SFD - po prostu najlepsze ceny! RABATY DO 90%
SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne Portal

Wyszukiwarka

Znalezione pod frazą:

białko

  • Szukasz smacznego białka?

    Sklep SFD
    REKLAMA

    ALLNUTRITION Whey Protein to odżywka białkowa, która dostarczy Ci najwyższej jakości koncentratu białka serwatki (WPC)

  • Co dalej?

    Temat
    Odżywki i suplementy

    Za pół roku kończe 15lat. Jakoś półtora roku jadłem białko Magnum 8000 (1,6kg), a następnie kreatyne micronized 200mesch (400cap). Prowadziłem do tego małą diete. Ćwiczyłem przez okres szceściu miesięcy. Siedem miesięcy temu zaczełem znowu ćwiczyć. Po 5,5-6 miesią zaczełem brać cm3 (180cap) i do tego mała dietka, następnie zorbiłem 2 tyg przerwy i [...]

    Odpowiedzi: 2 Ilość wyświetleń: 844 Data: 2008-04-26 17:56:42 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • Zestaw na jesien.

    Temat
    Odżywki i suplementy

    Siema wszystkim. Na jesien chyba jak kazdy bede robil zakupy,w tej chwili redukuje sie i chce tak leciec az pogoda dobra bedzie. No i jesienia bede sie masowal, planuje storma+ shocka , bialko no i wlasnie tu moje pytanie,jestem raczej mezo-endo,nie chcialbym sie znow za bardzo zalac i czy jesli np zdecydowalbym sie na mutant massa ktorego [...]

    Odpowiedzi: 2 Ilość wyświetleń: 933 Data: 2009-08-20 10:14:29 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • POMOCY! DIETA NA MASE CZY KTOS POMOZE?

    Temat
    Odżywianie i Odchudzanie

    witam chce se ulozyc diete na mase czy ktos mi mzoe pomoc ? . niby diete mam ale to nie jest wogole dieta jem tylko co trzeba ale nie mam okreslonej pory i ilosci tego jedzenia zaniedbalem to troche ale teraz chce sie poprawic i zaczac jechac na dietece waze 70 kg wzrost 172 cm chcialbym dojechac w miesiac tak z 4/5 kilo mięcha pomoze ktos [...]

    Odpowiedzi: 10 Ilość wyświetleń: 1563 Data: 2010-11-11 15:06:08 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • 15lat początki

    Temat
    Junior SFD - pierwsze kroki na siłowni i w sporcie

    [...] 54kg i mam 175cm wzrostu. Jestem chudy i trudno mi o przybranie masy. Mam kilka pytan,ponieważ zaczolem chodzić na siłownie od 2 tygodni. Staram się trzymać dietę oraz biorę białko.Na klatę biorę tylko maksymalnie 40kg. Co polecacie na przybranie masy oraz,siły? zastanawiałem się nad kreatyna..Chciałbym też dowiedzieć się ile seri i powtórzeń mam [...]

    Odpowiedzi: 24 Ilość wyświetleń: 2053 Data: 2012-11-26 02:20:49 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • skoszarowany tryb zycia a trening i odzywki

    Temat
    Trening dla początkujących

    [...] Wszędzie czytam, że dieta to połowa sukcesu, niestety w obecnej chwili nie mam możliwości ułożenia diety, lecz "jem co mi dają" ;p I tutaj pojawia się moje pytanie, pije białko regularnie po treningu i zastanawiam się czy mógłbym dołożyć do tego kreatynę, żeby pomogła zbudować mi masę mięśniową. Stosuję trening domatora ok 5 razy w tyg od [...]

    Odpowiedzi: 6 Ilość wyświetleń: 1553 Data: 2014-03-08 11:50:51 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • Gainerek z najwyzszej polki

    Temat
    Odżywki i suplementy

    heloł, chce sobie kupic dobrego gainerka bo jak narazie paslem sie gain bolami, magnumami itp. i wybor padl na 3 gainerki: -dymatize super mega gainer -pvl mutant mass -optimum serious mass i teraz panowie... jak z rozpuszczalnoscia, smakiem. robie teraz ostro mase i bede sobie uzupelnial dietke ktoryms z ww i bialko stawiam na 2 plan bo [...]

    Odpowiedzi: 17 Ilość wyświetleń: 2867 Data: 2008-11-23 00:17:45 Szacuny postu: 5 (cały temat: 0)
  • Duży staż waga 61kg Problem z przytyciem PROSZĘ O POMOC !

