SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

KOZAK TYLKO JUŻ PRZEZ NETA? Foto str.79

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 114976

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Koniu151 Moderator
Ekspert
Szacuny 3036 Napisanych postów 51767 Wiek 34 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 349884
11-12.11

Wczorajszy dzień jakiś taki strasznie długi, ni to niedziela ni to nie wiadomo co, więc siedziałem i memłałem przy „Chłopakach do wzięcia” - moja nowa pasja, a Pan Stasiu to mój nowy idol.
Dziś trening i praca – najdłuższa czasowo rozpiska jaką kiedykolwiek robiłem – lekko ponad 6h, ale niestety czasem trafi się klient z wymaganiami z kosmosu i trochę czasu trzeba nad nim posiedzieć, dopiero skończyłem i biorę się za innych.

Trening:
Wczoraj standardowo rower stacjonarny.
Dziś zamiast pleców nogi – mimo wczesnej pory na siłowni tłum jak przed wakacjami – wszyscy chyba jak najwcześniej chcieli klatę wczorajszą odrobić by spadków nie było , więc wszystkie sztangi zajęte.Stąd też poszliśmy na pustą salę i tam spokojnie zrobiliśmy trening, 10x10 siadów to gorsze od interwałów zwłaszcza, że robiłem z podkładkami, więc mogłem zejść dupą do ziemi, więc zrobiłem max serii ile dałem rady po max powtórzeń w danej . Dalej suwnica i maszyna, żuraw.

1. Przysiady ze sztangą max serii max powtórzeń
2. Wypychanie na suwnicy, prostowanie na maszynie 4 serie max powtórzeń
3. Żuraw 4 serie max powtórzeń

Dieta:

Wczoraj pusta lodówka, więc jedzenia nie za wiele, dziś też nie robiliśmy zakupów bo jutro propocje w Carrefourze, więc wrzuciłem co było. Po teningu jajecznica bo trzeba było poczekać aż zrobi się mięso.

11.11
1.Szaszłyki z piersi
2. Jajecznica
3. WPC, orzechy nerkowca
4. Pierś z brokułami

12.11
1. Jajecznica z ciemnm chlebem
2. Łopatka pieczona
3. Mozzarella, pierś z kury, sałatka z oliwą z oliwek.




TRENER PERSONALNY/(PSYCHO)DIETETYK ONLINE. POMOC W UKŁADANIU DIET I TRENINGOW ONLINE.
KONTAKT: [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 20 Napisanych postów 2619 Wiek 31 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 36108
Właśnie z nudów przeczytałem Twój artykuł 'Pierwsza redukcja, coś tam...' i znalazłem w nim taką radę:
'-Wybieraj częściej kaszę gryczaną czy jęczmienną zamiast ziemniaków.' - Dlaczego uważasz, że kasze są lepsze od ziemniaków? Jeśli chodzi o uczucie sytości, to dla mnie osobiście nic z ziemniakami nawet nie może się równać. Zapychają mega szybko w przeliczeniu na ilość zjedzonych kcal.

Hard work & dedication

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Koniu151 Moderator
Ekspert
Szacuny 3036 Napisanych postów 51767 Wiek 34 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 349884
a gdzie masz coś takiego napisane, że są lepsze? słowa krytyki nt. ziemniaków również tam nie ma...jak i to dziennik treningowy, nie temat "przeczytałem, że..." .

TRENER PERSONALNY/(PSYCHO)DIETETYK ONLINE. POMOC W UKŁADANIU DIET I TRENINGOW ONLINE.
KONTAKT: [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 3591 Wiek 111 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 54809
Może wrzuć sobie Koniu w sygnaturze dużą, czerwoną czcionką link do tematu "Pojedyncze pytania".

