Patrick Moore jest niezwykle obiecującym kulturystą. W zeszłym roku zadebiutował na Mr. Olympia i zajął wysokie jak na pierwszy raz, dziesiąte miejsce. Wyglądał wówczas naprawdę fenomenalnie i został zauważony przez wiele osób. Chociaż już wcześniej miał kilka dobrych występów przed Olympią, to dopiero w Vegas naprawdę się wyróżniał.

Teraz Patrick przygotowuje się na Arnold Classic 2020, a na Instagramie regularnie wrzuca zdjęcia swojej formy. Widać, że ciężko pracował przez pół roku, aby odpowiednio się przygotować. Jego ramiona i talia wyglądają obłędnie!  Dodatkowo, specjalnie dla swoich fanów, Patrick podał ich wymiary. I tak oto w talii ma 31 cali (79 cm), a obwód ramienia wynosi 22 cale (56 cm)!

Wiele osób uważa, że sylwetka jaką prezentuje Moore, to powrót do Złotej Ery kulturystyki. Faktycznie można nacieszyć oko. Pytanie tylko, jakie ma realne szanse na zwycięstwo, gdy stanie obok gigantów takich jak Big Ramy czy Sergio Oliva Jr. Doskonale wiemy, jakie trendy panują obecnie w kulturystyce, niemniej jednak czas pokaże, jak to będzie prezentować się w tym roku i które miejsce zdobędzie Patrick Moore. Trzymamy za niego kciuki. Podoba Wam się jego sylwetka?

Komentarze (8)
AdamZx

Faktycznie Coleman ma rację że dzisiaj nikt nie wygląda nawet jakby był na diecie (ironia)

1
anubis84

Do rozmiarów Rona to sporo brakuje obecnym kulturystą.

0
rarytas1

Sylwetka ciekawa, ale do poziomu pro dzieli go przepaść. Nie ma masy , nie ma docięcia więc 10 miejsce to raczej szczyt możliwości

0
lordknaga

przeciez on juz jest pro i w najlepszych zawodach na swiecie dla pro, zajal 10 miejsce, wiec na dzien dzisiejszy, jest 10 najlepszym zawodnikiem... brakuje mu masy do ramiego ale z oliva jr. to troche slabe porownanie, imo sergio wyglada na sredniego prosa i moore przy wlasnie olivie wyglada duzo lepiej :-)

1
anubis84

Ważne jak będzie wygladał w dniu zawodów i jak reszta się będzie prezentowała.

0
szyczak

Dociąć się moze zdąży, co do masy, zalezy jakie będą kryteria ocen. Moze pójdą do głowy i bedą oceniać proporcje a nie kloca który jak najwięcej naładuje na siebie.

0
domosos

Zobaczymy czy dotrwa z tą dobrą formą

0
skorupski

W porównaniu do obecnych bojlerów to się bardzo dobrze prezentuje.

0