SFD - po prostu najlepsze ceny! RABATY DO 90%
SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne Portal

Wyszukiwarka

Znalezione pod frazą:

białko

  • Szukasz smacznego białka?

    Sklep SFD
    REKLAMA

    ALLNUTRITION Whey Protein to odżywka białkowa, która dostarczy Ci najwyższej jakości koncentratu białka serwatki (WPC)

  • 15/10/5 zestaw cwiczen

    Temat
    Trening dla początkujących

    Witam. Chcialbym sie doradzic w wyborze zestawu cwiczen w treningu 15/10/5. Powiedzmy ze jestem poczatkujacy. wczesnie probowalem split'a przez 2 miesiace ale cos mi nie szlo. Teraz chce sprobowac FBW. Dieta w miare mozliwosci(praca nie pozwala) staram sie jesc odpowiednie posilki o odpowiedniej poze dnia. Odzywki jakie stosuje to BCAA, [...]

    Odpowiedzi: 6 Ilość wyświetleń: 710 Data: 2013-12-04 17:53:21 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • Węgle roślinne.

    Temat
    Odżywianie i Odchudzanie

    Kłaniam sie ! Dużo tego jest w necie. Jedni piszą ze wliczają, drudzy ze nie a jeszcze inni twierdza ze najlepiej obserwować swoje ciało oraz, że białko roślinne nie powinno przekraczać 30%. Chciałbym Was sie spytać, jakie sa widoczne objawy niedoboru białka ? Po czym poznać ze białka pełnowartościowego jest za mało ? Czy ten pułap 30% jest to [...]

    Odpowiedzi: 15 Ilość wyświetleń: 1365 Data: 2013-12-21 23:30:33 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • Rapid fat loss

    Temat
    Odżywianie i Odchudzanie

    [...] sporo bo ~5 kg. Zostało mi 10 dni do wyjazdu. Zastanawiam się na te 10 dni nad rapid fat loss czyli ~2 g białka k/mc węgle z warzyw, fat też minimalne ilości. Czy lepiej białko ~200 g, 50 g ww, 50 g t. Obecnie mam 170 b ~100 ww ~100 t. Spoko, jest sens czy gra nie warta świeczki? Bf na poziomie 12-15% Wygląd taki se bo błędy redukcji i masy [...]

    Odpowiedzi: 3 Ilość wyświetleń: 555 Data: 2020-07-24 12:13:35 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • trening.szpak

    Temat
    Trening dla początkujących

    [...] Płeć: Mężczyzna Wiek: 19 Waga: 90 Wzrost: 175 Cel treningowy: masa.siła Staż treningowy na słowni: 2lata Uprawiane inne sporty: - Dostęp do sprzętu (np. full osprzęt siłownia, sztanga/sztangielki): ful,osprzet Dieta: tak Przeciwskaznania medyczne: niema Zażywane suplementy: białko

    Odpowiedzi: 1 Ilość wyświetleń: 774 Data: 2009-02-02 19:45:52 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • AEROBY PALĄ MIĘSNIE?1?!?!!!

    Temat
    Dietetyka ogólna

    witam cwicze silowo 4dni w tygodniu (ok 1.5h ) nastepnie ok 45-1h wskakuje na orbiterek/rower.. slyszalem ze od aerobów organizm zabiera białko z mięsni co powoduje tzw.palenie mięsni.. Moje pytania: - co i ile czasu jesc przed i po treningu zeby nie palic miesni? - ile czasu spedzac na orbiterku? mam 17lat? i ile ma wynosic (Rhmax)?! -ile czasu [...]

    Odpowiedzi: 2 Ilość wyświetleń: 1189 Data: 2011-06-11 01:12:49 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • Zapotrzebowanie

    Temat
    Junior SFD - pierwsze kroki na siłowni i w sporcie

    Witam chciał bym sobie rozpisać dietę ale powoli zacząłem od zapotrzebowania jakie potrzebuję i wyszło mi: TDEE(kalorie) - ok.2750 Białko - ok.200g Węgowowdany - ok.450 Tłuszcze - ok.80g Prosił bym o opinie . Mam ok 75kg 189cm wzrosu 17 lat trenuję 3-4 razy na siłowni po ok 70 min do tego sporty walki 2 razy w tyg po około 70.min Trenowałem długi [...]

