Witam xpertow. Teraz zamierzam dokupic jakis suplement ale niewiem ktore bede najlepiej wspolpracowaly z soba.Mam juz kreatyna ktora biore cyklicznie i do tego Whey Proteins 100%( http://bodybuilding.com/store/opt/whey.html ).Teraz dokupilem BSN Nitrix ( http://bodybuilding.com/store/bsn/nitrix.html )i chcialbym do tego dozucic moze glutamine [...]
Witam Mój staż to 1,5 roku. Mam 18 lat Zaczynam pierwszy cykl i wybrałem kreatyne Vitalmax 500g.Planuje do tego dodać białko Ostrowi. Diety jako takiej nie mam ale staram się jeść ryż kasze jajka twaróg ryby itp unikam słodkości. Braki uzupełniam białkiem. O przytycie się nie martwie bo jestem dość chudy Chodzi mi głównie o dawkowanie. Wiem ,że [...]
[...] (tutaj mam na oku Animal Cuts) oraz białka, aby móc nim zastąpić ostatni posiłek z racji tego, iż w późnych godzinach wieczornych nie mam apetytu, a wydaje mi się że odżywce białkowej podołałabym. ;) W sklepie sfd widzę podział na izolaty, koncentraty oraz wolnowchłanialne. Czy dobrze sądzę, że idealna dla mnie byłaby ostatnia alternatywa? Jaki [...]
Panowie, sprawa wygląda następująco: 1. był cykl jabłczanem 2 miesiące 2. teraz kończę cykl białka co dalej ? połączyć białko z jałbczanem ? od kreatyny organizm już odpoczął, ale słyszałem, że dieta wysokobiałkowa zakwasza organizm i trzeba z tym uważać. Zrobić jakąś przerwę ? p.s. białko chciałem kupić - Optimum - Whey Gold Standard 100%, a [...]
[...] w dawce jak się nie mylę (jeśli tak to przepraszam) ,a reszta to w sumie ok. 75% węglowodanów. I skoro mam kupione carbo to jest sens kupować mass xxl czy lepiej czyste białko ? I ile dawkować dziennie mass xxl lub czystego białka. Jestem początkującym ponieważ ćwiczę dopiero 3 miesiące ,i liczę na waszą wyrozumiałość. Dieta w przybraniu [...]
Witam mam kolejny problem (a dokładnie mój brat) a że nie znam się na suplementach chciałem zapytać was specjalistów które białko jest lepsze i czy opłaca się tańsze to http://www.sfd.pl/sklep/prdir.aspx?pid=21&produkt=1524 bo trochę chodzi mi też o kasę czy może dołożyć trochę bo wiadomo czasem lepiej zapłacić więcej i mieć lepsze efekty czy to [...]
Witam, sorki, że zaczynam nowy temat o kreatynie (bo było już z 1000 razy) ale... Mam pytanie, czy kreatynę można popijać np: mlekiem, odżywką białkową lub mlekiem? Kiedyś czytałem, że to niedopuszczalne ( tak jak zapijanie kawą) a teraz gdzieś wyszperałem, że wielu robi sobie koktajle kreatynowo-białkowe spożywane po treningu. Czyli co lepsze: 1) [...]
mam pytanie odnosnie tych suplementow. przeczytalem artu solarosa i wszystko mi sie juz pomieszalo. prosze o pomoc w ulozeniu suplementcji w planie na masie 3x w tygodniu rano na czczo. trening trwa ok 60-70 minut. eaa jeszcze nie mam i zastanawiam sie czy dokupic, bo posiadam 1 puche bcaa sfd i musze dokupic kolejna i nie wiem czy kupic kolejne [...]
Cze mam pytanie czy możliwe jest, że mój kolega nie mając żadnej diety a jedząc samo białko mogł uzyskać bardzo dobry efekt?? Znaczy chodzi mi o to, że on twierdzi, że zayżywał tylko białko i chodził na siłkę, a wcześniej był z niego suchar, a teraz przybrał znacznie na masie. P.S. mam jeszcze kłopot nie odnośnie tego działu:P Ale mam z bratem [...]
