SFD - po prostu najlepsze ceny! RABATY DO 90%
SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne Portal

Wyszukiwarka

Znalezione pod frazą:

białko

  • Szukasz smacznego białka?

    Sklep SFD
    REKLAMA

    ALLNUTRITION Whey Protein to odżywka białkowa, która dostarczy Ci najwyższej jakości koncentratu białka serwatki (WPC)

  • [...] esn. smak jest ok. om - daj pan spokoj ty najwiecej polecasz olimpa - i co tez moge powiedziec ze to moje spostrzeżenie. bezsens. nie szukajmy kota w worku. biospec jest rowny koleś, to że preferuje odzywki niemieckie to już sprawa indywidualna. u nas w Polsce z niemieckich jest tylko phytochem, a na białko ESN do sprobowania już go namówiłem.

    Odpowiedzi: 645 Ilość wyświetleń: 20000 Data: 2004-08-06 22:05:19 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • [...] ze swojej opinii (nie będę wymieniał...). Jest kilka osób, na palcach jednej ręki można policzyć, które sie nie boją mowić, co myslą. Moderatorzy zajmą stanowisko z dala od decyzji . Lepiej się nie wtrącac w cudze animozje Poczekamy, zobaczymy. Konflikt, ktore białko jest lepsze od którego, nie ma znaczenia. Ważne jest, że Olimp mataczy. Ale...

    Odpowiedzi: 645 Ilość wyświetleń: 20000 Data: 2004-08-07 21:05:53 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • sprawa jest ok jak pijemy białko tylko przed snem gorzej jak ładujemy dziennie 100g białeczka i wzwyż

    Odpowiedzi: 645 Ilość wyświetleń: 20000 Data: 2004-08-07 22:33:52 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • I nigdy nie masz problemu kiedy jesteś na mieście a masz awersję do publicznych toalet, gdzie tyłka na desce nie posadzisz Fakt - takie diety są pod tym względem bardzo wygodne. A wspomniałem o tym wszystkim - by przypomnieć, że nie tylko białko może mieć wpływ na "śmierdzące sprawy".

    Odpowiedzi: 645 Ilość wyświetleń: 20000 Data: 2004-08-07 23:02:55 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • [...] nie możliwym jest otrzymywanie bez laktozowego mikro/ultrafiltrowanego izolatu. łatwiej już jest z tłuszczem - z tego co wiem, możliwa jest nawet beztłuszczowa odzywka białkowa. dlatego nawet składem procentowym - wasze białko przypomina Ion-Exchange, w ktorym jest min. laktozy i tłuszczu a duży procent białka. dla porownania [...]

    Odpowiedzi: 645 Ilość wyświetleń: 20000 Data: 2004-08-10 21:51:14 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • mam jeszcze w domu paredziesiat sztuk aminek BioTecha. można jeść je na max smaczne są. to samo amino 700 ebodies. tyle ze to już białko pszenicze + mały dodatek hydrolizatu. poki co body attack aminy są nr 1.

    Odpowiedzi: 645 Ilość wyświetleń: 20000 Data: 2004-08-18 23:00:52 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • aleś teraz ******lnął nasz rynek jest mniejszy - to proste ze wsyztsko co mniej jawne zna połowa wtajemniczonych. a pierwsze w takich info jest zawsze sfd ja bym z checia przetestował białko activity - bo starsznie sukrozą czuć od niego

    Odpowiedzi: 645 Ilość wyświetleń: 20000 Data: 2004-08-19 23:19:30 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • po maltodekstrynach nie chce mi sie żygać więc bez żadnych nutek dodam ze probowałem białko activity zostawiłem 2 saszetki probne dla kobity i przez miesiac lezaly u niej w szafce. a jak dałem jej izolat kaizena to po tygodniu małej puszki nie było

    Odpowiedzi: 645 Ilość wyświetleń: 20000 Data: 2004-08-20 01:12:43 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • Czarny ja tych saszetek Activity nie mialem po 2 dniach.....Ziki po paru godzinach Slabe w smaku te bialko bylo (szczegolnie kawowe) ale bialka nigdy nie zaduzo i szybko poszlo

    Odpowiedzi: 645 Ilość wyświetleń: 20000 Data: 2004-08-20 19:00:48 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • Tez cos o tym slyszalem ale nie wiem o co chodzilo i nie wnikam.A do Cybera nic nie mam...nawet go lubie jak rozkręca jakąs afere bo zawsze ciekawe posty są i wtedy cos sie dzieje (w koncu ile mozna czytac o tym samym- jak brac kretke, jakie bialko,jaki gainer itp itd)

    Odpowiedzi: 645 Ilość wyświetleń: 20000 Data: 2004-08-22 15:04:03 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • [...] 5. To już do Hydrolizatów: Enzymy jedynie potrafią rozkładać odpowiednie wiązania lub je tworzyć, a hydroliza to proces rozpadu więc tylko i wyłącznie Enzymy rozkładają białko (składające się z około 200 aminokwasów (Beta-laktoglobulina) na mniejsze peptydy (3-10 aminokwasów). Jeszcze cos od siebie. Artykóły które sie pojawiają, z moimi [...]

