SFD - po prostu najlepsze ceny! RABATY DO 90%
SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne Portal

Wyszukiwarka

Znalezione pod frazą:

białko

  • Szukasz smacznego białka?

    Sklep SFD
    REKLAMA

    ALLNUTRITION Whey Protein to odżywka białkowa, która dostarczy Ci najwyższej jakości koncentratu białka serwatki (WPC)

  • Dieta na wycinkę

    Temat
    Odżywianie i Odchudzanie

    Witam. Chce się zabrać za wycinkę, chce stracić zbędny tłuszcz. Rozpisałem dietę i ciekaw jestem co na nią powiecie i co byście poprawili. Płeć: Mężczyzna Wiek: 18 Wzrost: 180cm Waga: 77kg Typ budowy: Endomorfik Trening 3 razy w tygodniu Aeroby 3 razy w tygodniu po treningu Zapotrzebowanie: Kalorie: 2640 Białko: 161,7 Tłuszcze: 100,1 Węglowodany: [...]

    Odpowiedzi: 11 Ilość wyświetleń: 1587 Data: 2014-02-12 11:01:55 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • co teraz ? masa ? SOGI !

    Temat
    Trening dla zaawansowanych

    [...] na lato ? W diecie mam dużo węgla i dodatni bilans kaloryczny . 2.Nie jem za dużo rybek i mięsa , za to na wieczór zawsze jem twarożek/jajka. W jaki sposób dostraczyć białko w dzień ? O odżywkach narazie nie ma mowy ( brak funduszy ) . Czy moge jeśc w dzień takie produkty , które je sie głównie wieczorem aby dostarczyć białko na noc ? [...]

    Odpowiedzi: 14 Ilość wyświetleń: 2029 Data: 2006-05-10 12:03:11 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • Dieta Low carb na masę do oceny

    Temat
    Odżywianie i Odchudzanie

    I czy mogę jeść jakiś posiłek tylko tłusczowy, bez białka ? Bo jem co 3h białko + tłuszcze i mi za dużo tego białka wychodzi :/ A nie będę znowu jadł jak kurczak po małych porcjach mięsa bo znowu wpadnę w jakąś chorobe 8.00 Przed treningowy - 3 białka + 1 żółtko - 20g orzechów - 20g masło orzechowe - 30g płatki owsiane 11.00 Potreningowy - 150g [...]

    Odpowiedzi: 1 Ilość wyświetleń: 862 Data: 2010-02-24 07:29:18 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • Zapotrzebowanie a realia - kilka pytań

    Temat
    Odżywianie i Odchudzanie

    [...] mi nastepująco: Aktualna masa 74,5kg - policzyłem diete na 70kg (chcę dopalić resztki tłuszczu, dorzeźbić się) wiek 21lat, wzrost 174 na (70kg): 2520 kcal 560kcal - 140g - białko 315kcal - 70g - tłuszcz 1645kcal - 411,25 - węgle Suplementy jakie stosuje to -białko whey protein complex olimp (głównie po treningu albo przed sniadaniem w dni nie [...]

    Odpowiedzi: 2 Ilość wyświetleń: 1683 Data: 2015-02-28 12:55:26 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • Diete low carbo do sprawdzenia

    Temat
    Odżywianie i Odchudzanie

    Witam.Mam 19 lat,waze 80kg,Chcialbym zrzucic brzuch i go sobie wyrzezbic,bo nabralo mi sie tluszczyku.W innych czesciach ciala jest ok ,wiec nie chcialbym stracic masy miesniowej .Dieta ktora sobie rozpisalem : 1 posilek 8:00 -platki owsiane ( 24g) Bialko :3,24/ Weglowodany:13,08 / Tłuszcze:1,68 / kalorie :87,84 -mleko polskie 3,2% [...]

    Odpowiedzi: 16 Ilość wyświetleń: 1792 Data: 2014-09-03 17:37:41 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • Plan 4 dniowy prosiłbym o ocenę

    Temat
    Trening dla początkujących

    Cześć prosił bym o ocenę mojego planu treningowego. Najpierw ankieta: Płeć : mężczyzna Wiek : 25 Waga : 82 Wzrost : 180 Staż treningowy na siłowni : 3 miesiące Uprawiane inne sporty : piłka nożna (1 w tygodniu) Dostęp do sprzętu (np. full osprzęt siłownia, sztanga/sztangielki) : siłownia Dieta : brak słodyczy, napojów gazowanych = woda i soki. [...]

    Odpowiedzi: 4 Ilość wyświetleń: 731 Data: 2014-04-28 20:44:47 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • dieta do sprawdzenia ;p

    Temat
    Odżywianie i Odchudzanie

    witam to moja 1 dieta wiec prosze o wyrozumialosc wiek 17 wzrost 180 waga 69-70kg zapotrzebowanie ok 3200 diete rozlozylem na 6 posilkow + uzupelnienie diety olimp carbo + bialko serw. wpc ostrowia (ale dopiero jak zauwaze jakies rezultaty diety) 7.00 sniadanie 11.15 drugie sniadanie (w szkole) 15.00 odbiad 17.00 posilek przedteningowy 18.00 [...]

