SFD - po prostu najlepsze ceny! RABATY DO 90%
SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne Portal

Wyszukiwarka

Znalezione pod frazą:

białko

  • Szukasz smacznego białka?

    Sklep SFD
    REKLAMA

    ALLNUTRITION Whey Protein to odżywka białkowa, która dostarczy Ci najwyższej jakości koncentratu białka serwatki (WPC)

  • Bialko, Kreatyna i NO - co dokupic ?

    Temat
    Odżywki i suplementy

    Witam xpertow. Teraz zamierzam dokupic jakis suplement ale niewiem ktore bede najlepiej wspolpracowaly z soba.Mam juz kreatyna ktora biore cyklicznie i do tego Whey Proteins 100%( http://bodybuilding.com/store/opt/whey.html ).Teraz dokupilem BSN Nitrix ( http://bodybuilding.com/store/bsn/nitrix.html )i chcialbym do tego dozucic moze glutamine [...]

    Odpowiedzi: 4 Ilość wyświetleń: 1411 Data: 2005-03-11 00:19:56 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • kreatyna+białko

    Temat
    Odżywki i suplementy

    Witam Mój staż to 1,5 roku. Mam 18 lat Zaczynam pierwszy cykl i wybrałem kreatyne Vitalmax 500g.Planuje do tego dodać białko Ostrowi. Diety jako takiej nie mam ale staram się jeść ryż kasze jajka twaróg ryby itp unikam słodkości. Braki uzupełniam białkiem. O przytycie się nie martwie bo jestem dość chudy Chodzi mi głównie o dawkowanie. Wiem ,że [...]

    Odpowiedzi: 19 Ilość wyświetleń: 2515 Data: 2009-08-23 02:11:20 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • Białko wolnowchłanialne?

    Temat
    Odżywianie i Odchudzanie

    [...] (tutaj mam na oku Animal Cuts) oraz białka, aby móc nim zastąpić ostatni posiłek z racji tego, iż w późnych godzinach wieczornych nie mam apetytu, a wydaje mi się że odżywce białkowej podołałabym. ;) W sklepie sfd widzę podział na izolaty, koncentraty oraz wolnowchłanialne. Czy dobrze sądzę, że idealna dla mnie byłaby ostatnia alternatywa? Jaki [...]

    Odpowiedzi: 23 Ilość wyświetleń: 3163 Data: 2013-01-10 19:40:05 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • Sprzedam Suplementy: Białko Econo v2 - 2 opakowania po 750 gram, cale nie otwierane, 1 opakowANIE OTWARTE waga okolo 600gram - cena 80pln CM3 opakowanie 90kaps, brakuje 3 kapsulek, kreatyna mono trec opakowanie zamkniete 60kaps, drugie opakowanie 50kaps - cena 40pln AAKG firmy SFD, opakowanie 200 kaps, brakuje 9 kapsułek. cena 50pln BCAA firmy [...]

    Odpowiedzi: 16 Ilość wyświetleń: 1775 Data: 2012-09-19 16:53:40 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • cykl kreatyna + białko

    Temat
    Odżywki i suplementy

    Panowie, sprawa wygląda następująco: 1. był cykl jabłczanem 2 miesiące 2. teraz kończę cykl białka co dalej ? połączyć białko z jałbczanem ? od kreatyny organizm już odpoczął, ale słyszałem, że dieta wysokobiałkowa zakwasza organizm i trzeba z tym uważać. Zrobić jakąś przerwę ? p.s. białko chciałem kupić - Optimum - Whey Gold Standard 100%, a [...]

    Odpowiedzi: 10 Ilość wyświetleń: 1545 Data: 2013-08-25 23:48:08 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • Białko 80% czy mass xxl ?

    Temat
    Odżywki i suplementy

    [...] w dawce jak się nie mylę (jeśli tak to przepraszam) ,a reszta to w sumie ok. 75% węglowodanów. I skoro mam kupione carbo to jest sens kupować mass xxl czy lepiej czyste białko ? I ile dawkować dziennie mass xxl lub czystego białka. Jestem początkującym ponieważ ćwiczę dopiero 3 miesiące ,i liczę na waszą wyrozumiałość. Dieta w przybraniu [...]

