SFD - po prostu najlepsze ceny! RABATY DO 90%
SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne Forum

KOZAK TYLKO JUŻ PRZEZ NETA? Foto str.79

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 124657

Nowy temat Temat zamknięty
...
Napisał(a)
Koniu151 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 3057 Napisanych postów 51893 Wiek 36 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 351395
bcaa sypie do pyska, więc nie wiem, myślałem, że nie ma tego jeszcze w sklepach w ogóle.
be powera pisję 2 tabl na 0,5l wody i jest ok.

DIETETYK i TRENER ONLINE.Indywidualne konsultacje.
KONTAKT:https://healthandfitness.pl/

...
Napisał(a)
Koniu151 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 3057 Napisanych postów 51893 Wiek 36 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 351395
Kto jedzie ze mna wlasnie z Gdanska do Wroclawia i sie na mnie gapi? Na oko tak z 43 w lapie xD

Zmieniony przez - Koniu151 w dniu 2013-11-15 23:45:12

DIETETYK i TRENER ONLINE.Indywidualne konsultacje.
KONTAKT:https://healthandfitness.pl/

...
Napisał(a)
Koniu151 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 3057 Napisanych postów 51893 Wiek 36 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 351395
15-16.11

Wczorajszy dzień w plecy - wstałem z kiepskim samopoczuciem, potem parę spraw na mieście i dalej memłanie w domu, w nocy wyjazd do Wrocławia i noc bez zmrużenia oka, mimo kuszetki i mojego tradycyjnego szejka na sen podczas podróży - łycha z odrobiną coli i lodem.
Dziś o 8 szkolenie, potem włóczenie po mieście, jakieś tam drobne zakupy zrobiliśmy i tyle.
BTW hit z dzisiejszego szkolenia - typ omawia progresję(levele zależne od wytrenowania) w sportowym treningu ekscentrycznym, doszedł do ostatniego, a jakiś chłopaczek fizjoterapeuta pyta czy jak przyjdzie do niego osoba prosto z ulicy to na 3 czy dopiero 4 treningu może zastosować taki trening. Niestety grupa do której dedykowane było szkolenie - nietrafiona. W tytule szkolenia była wzmianka o zastosowaniu klinicznym, więc na grupę kilkudziesięciu osób chyba tylko ja nie byłem fizjoterapeutą/studentem owego kierunku, a wspomnianego zastosowania klinicznego było może 10 minut, reszta typowo sportowa, na ćwiczeniach siłowych co chyba dla większości było zupełną nowością, a sam tłumacz też fizjoterapeuta, motał się i nie do końca tak jak trzeba tłumaczył pewne sprawy(ja bym zrobił to inaczej)...ale certyfikat z nazwiskiem zagranicznego szkoleniowca siedzi. Plus dla samej uczelni za zorganizowanie szkolenia dla swoich studentów i za symboliczną opłatą dla osób z zewnątrz, na GUMedzie można o czymś takim pomarzyć.

Trening:

Wolne.

Dieta:
Wczoraj micha trzymana mimo łychy na noc, choć nie pamiętam kiedy ostatni raz tak jak wczoraj jadłem suchą pierś z warzywami, po prostu czułem się bardzo kiepsko i nie miałem ochoty na nic. Dziś na mieście, tylko jeden posiłek na razie, bardzo kiepski. Zamówiłem placki z gulaszem żołnierskim, ale chyba im się coś pomyliło i dali gulasz szpitalny - na cały talerz 3 kostki mięsa, za ponad 20 zł - kiepska inwestycja.



Zmieniony przez - Koniu151 w dniu 2013-11-16 16:39:05

DIETETYK i TRENER ONLINE.Indywidualne konsultacje.
KONTAKT:https://healthandfitness.pl/

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 3591 Wiek 113 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 54809
Łee, to ja bym za taką cenę ten talerz zwrócił... Ja rozumiem, że koszty prowadzenie dział. gospodarczej dziś wysokie etc, ale to jawna kpina.

ಠ_ಠ

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 123 Wiek 36 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 17633
ta ty bys zwrocil w internecie a przyszlo by co do czego to bys zjadl i reke pocalwoal
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 3591 Wiek 113 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 54809
Tak? Na jakiej podstawie to stwierdzasz? Nie oceniaj innych swoją miarą, ja dymany nie lubię być. EOT.

ಠ_ಠ

...
Napisał(a)
Koniu151 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 3057 Napisanych postów 51893 Wiek 36 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 351395
spokojnie.

DIETETYK i TRENER ONLINE.Indywidualne konsultacje.
KONTAKT:https://healthandfitness.pl/

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 18 Napisanych postów 3976 Wiek 39 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 30901
schnapik
A mnie zastanawia takie coś. Co stałoby sie jeżeli wszystkie źródła białka w diecie (mięsa, nabiał, jaja, podroby) zamienilibyśmy na proch tj; odżywke białkową. Przykładowo zbilansowana dieta i rano owsianka + białko z odzywki, po treningu ryż + białko z odzywki i tak dalej. Ma ktoś zdanie? Oczywiśnie nie uwzględniając aspektu zdrowotnego.


domer
Spytaj Konia. On ma w tym doświadczenie


Koniu możesz sie odnieść i ewentualnie odp na wątpliwośc schnapika

Nie mam dziennika, bo jestem leniwy ...

...
Napisał(a)
Koniu151 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 3057 Napisanych postów 51893 Wiek 36 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 351395
tu mowa jeszcze dodatkach, ja jadłem sam proch, z oliwą, omegą i błonnikiem, przez krótki czas - planowo 28 dni, psychicznie wytrzymałem tylko 26, najgorszy okres w życiu pod względem psychiki, nie do zniesienia dla mnie i dla innych w okół.

DIETETYK i TRENER ONLINE.Indywidualne konsultacje.
KONTAKT:https://healthandfitness.pl/

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 2453 Wiek 41 lat Na forum 23 lat Przeczytanych tematów 37671
A to nie VD?

a great flame follows a little spark

Potrzebujesz szybkiej i rzetelnej porady z zakresu treningu, dietetyki i suplementacji? Skorzystaj z porad naszych ekspertów!
Nowy temat Temat zamknięty
Poprzedni temat

W czym obciac kcal??

Następny temat

Redukcja

electro
Polecane artykuły