SFD - po prostu najlepsze ceny! RABATY DO 90%
SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne Portal

Wyszukiwarka

Znalezione pod frazą:

białko

  • Szukasz smacznego białka?

    Sklep SFD
    REKLAMA

    ALLNUTRITION Whey Protein to odżywka białkowa, która dostarczy Ci najwyższej jakości koncentratu białka serwatki (WPC)

  • Suple po długiej przerwie od siłowni.

    Post
    Odżywki i suplementy

    Co do przed treningówki to niestety nie wiem co wybrać,co polecacie coś dobrego?.Napisze także dawkowanie niżej czy takie może być ?. Czy coś się zmieniło jeśli chodzi o długość cyklu można dłużej niż8 tygodni jest sens ?.Czy jest sens brania gluty i dda ?. Czy taki zestaw może być ?. Proszę o odp Kreta Vitalmax - Creatin Monohydrate 5 gr rano na [...]

    Odpowiedzi: 44 Ilość wyświetleń: 3933 Data: 2015-11-19 21:36:55 Szacuny postu: 1 (cały temat: 0)
  • STAGNACJA...Prośba o porade , pomoc

    Post
    Trening dla zaawansowanych

    Dieta mniej wiecej tak pOBUDKA 7.00 7.30 100gr owsianych/ ew musli 200ml mleka 3 jajka/ew 30gr wpc II i III posiłek 100gr twarogu 2 grahamki/chleb razowy pomidor/ogórek garść ozrechów włoskich IV PRZED TRENINGIEM ok 16 100 GR ryżu brązowego / makaron pełneziarno/durum 200gr miecha(cyc,ryba czasem wątróbka) TRENING 17-18 VPo treningu Zaraz po [...]

    Odpowiedzi: 23 Ilość wyświetleń: 1863 Data: 2013-01-31 11:40:13 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • Cykl Masowy dla Hard Gainera

    Post
    Odżywki i suplementy

    dokup jakiegos gainera i dieta do poprawy ...ze to jest masa nie musi byc ona strasznie rygorystyczna tak jak przy redukcji ale jest zasada z rana duzo wegowodanow i z uplywem dnia zmiejszasz weglodowany i zwiekszasz bialka i na noc tylko bialko ogolnie malo jedzenia masz ,nie traktuj odzywek jako jedzenie tylko jako uzupelnienie ..12:30 obiad [...]

    Odpowiedzi: 16 Ilość wyświetleń: 2437 Data: 2007-01-04 12:45:32 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • laurynka/dziennik - Redukcja - motywacja+zdrowe nawyki

    Post
    Trening dla początkujących

    cierpliwosci... Lepiej by bylo gdybys policzyla BTW dla kazdego posilku i podsumowanie dnia. Brakuje podanych godzin posilkow, ilosci spozywanych prduktow, I - 3 jajka, ketchup, 2 łyżki płatków owsianych, łyżka oleju rzepakowego unikaj ketchupu, lepiej pomidory, wiecej platow, brakuje warzyw II - pierś z kurczaka, 2 kromki pieczywa chrupkiego 7 [...]

    Odpowiedzi: 571 Ilość wyświetleń: 20000 Data: 2009-10-14 23:10:13 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • co dalej?

    Post
    Odżywki i suplementy

    oldiier: "zmierz jeszcze raz" to juz nic nie da :) blad moglem popelnic na samym poczatku, 4 miechy temu. Ale kilo sie napewno zgadza! Veron: "Widze ze nie masz diety" stwierdziles to po tym, ze jej tu nie zamiescilem? :) Diete mam, gdzies tu na forum pewnie wala sie jedna z ich wersji :P wszystko dobrane pode mnie, na [...]

    Odpowiedzi: 56 Ilość wyświetleń: 5324 Data: 2003-12-25 15:16:00 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • co dalej?

    Post
    Odżywki i suplementy

    No i kogo mam teraz sluchac? Soldiier'a czy Venora? :) Z jednej strony przyzywczailem sie do gainer'a, z drugiej zas zawsze to 140zl w kieszeni. Na razie bardziej przypadla mi do gustu propozycja Venora, ale Soldiier nadal ma oczywiscie szanse poprzec swoj pomysl. bialko: 30 min po treningu oraz przed snem. carbo: 60g po treningu, w beztreningowy [...]

