Co do przed treningówki to niestety nie wiem co wybrać,co polecacie coś dobrego?.Napisze także dawkowanie niżej czy takie może być ?. Czy coś się zmieniło jeśli chodzi o długość cyklu można dłużej niż8 tygodni jest sens ?.Czy jest sens brania gluty i dda ?. Czy taki zestaw może być ?. Proszę o odp Kreta Vitalmax - Creatin Monohydrate 5 gr rano na [...]
Dieta mniej wiecej tak pOBUDKA 7.00 7.30 100gr owsianych/ ew musli 200ml mleka 3 jajka/ew 30gr wpc II i III posiłek 100gr twarogu 2 grahamki/chleb razowy pomidor/ogórek garść ozrechów włoskich IV PRZED TRENINGIEM ok 16 100 GR ryżu brązowego / makaron pełneziarno/durum 200gr miecha(cyc,ryba czasem wątróbka) TRENING 17-18 VPo treningu Zaraz po [...]
dokup jakiegos gainera i dieta do poprawy ...ze to jest masa nie musi byc ona strasznie rygorystyczna tak jak przy redukcji ale jest zasada z rana duzo wegowodanow i z uplywem dnia zmiejszasz weglodowany i zwiekszasz bialka i na noc tylko bialko ogolnie malo jedzenia masz ,nie traktuj odzywek jako jedzenie tylko jako uzupelnienie ..12:30 obiad [...]
oldiier: "zmierz jeszcze raz" to juz nic nie da :) blad moglem popelnic na samym poczatku, 4 miechy temu. Ale kilo sie napewno zgadza! Veron: "Widze ze nie masz diety" stwierdziles to po tym, ze jej tu nie zamiescilem? :) Diete mam, gdzies tu na forum pewnie wala sie jedna z ich wersji :P wszystko dobrane pode mnie, na [...]
No i kogo mam teraz sluchac? Soldiier'a czy Venora? :) Z jednej strony przyzywczailem sie do gainer'a, z drugiej zas zawsze to 140zl w kieszeni. Na razie bardziej przypadla mi do gustu propozycja Venora, ale Soldiier nadal ma oczywiscie szanse poprzec swoj pomysl. bialko: 30 min po treningu oraz przed snem. carbo: 60g po treningu, w beztreningowy [...]
"To nie jest konkurs/zawody" no ja wiem, ze to nie konkurs... tak mi sie powiedzialo "możesz zakpupić samo carbo i białko jak ci veron powiedział!! , ale jak masz kase to bierz dokładnie tak jak ci rozpisałem !! " no to ufam Twojej rozpisce, bo kase ostatnio skombinowalem znaczna (jak na mnie) i czy kupie jeszcze jeden produkt [...]
[...] mi poprawić tą diete - wy napewno widzicie co wymaga zmian ja jestem nowy dopiero się ucze i nie widze takich błędów. Narazie wiem o podstawach że śniadanie powinno zawierać białko + węgle, na kolacje cos na budowe miesni czyli bialko. Ciagle czytam i sie ucze. Ale teraz proszę was o poprawe tej diety, napiszcie co proponujecie za dany posiłek a [...]
[...] tj. olej słonecznikowy, olej rzepakowy, oliwa z oliwek. III posiłek przed treningowy 150 g piersi z kurczaka 100 g ryżu 30 g rodzynek suszonych 30 g orzechów włoskich ~ białko 44g, 20g tłuszczy, 106 węglowodanów 769 kcal Orzechy włoskie jak również większą ilość tłuszczy w posiłkach około treningowych darowałbym sobie z powodu dłuższego [...]
[...] wegetarianina, który miałby ładne, wysportowane cialo o niskim poziomie %BF (starej szkoly Wodyna nie wliczam, bo tam leciały jajka w ilości >30 sztuk dziennie, więc białko wyłącznie zwierzęce najwyższej jakości). To raz. Droga pani, "mięso" oznacza w owych badaniach nie tylko MIĘSO sensu stricto, ale sensu lato włączając w to syfiate [...]
