SFD - po prostu najlepsze ceny! RABATY DO 90%
SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne Portal

Wyszukiwarka

Znalezione pod frazą:

białko

  • Szukasz smacznego białka?

    Sklep SFD
    REKLAMA

    ALLNUTRITION Whey Protein to odżywka białkowa, która dostarczy Ci najwyższej jakości koncentratu białka serwatki (WPC)

  • 3 cykl na tej samej kreatynie Vitalmaxa

    Temat
    Odżywki i suplementy

    Witam, jak w temacie planuje zrobić cykl na kreatynie mono vitalmaxa + białko DYMATIZE ELITE WHEY + carbo Problem w tym, że jakiś czas temu zakupiłem 1,2kg tej właśnie kreatyny i mam ją do dziś na kolejny 4-5 tygodniowy cykl Czy waszym zdaniem opłaca brać się 3 raz tą samą kreatyne (być może to nie ma w ogóle znaczenia, nie wiem więc pytam), czy [...]

    Odpowiedzi: 7 Ilość wyświetleń: 1158 Data: 2010-04-20 20:18:00 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • Ilość Skladników w diecie

    Temat
    Odżywianie i Odchudzanie

    [...] diety. A więc po pierwsze chciałbym ogarnąć dokładnei zapotrzebowanie na skłądniki odżywcze. To co jest ogólnie przyjęte typu: 2 g, 5g, 1g , na kg masy ciała odpoweidznio: białko wegle tłuszcze zależy też od mojej wai , celu itp. Dlatego zakreślcie mi mniej więcej obra mojego zapotrzebowania: - 75 kg - 183 cm - intensywność ;/ ( 3 razy w [...]

    Odpowiedzi: 3 Ilość wyświetleń: 648 Data: 2013-02-13 18:43:24 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • "Ser biały typu włoskiego"

    Temat
    Junior SFD - pierwsze kroki na siłowni i w sporcie

    Witam, mam 16 lat,178cm, oraz ważę 63kg. Aktualnie biorę się za robienie Masy, dziś przez omyłke zamiast Twarogu, kupiłem "ser biały typu włoskiego", po Twaróg i tak będę musiał iść, ale czy ten serek się na coś przypda, chociaż w niewielkich ilościach, czy raczej jest do wyrzucenia? + Czy podczas robienia masy, można pić maślankę? Wartości [...]

    Odpowiedzi: 3 Ilość wyświetleń: 1418 Data: 2014-03-15 20:40:44 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • Mass XXL + CLA ????

    Temat
    Odżywki i suplementy

    Cze all !! Co sadzicie o takim polaczeniu suplementow !! Bylem juz sklonny kupowac Mass xxl-a i dokupic do tego bialko serwatkowe ale wczescniej chcialem zasiegnac u was rady !! Teraz bede jechal na mase, a ostatnio przeczytalem ze CLA jako dodatek do suplemetnow moze naprawde wiele :):) Napiszcie co sadzicie o takim polaczeniu !! I ile tego CLA [...]

    Odpowiedzi: 4 Ilość wyświetleń: 1382 Data: 2004-04-04 11:58:21 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • Xpand i mono

    Temat
    Odżywki i suplementy

    Szukalem na forum i znalazlem takie cos: Mono + Xpand DT: 5g mono na czczo Xp przed treningiem DNT: 5g mono na czczo Xp po poludniu *Xpand 925g *Kreatyna zalozmy ze mega caps z olimpu Odnosnie tego mam pytania: 1.Kupic kreatyna 300capsow czy 150 starczy?(cwicze 4razy w tygodniu) 2.Ile dni bedzie trwal cykl? 3.Jaka tu jest dawka xpanda,bo [...]

    Odpowiedzi: 8 Ilość wyświetleń: 2162 Data: 2007-06-08 21:44:42 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • Whey Fusion - opinie.

    Temat
    Odżywki i suplementy

    Białko Hi-teca jest bardzo kuszace jezeli chodzi o sklad i aktualna cene. Co o nim myslicie ? Probowal ktos ? Jak walory smakowe i rozpuszczalnosc ? I czy jest ktos pewien autentycznosci podanego skladu? Bo Ci co sie orientuja troche wiedza ze z Hi-tec'iem bywalo roznie.