    Odpowiedzi: 3 Ilość wyświetleń: 1119 Data: 2011-04-29 23:21:28 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • Białko kolejny dylemat

    Temat
    Odżywki i suplementy

    Witam mam kolejny problem (a dokładnie mój brat) a że nie znam się na suplementach chciałem zapytać was specjalistów które białko jest lepsze i czy opłaca się tańsze to http://www.sfd.pl/sklep/prdir.aspx?pid=21&produkt=1524 bo trochę chodzi mi też o kasę czy może dołożyć trochę bo wiadomo czasem lepiej zapłacić więcej i mieć lepsze efekty czy to [...]

    Odpowiedzi: 5 Ilość wyświetleń: 1174 Data: 2009-08-28 21:29:53 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • Kreatyna + białko ?

    Temat
    Odżywianie i Odchudzanie

    Witam, sorki, że zaczynam nowy temat o kreatynie (bo było już z 1000 razy) ale... Mam pytanie, czy kreatynę można popijać np: mlekiem, odżywką białkową lub mlekiem? Kiedyś czytałem, że to niedopuszczalne ( tak jak zapijanie kawą) a teraz gdzieś wyszperałem, że wielu robi sobie koktajle kreatynowo-białkowe spożywane po treningu. Czyli co lepsze: 1) [...]

    Odpowiedzi: 3 Ilość wyświetleń: 1970 Data: 2003-07-23 20:21:17 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • bcaa+białko(+eaa), omega 3

    Temat
    Odżywki i suplementy

    mam pytanie odnosnie tych suplementow. przeczytalem artu solarosa i wszystko mi sie juz pomieszalo. prosze o pomoc w ulozeniu suplementcji w planie na masie 3x w tygodniu rano na czczo. trening trwa ok 60-70 minut. eaa jeszcze nie mam i zastanawiam sie czy dokupic, bo posiadam 1 puche bcaa sfd i musze dokupic kolejna i nie wiem czy kupic kolejne [...]

    Odpowiedzi: 9 Ilość wyświetleń: 1181 Data: 2012-07-10 15:26:45 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • Pytanie o białko

    Temat
    Odżywki i suplementy

    Cze mam pytanie czy możliwe jest, że mój kolega nie mając żadnej diety a jedząc samo białko mogł uzyskać bardzo dobry efekt?? Znaczy chodzi mi o to, że on twierdzi, że zayżywał tylko białko i chodził na siłkę, a wcześniej był z niego suchar, a teraz przybrał znacznie na masie. P.S. mam jeszcze kłopot nie odnośnie tego działu:P Ale mam z bratem [...]

    Odpowiedzi: 15 Ilość wyświetleń: 1795 Data: 2005-08-30 23:19:51 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • Stacki Kreatynowe + bialko

    Temat
    Odżywki i suplementy

    Mam zamiar zaczac 50 dniowy cykl kreatynowy, i zmieszac biorac dwa rozne stacki jednoczesnie: 1.http://www.bodybuilding.com/store/nbol/full.html 2.http://www.bodybuilding.com/store/dym/xpand.html Z mojej wiedzy wynika, jak i z opinii innych ludzi, ze sa to dosyc niezle suple a sam motyw mieszania 2 stackow poprawia efekty. Do tego chcem zarzucic [...]

    Odpowiedzi: 9 Ilość wyświetleń: 1725 Data: 2007-08-02 06:23:32 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • Witam tak jak w temacie :) posidam aktualnie 3 paczki econo zwykłego polecalibyście zamienić mi to econo zwykłe na V2? gdzie jest wprawdzie 70% białka ? w starym econo jest 80% bo ta domieszka soi jest Co mam zrobić :P bo sam nie wiem ^^ z wypowiedzi w kilku tematach czytam ze afera jest o to że domieszka soi była co zawyżała zawartość białka, ale [...]

    Odpowiedzi: 10 Ilość wyświetleń: 1662 Data: 2011-12-09 23:13:23 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • Białko Provit 80 smak i rozpuszczenie

    Temat
    Odżywki i suplementy

    Mam pewien problem z tym białkiem. Kupiłem smak czekoladowy i sobie przyrządziłem i pojawił się pewien duży problem - tego NIE da się pić, smakuje bardzo nie dobrze... Jest napisane, żeby rozpuścić z wodą i tak zrobiłem. Moje pytanie jest takie czy mogę spróbować rozpuścić to z mlekiem ? Jeśli nadal by mi nie pasowało to bym kakao dosypał? Jeśli [...]