    Temat
    Junior SFD - pierwsze kroki na siłowni i w sporcie

    [...] gainera 3 razy dzinnie po 50g i nic nie mogę przytyć od długiego czasu,moja obecna waga to 61kg wzrost 171 wiek 18lat niedawno skończone,stosowałem tez suplementy typu kreatyna,bcaa,glutamina,białko,gainer,carbo,zma. Jak myślicie gdzie może leżeć problem czy po prostu jest to nie możliwe z powodu bardzo mocnego metabolizmu i młodego wieku ?

    Odpowiedzi: 23 Ilość wyświetleń: 1677 Data: 2014-04-03 20:31:59 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • Pomoc w spaleniu tłuszczu

    Temat
    Odchudzanie i forma po męsku

    [...] teraz się wyrzezbic , (zgubić tłuszcz ) Mam tu parę fot.. Nie wiem jak zrzucić ten tłuszcz pod klatka :// Ćwiczę klatkę 3 razy w tygodniu i nie znika , od tego tygodnia ćwiczę 6 serii po 20 powtórzeń , może coś Pomoże .. Proszę o kilka rad , wiem wiem dieta ... ale proszę o doradzanie mi jakiś odżywek , typu białko , bcaa i coś jeszcze

    Odpowiedzi: 4 Ilość wyświetleń: 1202 Data: 2015-03-16 21:49:45 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • Dieta na masę do oceny, 47kg

    Temat
    Odżywianie i Odchudzanie

    [...] robić na siłowni ? ( przysiady z gryfem - narazie bez obiciążenia gryż poprostu nie dam rady) Powolutku chciałabym podnosić coraz większe ciężary. Największym problemem dla mnie jest sprawa żywieniowa. Jak ustalić tzw."makro" kiedy kupić jakieś suplementy/ białko czy coś w tym stylu? Zależy mi na budowaniu mięsni nie na schudnięciu oczywiśćie.

    Odpowiedzi: 7 Ilość wyświetleń: 1097 Data: 2017-01-02 19:30:12 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • Pomoc w ulozeniu diety redukcyjnej

    Temat
    Odżywianie i Odchudzanie

    Witam, postanowilem nad soba popracowac. Zapisalem sie na silownie i bede chodzil 3 razy w tyg. Zamierzam robic godzine treningu + aeroby ogolem z 30 minut. Mam 17lat, 171cm wzrostu i waze 68kg. Mam nadmiar tluszczu i tez musze go zrzucic przy uzyciu dobrej diety redukcyjnej. Poczytalem troche i zrobilem kilka obliczen. Wyszlo mi ze mam dziennie [...]

    Odpowiedzi: 9 Ilość wyświetleń: 1666 Data: 2006-11-10 15:11:01 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • pytanie dot. węglowodanów

    Temat
    Odżywianie i Odchudzanie

    [...] wyszło mi 2974(dodam że mam 16 lat, 64kg,174cm i ćwiczę 4x w tygodniu po ok. 100min), później próbowałem obliczyć sobie ilość spożywanych ww, tłuszczy i białka(podstawiając białko 2,5g,tłuszcz 1g i ww 4,7 g na masę ciała, liczyłem 1gb= 4 kcal,1gt=9kcal i 1gww= 4kcal) i wyszło mi tylko 2341,4 kcal i tu rodzi się pytanie co teraz podbić kcal [...]

    Odpowiedzi: 13 Ilość wyświetleń: 1306 Data: 2011-03-05 14:03:49 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • POMOC szybkosc,wzrost

    Temat
    Trening dla początkujących

    [...] nadrobić to szybkością.Strasznie ważne są dla mnie zrywy i dynamiczne ruchy.Bardzo chce urosnąć jeszcze z 7 cm, wręcz marze o tym. -Znacie jakieś skuteczne,ale niezbyt mocno obciążające kolana ćwiczenia ? - Czy to prawda, ze białko może przyspieszyć/zwiększyć mój wzrost? Są jeszcze inne ważne czynniki wpływające na rozwój wzrostu? Proszę o POMOC

    Odpowiedzi: 2 Ilość wyświetleń: 1111 Data: 2012-02-29 23:51:09 Szacuny postu: 5 (cały temat: 0)
  • Picie alkoholu Po treningu

    Temat
    Zdrowie i Uroda

    Witam,chciałbym się spytać czy jeśli pójdę na trening o 8 rano i pójdę spożywać alkohol o godzinie 15-16,to (planuje wypić 1 piwo (somersby 4,5%) albo 100ml wódki tzw setkę) I czy stanie się mi coś,i czy zaszkodzi mi to bardzo ? Jeśli chodzi o suplementy które stosuje jest to Białko wpc. i kreatyna dokładnie monohydrat Zmieniony przez - megi22 w [...]

