SFD - po prostu najlepsze ceny! RABATY DO 90%
SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne Portal

Wyszukiwarka

Znalezione pod frazą:

białko

  • Szukasz smacznego białka?

    Sklep SFD
    REKLAMA

    ALLNUTRITION Whey Protein to odżywka białkowa, która dostarczy Ci najwyższej jakości koncentratu białka serwatki (WPC)

  • BUdowa masy po okresie redukcji

    Post
    Odżywianie i Odchudzanie

    Wartości odżywcze: Energetyczność posiłku: 520,51 kcal Białko: 32,43 g Tłuszcz: 24,97 g Węglowodany: 41,35 g Składniki: Jaja - 3 średnie (140 g) Makrela wędzona - 0,5 sztuki (45 g) Masło - 0,5 łyżki (6 g) Pomidor - 1 średnia sztuka (140 g) Szczypiorek - 2,5 łyżki (12 g) Zioła prowansalskie - 2 szczypty (2 g) [...]

    Odpowiedzi: 11 Ilość wyświetleń: 1375 Data: 2017-02-25 06:29:09 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • BUdowa masy po okresie redukcji

    Post
    Odżywianie i Odchudzanie

    18:30 Posiłek IV Indyk z kaszą jaglaną i warzywami na patelnię Wartości odżywcze: Energetyczność posiłku: 594,87 kcal Białko: 30,65 g Tłuszcz: 19,89 g Węglowodany: 72,55 g Składniki: Kasza jaglana - 1 woreczek (95 g) Filet z indyka - 1,5 porcji (140 g) Oliwa z oliwek - 1 łyżka (9 g) Mieszanka warzyw "na patelnię" - [...]

    Odpowiedzi: 11 Ilość wyświetleń: 1375 Data: 2017-02-25 06:31:54 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • Korasow - mój dziennik treningowy.

    Post
    Trening dla zaawansowanych

    [...] dobre aero ;) a do szkoły oczywiscie rowerkiem DIETA 1. Tortilla jajeczna + kura + pomidor. 2. Białko + oliwa. 3. Sałatka + kura + oliwa. 4. Dorsz. 5. Sałatka z fetą + kurak + dwa mielone z drobiu. 6. Bedzie białko i oliwa za jakas godzine FOTORELAJCA. posiłek 1 posiłek 5 SYLWETKA. duzo fatuuu jeszcze na brzuchu ale walczymyyyyyyy!!!!

    Odpowiedzi: 113 Ilość wyświetleń: 11515 Data: 2010-05-26 22:46:29 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • KOZAK TYLKO JUŻ PRZEZ NETA? Foto str.79

    Post
    Odżywianie i Odchudzanie

    A mnie zastanawia takie coś. Co stałoby sie jeżeli wszystkie źródła białka w diecie (mięsa, nabiał, jaja, podroby) zamienilibyśmy na proch tj; odżywke białkową. Przykładowo zbilansowana dieta i rano owsianka + białko z odzywki, po treningu ryż + białko z odzywki i tak dalej. Ma ktoś zdanie? Oczywiśnie nie uwzględniając aspektu zdrowotnego. Spytaj [...]

    Odpowiedzi: 877 Ilość wyświetleń: 20000 Data: 2013-11-17 14:21:32 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • wiec reasumujac: 1) bialko 2,5-3g /kg czesciowo szejki, czesciowo z pokarmu, w miare mozliwosci 2) witaminy, zma, omega 3) THERMO SPEED EXTREME / 4kaps dziennie 4) TREC L - GLUTAMINE EXTREME 400g /8gr dziennie 5) pierwszy tydzien raz dziennie rowerek (30minut)rano , od drugiego tygodnia 2 razy dziennie, przed aerobami zawsze bialko WPC z 2gr [...]

    Odpowiedzi: 19 Ilość wyświetleń: 5845 Data: 2007-03-05 19:12:05 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • pomoc przy diecie + prolongatum

    Post
    Odżywianie i Odchudzanie

    8:00 60g płatków nestle, 300ml mleka 2% 1 banan nie płatki, tylko owsianka? gdzie białko? daj tu te twoje białko 12:30 4 kanapki z ciemnych chlebem ziarnistym 4 plasterki szynka maslo 4 plasterki sera zoltego troszke papryki czerwonej z 4 plasterki pomidora zamiast szynki dałbym mięso 14:00 100g fileta z kurczaka 100g ryzu parbolied jabłko lub [...]