    Odpowiedzi: 13 Ilość wyświetleń: 3637 Data: 2010-03-12 16:24:52 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • Prośba o poradę

    Temat
    Odżywki i suplementy

    [...] miesięcy mam w zasadzie zastój jeżeli chodzi o progres. Nic nie pomaga zmiana ćwiczeń i trzymanie diety, odstawienie alkoholu i odpowiednia ilość snu. Chciałby prosić o pomoc w suplementacji. Jakieś białko? Kreatyna? Co mogłoby mi pomóc? 22 lata, 180 wzrostu, 72 kg, do tej pory zrobiłem tylko jeden cykl gainerem whey mass builder. Pozdrawiam.

    Odpowiedzi: 14 Ilość wyświetleń: 1452 Data: 2013-05-15 01:53:25 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • Redukcja

    Temat
    Odżywianie i Odchudzanie

    Witam, przez moją nie uwagę źle wliczyłem dany produkt i zorientowałem się dopiero dzisiaj. Białko ani wglowodany nie uległy zmianie lecz tłuszcze, jestem na diecie low carb I zjadłem o 200kcal za mało. Stanie się coś złego(spadki mięśnia)czy raczej nie zaśmiecać sobie tym głowy ? Dodam że jestem na mini cucie i miałem 20% deficytu a w takowej [...]

    Odpowiedzi: 13 Ilość wyświetleń: 1626 Data: 2018-09-29 15:38:31 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • Redukcja na diecie niskobiałkowej

    Temat
    Odżywianie i Odchudzanie

    [...] 22 kg w 5 m-cy). Chciałabym, żeby to szło nieco szybciej i mam problem aby dieta nie pozbawiała mnie sił i energii. Ze względu na zdrowie jestem na diecie ograniczającej białko, sód, potas, fosfor, cukier i puryny. Jeśli ktoś ma jakiś pomysł, lub mógłby odesłać mnie do podobnego tematu - byłabym wdzięczna :) Pozdrawiam serdecznie! Zmieniony [...]

    Odpowiedzi: 9 Ilość wyświetleń: 1276 Data: 2025-12-21 11:55:20 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • Bogaty cykl

    Temat
    Odżywki i suplementy

    Witam panow, na silowni cwicze od 2 lat, jako ze ostatnio troche gotowki wiecej, chcialbym sprobowac odrobiny suplementow. Planuje stosowac takie suplementy: Nutrend Flexit Drink - jako ze mialem niedawno problemy z kolanami Hi-Tec Nutrition - Amino Anabol Professional Fitmax mono kreatyna MusclePharm - Amino 1 TREC Super Omega-3 Witaminy Supradyn [...]

    Odpowiedzi: 4 Ilość wyświetleń: 750 Data: 2013-08-20 13:44:35 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • Proszę o ocenę diety - redukcja

    Temat
    Odżywianie i Odchudzanie

    [...] 68 kg wzrost : 171 cm 2-3 razy w tygodniu bieganie (około 45 min) wyliczyłam zapotrzebowanie na poziomie 2 300 kcal obcięłam 350 i ułożyłam dietę na poziomie 1950 kcal BTW białko 2 g = 2x68= 136 g tłuszcze 1 g x 68 = 68 g węglowodany = 200 g Proszę o ocenę diety oraz podpowiedzi co powinnam zmienić [...]

    Odpowiedzi: 5 Ilość wyświetleń: 1435 Data: 2015-02-26 16:21:36 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • Witam, witam. Szukam porady, dokladnie chodzi mi o suplementy, fat burnery, odzywki i wszystko co pomoze mi wyrzezbic sylwetke. Trenuje 5/6 razy w tygodniu bardzo ciezko i do tego male dzieci w domu to jest co robic. Diety pilnuje a efektow zero. Mam 158cm, 55kg. Jezeli chodzi o wage to nie mam z nia problemu zadnego ale z sylwetka tak. Jak to [...]

    Odpowiedzi: 1 Ilość wyświetleń: 815 Data: 2019-04-10 09:56:21 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • Noworoczna masówka

    Temat
    Odżywki i suplementy

    witam od nowego roku planuje troszke przytyc trenuje od jakis 2 lat z przerwami na sporty walki ale teraz wrocilem na silownie mam 19 lat 94 kg wagi 187cm troszke brzuszka ale bez przesady co do diety planuje udac sie do dietetyczki do tego chce dokupic suplementy co myslicie o takim zestawie glukozamina i witaminki z olimpu-zdrowie najwazniejsze [...]