    Odpowiedzi: 4 Ilość wyświetleń: 2250 Data: 2018-05-25 22:28:35 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • Jakie suplementy ?

    Temat
    Odżywki i suplementy

    [...] niz po vitalmaxie ale nie ciekawie Od ostatniego cyklu mineło około 3 tygodnie wiem ze to jest jeszcze krótka przerwa ale obecnie mam trochę kasy i chciałbym zakupić coś na 4 cykl który zrobię po wakacjach :) i jakies suple na czas obecny tzn białko chyba ostrowia i moze do tego jakieś witaminki czy coś takiego :) I jak co teraz zakupic ? :)

    Odpowiedzi: 16 Ilość wyświetleń: 1719 Data: 2010-07-23 19:27:27 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • co po cm3?

    Temat
    Odżywki i suplementy

    [...] w ogóle brać ) w miejsce cm3 - jeśli moim głównym celem jest zrzucenie zbędnego tłuszczu????? PS. Ogólne dane: 39 lat, 182 wzrostu, 100 kilo - mocna budowa ciała dość muskularna po 6 miesiącach treningu. Trening to: 3xsiłownia, 3xcrosstrainer 45 minut. Sobota to totalny odpoczynek. Dieta niskowęglowodanowa i wysokobiałkowa. Dzięki za Porady!

    Odpowiedzi: 2 Ilość wyświetleń: 1008 Data: 2008-03-17 14:46:58 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • Co jeść po treningu brzucha?

    Temat
    Odżywianie i Odchudzanie

    Siema, mam pytanie jak w temacie :) mam jeden taki dzień gdzie trenuję tylko brzuch, w związku z tym mam jeść dużo węgli po tym jak po zwykłym treningu czy coś lżejszego? a może tylko białko? z góry dzięki za odpowiedzi i sugestie.

    Odpowiedzi: 5 Ilość wyświetleń: 5362 Data: 2010-01-21 18:41:08 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • Rozpuszczanie białka, woda czy mleko ?

    Temat
    Odżywki i suplementy

    Witam, Otóż chciałem się z wami skonsultować, mianowicie, na jednej z " allegrowskich " aukcji, było napisane, by białka nie rozpuszczać w mleku. Dokładnie dotyczyło to BSN Syntha Cytuje: " Białko 44g rozpuszczać w 200-300 ml wody, nie mleka jak piszą niektórzy znawcy " Więc są jakieś przeciwwskazania w rozpuszczaniu białka w mleku ?

    Odpowiedzi: 3 Ilość wyświetleń: 4172 Data: 2010-05-01 18:07:18 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • Kanapki

    Temat
    Junior SFD - pierwsze kroki na siłowni i w sporcie

    [...] mógł jeść chleb spożywam jako drugi posiłek w szkole albo na praktykach brakuje mi w nim zdecydowanie białka i chciałbym się dowiedzieć z czym je mogę jeść by były bogate w białko najlepiej chodzi mi o takie produkty które kupie w sklepie rozpakuje i tylko smaruje czy obkładam zazwyczaj kanapkę ciągle jadłem z szynką konserwową z tego co [...]

    Odpowiedzi: 12 Ilość wyświetleń: 1257 Data: 2014-03-17 19:37:47 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • Czeste wizyty w toalecie

    Temat
    Szybkie pytania bez logowania

    [...] Kolega mówił mi ze niby mam tak jak On ze moge duzo jeść bo i tak zaraz wszystko wypróżniam lecz mam inny organizm bo mimo szybkiej przemiany materii jednak nie moge sobie pozwalać na zbyt dodatki kcal. Prosze o odp czy to normalne i czy jak zjem ryz+kurczaka i za 10min ląduje w toalecie to czy te białko i wegle sie jakoś nie przyswoją czy jak??

    Odpowiedzi: 1 Ilość wyświetleń: 772 Data: 2015-11-23 23:15:20 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • Cykl - kreatyna, Cytrulina, AAKG

    Temat
    Odżywki i suplementy

    Od kilku lat ćwiczę,ale z jakichkolwiek supli brałem jedynie przedtreningówki, spalacze tłuszczu i białko. Niedługo będę miał 5 miesięcy wolnego, które planuje maksymalnie wykorzystać na treningi, 6 dni w tygodniu, tydzień po tygodniu. Aby jak najwięcej z tego wycisnąć myślę o suplementacji - kreatyna, cytrulina, AAKG. Tutaj moje pytanie : jak to [...]

    Odpowiedzi: 12 Ilość wyświetleń: 2657 Data: 2018-02-02 15:36:30 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)