Witam, jak w temacie planuje zrobić cykl na kreatynie mono vitalmaxa + białko DYMATIZE ELITE WHEY + carbo Problem w tym, że jakiś czas temu zakupiłem 1,2kg tej właśnie kreatyny i mam ją do dziś na kolejny 4-5 tygodniowy cykl Czy waszym zdaniem opłaca brać się 3 raz tą samą kreatyne (być może to nie ma w ogóle znaczenia, nie wiem więc pytam), czy [...]
[...] diety. A więc po pierwsze chciałbym ogarnąć dokładnei zapotrzebowanie na skłądniki odżywcze. To co jest ogólnie przyjęte typu: 2 g, 5g, 1g , na kg masy ciała odpoweidznio: białko wegle tłuszcze zależy też od mojej wai , celu itp. Dlatego zakreślcie mi mniej więcej obra mojego zapotrzebowania: - 75 kg - 183 cm - intensywność ;/ ( 3 razy w [...]
Junior SFD - pierwsze kroki na siłowni i w sporcie
Witam, mam 16 lat,178cm, oraz ważę 63kg. Aktualnie biorę się za robienie Masy, dziś przez omyłke zamiast Twarogu, kupiłem "ser biały typu włoskiego", po Twaróg i tak będę musiał iść, ale czy ten serek się na coś przypda, chociaż w niewielkich ilościach, czy raczej jest do wyrzucenia? + Czy podczas robienia masy, można pić maślankę? Wartości [...]
Cze all !! Co sadzicie o takim polaczeniu suplementow !! Bylem juz sklonny kupowac Mass xxl-a i dokupic do tego bialko serwatkowe ale wczescniej chcialem zasiegnac u was rady !! Teraz bede jechal na mase, a ostatnio przeczytalem ze CLA jako dodatek do suplemetnow moze naprawde wiele :):) Napiszcie co sadzicie o takim polaczeniu !! I ile tego CLA [...]
Szukalem na forum i znalazlem takie cos: Mono + Xpand DT: 5g mono na czczo Xp przed treningiem DNT: 5g mono na czczo Xp po poludniu *Xpand 925g *Kreatyna zalozmy ze mega caps z olimpu Odnosnie tego mam pytania: 1.Kupic kreatyna 300capsow czy 150 starczy?(cwicze 4razy w tygodniu) 2.Ile dni bedzie trwal cykl? 3.Jaka tu jest dawka xpanda,bo [...]
Białko Hi-teca jest bardzo kuszace jezeli chodzi o sklad i aktualna cene. Co o nim myslicie ? Probowal ktos ? Jak walory smakowe i rozpuszczalnosc ? I czy jest ktos pewien autentycznosci podanego skladu? Bo Ci co sie orientuja troche wiedza ze z Hi-tec'iem bywalo roznie.
[...] miesięcy mam w zasadzie zastój jeżeli chodzi o progres. Nic nie pomaga zmiana ćwiczeń i trzymanie diety, odstawienie alkoholu i odpowiednia ilość snu. Chciałby prosić o pomoc w suplementacji. Jakieś białko? Kreatyna? Co mogłoby mi pomóc? 22 lata, 180 wzrostu, 72 kg, do tej pory zrobiłem tylko jeden cykl gainerem whey mass builder. Pozdrawiam.
Witam, przez moją nie uwagę źle wliczyłem dany produkt i zorientowałem się dopiero dzisiaj. Białko ani wglowodany nie uległy zmianie lecz tłuszcze, jestem na diecie low carb I zjadłem o 200kcal za mało. Stanie się coś złego(spadki mięśnia)czy raczej nie zaśmiecać sobie tym głowy ? Dodam że jestem na mini cucie i miałem 20% deficytu a w takowej [...]
[...] 22 kg w 5 m-cy). Chciałabym, żeby to szło nieco szybciej i mam problem aby dieta nie pozbawiała mnie sił i energii. Ze względu na zdrowie jestem na diecie ograniczającej białko, sód, potas, fosfor, cukier i puryny. Jeśli ktoś ma jakiś pomysł, lub mógłby odesłać mnie do podobnego tematu - byłabym wdzięczna :) Pozdrawiam serdecznie! Zmieniony [...]
Witam panow, na silowni cwicze od 2 lat, jako ze ostatnio troche gotowki wiecej, chcialbym sprobowac odrobiny suplementow. Planuje stosowac takie suplementy: Nutrend Flexit Drink - jako ze mialem niedawno problemy z kolanami Hi-Tec Nutrition - Amino Anabol Professional Fitmax mono kreatyna MusclePharm - Amino 1 TREC Super Omega-3 Witaminy Supradyn [...]