ಠ_ಠ

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 2453 Wiek 39 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 37671
Głębokie przysiady też tylko z podkładkami robię, już myślałem że to ze mną jest coś nie tak.
Wziąłem się obecnie za GVT i fakt 10x10 przysiadów męczy. Po 5 serii wyłączam się, widzę tylko łąkę i przez nią biegnę
Poza tym, że odliczam przerwy w pamięci i staram się pamiętać która to już seria to kompletny pustostan w głowie.

a great flame follows a little spark

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 218 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 2749
po 10 seriach przysiadow o podniesieniu z lozka na nastepny dzien moglbm zapomniec . To musi byc dopiero katorga dla miesnia :P
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 168 Napisanych postów 4456 Wiek 39 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 65753
Ueee słaby ten film, nie postarałeś się. We wcześniejszych zawsze jakieś fajne patenty były a tu wymieszanie trzech składników i parowar.
Powiedz lepiej kiedy reszta będzie?

"Kazdy jest swirem - kwestia tylko na ile."

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Koniu151 Moderator
Ekspert
Szacuny 3036 Napisanych postów 51767 Wiek 34 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 349884
takie wymagania. reszta jak zwykle mniej więcej co tydzień.

TRENER PERSONALNY/(PSYCHO)DIETETYK ONLINE. POMOC W UKŁADANIU DIET I TRENINGOW ONLINE.
KONTAKT: [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Koniu151 Moderator
Ekspert
Szacuny 3036 Napisanych postów 51767 Wiek 34 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 349884
13.11

Długo nie spałem, wcześnie wstałem by udać się na łowy do Carrefoura. 1,2kg wędznego łososia i 80 jajek w lodówce siedzi, do następnej promocji starczy. Ale uwaga – Carrefour poleciał w ch**a i jak zawsze było drugi za grosz, tak teraz mamy drugi za 1 zł, także oszczędność już nie taka wielka, skumałem się dopiero przy 2 rundzie gdzie Eli dałem kartę gdzie było tylko 18zł(nie jest u Nas aż tak biednie - mam po prostu chyba 6 kont łącznie z firmowym i kredytowym ) i całe szczęście, że aż 18, bo wiedziałem, że jest ~15zł czyli tyle ile powinnien kosztować zestaw 200g łososia, 20 jajek, a na paragonie okazało się, że jednak 17. Niby 2 zł różnicy, ale braliśmy sporo łososia, jajek, ręczniki papierowe w tej samej promocji, także uzbierała się całkiem ładna suma.

Trening:

Miał być wieczorem, ale wypadło jeszcze parę spraw do załatwienia i niesety wolne, myślę o dwóch treningach jutro bo raczej na pełnej intensywności nie zrobię dwóch dużych partii jak należy.

Dieta:

Tak posmakowała mi łopatka na ostro, że powoli popadam w monotonię – wczoraj w nocy zjadłem dodatkowy ~kilogram z czystego łakomstwa, dziś też już się piecze, ale za to wcześniej mniej jedzenia. Na drugi posiłek niby klasyczna pasta z twarogu, ale dodatek wędzonego łososia nadał temu fajnego akcentu.

1. Jajecznica, ciemny chleb.
2. Pasta z twarogu i łososia
3. Łopatka pieczona na ostro z warzywami.





Zmieniony przez - Koniu151 w dniu 2013-11-13 22:12:27

TRENER PERSONALNY/(PSYCHO)DIETETYK ONLINE. POMOC W UKŁADANIU DIET I TRENINGOW ONLINE.
KONTAKT: [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 344 Wiek 36 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 6332
Koniu jakie Ty wcinasz te jaja ?
3 - z chowu klatkowego (myślisz że różnica między 0 a 3 ma jakiś duży wpływ na naszą dietę ) ? i co jaki czas są te promocje w Carrefourze ?
bo niestety mam wszystkie inne molochy pod nosem tylko nie Carrefour


Ps. przepis na ostra łopatkę z warzywami już gdzieś się pojawił lub pojawi niebawem ?

Zmieniony przez - koxiq87 w dniu 2013-11-14 09:08:07

Zmieniony przez - koxiq87 w dniu 2013-11-14 09:12:03
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

W czym obciac kcal??

Następny temat

Redukcja

WHEY premium