770 Data: 2015-02-21 17:06:45 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • Posiłki

    Temat
    Odżywianie i Odchudzanie

    Witam Mam takie pytanie co ile czasu nalezy jesc aby białko było wchłaniane z posiłków

    Odpowiedzi: 1 Ilość wyświetleń: 880 Data: 2007-11-29 15:50:15 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • Masa miesniowa.

    Temat
    Szybkie pytania bez logowania

    Mozecie mi podac ile g/kg potrzeba na masie? chodzi mi dokladnie o weglowodany/bialko/tluszcze g/kg masy ciala.

    Odpowiedzi: 2 Ilość wyświetleń: 692 Data: 2014-09-11 19:53:21 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • suplementacje potrzebne opinie!!

    Temat
    Odżywki i suplementy

    witam co myslicie o tym polaczeniu: -clout MAN -body octan MAS -kreatyna mono -bialko 80%

    Odpowiedzi: 4 Ilość wyświetleń: 861 Data: 2009-02-08 17:39:18 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • Odrzywki / Suplementy

    Temat
    Szybkie pytania bez logowania

    Co pomoże mi szybciej spalić tłuszcz i zrobić mięśnie ?? Białko ??? Bcaa ??? Mam 19 Lat 190 wzrostu i waga 115 kg ???

    Odpowiedzi: 4 Ilość wyświetleń: 539 Data: 2013-12-04 21:11:01 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • Pytania do białka

    Temat
    Odżywki i suplementy

    Czy w dzień w którym nie ma się treningu bierze się białko ?

    Odpowiedzi: 10 Ilość wyświetleń: 1108 Data: 2010-01-15 14:22:11 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)