    Odpowiedzi: 6 Ilość wyświetleń: 1259 Data: 2009-02-15 11:17:31 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • masa czy redukcja?

    Post
    Odżywianie i Odchudzanie

    poprawiłem jeszcze. bo w wolne dni to mam za mało posiłków... I posiłek: Jajecznica z 2jaj (jedno średnie 50g) + warzywa Chleb graham 100g białko 35g (b - 24, t - 1, ww -7, kcal - 128) warzywa II, III posiłek: Kurczak ze skórą 50g + Chleb graham 100g + orzechy włoskie 10g + warzywa IV posiłek: Kurczak 70g / ryba 70g Ryż brązowy 50g Oliwa z oliwek [...]

    Odpowiedzi: 53 Ilość wyświetleń: 7242 Data: 2010-12-21 16:50:20 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • Duża ilość białka? Za duża?

    Post
    Odżywianie i Odchudzanie

    Avert ryż to nie białko :) To ze coś jest białe to nie znaczy że do białka zaliczamy :) Jedz mięso, twaróg, ryby, jajka -to dobre źródła białka. Ryż to węglowodany, tak jak kasze, makaron (wybieraj razowy), chleb. Z tłuszczy: oliwa z oliwek, olej lniany, orzechy, olej rzepakowy tak jak oliwa z oliwek na zimno tłoczony. Warzywa właściwie wszystkie [...]

    Odpowiedzi: 67 Ilość wyświetleń: 8061 Data: 2010-09-12 15:23:17 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • na jakiej diecie jesteś? 5 dni w tygodniu (pn-pt) Low Carb zmodyfikowany przez mnie, założenia: -1900kcal -białko na poziomie 200-230g -węgle od 14g do max 30g dziennie -tłuszczów wcale nie liczę -0 produktów i przetworów mlecznych -z mięsa tylko filet z kurczaka i 2 tygodniowo wątróbka z kurczaka i 1x wołowina -0 owoców -z warzyw tylko szpinak, [...]

    Odpowiedzi: 3001 Ilość wyświetleń: 20000 Data: 2014-08-08 08:28:20 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • Pomoc dla początkującego

    Post
    Odżywki i suplementy

    gainer jak to gainer, dużo węgli i nic więcej, lepiej wziąć Bulka, czyli pół na pół białko/wegle. Wg moich testów na mase jest lepszy. Witaminy - dobre są z olimpa Gold Vit complex. Dodatkowo możesz sobie zakupić BCAA i stosowac około treningowo. Ewentualnie możesz zamiast bulka kupic białko np Olimp whey 100% bardzo dobre jakościowo. Zależy co ci [...]

    Odpowiedzi: 7 Ilość wyświetleń: 740 Data: 2018-03-20 18:04:14 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • Czy odzywki sa oplacalne?

    Post
    Odżywki i suplementy

    dokladnie...odzywki to sa "pomagacze"np. mozna porownac :gainer-ryz z piersmi z kurczaka....poporstu jak nie masz czasu na posilek,to pijesz gainera(w tym przypadku) najpierw ukladasz diete jak amsz w niej braki to kupujesz odpowiednio w/g brakow w diecie: bialko-bialko wegle-carbo bialko i wegle-gainer sa tez bulki itp.ale jak [...]

    Odpowiedzi: 69 Ilość wyświetleń: 10568 Data: 2005-11-19 14:10:23 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • INFO DLA VENC1LQ

    Post
    Trening w domu

    [...] No, mnie czasami też męczy pomaganie świeżakom. Ale jak się starają to nawet miłe :) A jakich producentów ? Edit: O bcaa nie myslisz ? Rośnij nam duży :-)) Ostrowia białko, a kreatyna najtańszy "monohydrant", chwalony tutaj na forum (vitalmax). BCAA ma zapobiegać katabolizmowi, ale nie zapominajmy że szybkowchłanialne białko po treningu [...]

    Odpowiedzi: 40 Ilość wyświetleń: 3162 Data: 2011-11-05 22:22:31 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • Pojedyncze pytania Juniora vol 1:-)

    Post
    Junior SFD - pierwsze kroki na siłowni i w sporcie

    Czy mogę spożyć bcaa i białko , które było otworzone ponad pol roku temu ale termin ważności nadal ważny. bcaa(pucha - raczej szczelnie zamknięta) , białko na to badziewiarskie zapięcie , mógł byc doplyw powietrza(sprobowalem i nie bylo zle :D). Zmieniony przez - inoshi w dniu 2012-10-24 09:13:21 Zmieniony przez - inoshi w dniu 2012-10-24 [...]

