SFD - po prostu najlepsze ceny! RABATY DO 90%
SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne Portal

Wyszukiwarka

Znalezione pod frazą:

białko

  • Szukasz smacznego białka?

    Sklep SFD
    REKLAMA

    ALLNUTRITION Whey Protein to odżywka białkowa, która dostarczy Ci najwyższej jakości koncentratu białka serwatki (WPC)

  • Proszę o ocenę diety.

    Temat
    Odżywianie i Odchudzanie

    Witam : Wiek 16 Staż 10 miesiecy Waga 75 Wzrost 180 Cel: Masa Pierś z kurczaka zamieniam na rybę , w dzień treningowy do tego posiłku przeważnie porcja warzyw Hortex. Licznik: Kalorie 2930.06 Węglowodany 55% 1611.53kcal = 402.88gram Białko 15%% 439.51kcal = 109.88gram Tluszcz 30% 879.02kcal = 97.67gram Z góry dziekuje. [...]

    Odpowiedzi: 1 Ilość wyświetleń: 571 Data: 2012-11-27 20:05:51 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • Dieta na masę 77kg

    Temat
    Odżywianie i Odchudzanie

    Witam, Proszę o jakieś wskazówki, bądź poprawienie diety. Jestem 19-latkiem, mam 180cm wzrostu i ważę 77 kg. Według kalkulatora: Współczynnik BMR 1904.47 Aby utrzymać wagę Kalorie 3285.21 Węglowodany 55% 1806.87kcal = 451.72gram Białko 15%% 492.78kcal = 123.2gram Tluszcz 30% 985.56kcal = 109.51gram Moja dieta wygląda tak: [...]

    Odpowiedzi: 8 Ilość wyświetleń: 1196 Data: 2013-09-07 10:39:22 Szacuny postu: 5 (cały temat: 0)
  • Co lepsze?

    Temat
    Odżywki i suplementy

    Witam mam diete na mase,jestem typowym ekto .Mam 20 lat 182cm i 70 kg,Pytanie zeby jeszcze wiecej zbudowac o lepsze bo niby mówia ze gainer na mase,ale białko w sumie tez dobre ,ze powinienem nawet spozywac 3g na kg mc,Co sadzicie co lepsze w mojej sytuacji

    Odpowiedzi: 41 Ilość wyświetleń: 2741 Data: 2016-12-16 23:05:59 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • Po odchudzaniu, cos na budowanie?

    Temat
    Odżywki i suplementy

    Witam. SPrawa wyglada nastepujaco, udalo mi sie schudnac 20 kg teraz, przy wzroscie 182 cm, waga zatrzymuje się na 75 kg. Od ok. 2 tygodni, na czczo, codziennie biegam ok. 7 km- mniej wiecej godzine,zaraz po tym robie A6W i 20 pompek. Chce spalic pozostalosci tluszczu z brzucha i wyrzezbic odrobine, zarysowac miesnie brzucha- bo wiadomo cudow nie [...]

    Odpowiedzi: 4 Ilość wyświetleń: 1095 Data: 2006-07-20 20:51:52 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • siłownia po 40;)

    Temat
    Odżywki i suplementy

    witam ćwiczę od m-ca amatorsko w domowej siłowni wg. książki Joe Weidera. Obecnie zacząłem 2 m-c treningów tl. 3 razy w tygodniu po ok 1.5 h. Biorę po treningu białko WPC 80 oraz witaminy Vitapak. Co jeszcze wg. Was powinienem dołączyć do diety i jak często stosować dane produktu? Waga 88 kg wiek ..40l ;) pozdrawiam

    Odpowiedzi: 8 Ilość wyświetleń: 2065 Data: 2017-11-21 09:20:48 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • Witam mam do sprzedania zamiany spalacz alphamine firmy pes najlepszy spalacz jaki kiedy kolwiek powstal niestety mam drobna wade serce i nie moge tego brac odzywka jest nowa kupiona z testosterone.pl zjadlem tylko 2 porcie mam poaragon zakupu jak cos dalem za to 140 zl sprzedaje za 80 lub zamienie na jakas przedtreningowke fajna lub bialko lub [...]

    Odpowiedzi: 3 Ilość wyświetleń: 1199 Data: 2013-04-28 08:35:33 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • dieta

    Temat
    Odżywianie i Odchudzanie

    [...] zamiast np. biłka od kurczaka (piersi) bo to chyba podstawowe źródło biłka, można zastąpić większą ilościa jajek kurzych albo jakimś białkiem np. ostrovia, szczególnie chodzi o względy ekonomiczne jakbym miał kupować codziennie pierś kurczaka. Nie można zastąpić tego np. wieksza ilościa mleka i jajek ? ewentualnie kupic jakies białko w proszku.