    Odpowiedzi: 56 Ilość wyświetleń: 5324 Data: 2003-12-25 23:39:20 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • co dalej?

    Post
    Odżywki i suplementy

    "To nie jest konkurs/zawody" no ja wiem, ze to nie konkurs... tak mi sie powiedzialo "możesz zakpupić samo carbo i białko jak ci veron powiedział!! , ale jak masz kase to bierz dokładnie tak jak ci rozpisałem !! " no to ufam Twojej rozpisce, bo kase ostatnio skombinowalem znaczna (jak na mnie) i czy kupie jeszcze jeden produkt [...]

    Odpowiedzi: 56 Ilość wyświetleń: 5324 Data: 2003-12-26 12:27:17 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • Dieta - jest co poprawiać.

    Post
    Odżywianie i Odchudzanie

    [...] mi poprawić tą diete - wy napewno widzicie co wymaga zmian ja jestem nowy dopiero się ucze i nie widze takich błędów. Narazie wiem o podstawach że śniadanie powinno zawierać białko + węgle, na kolacje cos na budowe miesni czyli bialko. Ciagle czytam i sie ucze. Ale teraz proszę was o poprawe tej diety, napiszcie co proponujecie za dany posiłek a [...]

    Odpowiedzi: 5 Ilość wyświetleń: 1697 Data: 2007-12-16 16:34:50 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • Dieta na mase do oceny/poprawy

    Post
    Dietetyka sportowa

    [...] tj. olej słonecznikowy, olej rzepakowy, oliwa z oliwek. III posiłek przed treningowy 150 g piersi z kurczaka 100 g ryżu 30 g rodzynek suszonych 30 g orzechów włoskich ~ białko 44g, 20g tłuszczy, 106 węglowodanów 769 kcal Orzechy włoskie jak również większą ilość tłuszczy w posiłkach około treningowych darowałbym sobie z powodu dłuższego [...]

    Odpowiedzi: 9 Ilość wyświetleń: 1356 Data: 2010-12-24 12:59:13 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • [...] wegetarianina, który miałby ładne, wysportowane cialo o niskim poziomie %BF (starej szkoly Wodyna nie wliczam, bo tam leciały jajka w ilości >30 sztuk dziennie, więc białko wyłącznie zwierzęce najwyższej jakości). To raz. Droga pani, "mięso" oznacza w owych badaniach nie tylko MIĘSO sensu stricto, ale sensu lato włączając w to syfiate [...]

    Odpowiedzi: 41 Ilość wyświetleń: 5482 Data: 2014-03-19 09:01:26 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • [...] tej partii we wcześniejszych cyklach. tangpo90 Nie ten dział. http://www.sfd.pl/Od%C5%BCywki%2C_Suplementy-f12.html Ale z mojej strony mogę powiedzieć tak, że używam białko Megabol - Quattro pro econo, zakupiłem dwa wiadra po 1800g. Białko smaczne, rozpuszcza się dobrze, piany mało, która schodzi w bardzo krótkim czasie, i waga idzie [...]

    Odpowiedzi: 3001 Ilość wyświetleń: 20000 Data: 2011-02-20 23:59:44 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • bcca nie mam, a białka jeszcze trochę zostało po cyklu na krecie teraz mam tydzień wolnego i chodzi mi tylko o ten tydzień czy można by tak było, zamiast bcca może być białko? czy może lepiej jakieś jaja?Ja bym szedł biegać na pusty żołądek a białko brał od razu po treningu. Potem śniadanie i do pracy.

    Odpowiedzi: 3001 Ilość wyświetleń: 20000 Data: 2012-08-12 12:07:50 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • [SPAM] Dla mamusi i dla taty, Kurek stawia izolaty

    Post
    Junior SFD - pierwsze kroki na siłowni i w sporcie

    kurek jakby mi nei stawał, to bym się nie chwalił. Btw. skoro masz 20% rabatu to bierz ciastko & cream, jakbyś nie miał 20% rabatu to wanilia. PS wszyscy już wiemy, że masz białko w cenie wody, więc k***a przestań drążyć ten temat, bo to się robi nie dość że wk***iające, to jeszcze sam nei mam pomysłu jakie. Ciesz się, że masz to białko i nas nie [...]