    Odpowiedzi: 8 Ilość wyświetleń: 3329 Data: 2011-04-09 23:30:07 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • Jakie bialko?

    Temat
    Odżywki i suplementy

    Witam, temat pewnie wiele razy sie przewijal ale ja zmienie troche zapytanie na temat polecanego bialka, zalezy mi na najlepszej jego jakosci a cena schodzi na plan drugi poniewaz wychodze z zalozenia ze i tak wyjdzie mi taniej bo jesli mam dostarczy X gram bialka dziennie lichej jakosci to musze np. do shake dawac 2 porcje a jesli bede posiadac [...]

    Odpowiedzi: 22 Ilość wyświetleń: 2099 Data: 2013-11-05 14:59:21 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • Super tanie białko ???

    Temat
    Odżywki i suplementy

    Czesc. Pracuje ostatnio w zakladach przetworstwa miesnego i w produkcji wedlin uzywa sie izolatow bialkowych. W magazynie jest kilka rodzajow bialek, od sojowego 70% az do 100% ktore nazywa sie po prostu bialko zwierzece. Dodam na marginesie, ze ich cena jest bardzo niska. Miedzy innymi dlatego, ze kupowane sa hurtowo w workach po 50 lub 100 kg. [...]

    Odpowiedzi: 11 Ilość wyświetleń: 2883 Data: 2003-10-15 18:47:30 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • Białko wegańskie

    Temat
    Odżywki i suplementy

    Cześć, jako ze przerabiałem już kilku producentów i nie chce kupować kolejnego produktu, który wyląduje w koszu, czy ktoś znalazł produkt białkowy który po dodaniu do koktailu nie jest wyczuwalny jak jakaś mąka ? Stosowałem już kilku producentów i ciągle czuć w smaku jakbym dodał mąki. Prośba o opinie na ten temat.

    Odpowiedzi: 4 Ilość wyświetleń: 4245 Data: 2019-12-29 14:22:19 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • [S] Białko KFD WPC 80

    Temat
    Targowisko

    Jak w temacie - mam na sprzedaż ok 700g białka firmy K**. Białko zostało odpakowane, jednak przechowywane szczelnie zamknięte klipsem. Było zakupione w czerwcu. Jest to 1kg opakowanie. Smak: pomarańczowy (bardzo dobra alternatywa) Cena: 10zł Sprzedaję bo nie używam, a szkoda żeby się zmarnowało. Odbiór osobisty na terenie Katowic. Telefon [...]

    Odpowiedzi: 6 Ilość wyświetleń: 2902 Data: 2014-08-11 13:09:35 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • [...] to oczywiście budowanie masy mięśniowej, dieta z dodatnim bilansem kalorycznym, ALE przez cały ten okres (3'mce) "jechałem" na sucho, czyli żadnych suplementów, odżywek, masówek itpe. Stąd moje pytanie - czy warto zacząć "coś" brać? Jakąś masówkę czy białko? Jak wspomniałem - mój cel to zwiększenie masy. Z góry wielkie dzięki za pomoc/porady :-)

    Odpowiedzi: 5 Ilość wyświetleń: 847 Data: 2014-11-09 13:02:34 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • Białko czy gainer?

    Temat
    Odżywki i suplementy

    Witam, zaczynam treningi na siłowni ponieważ chcę zwiększyć masę. Diety wiem, że nie wytrzymam, poza tym nie mam na to większych środkow, a jak wiadomo dieta kosztuje. Zatem taniej i "szybciej" wyjdzie mi jakiś proch Zatem, co lepiej kupić trenując na masę? Jeśli już mi powiecie to co polecacie w dobrej cenie? Czy ostrovia to nie żaden [...]

    Odpowiedzi: 22 Ilość wyświetleń: 2901 Data: 2010-11-28 11:22:07 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • bialko

    Temat
    Odżywki i suplementy

    Potrzebuje bialka na rano, po przebudzneiu (do sniadania) i pozniej przy posilku ok 10/13. Czytalem ze im wiecej frakcji bialek, tym lepiej sie ono wchlania. Rano wzialbym WPC, a pozniej mix bialkowy np Complete Protein od SFD. Nie wiem czy jest jednak sens kombinowania z tym mixem, plusem jest to ze moglbym go sobie lyknac do kolacji (kazeina). [...]

    Odpowiedzi: 17 Ilość wyświetleń: 2216 Data: 2011-11-08 18:26:20 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)