    Odpowiedzi: 1 Ilość wyświetleń: 958 Data: 2008-05-27 08:59:16 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • venom +...

    Temat
    Odżywki i suplementy

    witam, jestem wlasnie na cyklu Venoma (14 dzien) zastanawialem sie czy mialoby sens dodac od 1 stycznia kreatyne i gainer mutant mass oczywiscie do uzupelnienia diety. Aktualnie szamam bialko matrixa takze do uzupelnienia dziur w diecie. Chodzi mi konkretnie o to czy jest sens szamac venoma + bilko + gainer i kreta. Oczywiscie stosuje diete [...]

    Odpowiedzi: 2 Ilość wyświetleń: 853 Data: 2009-09-22 19:39:25 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • Jak rozłożyć węgle - masa

    Temat
    Odżywianie i Odchudzanie

    [...] Zastanawiam się nad rozłożeniem węgli w diecie. Czy spożywać je do każdego posiłku oprócz ostatniego? Czy może tylko na śniadanie, przed i po treningu? Dodam że mój typ to endo-mezo tak się oceniam. Do tego co myślicie o rozkładzie 3g/kg - białko 1g/kg - Tłuszcz 4g-5g/Kg - Węgle. wyjdzie mi wtedy około 3300-3600kcal w zależności od węgli.

    Odpowiedzi: 1 Ilość wyświetleń: 938 Data: 2010-11-12 18:03:12 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • Liczenie tylko białka i kalorii

    Temat
    Odżywianie i Odchudzanie

    Witajcie, czy można liczyć tylko kalorie i białko bez liczenia I trzymania się konkretnych wartości dla tłuszczy i węglowodanów? Znacznie ułatwiłoby to komponowanie posiłków. Czy będzie takie coś miało znaczny wpływ na efekty, sylwetkę? Oczywiście nie chodzi o jakieś zawody, ale zwykła amatorska kulturystyka, nie zależy mi na osiągach typu 4% [...]

    Odpowiedzi: 6 Ilość wyświetleń: 1593 Data: 2019-12-06 21:43:42 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • wiem wiem jest to bialko roslinne ale gdyby mieszal je z mlekiem to byloby calkiem niezle 2 porcje po 10 tabletek dziennie czyli po 33 GRAMY dodatkowow z samych tabletek nie liczac oczywiscie reszty diety mam pytanie Kiedy powinineem zjesc pierwsze 10 a kiedy drugie czy rano po przebudzeniu i przed snemamoze przed treningiem i po treningu jak [...]

    Odpowiedzi: 10 Ilość wyświetleń: 1252 Data: 2005-03-15 22:56:05 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • [...] już parenaście postów na temat odżywiania oraz diety ale nie potrafiłem znaleźć odpowiedzi na pare podstawowych pytań. - Jak sie rozkłada zapotrzebowanie na węglowodany i białko w ciągu dnia? Potrzebowałbym tutaj wyczerpującej odp. ponieważ uważam to za elementarne podaczas układania diety - Nie chce aż tak dużo jeść, czy jest sens aby [...]

    Odpowiedzi: 4 Ilość wyświetleń: 1102 Data: 2005-10-11 13:38:46 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • Mam 2 pytanka ...; Prosze o odpowiedzi

    Temat
    Odżywki i suplementy

    [...] 2kg. Ostrowi i kreatyne. Ale nie wiem jaką Creatine+ALA+B1 (TRECA) (250g) lub Kreatyna z Tauryną + daxtroza (TRECA) (400g kreatyny i 500g. daxtrozy) Jaka proponujecie?? Która jest lepsza waszym zdaniem?? I jeszcze jedno pytanie! Czy to prawda ze białko jest dobrze brac tez w nocy?? Tak gdzies słyszałem, Dlatego pytam. Z góry dzieki za odpowiedzi

    Odpowiedzi: 3 Ilość wyświetleń: 897 Data: 2006-01-29 19:58:13 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • zapotrzebowanie na węgle

    Temat
    Junior SFD - pierwsze kroki na siłowni i w sporcie

    obliczyłem, że moje zapotrzebowanie na białko wynosi 118g, moja waga - 59 kg, mój wzrost - 170 cm zapotrzebowanie 1557,6 kcal tylko nie wiem, jak obliczyć zapotrzebowanie na węglowodany to czytałem http://www.sfd.pl/Dieta__u%C5%82%C3%B3%C5%BC_sam_a_-t315296.html i nie rozumiem wytłumaczcie Zmieniony przez - MaCuu w dniu 2012-07-27 19:34:37 [...]