    Odpowiedzi: 13 Ilość wyświetleń: 1261 Data: 2009-04-15 23:59:37 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • vixen3 / Trzeba w końcu ruszyc z miejsca

    Temat
    Trening dla początkujących

    Witam! Na początku moja smutna historia Zacząłem cwiczyc w lutym tamtego roku. Przeglądając sfd układałem sobie plany treningowe a od października tamtego roku zacząłem stosowac diete. Starałem się sumiennie podchodzic do sprawy i cwiczyłem regularnie 3x w tyg. Diete też starałem się trzymac, ale mam słaby apetyt i czasami pomijałem jakiś posiłek. [...]

    Odpowiedzi: 1959 Ilość wyświetleń: 20000 Data: 2011-08-21 17:52:13 Szacuny postu: 5 (cały temat: 0)
  • Dieta na MASE do oceny (EKTO)

    Temat
    Odżywianie i Odchudzanie

    Witam prosze o ocenienie mojej diety na mase,ktora sam sobie ulozylem.Jestem ektomorfikiem. Cwicze 4x w tygodniu Push&pull,czasami robie 1x w tygodniu hitt.Staż,ponad 1,5 roku,ale wczesniej jadlem zdrowo,ale nie liczylem makro.Mase robie 1,5 miesiaca,przytylem okolo 3,5kg. Dane: Lat:21 Wzrost:178 Waga:74 Wskaznik BMR ze strony potreningu: 3483 [...]

    Odpowiedzi: 6 Ilość wyświetleń: 1170 Data: 2015-12-01 21:36:46 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • Początki - suplementacja

    Temat
    Odżywki i suplementy

    [...] stopniu widoczne. Trzymam się diety - nie na 100% bo nie mam takiej możliwości. Każdy dzień wygląda inaczej co nie sprzyja regularności. lecz staram się. Dieta wysokobiałkowa, oczywiście unikam węgli (zwłaszcza przetworzonych). Chciałbym zapytać, co mogę zakupić z suplementów by wesprzeć mój organizm w walce z tłuszczochem i zmianą stylu [...]

    Odpowiedzi: 12 Ilość wyświetleń: 1276 Data: 2016-04-18 16:26:30 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • Dieta redukcyjna do oceny, pomoc z suplami

    Temat
    Odżywianie i Odchudzanie

    Hej, niedlugo startuje z 2-3 miesieczna redukcja (cel - zarznac macka ;P, poprawic troszke rzezbe) i mam pare pytan. Chce zrobic 2 tyg wprowadzenia na CKD, potem lowcarb z weglami w dni treningowe (120g wegli). I teraz tak: 1. Jak wiadomo lowcarb silnie opiera sie na tluszczach, wiec w DT posilki okolo trenigowe zawierajace wegle (ryz) i bialko [...]

    Odpowiedzi: 4 Ilość wyświetleń: 1355 Data: 2008-03-28 20:40:11 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • Dieta do oceny

    Temat
    Odżywianie i Odchudzanie

    witam ocencie moja diete na mase : Staz 1,5 roku( Redukcja przy 175 bylo 92kg spadlo do 70kg przy 179cm) teraz po okolo 1,5 roku po redukcji Waga 89-91kg Wzrost 185-186cm moja dieta do oceny 2,4 B na kg masy ciala 1,3 T 5g WW 3600 kcll zapotrzebowanie 3tys dodalem 600kcll 1.Sniadanie Żółtko jaja kurzego 84 gr Białko jaja kurzego 210 gr Płatki [...]

    Odpowiedzi: 3 Ilość wyświetleń: 850 Data: 2009-10-14 13:22:06 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • Pierwsza dieta LC - proszę o mocną korektę :)

    Temat
    Odżywianie i Odchudzanie

    [...] (w DNT troszeczkę mniej). Teraz przycinam zapotrzebowanie do 2800kcal na start, dorzucam do treningów aero 3xtydzień, i basen 2xtydzień. Suplementacja: Omega, BCAA, białko, witaminy, magnez. W końcowym okresie wycinki może dorzucę jakiś lekki spalacz (Animal Cuts). Oto aktualna dieta: http://i.imgur.com/N3TKd.png Niestety, to pierwsza [...]