    Odpowiedzi: 5 Ilość wyświetleń: 1104 Data: 2008-12-01 20:37:55 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • Kilka pytań o WĘGLOWODANY

    Temat
    Odżywianie i Odchudzanie

    [...] moge spożywac podczas treningu?? 2.Jeżeli tak to CZY dobrym rozwiązaniem jest woda z miodem...? 3.Jakie węglowodany powinny byc spożyte rano? 4.Czy na noc spożywac węglowodany z białkiem o długim wchłanianiu czy same białko będzie okej? Dzięki JESTEM LAIK moja wiedza jak widac jest bardzo słaba więc śmiało mozecie jechac po mnie :D POZDRO!!!!!!

    Odpowiedzi: 3 Ilość wyświetleń: 1114 Data: 2009-10-01 21:12:57 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • glutamina a peptyd, co lepsze na mase ??

    Temat
    Odżywki i suplementy

    witam, wicze na mase, mam gainera xxl trec oraz bialko ovopol, teraz zamierzam kupic glutamine, i wyczytalem ze do suplementacji z gainerami i bialkiem jej peptyd jest lepszy bo przyswaja sie go w 100% a l gluta nie, i l gluta jest tylko lepsza po treningu, to co kupic ma mase, do Baczenia z gainerem i bialkiem, czysta l glute czy jej peptyd ?? [...]

    Odpowiedzi: 3 Ilość wyświetleń: 1283 Data: 2003-09-07 17:04:55 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • ukladam diete

    Temat
    Odżywianie i Odchudzanie

    witam. wlasnie jestem w trakcie ukladania diety. dzien mam podzielony na 6 posilkow. prosze kogos o napisanie mniej wiecej w jakim posilku ma byc najwiecej bialka, w jakim wegli, a w jakim tluszczy. czego najwiecej jesc przezd treningiem, a czego po, tak samo rano i wieczorem. nie prosze o gotowe produkty, tylko bialko, wegle, tluszcze

    Odpowiedzi: 21 Ilość wyświetleń: 2943 Data: 2005-08-20 17:17:32 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • Ocencie moja dietke;-)

    Temat
    Odżywianie i Odchudzanie

    No to od razu do rzeczy, mam 16 lat chce przybrac na masie czy ta dieta mi w tym pomoze??? 1 Posilek Platki owsiane 100g Mleko 500ml Rodzynki 2Posilek 4 kromki chleba Mieso(kurczak/wolowina/wieprzowina) owoc/warzywo 3Posilek Ryz Udko kurczaka/Piers kurczaka/ryba Jogurt 4Posilek piers kurczaka/Udko kurczaka/lopatka wieprzowa 2kromki chleba [...]

    Odpowiedzi: 4 Ilość wyświetleń: 1158 Data: 2008-08-30 12:45:54 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • Witam! W przedostatnim numerze PB był artykuł o żywieniu fightera. Zastanawia mnie jednak to co bylo tam napisane. Dla osoby uprawiającej SW białko na poziomie 1,8g/kg , weglowodany 3g/kg a tłuszcze ? . Jeśli weźmiemy np. osobe ważącą 84kg, to kalorie z białka i WW wynoszą ~ 1612,8 kcal. Niech będzie że 1g tłuszczu na kg. Wychodzi więc razem ~ [...]

    Odpowiedzi: 3 Ilość wyświetleń: 1273 Data: 2011-06-12 18:42:20 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • suplementacja

    Temat
    Odżywki i suplementy

    witam. od dłuższego czasu ćwiczę na siłowni. mój wiek to 16 waga 72 wzrost 175. wykonuję trening na masę 3 partie mieśni dziennie 3xtydzien. posiadam: -białko -kreatyne jabłczan -bcaa -gl blast (aminokwasy) -no shock energaizer (jabłczan kreatyny) -after blast zazwyczaj w dni treningowe piłem przed treningiem no shock energaizer po treningu carbo [...]

    Odpowiedzi: 1 Ilość wyświetleń: 663 Data: 2011-10-10 23:38:04 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • PROSZE O POMOC .....PYTANKA

    Temat
    Odżywianie i Odchudzanie

    Witam mam niedowage jakies 7kg. Jestem oczywiscie ektomorfikiem. Waze 56kg przy wzroscie 177cm. Piszac swa diete: 1.Wziałem pod uwage bialko 2g na 1kg masy, weglowodany 9g na kilogram masy, tluszcze 1,9g na kilogram masy Tutaj nie wiem czy wegli nie za duzo, prosze o sparawdzenie i podanie proporcji.(takze pozostalych) dla ektomorfika oczywiscie [...]

    Odpowiedzi: 3 Ilość wyświetleń: 872 Data: 2009-11-16 19:06:29 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)