SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Proszę o ocenę diety - redukcja

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 1322

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 32 Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 3167
Witam,

proszę o ocenę diety

informacje o mnie
kobieta
27 lat
waga: 68 kg
wzrost : 171 cm

2-3 razy w tygodniu bieganie (około 45 min)

wyliczyłam zapotrzebowanie na poziomie 2 300 kcal obcięłam 350 i ułożyłam dietę na poziomie 1950 kcal

BTW
białko 2 g = 2x68= 136 g
tłuszcze 1 g x 68 = 68 g
węglowodany = 200 g

Proszę o ocenę diety oraz podpowiedzi co powinnam zmienić



Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 32 Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 3167
Ponawiam prośbę o ocenę i wskazówki :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 32 Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 3167
proszę o odpowiedź , ostatnio był problem z serwerem. A chciałabym wiedzieć czy dieta którą ułożyłam jest odpowiednia.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 25 Napisanych postów 1741 Wiek 35 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 57710
Wygląda to w porządku ale wywaliłbym te warzywa z puszki Lepiej kupić świeże np. brokuł i ugotować Na śniadanie zamiast proszku bym dał np. jajka.

Edit:: Nie wiem który posiłek ma być po treningowy ale trzeba z niego wywalić tłuszcze i wrzucić je do kolacji Mleka codziennie tez bym nie dawał

Zmieniony przez - serekkox w dniu 2015-03-04 02:57:00

We ride together We die together. Bad Boys for life

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 32 Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 3167
Dziękuję za ocenę.

Mam tylko pytanie czy to białko w proszku muszę wyrzucić z rana? rano zazwyczaj nie mam za dużo czasu więc wrzucam wszystko i robię shake i łatwiej jest mi wypić bo z rana zazwyczaj nie jestem zbyt głodna. I białko już kupione trochę szkoda ;)

Jajka zamierzam jeść na kolację na przemian z makrelą wędzoną, żeby się nie przejadło

Co do reszty wskazówek , zastosuję je:) Wyrzucę mleko na pewno codziennie nie będę go pić i wrzucę brokuł lub kalfior do ryżu z kurczakiem. Oraz brak tłuszczy w posiłku po treningu
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 25 Napisanych postów 1741 Wiek 35 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 57710
Niech zostanie to białko nic się nie stanie Ja tez z trudem przełykam coś na śniadanie

Warzyw nie ma się co bać .Ładuj do oporu do wszystkich posiłków Staraj się wybierać te o niskim indeksie glikemicznym

Powodzenia:)

We ride together We die together. Bad Boys for life

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

dieta do oceny 85kg

Następny temat

Masa przy cieżkiej pracy fizycznej,kilka pytań

WHEY premium