http://www.sfd.pl/sklep/produkt_img/a_hrefhttpwww.sfd.plsklepLenny_26_Larry-p66600430.htmlLenny__Larrya_The_Muscle_Brownie_span65gspan_i36038_d400x400.jpg OPIS 100% naturalny skład Żadnych słodzików i zagęszczaczy 20g białka w ciasteczku Zero tłuszczy trans The Muscle Brownie to pierwsze proteinowe ciastko ze 100% naturalnym składem - naturalnie [...]
Witam serdecznie. Na wstepie zaznaczam, ze mam zaledwie 20 lat, ok 185 cm wzrostu i bardzo malo bo 70 kg wagi. Moje BMI niby jest idealne, sam ze soba czuje sie kiepsko, bo niby wygladam dobrze, do tego wyrzezbiony przez silownie kilka lat temu, ale jednak za szczuply moim zdaniem. Zanim jednak wezme sie za mase chce pozbyc sie obrzydliwej oponki [...]
[...] treningowe dla mężczyzn są odpowiednie dla kobiet. (te same ilości serii, powtórzeń, cykli na masę, siłę, rzeźbę) 2. Jakie suplementy są dla kobiet polecane (bezpieczne) ,(białko, HMB, Glutamina, Kreatyna?) 3. Jakim systemem powinnam już od dzisiaj ćwiczyć? Teraz kilka słów o mnie. Mam dwadzieścia... parę lat. Trenuję intensywnie od 5 lat [...]
Junior SFD - pierwsze kroki na siłowni i w sporcie
Ćwiczyłem boks ale siłownia sie wyrobila z kosztami wiec kupilem laweczke i cwiczylem w domu przestalem bo mialem zamiar zapisac sie na muay thai i mma ale uznalem ze wolał bym chyba jezdzic na rowerze. W tym tygodniu postaram sie ogarnac sobie jakis sprawny rower ( na bmx'ie nie bede jeździł)i jak bedzie trzeba to moge cwiczyc tez w domu, [...]
[...] treningowy: pon boks wt boks śr boks (trening wytrzymałościowo-siłowy stacje) czw basen pt siłka sob siła nd wolne Duże obciążenie organizmu, sporo treningów, dbam głównie o białko, starałem się planować dietę białkową jednak zacząłem się obawiać przebiałczenia organizmu, trochę mam problem z syfami co mnie wkur**a hehe :-D bo pierdy śmierdziuchy [...]
[...] to miałem jakoś ponad 65,5 kg. Skończyło się na tym że przestałem ćwiczyć całkowicie i sprzedałem atlas, lecz teraz sięgnąłem po ławkę i od wczoraj zacząłem spożywac białko i monohydrant kreatyny. Nie wiem czy coś mi da jak wcześniejsze odżywki. Więc teraz chciałbym sie mniej więcej dowiedzieć od czego może zależeć takie coś że nie [...]
Moj kumpel ma 187cm wzrostu. I powiedzial mi, ze matka zabronila mu jesc kurczaki bo jeszcze urosnie Wytlumaczylem mu, ze nawet jakby kurczaki zwieraly ten hormon to i tak by on zostal strawiony jak kazde inne bialko. I nie zadziala. Pytanko: Czy dobrze mu wytlumaczylem? a moze sie myle?:D i ujawina sie sekret dlaczego kulturysci jedza tyle piersi [...]
Witam. Trenuję od listopada 2007 Waga 87 kg Biceps 39,5cm w pasie 90cm w udzie 59cm wiek 17 lat Suplementy od 28 marca = Gainer Vitalmax 1 + białko ostrowia ( robie tak aby było 50/50 białka z węglowodanami) Bcaa 1000 activita Kreatyna monohydrat vitalmax Hot sport drink z lkarnityna z avtivity cel: budowanie duzej masy mięśniowej oraz jej [...]