    Odpowiedzi: 3000 Ilość wyświetleń: 20000 Data: 2012-10-24 09:12:54 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • Pojedyncze pytania Juniora vol 1:-)

    Post
    Junior SFD - pierwsze kroki na siłowni i w sporcie

    Mam takie pytanka. 1. Też tak jak ja wyliczacie? Przykład : białko - wliczacie białko roślinne i zwierzęce i wychodzi wam 2.5g/1kg , węglowodany - wszystko co zawiera węglowodany , nawet jakiś orzech i tłuszcze też na tej samej podstawie. 2. Jako węglowodany jem dużo makaronu pełnoziarnistego i trochę mi już go odrzuca , znacie jakiś dobry sos lub [...]

    Odpowiedzi: 3000 Ilość wyświetleń: 20000 Data: 2012-11-18 19:51:28 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • Pojedyncze pytania Juniora vol 1:-)

    Post
    Junior SFD - pierwsze kroki na siłowni i w sporcie

    [...] przez jakiś czas dobrze tego jedzenia przyjąć. To tak samo jakbyś poszedł na trening jedząc 20 min przed nim obfity posiłek. Jedzenie przeszkadzałoby Ci ponieważ krew jest potrzebna gdzie indziej(mięśnie). a od razu po treningu nie zdąży się wszystko ustabilizować aby trawić jeszcze białko. Zmieniony przez - luciaz w dniu 2013-01-16 00:11:35

    Odpowiedzi: 3000 Ilość wyświetleń: 20000 Data: 2013-01-15 23:59:20 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • Pojedyncze pytania Juniora vol 1:-)

    Post
    Junior SFD - pierwsze kroki na siłowni i w sporcie

    [...] w DT i DNT : DT : KALORIE NA + = KCAL + 321 Węglowodany - 4,6g/1kg (wliczam : makaron , carbo , rodzynki , owsianke) Białko - 2,5g/1kg (wliczam : piersi z kurczaka , odżywke białkową , rybę) Tłuszcze - 1,1/1kg (wliczam : oliwę , orzechy włoskie,omega3) DNT : KALORIE NA + = KCAL + 20 Węglowodany - 4,0/1kg (wliczam : makaron , rodzynki , owsianke) [...]

    Odpowiedzi: 3000 Ilość wyświetleń: 20000 Data: 2013-01-31 10:49:22 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • Pojedyncze pytania Juniora vol 1:-)

    Post
    Junior SFD - pierwsze kroki na siłowni i w sporcie

    [...] kurczaka, makaron pełne ziarno i warzywa, i po treningu tak ok 40 min przychodzę do domu i jem ostatni posiłek, dziś była to rybka w sosie pomidorowym czyli przede wszystkim białko i tłuszcze czyli tak jak na noc się powinno, no ale czytałem że po treningu nie powinno się jeść tłuszczy. I nie wiem czy jeść coś innego jak przyjdę i jeszcze później [...]

    Odpowiedzi: 3000 Ilość wyświetleń: 20000 Data: 2013-02-20 20:17:25 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • Pojedyncze pytania Juniora vol 1:-)

    Post
    Junior SFD - pierwsze kroki na siłowni i w sporcie

    a co to za roznica, bialko to bialko, poza tym po treningu tez mozesz wypic wpc,

    Odpowiedzi: 3000 Ilość wyświetleń: 20000 Data: 2013-03-03 18:10:29 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • Pojedyncze pytania Juniora vol 1:-)

    Post
    Junior SFD - pierwsze kroki na siłowni i w sporcie

    dokladnie bialko to bialko i musisz je doliczyc do ogolnego bilansu

    Odpowiedzi: 3000 Ilość wyświetleń: 20000 Data: 2013-03-03 18:12:28 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • Pojedyncze pytania Juniora vol 1:-)

    Post
    Junior SFD - pierwsze kroki na siłowni i w sporcie

    Które białko byście wybrali??? http://allegro.pl/bialko-hi-tec-protein-80-2250g-2000g-gratis-i3081734290.html http://allegro.pl/fa-whey-protein-2-3kg-probki-i3042133843.html Hi teca wiadomo cenowo o wiele lepsze, ale czy jest dużo gorsze??? Lub co sądzicie o WPC Łowickim ??? Zmieniony przez - fazerr w dniu 2013-03-17 19:52:22

    Odpowiedzi: 3000 Ilość wyświetleń: 20000 Data: 2013-03-17 19:45:33 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)