Witam. Chcialbym sie doradzic w wyborze zestawu cwiczen w treningu 15/10/5. Powiedzmy ze jestem poczatkujacy. wczesnie probowalem split'a przez 2 miesiace ale cos mi nie szlo. Teraz chce sprobowac FBW. Dieta w miare mozliwosci(praca nie pozwala) staram sie jesc odpowiednie posilki o odpowiedniej poze dnia. Odzywki jakie stosuje to BCAA, [...]
Kłaniam sie ! Dużo tego jest w necie. Jedni piszą ze wliczają, drudzy ze nie a jeszcze inni twierdza ze najlepiej obserwować swoje ciało oraz, że białko roślinne nie powinno przekraczać 30%. Chciałbym Was sie spytać, jakie sa widoczne objawy niedoboru białka ? Po czym poznać ze białka pełnowartościowego jest za mało ? Czy ten pułap 30% jest to [...]
[...] sporo bo ~5 kg. Zostało mi 10 dni do wyjazdu. Zastanawiam się na te 10 dni nad rapid fat loss czyli ~2 g białka k/mc węgle z warzyw, fat też minimalne ilości. Czy lepiej białko ~200 g, 50 g ww, 50 g t. Obecnie mam 170 b ~100 ww ~100 t. Spoko, jest sens czy gra nie warta świeczki? Bf na poziomie 12-15% Wygląd taki se bo błędy redukcji i masy [...]
[...] Płeć: Mężczyzna Wiek: 19 Waga: 90 Wzrost: 175 Cel treningowy: masa.siła Staż treningowy na słowni: 2lata Uprawiane inne sporty: - Dostęp do sprzętu (np. full osprzęt siłownia, sztanga/sztangielki): ful,osprzet Dieta: tak Przeciwskaznania medyczne: niema Zażywane suplementy: białko
witam cwicze silowo 4dni w tygodniu (ok 1.5h ) nastepnie ok 45-1h wskakuje na orbiterek/rower.. slyszalem ze od aerobów organizm zabiera białko z mięsni co powoduje tzw.palenie mięsni.. Moje pytania: - co i ile czasu jesc przed i po treningu zeby nie palic miesni? - ile czasu spedzac na orbiterku? mam 17lat? i ile ma wynosic (Rhmax)?! -ile czasu [...]
Junior SFD - pierwsze kroki na siłowni i w sporcie
Witam chciał bym sobie rozpisać dietę ale powoli zacząłem od zapotrzebowania jakie potrzebuję i wyszło mi: TDEE(kalorie) - ok.2750 Białko - ok.200g Węgowowdany - ok.450 Tłuszcze - ok.80g Prosił bym o opinie . Mam ok 75kg 189cm wzrosu 17 lat trenuję 3-4 razy na siłowni po ok 70 min do tego sporty walki 2 razy w tyg po około 70.min Trenowałem długi [...]
Czesc Son, masz moze cos takiego u siebie jak ta ostrovia teraz np? chodzi mi o jakis tani produkt typu co dawny ovopol? Wiesz, ze nie jest az tak przetworzony jak typowa odzywka. Wlasciwie taki polprodukt. Chodzi mi oczywiscie o bialko. I drugie pytanie: czy masz gdzies fotki rekawiczek treningowych? bo tam na stronie tego nie moglem znalezc. i [...]
Siemano! Mam pare pytan w zwiazku z tym ze mysle o zakupie jakichs supli. Mam 16 lat, street workout, biegi średniodystansowe i koszykówka. Więc: 1) Białko czy kreatyna? Ktore bardziej sie oplaca jesli mialbym wybierac :) 2) Jesli kreatyna to mono czy jablczan? 3)Polecilby mi ktos jakies suplementy hamujace katabolizm i przyspieszajace [...]