[...] tej partii we wcześniejszych cyklach. tangpo90 Nie ten dział. http://www.sfd.pl/Od%C5%BCywki%2C_Suplementy-f12.html Ale z mojej strony mogę powiedzieć tak, że używam białko Megabol - Quattro pro econo, zakupiłem dwa wiadra po 1800g. Białko smaczne, rozpuszcza się dobrze, piany mało, która schodzi w bardzo krótkim czasie, i waga idzie [...]
bcca nie mam, a białka jeszcze trochę zostało po cyklu na krecie teraz mam tydzień wolnego i chodzi mi tylko o ten tydzień czy można by tak było, zamiast bcca może być białko? czy może lepiej jakieś jaja?Ja bym szedł biegać na pusty żołądek a białko brał od razu po treningu. Potem śniadanie i do pracy.
Junior SFD - pierwsze kroki na siłowni i w sporcie
kurek jakby mi nei stawał, to bym się nie chwalił. Btw. skoro masz 20% rabatu to bierz ciastko & cream, jakbyś nie miał 20% rabatu to wanilia. PS wszyscy już wiemy, że masz białko w cenie wody, więc k***a przestań drążyć ten temat, bo to się robi nie dość że wk***iające, to jeszcze sam nei mam pomysłu jakie. Ciesz się, że masz to białko i nas nie [...]
SRODA 02.04 http://img691.imageshack.us/img691/6053/oett.png Czas postu: ~16h Czas uczty: ~8h /ObrazkiSFD/zdjeciaSFD2/62424e8550874f85a54f333686839899.png SUPLE: białko http://img855.imageshack.us/img855/3838/m8i8.png brak http://imageshack.com/a/img23/9983/f5fw.png dieta w miarę utrzymana, extra wpadły parówki i kefir przez co trochę więcej [...]
Bierz po 3 kaps do posiłku i ew tak z 6-8 po treningu. Co do białka - słuchaj, białko to białko. Różni się tym z czego jest pozyskiwane, wchłanialnością czy wspomnianą zawartością aminokwasów ale to nie zmienia faktu że to białko. Aminokwasy zawsze są przydatne
Fasola, soczewica, ciecierzyca, quinoa. Liczy się też białko z produktów roślinnych. Soja to gmo plus miesza w hormonach, wiec raczej odradzamy. Dla mnie wegetarianizm, na którym się nie znam, nie sprowadza się do tego, zeby wywalić mięso z talerza a zjeść ziemniaki i surówke, a do chleba zamiast szynki sojowe parówki, bo to prosta droga do [...]
[...] odczuwam zmęczenia wogole :) dzis w pracy pomachałem trochu łopatą bo musielismy droge naprawic :/ oczywiscie duzo noszenia piwska i innych skrzynek zatem udany dzien w pracy :) dietka trzymana :) zaraz na siłownie spadam. potem hmb i białko. potem kurak i warzywa. znow kurak i warzywa . okolo 23 aeroby(godzina rowerka) białko ,hmb i spac ! :)
[...] Jedz na co masz ochotę, ale też staraj sie jeść zdrowo. Według tych wskazówek: 1. Należy spożywać 6-7 posiłków co 2,5 - 3 h 2. Należy w każdym posiłku spożywać "pełne białko" (zawierające wszystkie aminokwasy) 3. Należy w każdym posiłku spożywać węglowodany o w miarę jak najniższym I/G pochodzące z warzyw(najlepiej włóknistych) i [...]
nie mówię ze nie :) sam jem omlecik jajek i owsianych + pierś i warzywka - no ale nie będę tego żarł codziennie :) dlatego owsianka + smakowe białko to dobra alternatywa - no ale żeby nie odbiegać zbytnio od tematu - białko to po prostu jedzenie, a nie żaden cudowny środek :) pozdrawiam
[...] o aminokwasach w naszym organiźmie, lewo i prawoskrętnych (słyszałeś ?) ale co do suplementacji sportowej nie miała zielonego pojęcia. Powiedziała mi tylko że stosuje się białko kliniczne w kroplowce by po ciężkich operacjach organizm się szybciej regenerował ale nic wiecej. Ona ma taką specjalizację i jest w swoim fachu świetna. Dużo pomogła [...]