[...] Wiek: 17 Waga: 82 Wzrost: 186 Cel treningowy: masa Staż treningowy na słowni: rok w domu, półroku na pro siłce Uprawiane inne sporty: nic Dostęp do sprzętu (np. full osprzęt siłownia, sztanga/sztangielki): prawie full osprzęt siłownia Dieta: jest i to dobra Przeciwskaznania medyczne: brak Zażywane suplementy: białko w brakach
Witam. Aktualnie pływam 1h rano i 2 h po południu. Treningi klubowe :) Mam pytanie, czy trzeba dorzucać białko z rana, do pierwszego posiłku? Mnie to rano zamula strasznie i potrzebuję same węgle. Dieta wygląda tak. I Owsianka + ryż + mleko + łyżka miodu TRENING Aero 30 minut + 1h basen II Bułka ciemna + kanapka z chleba razowego + 2 łyżki [...]
Witam wszystkich, Moim celem jest redukcja. Na siłownię chodzę od pół roku. Z drobnymi przerwami. Zdecydowałem się w końcu na dietę, na którą nie pozwalał mi mój tryb życia. Teraz potrzebuję oceny, czy to co wytworzyłem z własnej wiedzy i tego co doczytałem jest ok, a jeśli nie to prosiłbym o ewentualne korekty. Płeć: mężczyzna Wiek: 19 Waga: 83 [...]
1. WIEK: 24 2. WAGA: 68 3. WZROST: 175 4. WYMIARY: -biceps: 34 -klatka: 101 -udo: 55 -pas (pod pępkiem) 76cm 5. STAŻ NA SIŁOWNI: 2lata z przerwami 6. DIETA: -białko: 140 -węglowodany: 390 -tłuszcz: 80 7. ILE I JAKIE PRZEBYTE CYKLE STERYDOWE: NIE 8. TRENING: Push/Pulll 4 razy w tygodniu siła/hipertrofia 9. CEL CYKLU: MASA 10. OSTATNI CYKL I [...]
Mam 21lat,50kg,170cm cwiczylem do tej pory ale sporadycznie wiec praktycznie teraz zaczynam od zera z tym ze postanowilem ulozyc sobie jako tako diete+urozmaicic to suplami. Skorzystalem z dziennika posilkow vitalmaxa. Zapotrzebowanie: Rozpiska: http://img84.imageshack.us/img84/7109/dietayw8.th.jpg Jak widac moje zapotrzebowanie to 1820kcal, w [...]
[...] zawartości tłuszczu i cukru. Świetnie nadają się do różnych pokarmów, takich jaki owsianka, naleśniki i jogurty. Możesz też wypróbować je jako dodatek do Twoich koktajli białkowych. Produkt dostępny w 5 fantastycznych wersjach smakowych: borówka, karmel, czekolada, klon i malina – dzięki temu możesz go łatwo wkomponować w różne potrawy. [...]
[...] domowej siłowni. Wszystkie partie mięśni, każdy co drugi dzień. Np. Wyciskanie francuskie 4 serie, 12 powtórzeń, Pon, Śr, Pt, Niedziela. 12,5kg Ostatnio postanowiłem kupić białko serwatkowe i robić shake-i z mlekiem po treningach. Czy to dobra opcja? Co sądzicie o wzięciu kreatyny, która podobno spala tłuszcz? Liczę na waszą wyrozumiałość i [...]
[...] staż treningowy: brak sprzęt którym dysponuję (wyposażenie siłowni): full Stan zdrowia (preferowane badania lekarskie): dobre Stosowana lub planowana suplementacja: białko Zapotrzebowanie jakie sobie wyliczyłem to 3200 kcla. Poniżej przedstawiam zarys mojej diety. Liczę na wasze sugestie :) Dzień treningowy: Nazwa produktu Waga kcal B [...]
[...] inne sporty : brak Dostęp do sprzętu (np. full osprzęt siłownia, sztanga/sztangielki) : full Dieta : brak zastrzeżeń Przeciwskazania medyczne : nie Zażywane suplementy : białko,kreatyna Ostatnio przerabiany plan: p&p 3xtyg Cze. Co myślicie o takim planie? Jestem osobą początkującą z rocznym stażem. Trochę mięśni już zbudowałem. Nie jakoś dużo [...]