SFD - po prostu najlepsze ceny! RABATY DO 90%
SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne Portal

Wyszukiwarka

Znalezione pod frazą:

białko

  • Szukasz smacznego białka?

    Sklep SFD
    REKLAMA

    ALLNUTRITION Whey Protein to odżywka białkowa, która dostarczy Ci najwyższej jakości koncentratu białka serwatki (WPC)

  • Prosze o opinie i porady

    Temat
    Junior SFD - pierwsze kroki na siłowni i w sporcie

    Witam. Mam 25lat, 180cm,72kg, Cwicze od ok 6miesiecy- raz cwiczylem raz nie, pilem piwo, jadlem co chcialem, torche pobiegalem, brzuszki, pompki,drazek,orbiterek. Nigdy nie bylem na silowni,Zastanawiam sie nad kupnem jakiegos wspomagacza(bialko?) poradzcie cos bo jestem totalnym laikiem. Ostatnie 2 miesiace zaczalem intensywnie cwiczyc, nie [...]

    Odpowiedzi: 3 Ilość wyświetleń: 684 Data: 2012-12-22 13:22:07 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • Trening góra-dół do oceny lub poprawy

    Temat
    Trening dla początkujących

    Witam, jak w temacie prosilbym o ocene ewentualnie jakies korekty lub porady co do planu. Płeć : mezczyzna Wiek : 33 Waga : 77 Wzrost : 172 Cel treningowy : masa Staż treningowy na siłowni : 2.5 roku Uprawiane inne sporty : Dostęp do sprzętu (np. full osprzęt siłownia, sztanga/sztangielki) : full Dieta : bedzie Przeciwskazania medyczne : brak [...]

    Odpowiedzi: 4 Ilość wyświetleń: 1539 Data: 2016-10-02 16:15:58 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • Czy idę w dobrym kierunku. Co dalej?

    Temat
    Junior SFD - pierwsze kroki na siłowni i w sporcie

    [...] -talia: 73 5. STAŻ NA SIŁOWNI: Biegam od 2 lat, rok ćwiczeń siłowych 6. DIETA: Liczę kalorię do 2600 kcl dziennie. Kontroluję posiłki, staram się jeść świadomie i zdrowo. -białko: 153,6g -węglowodany: 273g -tłuszcz: 40,3g 7. TRENING: 4 razy w tyg PULL PUSH raz w tygodniu FBW a w dni wolne bieganie 8. CEL CYKLU: Brak 9. OSTATNI CYKL I ODSTĘP [...]

    Odpowiedzi: 5 Ilość wyświetleń: 2613 Data: 2022-05-19 12:16:57 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • Nieśmiałe kroczki w świat crossfit

    Temat
    Strength & Endurance

    [...] byle czego, jeść o w miarę regularnych godzinach i dostarczać przemyślane ilości białka/węgli/tłuszczy. Będę tutaj notował co nieco więc wkrótce wyjaśni się co w siebie pakuje :) Co do suplementów, spożywam jedynie witaminy Olimpu i białko Pure Whey Isolate. Tyle słowem wstępu, liczę na komentarze uwagi i odrobinę wsparcia w chwilach słabości :)

    Odpowiedzi: 4 Ilość wyświetleń: 1367 Data: 2013-08-14 13:49:55 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • jaki trening w moim przypadku

    Temat
    Trening dla zaawansowanych

    Wiek : 27 Waga : 95 Wzrost : 178 Cel treningowy : poprawa sylwetki Staż treningowy na siłowni : 5 lat z przerwami,aktualnie1.5 roku bez przerwy Uprawiane inne sporty : brak Dostęp do sprzętu (np. full osprzęt siłownia, sztanga/sztangielki) : full Dieta :2500kcal Przeciwskazania medyczne : brak Zażywane suplementy :witaminy.zma.glutamina.bialko [...]

    Odpowiedzi: 8 Ilość wyświetleń: 1146 Data: 2014-03-17 10:01:56 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • Dieta masowa dla endo. :>

    Temat
    Odżywianie i Odchudzanie

    Jestem po mega redukcji - 40kg mniej, teraz czas odrobic straty. Mam 80kg wagi, 188cm, endomorfik. Obliczylem, ze moje zapotrzebowanie wynosi ok 2800+ kcal (niska aktywnosc, tylko trening hst 3x tyg teraz bedzie), 2g bialka/kg, 5g ww/kg (nie wiem czy nie obciac?) i 1g tluszczy/kg. Sniadanie 7.00 : Chleb zytni (2 kromki - 100g) Ser bialy (tluszcz [...]

