Witam : Wiek 16 Staż 10 miesiecy Waga 75 Wzrost 180 Cel: Masa Pierś z kurczaka zamieniam na rybę , w dzień treningowy do tego posiłku przeważnie porcja warzyw Hortex. Licznik: Kalorie 2930.06 Węglowodany 55% 1611.53kcal = 402.88gram Białko 15%% 439.51kcal = 109.88gram Tluszcz 30% 879.02kcal = 97.67gram Z góry dziekuje. [...]
Witam, Proszę o jakieś wskazówki, bądź poprawienie diety. Jestem 19-latkiem, mam 180cm wzrostu i ważę 77 kg. Według kalkulatora: Współczynnik BMR 1904.47 Aby utrzymać wagę Kalorie 3285.21 Węglowodany 55% 1806.87kcal = 451.72gram Białko 15%% 492.78kcal = 123.2gram Tluszcz 30% 985.56kcal = 109.51gram Moja dieta wygląda tak: [...]
Witam mam diete na mase,jestem typowym ekto .Mam 20 lat 182cm i 70 kg,Pytanie zeby jeszcze wiecej zbudowac o lepsze bo niby mówia ze gainer na mase,ale białko w sumie tez dobre ,ze powinienem nawet spozywac 3g na kg mc,Co sadzicie co lepsze w mojej sytuacji
Witam. SPrawa wyglada nastepujaco, udalo mi sie schudnac 20 kg teraz, przy wzroscie 182 cm, waga zatrzymuje się na 75 kg. Od ok. 2 tygodni, na czczo, codziennie biegam ok. 7 km- mniej wiecej godzine,zaraz po tym robie A6W i 20 pompek. Chce spalic pozostalosci tluszczu z brzucha i wyrzezbic odrobine, zarysowac miesnie brzucha- bo wiadomo cudow nie [...]
witam ćwiczę od m-ca amatorsko w domowej siłowni wg. książki Joe Weidera. Obecnie zacząłem 2 m-c treningów tl. 3 razy w tygodniu po ok 1.5 h. Biorę po treningu białko WPC 80 oraz witaminy Vitapak. Co jeszcze wg. Was powinienem dołączyć do diety i jak często stosować dane produktu? Waga 88 kg wiek ..40l ;) pozdrawiam
Witam mam do sprzedania zamiany spalacz alphamine firmy pes najlepszy spalacz jaki kiedy kolwiek powstal niestety mam drobna wade serce i nie moge tego brac odzywka jest nowa kupiona z testosterone.pl zjadlem tylko 2 porcie mam poaragon zakupu jak cos dalem za to 140 zl sprzedaje za 80 lub zamienie na jakas przedtreningowke fajna lub bialko lub [...]
[...] zamiast np. biłka od kurczaka (piersi) bo to chyba podstawowe źródło biłka, można zastąpić większą ilościa jajek kurzych albo jakimś białkiem np. ostrovia, szczególnie chodzi o względy ekonomiczne jakbym miał kupować codziennie pierś kurczaka. Nie można zastąpić tego np. wieksza ilościa mleka i jajek ? ewentualnie kupic jakies białko w proszku.
witam, jestem wlasnie na cyklu Venoma (14 dzien) zastanawialem sie czy mialoby sens dodac od 1 stycznia kreatyne i gainer mutant mass oczywiscie do uzupelnienia diety. Aktualnie szamam bialko matrixa takze do uzupelnienia dziur w diecie. Chodzi mi konkretnie o to czy jest sens szamac venoma + bilko + gainer i kreta. Oczywiscie stosuje diete [...]
[...] Zastanawiam się nad rozłożeniem węgli w diecie. Czy spożywać je do każdego posiłku oprócz ostatniego? Czy może tylko na śniadanie, przed i po treningu? Dodam że mój typ to endo-mezo tak się oceniam. Do tego co myślicie o rozkładzie 3g/kg - białko 1g/kg - Tłuszcz 4g-5g/Kg - Węgle. wyjdzie mi wtedy około 3300-3600kcal w zależności od węgli.
Witajcie, czy można liczyć tylko kalorie i białko bez liczenia I trzymania się konkretnych wartości dla tłuszczy i węglowodanów? Znacznie ułatwiłoby to komponowanie posiłków. Czy będzie takie coś miało znaczny wpływ na efekty, sylwetkę? Oczywiście nie chodzi o jakieś zawody, ale zwykła amatorska kulturystyka, nie zależy mi na osiągach typu 4% [...]
wiem wiem jest to bialko roslinne ale gdyby mieszal je z mlekiem to byloby calkiem niezle 2 porcje po 10 tabletek dziennie czyli po 33 GRAMY dodatkowow z samych tabletek nie liczac oczywiscie reszty diety mam pytanie Kiedy powinineem zjesc pierwsze 10 a kiedy drugie czy rano po przebudzeniu i przed snemamoze przed treningiem i po treningu jak [...]