[...] 68 kg wzrost : 171 cm 2-3 razy w tygodniu bieganie (około 45 min) wyliczyłam zapotrzebowanie na poziomie 2 300 kcal obcięłam 350 i ułożyłam dietę na poziomie 1950 kcal BTW białko 2 g = 2x68= 136 g tłuszcze 1 g x 68 = 68 g węglowodany = 200 g Proszę o ocenę diety oraz podpowiedzi co powinnam zmienić [...]
Witam, witam. Szukam porady, dokladnie chodzi mi o suplementy, fat burnery, odzywki i wszystko co pomoze mi wyrzezbic sylwetke. Trenuje 5/6 razy w tygodniu bardzo ciezko i do tego male dzieci w domu to jest co robic. Diety pilnuje a efektow zero. Mam 158cm, 55kg. Jezeli chodzi o wage to nie mam z nia problemu zadnego ale z sylwetka tak. Jak to [...]
witam od nowego roku planuje troszke przytyc trenuje od jakis 2 lat z przerwami na sporty walki ale teraz wrocilem na silownie mam 19 lat 94 kg wagi 187cm troszke brzuszka ale bez przesady co do diety planuje udac sie do dietetyczki do tego chce dokupic suplementy co myslicie o takim zestawie glukozamina i witaminki z olimpu-zdrowie najwazniejsze [...]
[...] moge spożywac podczas treningu?? 2.Jeżeli tak to CZY dobrym rozwiązaniem jest woda z miodem...? 3.Jakie węglowodany powinny byc spożyte rano? 4.Czy na noc spożywac węglowodany z białkiem o długim wchłanianiu czy same białko będzie okej? Dzięki JESTEM LAIK moja wiedza jak widac jest bardzo słaba więc śmiało mozecie jechac po mnie :D POZDRO!!!!!!
witam, wicze na mase, mam gainera xxl trec oraz bialko ovopol, teraz zamierzam kupic glutamine, i wyczytalem ze do suplementacji z gainerami i bialkiem jej peptyd jest lepszy bo przyswaja sie go w 100% a l gluta nie, i l gluta jest tylko lepsza po treningu, to co kupic ma mase, do Baczenia z gainerem i bialkiem, czysta l glute czy jej peptyd ?? [...]
witam. wlasnie jestem w trakcie ukladania diety. dzien mam podzielony na 6 posilkow. prosze kogos o napisanie mniej wiecej w jakim posilku ma byc najwiecej bialka, w jakim wegli, a w jakim tluszczy. czego najwiecej jesc przezd treningiem, a czego po, tak samo rano i wieczorem. nie prosze o gotowe produkty, tylko bialko, wegle, tluszcze
No to od razu do rzeczy, mam 16 lat chce przybrac na masie czy ta dieta mi w tym pomoze??? 1 Posilek Platki owsiane 100g Mleko 500ml Rodzynki 2Posilek 4 kromki chleba Mieso(kurczak/wolowina/wieprzowina) owoc/warzywo 3Posilek Ryz Udko kurczaka/Piers kurczaka/ryba Jogurt 4Posilek piers kurczaka/Udko kurczaka/lopatka wieprzowa 2kromki chleba [...]
Witam! W przedostatnim numerze PB był artykuł o żywieniu fightera. Zastanawia mnie jednak to co bylo tam napisane. Dla osoby uprawiającej SW białko na poziomie 1,8g/kg , weglowodany 3g/kg a tłuszcze ? . Jeśli weźmiemy np. osobe ważącą 84kg, to kalorie z białka i WW wynoszą ~ 1612,8 kcal. Niech będzie że 1g tłuszczu na kg. Wychodzi więc razem ~ [...]
witam. od dłuższego czasu ćwiczę na siłowni. mój wiek to 16 waga 72 wzrost 175. wykonuję trening na masę 3 partie mieśni dziennie 3xtydzien. posiadam: -białko -kreatyne jabłczan -bcaa -gl blast (aminokwasy) -no shock energaizer (jabłczan kreatyny) -after blast zazwyczaj w dni treningowe piłem przed treningiem no shock energaizer po treningu carbo [...]
Witam mam niedowage jakies 7kg. Jestem oczywiscie ektomorfikiem. Waze 56kg przy wzroscie 177cm. Piszac swa diete: 1.Wziałem pod uwage bialko 2g na 1kg masy, weglowodany 9g na kilogram masy, tluszcze 1,9g na kilogram masy Tutaj nie wiem czy wegli nie za duzo, prosze o sparawdzenie i podanie proporcji.(takze pozostalych) dla ektomorfika oczywiscie [...]