SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

KOZAK TYLKO JUŻ PRZEZ NETA? Foto str.79

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 114994

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 774 Napisanych postów 16448 Wiek 44 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 169363
Hehe, no i git.
Musze obczaić te jalapeno niebawem..
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 94 Wiek 30 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 3440
Arrow wciąga tak, że cały 1sezon i 2 ocinki drugiego w 2 dni :D i teraz na bieżąco :D Mega, i te podciągnięcia :D
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Koniu151 Moderator
Ekspert
Szacuny 3036 Napisanych postów 51767 Wiek 34 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 349884
też już kończę pierwszy sezon.

TRENER PERSONALNY/(PSYCHO)DIETETYK ONLINE. POMOC W UKŁADANIU DIET I TRENINGOW ONLINE.
KONTAKT: [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 1813 Wiek 31 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 12572
Zależy, jak dla kogo. Mnie nie zaciekawił, czułem się zaszufladkowany w schemacie - każdy odcinek polegał na tym samym: zły gość, trzeba go zlikwidować, strzelić strzałą w niego i w międzyczasie pokłócić się z siostrą. Do końca sezonu nie wytrzymałem.
Szukam czegoś właśnie, ale póki co, nie mam czasu bo w wolnych chwilach ogarniam trochę teorii na kurs w Warszawie 8-23 lutego.

Jedz jak bestia, ćwicz jak bestia, bądź bestią!
Instruktor kulturystyki.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Koniu151 Moderator
Ekspert
Szacuny 3036 Napisanych postów 51767 Wiek 34 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 349884
później pojawia się już stały wątek, jak i przebitki z wyspy imo najbardziej interesujące.

Wypiskę dam jutro bo o 5 z groszem pobudka na pociąg.

Zmieniony przez - Koniu151 w dniu 2013-11-23 22:24:13

TRENER PERSONALNY/(PSYCHO)DIETETYK ONLINE. POMOC W UKŁADANIU DIET I TRENINGOW ONLINE.
KONTAKT: [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 168 Napisanych postów 4456 Wiek 39 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 65753
Jak chcecie cos w powazniejszych klimatach to proponuje thiller polityczny House of Cards.

Koniu jaki masz blender? Moj zuzylem a Twoj widzialem ladnie sobie radzi (ten z metalowa koncowka). Generalnie chce kupic Boscha to taki mialem poprzedni.

"Kazdy jest swirem - kwestia tylko na ile."

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Koniu151 Moderator
Ekspert
Szacuny 3036 Napisanych postów 51767 Wiek 34 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 349884
philipsa chyba najpopularniejszy model, ale nie pamiętam jak się dokładnie nazywa.

TRENER PERSONALNY/(PSYCHO)DIETETYK ONLINE. POMOC W UKŁADANIU DIET I TRENINGOW ONLINE.
KONTAKT: [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 168 Napisanych postów 4456 Wiek 39 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 65753
Zastanawiam się nad czymś takim http://m.allegro.pl/przedmiot,zelmer-49120-blender-reczny-kruszarka-robot-700w,3712767512.html
Miałbym wszytko w jednym.

"Kazdy jest swirem - kwestia tylko na ile."

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Koniu151 Moderator
Ekspert
Szacuny 3036 Napisanych postów 51767 Wiek 34 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 349884
poczytaj opinie, bo ja w sumie jak każdy pewnie blender miałem jeden, więc ekspert ze mnie żaden.

A dzisiejszy dzień w skrócie - pobudka po 5, po 7 pociąg, ponad 4h w pociągach, jakieś 4h w domu, kolejny ~6h w pociągach i czekania na nie.

TRENER PERSONALNY/(PSYCHO)DIETETYK ONLINE. POMOC W UKŁADANIU DIET I TRENINGOW ONLINE.
KONTAKT: [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 2453 Wiek 39 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 37671
Ja już dwa zajeździłem i nie mam nic mądrego do napisania na ten temat. Zależy co będziesz mielił.
Jak truskawki z mlekiem to wystarczy coś taniego a jak chcesz kruszyć lód, mieszać zaprawę lub jakieś cudawianki to lepszy jest z metalową końcówką i większą mocą, ale w takim coś tak mi się zatarło w środku i już nie był taki dziarski a że był to zepter to nigdzie mi nie chcieli tego naprawić. A plastikowy, wiadomo, zaraz się połamie. Nowa końcówka w cenie nowego blendera.

PS ale to się zatarło po latach, już nie wiem, 4 chyba

Zmieniony przez - WaSaBi w dniu 2013-11-25 00:19:30

a great flame follows a little spark

Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

W czym obciac kcal??

Następny temat

Redukcja

WHEY premium