Mam zamiar zaczac 50 dniowy cykl kreatynowy, i zmieszac biorac dwa rozne stacki jednoczesnie: 1.http://www.bodybuilding.com/store/nbol/full.html 2.http://www.bodybuilding.com/store/dym/xpand.html Z mojej wiedzy wynika, jak i z opinii innych ludzi, ze sa to dosyc niezle suple a sam motyw mieszania 2 stackow poprawia efekty. Do tego chcem zarzucic [...]
Witam tak jak w temacie :) posidam aktualnie 3 paczki econo zwykłego polecalibyście zamienić mi to econo zwykłe na V2? gdzie jest wprawdzie 70% białka ? w starym econo jest 80% bo ta domieszka soi jest Co mam zrobić :P bo sam nie wiem ^^ z wypowiedzi w kilku tematach czytam ze afera jest o to że domieszka soi była co zawyżała zawartość białka, ale [...]
Mam pewien problem z tym białkiem. Kupiłem smak czekoladowy i sobie przyrządziłem i pojawił się pewien duży problem - tego NIE da się pić, smakuje bardzo nie dobrze... Jest napisane, żeby rozpuścić z wodą i tak zrobiłem. Moje pytanie jest takie czy mogę spróbować rozpuścić to z mlekiem ? Jeśli nadal by mi nie pasowało to bym kakao dosypał? Jeśli [...]
Witam, temat pewnie wiele razy sie przewijal ale ja zmienie troche zapytanie na temat polecanego bialka, zalezy mi na najlepszej jego jakosci a cena schodzi na plan drugi poniewaz wychodze z zalozenia ze i tak wyjdzie mi taniej bo jesli mam dostarczy X gram bialka dziennie lichej jakosci to musze np. do shake dawac 2 porcje a jesli bede posiadac [...]
Czesc. Pracuje ostatnio w zakladach przetworstwa miesnego i w produkcji wedlin uzywa sie izolatow bialkowych. W magazynie jest kilka rodzajow bialek, od sojowego 70% az do 100% ktore nazywa sie po prostu bialko zwierzece. Dodam na marginesie, ze ich cena jest bardzo niska. Miedzy innymi dlatego, ze kupowane sa hurtowo w workach po 50 lub 100 kg. [...]
Cześć, jako ze przerabiałem już kilku producentów i nie chce kupować kolejnego produktu, który wyląduje w koszu, czy ktoś znalazł produkt białkowy który po dodaniu do koktailu nie jest wyczuwalny jak jakaś mąka ? Stosowałem już kilku producentów i ciągle czuć w smaku jakbym dodał mąki. Prośba o opinie na ten temat.
Jak w temacie - mam na sprzedaż ok 700g białka firmy K**. Białko zostało odpakowane, jednak przechowywane szczelnie zamknięte klipsem. Było zakupione w czerwcu. Jest to 1kg opakowanie. Smak: pomarańczowy (bardzo dobra alternatywa) Cena: 10zł Sprzedaję bo nie używam, a szkoda żeby się zmarnowało. Odbiór osobisty na terenie Katowic. Telefon [...]
[...] to oczywiście budowanie masy mięśniowej, dieta z dodatnim bilansem kalorycznym, ALE przez cały ten okres (3'mce) "jechałem" na sucho, czyli żadnych suplementów, odżywek, masówek itpe. Stąd moje pytanie - czy warto zacząć "coś" brać? Jakąś masówkę czy białko? Jak wspomniałem - mój cel to zwiększenie masy. Z góry wielkie dzięki za pomoc/porady :-)
Witam, zaczynam treningi na siłowni ponieważ chcę zwiększyć masę. Diety wiem, że nie wytrzymam, poza tym nie mam na to większych środkow, a jak wiadomo dieta kosztuje. Zatem taniej i "szybciej" wyjdzie mi jakiś proch Zatem, co lepiej kupić trenując na masę? Jeśli już mi powiecie to co polecacie w dobrej cenie? Czy ostrovia to nie żaden [...]
Potrzebuje bialka na rano, po przebudzneiu (do sniadania) i pozniej przy posilku ok 10/13. Czytalem ze im wiecej frakcji bialek, tym lepiej sie ono wchlania. Rano wzialbym WPC, a pozniej mix bialkowy np Complete Protein od SFD. Nie wiem czy jest jednak sens kombinowania z tym mixem, plusem jest to ze moglbym go sobie lyknac do kolacji (kazeina). [...]