    Odpowiedzi: 3001 Ilość wyświetleń: 20000 Data: 2014-08-04 18:52:41 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • [BLOG]Rafl_1986/Dalsze zmagania

    Post
    Odchudzanie i forma po męsku

    SRODA 02.04 http://img691.imageshack.us/img691/6053/oett.png Czas postu: ~16h Czas uczty: ~8h /ObrazkiSFD/zdjeciaSFD2/62424e8550874f85a54f333686839899.png SUPLE: białko http://img855.imageshack.us/img855/3838/m8i8.png brak http://imageshack.com/a/img23/9983/f5fw.png dieta w miarę utrzymana, extra wpadły parówki i kefir przez co trochę więcej [...]

    Odpowiedzi: 276 Ilość wyświetleń: 20000 Data: 2014-04-03 06:25:38 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • Mam problem z Białkiem i Aminami

    Post
    Odżywki i suplementy

    Bierz po 3 kaps do posiłku i ew tak z 6-8 po treningu. Co do białka - słuchaj, białko to białko. Różni się tym z czego jest pozyskiwane, wchłanialnością czy wspomnianą zawartością aminokwasów ale to nie zmienia faktu że to białko. Aminokwasy zawsze są przydatne

    Odpowiedzi: 19 Ilość wyświetleń: 1982 Data: 2011-09-09 20:12:40 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • Niechciany efekt.

    Post
    Odżywianie i Odchudzanie

    Fasola, soczewica, ciecierzyca, quinoa. Liczy się też białko z produktów roślinnych. Soja to gmo plus miesza w hormonach, wiec raczej odradzamy. Dla mnie wegetarianizm, na którym się nie znam, nie sprowadza się do tego, zeby wywalić mięso z talerza a zjeść ziemniaki i surówke, a do chleba zamiast szynki sojowe parówki, bo to prosta droga do [...]

    Odpowiedzi: 19 Ilość wyświetleń: 1902 Data: 2016-05-26 18:23:34 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • Devi_Devi/Redukcja/WielkiPowrótNieMniejszegoKolesia

    Post
    Trening dla początkujących

    [...] odczuwam zmęczenia wogole :) dzis w pracy pomachałem trochu łopatą bo musielismy droge naprawic :/ oczywiscie duzo noszenia piwska i innych skrzynek zatem udany dzien w pracy :) dietka trzymana :) zaraz na siłownie spadam. potem hmb i białko. potem kurak i warzywa. znow kurak i warzywa . okolo 23 aeroby(godzina rowerka) białko ,hmb i spac ! :)

    Odpowiedzi: 715 Ilość wyświetleń: 20000 Data: 2009-06-18 14:53:05 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • Redukcja - pomoc

    Post
    Odżywianie i Odchudzanie

    [...] Jedz na co masz ochotę, ale też staraj sie jeść zdrowo. Według tych wskazówek: 1. Należy spożywać 6-7 posiłków co 2,5 - 3 h 2. Należy w każdym posiłku spożywać "pełne białko" (zawierające wszystkie aminokwasy) 3. Należy w każdym posiłku spożywać węglowodany o w miarę jak najniższym I/G pochodzące z warzyw(najlepiej włóknistych) i [...]

    Odpowiedzi: 1 Ilość wyświetleń: 1069 Data: 2008-04-14 20:51:27 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • czy warto kupić białko?

    Post
    Odżywianie i Odchudzanie

    nie mówię ze nie :) sam jem omlecik jajek i owsianych + pierś i warzywka - no ale nie będę tego żarł codziennie :) dlatego owsianka + smakowe białko to dobra alternatywa - no ale żeby nie odbiegać zbytnio od tematu - białko to po prostu jedzenie, a nie żaden cudowny środek :) pozdrawiam

    Odpowiedzi: 21 Ilość wyświetleń: 11573 Data: 2011-06-11 23:28:11 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • szkodliwe aminokwasy?-raport

    Post
    Odżywki i suplementy

    [...] o aminokwasach w naszym organiźmie, lewo i prawoskrętnych (słyszałeś ?) ale co do suplementacji sportowej nie miała zielonego pojęcia. Powiedziała mi tylko że stosuje się białko kliniczne w kroplowce by po ciężkich operacjach organizm się szybciej regenerował ale nic wiecej. Ona ma taką specjalizację i jest w swoim fachu świetna. Dużo pomogła [...]

    Odpowiedzi: 121 Ilość wyświetleń: 20000 Data: 2001-11-28 14:14:44 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)