    Odpowiedzi: 11 Ilość wyświetleń: 2400 Data: 2005-03-13 14:04:11 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • [...] mielimy na mąkę 2. cebulkę kroimy bardzo drobno 3. ubijamy białka 4. Do białek wsypujemy mąkę owsianą,przyprawy, cebulkę, koncentrat pomidorowy. i robimy ciasto 5. Pieczemy w gofrownicy. SMACZNEGO Skłądniki odżywcze:(bez koncentratu pomidorowego i cebulki) białko: 34g ww: 63g tł: 7g Zmieniony przez - PakerConan w dniu 2009-02-11 13:01:11

    Odpowiedzi: 13 Ilość wyświetleń: 8748 Data: 2009-02-11 12:58:20 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • FBW 15 10 5 do oceny

    Temat
    Trening dla początkujących

    [...] Czasem jest mniej lub co popadnie ze względu na pracę Przeciwskazania medyczne : bez francuzów w treningu, kontuzja prawego łokcia Zażywane suplementy : cm3 + red weiler + białko do uzupełnienia diety Ostatnio przerabiany plan: 3 dniowy split Ciężary w podstawowych ćwiczeniach (przysiad, klasyczny martwy ciąg, wyciskanie na ławce leżąc): WL [...]

    Odpowiedzi: 2 Ilość wyświetleń: 592 Data: 2017-02-26 15:47:35 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • Dysproporcje bicepsa

    Temat
    Trening dla początkujących

    [...] Wiek: 17 Waga: 110 Wzrost: 187 Cel treningowy: masa Staż treningowy na słowni: 1 rok Uprawiane inne sporty: brak Dostęp do sprzętu (np. full osprzęt siłownia, sztanga/sztangielki): podstawowy sprzęt hantle gryf ławka drążek Dieta: Masa Przeciwskaznania medyczne: brak Zażywane suplementy: białko,kretatyna(jabczan),dekstroza,HMB

    Odpowiedzi: 10 Ilość wyświetleń: 1691 Data: 2009-08-08 21:33:18 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • Trening na mase proszę o oceny

    Temat
    Trening dla początkujących

    [...] i tak przeplatany Płeć: Mężczyzna Wiek: 23 Waga: 84 Wzrost: 178 Cel treningowy: masa Staż treningowy na słowni: 1,5roku Uprawiane inne sporty: nie Dostęp do sprzętu (np. full osprzęt siłownia, sztanga/sztangielki): wszystko prucz maszyn Dieta: jest Przeciwskaznania medyczne: brak Zażywane suplementy: białko,shock+storm

    Odpowiedzi: 13 Ilość wyświetleń: 1706 Data: 2010-01-20 22:52:42 Szacuny postu: 5 (cały temat: 0)
  • Spięty kark, bule migrenowe

    Temat
    Zdrowie i Uroda

    [...] że powinno pomóc ? 1.. WIEK: 19 2. WAGA: 82 3. WZROST: 175 4. WYMIARY: -biceps: 40 -klatka: 118 -udo: musiałbym zmierzyć -talia: 88 5. STAŻ NA SIŁOWNI: 3lata 6. DIETA: -białko: 2,2g/kg -węglowodany: 5.5 g/kg -tłuszcz: 0.8 g/kg 7. ILE I JAKIE PRZEBYTE CYKLE STERYDOWE:aktualnie na cypionacie 300e5d 8. TRENING: PPL 4x w tygodniu 11. POZIOM [...]

    Odpowiedzi: 3 Ilość wyświetleń: 525 Data: 2022-02-23 16:45:34 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • odżywki typowo siłowe

    Temat
    Odżywki i suplementy

    1) obowiązkowa fotografia sylwetki - brak, budowa ciała- endomorfik 2) wiek - 21 3) waga/wzrost - 174 4) staż treningowy - 2lata+ 5) cel cyklu - typowa siła 6) stosowane już wcześniej suplementy - gainery, bialka, kreatyny, aminokwasy, stacki przedtreningowe 7) stosowane wcześniej spalacze - brak 8) suplement stosowane przez ostatnie 60 dni [...]

    Odpowiedzi: 6 Ilość wyświetleń: 1279 Data: 2013-10-27 16:43:05 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • Dieta masowa do poprawy

    Temat
    Odżywianie i Odchudzanie

    Witam! N jednym z internetowych serwisów znalazłem sobie taką oto dietę, ale prosiłbym o poprawienie jej pod moje wymagania. Już kiedyś byłem na diecie, ale nigdy tak na 100% teraz chcę żeby wszystko było dopięte. Pudełka itp. jak najbardziej wchodzą w grę, ograniczeń finansowych też nie mam. Trenuję splitem 3x w tygodniu, w maju planuję powrót [...]