    Odpowiedzi: 5 Ilość wyświetleń: 804 Data: 2012-04-16 18:51:57 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • Czesc Son, masz moze cos takiego u siebie jak ta ostrovia teraz np? chodzi mi o jakis tani produkt typu co dawny ovopol? Wiesz, ze nie jest az tak przetworzony jak typowa odzywka. Wlasciwie taki polprodukt. Chodzi mi oczywiscie o bialko. I drugie pytanie: czy masz gdzies fotki rekawiczek treningowych? bo tam na stronie tego nie moglem znalezc. i [...]

    Odpowiedzi: 3 Ilość wyświetleń: 1273 Data: 2006-01-16 16:47:37 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • Suple na poczatke+regeneracja

    Temat
    Odżywki i suplementy

    Siemano! Mam pare pytan w zwiazku z tym ze mysle o zakupie jakichs supli. Mam 16 lat, street workout, biegi średniodystansowe i koszykówka. Więc: 1) Białko czy kreatyna? Ktore bardziej sie oplaca jesli mialbym wybierac :) 2) Jesli kreatyna to mono czy jablczan? 3)Polecilby mi ktos jakies suplementy hamujace katabolizm i przyspieszajace [...]

    Odpowiedzi: 7 Ilość wyświetleń: 683 Data: 2014-04-29 08:57:05 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • ~~Dieta na Mase do oceny~~

    Temat
    Odżywianie i Odchudzanie

    Witam ! 10:00 - płatki owsiane 100 g 12:00 - jajecznica 4 jajka 12:30 - SMP 13:00 - trening 14:30 - (po treningu) Kreatyna + glukoza 14:50 - L-Glutamina 15:05 - SMP 15:30 - Piersi z kurczaka 100g , ryrz 100g, warzywa 17:30 - SMP 18:00 - Chleb z żółtym serem 4 kromki 21:00 - Makaron z serem twarogowym 100g 22:00 - Białko Ovopol Do tego między [...]

    Odpowiedzi: 5 Ilość wyświetleń: 1582 Data: 2003-07-15 16:24:02 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • Wartości energetyczne

    Temat
    Odżywianie i Odchudzanie

    Cześć może ktoś mi podać wartości energetyczne Białko Węgle Tłuszcze KCAL następujący produktów 1. Karkówka z lidla http://storage.sfd.pl/nowylay/ObrazkiSFD/zdjeciaSFD2/c08373e537e143c2afd6ba6c1dfb40d4.JPG 2. Mięso mielone z łopatki bez kości lidl http://fanlidla.pl/files/g/2_6266_Mieso_mielone_wieprzowe_947.jpg

    Odpowiedzi: 3 Ilość wyświetleń: 2272 Data: 2014-05-19 12:10:08 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • redukcja/80kg-ekto/

    Temat
    Odżywianie i Odchudzanie

    Witam, mam 21lat, 174cm wzrostu, 80kg waże (+-). około 15-17% tłuszczu, staż niecale 2lata, suple bcca i bialko, trening 3xtyg push/pull, aero 25min 3razzy/tyg. prosze o opinie o diecie, czy nie za duzo kcal obcielem. czy moge oliwe z oliwek zamienic jakimis orzechami? Wiem ze nie ten dzial ale czy warto dorzucic na redukcje mono? [...]

    Odpowiedzi: 14 Ilość wyświetleń: 1847 Data: 2014-11-09 21:28:32 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • Cykl na styczen potrzena rozpiska 18tyg off

    Temat
    Odżywki i suplementy

    Wiec tak zaczynam w styczniu. Mam CEL MASA Vault Horse Power Białko dymatize Elite Carbo Monster mass Trec dibenconzide lecithin Dieta jest głownie wegle zlozone, proste tylko rano i po treningu i pół puchy Clouta z dawien Teraz tak planuje treniwac pon sroda piatek pon. Klatka biceps przedramie sroda Plecy triceps piatek [/b [...]

    Odpowiedzi: 14 Ilość wyświetleń: 1406 Data: 2008-12-09 14:20:16 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • AWF

    Temat
    Inne dyscypliny

    czesc trenuje juz 2 miesiac do egzaminow na awf do krakowa i odczuwam juz straszne pzremeczenie.diete mam dobra i dodatkowo biore kreatyne i bialko.kiedy wedlug was pzrestac trenowac zeby byc swiezym na egzamin.jest za 3 tygodnie i chialem jecsze najblizsze 2 tygodnie pojechac na maksa i cwiczyc nogi codziennie.czy dobzre robie? cyz moze sie [...]