    Odpowiedzi: 645 Ilość wyświetleń: 20000 Data: 2004-08-31 20:20:24 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • Jest fajne białko Xtreme PRO 90 firmy SNI. Opis: ..."Pozyskiwane w procesie wymiany jonowej, niedenaturowane, zachowują pełną strukturę i aktywność funkcjonalnych białek serwatkowych – beta laktoglobuliny, alfa laktoalbuminy, immunoglobuliny, albuminy osocza, laktoferyny, laktotransferyny, ceruloplazminy, fosfoglikoprotein, proteaz i [...]

    Odpowiedzi: 645 Ilość wyświetleń: 20000 Data: 2004-10-02 14:47:56 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • A jakie dobre a niedrogie białko byście polecili ?

    Odpowiedzi: 645 Ilość wyświetleń: 20000 Data: 2004-10-02 21:26:53 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • Gawlak/Dziennik - siła i masa fotki str 1,9

    Post
    Trening dla początkujących

    [...] ludzkiego układu pokarmowego. 4-5 posiłków wystarczy , a jak będziesz jadł w miarę regularnie to już w ogóle super. Dobrzy byłoby, żeby wszystkie posiłki zawierały białko. Organizm szczególnie potrzebuje go przed treningiem i po. Ponieważ białko pełni dużo więcej funkcji niż budulcowe, fajnie by było gdyby na kolację i śniadanie też [...]

    Odpowiedzi: 111 Ilość wyświetleń: 13950 Data: 2012-02-23 22:13:46 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • Dieta, nabiał.

    Post
    Odżywianie i Odchudzanie

    [...] się wprowadzić do diety 1 torebke kaszy lub ryżu brązowego dziennie generalnie mój jadłospis jest stały Czy makaron "durum" różni się wiele od standardowego? Czy białko wolnowchłanialne jedzone przez cały dzien regularnie dostarcza mi cały dzień w dobrych ilościach białka? Czy jednak byłaby gigantyczna różnica, gdybym jadł jakieś [...]

    Odpowiedzi: 13 Ilość wyświetleń: 4299 Data: 2010-11-20 12:25:13 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • Białko ostrowia + cukier

    Post
    Odżywki i suplementy

    Nie kapuje "a nie tylko to drugie" ? Ok postanowiłem brać białko, kretka, carbo Dni nietreningowee: rano 30 min przed posilkiem kreatyna, białko do śniadania, po szkole białko (między posiłkami) wieczorem białko (kiedy carbo w dni nietreningowe?) Dni treningowe: Rano kreatyna 30 min przed śniadaniem, białko do śniadania po [...]

    Odpowiedzi: 11 Ilość wyświetleń: 2609 Data: 2007-04-18 18:57:48 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • [...] najlepszym wyborem, po (podejrzewam) sosie strasznie mnie wydęło; co dziwne, nie bolał mnie brzuch, ale wydęcie serio ogromne #-P Węgle niedojedzone - tyle, co w zrzucie, białko w miarę ok, tłuszcze może przekroczone. /SFD/Images/2016/3/13/b34c618d0ef34596a188a0487e151681.jpg Góra lekko 1. Wyciskanie sztangielek na skosie 3x12 10x12/12x12/14x9 [...]

    Odpowiedzi: 549 Ilość wyświetleń: 20000 Data: 2016-03-13 12:28:02 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • [...] Od razu wkleję sobie „ku pamięci” z dziennika joanny83d: konkretnie hipoglikemia reaktywna napewno warto przestrzegac ponizszych zasad: - obowiązkowe śniadanie bogate w białko jest - łączenie węglowodanów z białkiem i/lub tłuszczem w posiłku jest - każdy z nas ma inną tolerancję węglowodanową, znajdź swoją jeszcze nie znalazłam - [...]

    Odpowiedzi: 549 Ilość wyświetleń: 20000 Data: 2016-05-14 19:07:23 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • [...] będę w miarę możliwości przesuwać push np. na poniedziałek, wtorek) ŚRODA leki/suple: Novothyral ½; MagneUp!x2; Ovarin x2 płyny: woda (ok. 3l, w tym butelkowana) (Trochę białko przekroczone, kiełki mają go w sumie sporo.) Byłam raczej przejedzona. Po południu czy tam wieczorem niby głód się pojawił, ale miałam jakby jeszcze przepełnione [...]

    Odpowiedzi: 549 Ilość wyświetleń: 20000 Data: 2016-06-09 15:02:04 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • [...] finansowa ma tu też znaczenie - na NFZ to się domyślam, że niewiele bym ugrała, chociaż też sprawdzę i tak.) Dobrze, to będzie pewnie 5 posiłków, tak jak napisałam. Oj białko to ja lubię :-P Węgle starałam się rozkładać równo, tylko potreningowo więcej, nie ma takiej potrzeby? To tłuszcze zwiększyć do 70? (Miałam 65, niby to niewiele, ale [...]

    Odpowiedzi: 549 Ilość wyświetleń: 20000 Data: 2016-06-09 15:25:55 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)