    Odpowiedzi: 5 Ilość wyświetleń: 833 Data: 2011-04-11 12:52:39 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • Odżwyki dla sprintera

    Temat
    Odżywki i suplementy

    [...] już kiedyś brałem. Kiedy najlepiej zacząc (cykle) żeby forma była na styczeń?. Wyczytałem że dobra jest ta z Vitalmax'a.Warto? 3) Carbo - Dobre bedzie z biogenixa? 4) jakieś białko. Studiuje dziennie więc za bardzo nie mam możliwości sie odpowioednio odżywiać. Co tu polecacie, może gainer? Jak brać kreatyne + carbo, wymieszać ją (5gr) z 40gr [...]

    Odpowiedzi: 40 Ilość wyświetleń: 6435 Data: 2005-09-29 17:34:16 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • Cześć;D Mam do Was kilka dręczących mnie po nocy pytań,a mianowicie: 1.Kreatyna monohydrant??? 2.Czy można przed i po treningu??? 3.Carbo,kiedy i ile dziennie??? 4.Opłaca się taki zestaw??? Finanse jak już jest napisane do 200 zł,chciałbym za tą cenę full ekstra zestaw.Dieta jak najbardziej jest.Zestaw oczywiście na mase:) Poziom tłuszczu bardzo [...]

    Odpowiedzi: 8 Ilość wyświetleń: 2315 Data: 2010-08-09 14:43:19 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • dieta do sprawdzenia

    Temat
    Odżywianie i Odchudzanie

    [...] 7:30 30 gram białka wymieszany z mlekiem 9:00 Szklanka płatków owsianych 80-100 gram białego sera 12:00 50 gram ryżu 100 gram piersi z kurczaka warzywa 14:00 30 gr odzywki białkowej 16:00 obiad taki jaki jest ugotowany ( czyli rożnego rodzaju zupy, lub normalne dania w małych ilościach) 18 trening na rzeżbe plus areoby 21:00 50 gr ryżu i 100 [...]

    Odpowiedzi: 0 Ilość wyświetleń: 545 Data: 2011-07-04 15:56:44 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • Spalenie Tłusczu Przyrost Masy mieśniowej

    Temat
    Odżywianie i Odchudzanie

    [...] Dieta: 8:30 -WPC ultimate 9:45 - Chleb pełnoziarnisty 150g - 2 plasterki polędwicy drobiowej 12:15 - tuńczyk/ twaróg chudy - kromka chleba pełnoziarnistego 13:45 -odzywka białkowa FIT BEST LINE - WPC ultimate 15:15 - Chleb pełnoziarnisty 150g - 2 plasterki polędwicy drobiowej 17:15 (przed treningowy) -200g piersi z kurczaka -100g ryżu lub [...]

    Odpowiedzi: 6 Ilość wyświetleń: 1632 Data: 2009-06-03 17:07:34 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • Ocencie ta dietke.

    Temat
    Odżywianie i Odchudzanie

    Witam,ocencie moja diete na mase: Posilek 1 7:00 Platki owsiane 130g mleko 1.5% 250ml ser twarogowy chudy 100g orzechy wloskie 10g warzywa:pomidor,marchew B 45g (roslinne-16g zwierzece 27).T 20g. W 108g Posilek 2 10:00 (przerwa w pracy) ser twarogowy chudy 100g chleb zytni razowy 210g szynka z indyka 60g maslo 10g warzywa B 41g(roslinne-12g [...]

    Odpowiedzi: 5 Ilość wyświetleń: 1386 Data: 2005-02-22 19:42:15 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • poradzcie :)

    Temat
    Odżywki i suplementy

    [...] szału ale bardziej zaokrąglić mięśnie. No co tu dużo pisać pożądana ładna sylwetka plażowa hehe jaką odżywkę byście polecili? myślałem nad jakąś kreatynką w proszku+białko tylko tyle tego jest że połapać się w tym ciężko idzie, a na pałę kupować to nie sztuka, stąd ten temat skierowany do obeznanych kolegów:) byłbym wdzięczny jakby ktoś [...]

    Odpowiedzi: 5 Ilość wyświetleń: 2146 Data: 2009-02-25 22:43:33 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • Błonnik

    Temat
    Ladies SFD

    [...] BTW nie uwzględniające tego, co zwiera Chia, to ten plan w rzeczywistości ulega zmianie :( co innego, gdybym stosowała np. łyżeczkę, to kaloryczność i tłuszcze, węgle i białko z Chia byłyby znikome i nie mające znaczenia a pomogłyby w trawieniu, ja się zapomniałam i dodawałam tego znacznie więcej :( no i jeszcze do tego ten błonnika kakaowy, [...]

    Odpowiedzi: 13 Ilość wyświetleń: 1915 Data: 2015-04-23 13:49:55 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)