    Odpowiedzi: 3 Ilość wyświetleń: 1530 Data: 2003-06-02 23:30:12 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • Zestawik - kreatyna

    Temat
    Odżywki i suplementy

    Cel glownie masa +sila (przy okazji jak najmniej tluszczu) : Kreatyna ultimate 300g (ale chyba najprawdopowobniej kupie olimpu) Glutamina SNI 500g (lub 400g vitalmaxa/hiteca) 3x100 kaps Tauryna olimp 2x 90 kaps ALA +ZMA (zostalo mi troche) 60 kaps +bialko wpc (jak mi sie skonczy to dopupie wiecej, wiec nie podaje ilosci) HMB 200 kaps olimp +BCAA [...]

    Odpowiedzi: 3 Ilość wyświetleń: 1191 Data: 2004-03-28 23:13:07 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • jaka odżywka

    Temat
    Odżywki i suplementy

    Witam. Jestem nowy i raczej nie znam się na odżywkach i innych tego typu rzeczach. Chciałem zakupić coś do rozpuszczania w wodzie by zawierało witaminy, białko i węglowodany a przy tym nie miało żadnych skutków ubocznych i dodawało energii. Nie znam się na tym i chciałem zapytać co powinienem kupić. chciałem się jeszcze dowiedziec od ilu lat mozna [...]

    Odpowiedzi: 15 Ilość wyświetleń: 2080 Data: 2006-06-08 19:40:38 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • Jak brać

    Temat
    Odżywki i suplementy

    Witam od poniedziałku ruszam z cyklem na mase w którego skład będą wchodzic nastepujące odrzywki:gainer solid mass vitaminshop ,białko whey protein vitaminshop,atp creatine(mono+jabłczan),oraz nitrobnolon 2 w proszku) moje pyatnie dotyczy jak brac najlepiej te odrzywki gainer planowałem przed i po treningu baiłko przed snem a atp creatine i [...]

    Odpowiedzi: 7 Ilość wyświetleń: 1550 Data: 2007-09-08 15:10:04 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • ESN/MRM Mxpro

    Temat
    Odżywki i suplementy

    mam takie pyatnei czy te bialko bylo poddawane testowi? wie moze ktos bo chcem je zakupic a boje sie ze moze jakis wal jak te hi teca .wiecie moze cos na temat tego bialka oprocz tego ze bardzo dobre recenzje ma?

    Odpowiedzi: 2 Ilość wyświetleń: 3984 Data: 2007-12-07 19:13:22 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • jak w temacie białko do redukcji jakiś tribulus? A Jakie spalacze na chwile dzisiejsza polecacie mam puche scorcha i jtroche get fn'amp lezy i czeka wlasnie na to ale to za mało musze dokupić . Bcaa odrazu mówie ze odpada jak by co ,więc nad czym jeszcze myśleć co kupic?

    Odpowiedzi: 16 Ilość wyświetleń: 3204 Data: 2011-03-15 23:18:18 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • Jak sie nie zalac?

    Temat
    Odżywianie i Odchudzanie

    Mam pytanko. Zalewam sie na masowce niesamowicie szybko, dalje z bialka 1000kal z wegli 1000kal z tluszczu moze z 350kal i zalewam sie jak cholera, dodam ze wazne 108kg no to tych kal i tak malo wychodzi jak dla mnie to ujemny bilans a zalewa mnie i masa idzie, wkuza mnie to bo jestem glodny non stop, kiedys bylem 3 razy na dukanie i jadlem tylko [...]

    Odpowiedzi: 8 Ilość wyświetleń: 1174 Data: 2013-08-27 23:47:21 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • Miesnie

    Temat
    Odżywianie i Odchudzanie

    Witam Jestem amatorem w tych sprawach i chce sie poradzic ekspertów ktorzy sie znajduja na tym forum. Chcialbym przybic, miesnie i te sprawy. Mam 187cm i waze 90kg. Zaczne chodzic na silownie przez te wakacje, i mam pytanie. Czy mam stosowac jakąś diete? jesc wiecej co zawiera bialko czyli ryzy, kurcza, czerwone mieso, kotlety sojwe, jajak itd i [...]

    Odpowiedzi: 9 Ilość wyświetleń: 1358 Data: 2008-06-04 21:48:58 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)