[...] już parenaście postów na temat odżywiania oraz diety ale nie potrafiłem znaleźć odpowiedzi na pare podstawowych pytań. - Jak sie rozkłada zapotrzebowanie na węglowodany i białko w ciągu dnia? Potrzebowałbym tutaj wyczerpującej odp. ponieważ uważam to za elementarne podaczas układania diety - Nie chce aż tak dużo jeść, czy jest sens aby [...]
[...] 2kg. Ostrowi i kreatyne. Ale nie wiem jaką Creatine+ALA+B1 (TRECA) (250g) lub Kreatyna z Tauryną + daxtroza (TRECA) (400g kreatyny i 500g. daxtrozy) Jaka proponujecie?? Która jest lepsza waszym zdaniem?? I jeszcze jedno pytanie! Czy to prawda ze białko jest dobrze brac tez w nocy?? Tak gdzies słyszałem, Dlatego pytam. Z góry dzieki za odpowiedzi
Junior SFD - pierwsze kroki na siłowni i w sporcie
obliczyłem, że moje zapotrzebowanie na białko wynosi 118g, moja waga - 59 kg, mój wzrost - 170 cm zapotrzebowanie 1557,6 kcal tylko nie wiem, jak obliczyć zapotrzebowanie na węglowodany to czytałem http://www.sfd.pl/Dieta__u%C5%82%C3%B3%C5%BC_sam_a_-t315296.html i nie rozumiem wytłumaczcie Zmieniony przez - MaCuu w dniu 2012-07-27 19:34:37 [...]
Słuchajcie mam dylemat! Cwicze juz od dosyc dawna, no ale z powodu zlego stanu zdrowia i kontuzji mialem przerwy. Teraz jakos sie trzymam i oby do przodu bo bedzie juz prawie roczek bez wpadki (kontuzji). Obecnie trening mam o godzinie 21 i jestem w domu o 23...mam dylemat zjesc weglowodany? poczekac i dopiero bialko na noc? Czy wejsc do domu [...]
Witam Mam 17 lat ważę 77kg przy 177cm chce przybrać trochę na masie (2-5kg) lecz chce to zrobić wykluczając maksymalnie tkankę tłuszczowa moje BTW wynosi 2.2 2.2 2.9 Gdybym zwiększył Białko do 3g i Tłuszcze do 2.6g otrzymałbym oczekiwany rezultat ?? Z góry dziękuje za odpowiedzi
Ćwiczę już bardzo dlugi okres czasu lecz nigdy nie miałem diety a chciał bym bardzo w końcu coś ułożyć lecz nie potrafie waże 85kg przy 174cm obliczyłem na pewnej stronie Współczynnik BMR 1964.08 Kalorie 3388.04 Węglowodany 55% 1863.42kcal = 465.86gram Białko 15%% 508.21kcal = 127.05gram Tluszcz 30% 1016.41kcal = 112.93gram i co w związku z tym co [...]
witam.pod koniec kwietnia bede robil cykl z odzywkami,mam zakupione vita-min multiple sport olimpu (witainy i mineraly), beef aminos z universala, kreatyne mega caps z olimpu no i oczywiscie pije na biezaco bialko gold standard whey bo zawsze brakuje mi okolo 40g biala z dziennego zapotrzebowania.dieta jest, od 3 lat nic nie bralem a czuje pewien [...]
prosze o porade...zdecydowalem sie na kupno suplementow firmy ostrovit massIT 6,8 kg bialko wpc 80 standard 4,5 kg bcaa 2:1 1 kg wszystko okolo 420 zl pytanio do was czy warto ...cena dobra tylko chodzi o efekty przyrostow masy i sily miesniowej przy zachowaniu diety... suplementy zamierzam brac po sniadaniu i kolacji 2x dziennie ,bcaa po treningu [...]
Witam, zakupiłem dość sporo odżywek, i troche sie w tym pogubiłem =). A więc na początek- mam 18 lat, trenuje 2 lata, mam 180 cm i waze 74 kg. Z odzywek posiadam: Jungle warfare Nitrobolon energizer Mutant mass Białko ostrowie Night protein blend Leucyna Tribulon Zma apteczne Vigor Omega 3 Jak to wszystko brać?Szczególnie nie wiem jak jest z nitro [...]