    Odpowiedzi: 3 Ilość wyświetleń: 1086 Data: 2012-07-27 19:33:54 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • co zjesc po terningu wieczornym?

    Temat
    Odżywianie i Odchudzanie

    Słuchajcie mam dylemat! Cwicze juz od dosyc dawna, no ale z powodu zlego stanu zdrowia i kontuzji mialem przerwy. Teraz jakos sie trzymam i oby do przodu bo bedzie juz prawie roczek bez wpadki (kontuzji). Obecnie trening mam o godzinie 21 i jestem w domu o 23...mam dylemat zjesc weglowodany? poczekac i dopiero bialko na noc? Czy wejsc do domu [...]

    Odpowiedzi: 8 Ilość wyświetleń: 1420 Data: 2003-12-18 00:56:14 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • Dieta na mase mięśniową (bez tluszczu)

    Temat
    Odżywianie i Odchudzanie

    Witam Mam 17 lat ważę 77kg przy 177cm chce przybrać trochę na masie (2-5kg) lecz chce to zrobić wykluczając maksymalnie tkankę tłuszczowa moje BTW wynosi 2.2 2.2 2.9 Gdybym zwiększył Białko do 3g i Tłuszcze do 2.6g otrzymałbym oczekiwany rezultat ?? Z góry dziękuje za odpowiedzi

    Odpowiedzi: 9 Ilość wyświetleń: 2445 Data: 2010-05-04 21:37:23 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • układanie diety duży problem

    Temat
    Odżywianie i Odchudzanie

    Ćwiczę już bardzo dlugi okres czasu lecz nigdy nie miałem diety a chciał bym bardzo w końcu coś ułożyć lecz nie potrafie waże 85kg przy 174cm obliczyłem na pewnej stronie Współczynnik BMR 1964.08 Kalorie 3388.04 Węglowodany 55% 1863.42kcal = 465.86gram Białko 15%% 508.21kcal = 127.05gram Tluszcz 30% 1016.41kcal = 112.93gram i co w związku z tym co [...]

    Odpowiedzi: 3 Ilość wyświetleń: 744 Data: 2013-01-31 12:11:52 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • maly problem

    Temat
    Szybkie pytania bez logowania

    witam.pod koniec kwietnia bede robil cykl z odzywkami,mam zakupione vita-min multiple sport olimpu (witainy i mineraly), beef aminos z universala, kreatyne mega caps z olimpu no i oczywiscie pije na biezaco bialko gold standard whey bo zawsze brakuje mi okolo 40g biala z dziennego zapotrzebowania.dieta jest, od 3 lat nic nie bralem a czuje pewien [...]

    Odpowiedzi: 1 Ilość wyświetleń: 545 Data: 2013-02-15 19:41:18 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • opinia na temat kupna supli

    Temat
    Odżywki i suplementy

    prosze o porade...zdecydowalem sie na kupno suplementow firmy ostrovit massIT 6,8 kg bialko wpc 80 standard 4,5 kg bcaa 2:1 1 kg wszystko okolo 420 zl pytanio do was czy warto ...cena dobra tylko chodzi o efekty przyrostow masy i sily miesniowej przy zachowaniu diety... suplementy zamierzam brac po sniadaniu i kolacji 2x dziennie ,bcaa po treningu [...]

    Odpowiedzi: 12 Ilość wyświetleń: 1519 Data: 2016-05-16 12:21:16 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • Prosze o rozpiske tych suplementów

    Temat
    Odżywki i suplementy

    Witam, zakupiłem dość sporo odżywek, i troche sie w tym pogubiłem =). A więc na początek- mam 18 lat, trenuje 2 lata, mam 180 cm i waze 74 kg. Z odzywek posiadam: Jungle warfare Nitrobolon energizer Mutant mass Białko ostrowie Night protein blend Leucyna Tribulon Zma apteczne Vigor Omega 3 Jak to wszystko brać?Szczególnie nie wiem jak jest z nitro [...]

    Odpowiedzi: 5 Ilość wyświetleń: 963 Data: 2008-10-13 18:19:51 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)