Cześć może ktoś mi podać wartości energetyczne Białko Węgle Tłuszcze KCAL następujący produktów 1. Karkówka z lidla http://storage.sfd.pl/nowylay/ObrazkiSFD/zdjeciaSFD2/c08373e537e143c2afd6ba6c1dfb40d4.JPG 2. Mięso mielone z łopatki bez kości lidl http://fanlidla.pl/files/g/2_6266_Mieso_mielone_wieprzowe_947.jpg
Witam, mam 21lat, 174cm wzrostu, 80kg waże (+-). około 15-17% tłuszczu, staż niecale 2lata, suple bcca i bialko, trening 3xtyg push/pull, aero 25min 3razzy/tyg. prosze o opinie o diecie, czy nie za duzo kcal obcielem. czy moge oliwe z oliwek zamienic jakimis orzechami? Wiem ze nie ten dzial ale czy warto dorzucic na redukcje mono? [...]
Wiec tak zaczynam w styczniu. Mam CEL MASA Vault Horse Power Białko dymatize Elite Carbo Monster mass Trec dibenconzide lecithin Dieta jest głownie wegle zlozone, proste tylko rano i po treningu i pół puchy Clouta z dawien Teraz tak planuje treniwac pon sroda piatek pon. Klatka biceps przedramie sroda Plecy triceps piatek [/b [...]
czesc trenuje juz 2 miesiac do egzaminow na awf do krakowa i odczuwam juz straszne pzremeczenie.diete mam dobra i dodatkowo biore kreatyne i bialko.kiedy wedlug was pzrestac trenowac zeby byc swiezym na egzamin.jest za 3 tygodnie i chialem jecsze najblizsze 2 tygodnie pojechac na maksa i cwiczyc nogi codziennie.czy dobzre robie? cyz moze sie [...]
Cel glownie masa +sila (przy okazji jak najmniej tluszczu) : Kreatyna ultimate 300g (ale chyba najprawdopowobniej kupie olimpu) Glutamina SNI 500g (lub 400g vitalmaxa/hiteca) 3x100 kaps Tauryna olimp 2x 90 kaps ALA +ZMA (zostalo mi troche) 60 kaps +bialko wpc (jak mi sie skonczy to dopupie wiecej, wiec nie podaje ilosci) HMB 200 kaps olimp +BCAA [...]
Witam. Jestem nowy i raczej nie znam się na odżywkach i innych tego typu rzeczach. Chciałem zakupić coś do rozpuszczania w wodzie by zawierało witaminy, białko i węglowodany a przy tym nie miało żadnych skutków ubocznych i dodawało energii. Nie znam się na tym i chciałem zapytać co powinienem kupić. chciałem się jeszcze dowiedziec od ilu lat mozna [...]
Witam od poniedziałku ruszam z cyklem na mase w którego skład będą wchodzic nastepujące odrzywki:gainer solid mass vitaminshop ,białko whey protein vitaminshop,atp creatine(mono+jabłczan),oraz nitrobnolon 2 w proszku) moje pyatnie dotyczy jak brac najlepiej te odrzywki gainer planowałem przed i po treningu baiłko przed snem a atp creatine i [...]
mam takie pyatnei czy te bialko bylo poddawane testowi? wie moze ktos bo chcem je zakupic a boje sie ze moze jakis wal jak te hi teca .wiecie moze cos na temat tego bialka oprocz tego ze bardzo dobre recenzje ma?
jak w temacie białko do redukcji jakiś tribulus? A Jakie spalacze na chwile dzisiejsza polecacie mam puche scorcha i jtroche get fn'amp lezy i czeka wlasnie na to ale to za mało musze dokupić . Bcaa odrazu mówie ze odpada jak by co ,więc nad czym jeszcze myśleć co kupic?
Mam pytanko. Zalewam sie na masowce niesamowicie szybko, dalje z bialka 1000kal z wegli 1000kal z tluszczu moze z 350kal i zalewam sie jak cholera, dodam ze wazne 108kg no to tych kal i tak malo wychodzi jak dla mnie to ujemny bilans a zalewa mnie i masa idzie, wkuza mnie to bo jestem glodny non stop, kiedys bylem 3 razy na dukanie i jadlem tylko [...]
Witam Jestem amatorem w tych sprawach i chce sie poradzic ekspertów ktorzy sie znajduja na tym forum. Chcialbym przybic, miesnie i te sprawy. Mam 187cm i waze 90kg. Zaczne chodzic na silownie przez te wakacje, i mam pytanie. Czy mam stosowac jakąś diete? jesc wiecej co zawiera bialko czyli ryzy, kurcza, czerwone mieso, kotlety sojwe, jajak itd i [...]