    Odpowiedzi: 8 Ilość wyświetleń: 2184 Data: 2012-02-20 21:32:28 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • Mag 69/ Blog - Koniec redukcji czas na masę

    Temat
    Trening dla początkujących

    Witam wszystkich Mam nadzieje ze pomysl napisania tego posta bedzie mnie motywowal do wiekszych wysilkowNo to jedziem data urodzenia 1978 data rozpoczecia treningow 2000 z kilkoma dluzszymi rpzerwami raz 1,5 roczna ostatnio roczna,regularnie znow cwicze od stycznia 2007 waga 113 wzrost 178 bf za duzo wymiary bic 45 pas 105 udo 66,5 klata 122 [...]

    Odpowiedzi: 82 Ilość wyświetleń: 11773 Data: 2007-07-27 00:36:51 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • Redukcja (92kg) pytania

    Temat
    Odżywianie i Odchudzanie

    Witam mam pytanie.Ułożyłem przy pomocy znajomego z 2 letnim stażem plan powrotu po formy fizycznej i schudnięcia bo się spasłem. Wzrost:175cm Waga: 92kg Masa tłuszczu: 27.6 kg Zapotrzebowanie kaloryczne do utrzymania wagi: 3135kcal 3x w tygodniu siłownia(trening obwodowy) i aeroby(rower lub bieganie) Suple: Białko (Provit80), Żeń szeń vita [...]

    Odpowiedzi: 4 Ilość wyświetleń: 1386 Data: 2015-10-07 20:21:28 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • POMÓŻCIE! DOBRE POŁĄCZENIE??

    Temat
    Odżywki i suplementy

    Mam zamiar kupić białko serwatkowe WHEY PRO ISOLATE (Olimp 2250g) oraz kreatyne (INKOSPORT 500g) i Carbo (Olimp 1000g). Czy jest to dobre połączenie na przyrost siły i masy mięśniowej? Jeśli tak to czy waszym zdaniem dobrze rozplanowałem branie tych odżywek? Załączam plan diety i suplementacji. Jeśli ktoś miał by jakieś uwagi to proszę napisać. I [...]

    Odpowiedzi: 3 Ilość wyświetleń: 1059 Data: 2004-01-21 18:36:56 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • Prosba o ocene diety

    Temat
    Odżywianie i Odchudzanie

    Jem w dnt po 3550 kcal a w dt po 4000 kcal i nie moge przytyć. bialko staram sie trzymac między 2.2 -2,5 g kmc, tłuszcze okolo 2g kmc, reszta węgle Węgle z rana to głównie chleb, czasami płatki owsiane. Reszta posiłków to głównie ryz, czasami makaron/kasza gryczana. 1-2 w tygodniu bataty, ziemniaki zwykle bardzo rzadko. W dni treningowe 100g [...]

    Odpowiedzi: 10 Ilość wyświetleń: 1598 Data: 2014-09-28 21:55:02 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • Lowcarb do oceny i ew. poprawki

    Temat
    Odżywianie i Odchudzanie

    [...] które wyliczyłem według wzoru TDEE = BMR + TEA + TEF + NEAT to około 2900 kcal 282g białka ze wzoru waga * 2.5g Próba ułożenia diety(dziwne, że w dzienniku żywieniowym to białko treca ma 72g/100g, a normalnie w składzie jest napisane 80g :p): /SFD/Images/2015/10/14/36e709b117bf4b2f9500f677b6f99b21.jpg Pytania: 1. Może być? Mogę według tego [...]

    Odpowiedzi: 17 Ilość wyświetleń: 2221 Data: 2015-10-14 15:31:02 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • Prosze o pomoc w kwesti diety na mase!!!

    Temat
    Odżywianie i Odchudzanie

    Witam serdecznie prosze o pomoc w kwesti ustalenia odpowiedniej diety na mase. Cwicze na silowni ponad rok. Waze okolo 80 kg, mam 180 cm wzrostu.Wiek 24. Pracuje fizycznie.Do tej pory cwiczylem bez diety, lecz cwiczac sumiennie efekty osiagnalem. Teraz oczywiscie chcialbym isc dalej. Znalazlem w internecie przykladowa diete i prosilbym Was o pomoc [...]

    Odpowiedzi: 3 Ilość wyświetleń: 959 Data: 2011-03-29 23:41:03 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • pierwsza suplementacja, dieta - na powaznie - do oceny, poprawy

    Temat
    Junior SFD - pierwsze kroki na siłowni i w sporcie

    [...] te, które były dla mnie przyjemne. Od miesiąca też regularnie biegam, jednak chce zacząć teraz przybrać duzo na masie. Moja waga to 70kg, 185 wzrostu. Zamówiłem już odżywkę białkową http://www.sfd.pl/sklep/Pvl_Mutant_Mass-opis3333.html oraz kreatynke http://www.sfd.pl/sklep/Pvl_Mutant_CreaKong-opis28854.html i chcę sobie rozplanować dawki, lecz [...]

    Odpowiedzi: 3 Ilość wyświetleń: 797 Data: 2014-06-02 22:05:00 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)