SFD - po prostu najlepsze ceny! RABATY DO 90%
SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne Portal

Wyszukiwarka

Znalezione pod frazą:

białko

  • Szukasz smacznego białka?

    Sklep SFD
    REKLAMA

    ALLNUTRITION Whey Protein to odżywka białkowa, która dostarczy Ci najwyższej jakości koncentratu białka serwatki (WPC)

  • http://www.sfd.pl/sklep/produkt_img/a_hrefhttpwww.sfd.plsklepLenny_26_Larry-p66600430.htmlLenny__Larrya_The_Muscle_Brownie_span65gspan_i36038_d400x400.jpg OPIS 100% naturalny skład Żadnych słodzików i zagęszczaczy 20g białka w ciasteczku Zero tłuszczy trans The Muscle Brownie to pierwsze proteinowe ciastko ze 100% naturalnym składem - naturalnie [...]

    Odpowiedzi: 0 Ilość wyświetleń: 9162 Data: 2017-01-30 16:47:44 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • Chudy, a gruby

    Temat
    Odżywianie i Odchudzanie

    Witam serdecznie. Na wstepie zaznaczam, ze mam zaledwie 20 lat, ok 185 cm wzrostu i bardzo malo bo 70 kg wagi. Moje BMI niby jest idealne, sam ze soba czuje sie kiepsko, bo niby wygladam dobrze, do tego wyrzezbiony przez silownie kilka lat temu, ale jednak za szczuply moim zdaniem. Zanim jednak wezme sie za mase chce pozbyc sie obrzydliwej oponki [...]

    Odpowiedzi: 13 Ilość wyświetleń: 4705 Data: 2009-08-01 02:54:59 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • ANKIETA ****DANE PODSTAWOWE*************************************** NICK: fruzia WIEK: 27 NIEPRZERWANY Calkowity staz treningowy: 5miesiecy ****PARAMTERY OBWODÓW************************************* WAGA CIAŁA: 61 WZROST: 175 OBWÓD RAMIENIA: 28 OBWÓD ŁYDKI: 36 OBWÓD UDA: 50 OBWÓD BIODER: 88 OBWÓD NA WYSOKOŚCI PĘPKA: 77 OBWÓD TALI 71 OBWÓD KLATKI [...]

    Odpowiedzi: 9 Ilość wyświetleń: 1735 Data: 2015-04-20 12:48:45 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • Do Xeny i ...

    Temat
    Trening dla zaawansowanych

    [...] treningowe dla mężczyzn są odpowiednie dla kobiet. (te same ilości serii, powtórzeń, cykli na masę, siłę, rzeźbę) 2. Jakie suplementy są dla kobiet polecane (bezpieczne) ,(białko, HMB, Glutamina, Kreatyna?) 3. Jakim systemem powinnam już od dzisiaj ćwiczyć? Teraz kilka słów o mnie. Mam dwadzieścia... parę lat. Trenuję intensywnie od 5 lat [...]

    Odpowiedzi: 4 Ilość wyświetleń: 1669 Data: 2002-04-11 15:19:44 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • Dieta ,przygotowania na lato.

    Temat
    Junior SFD - pierwsze kroki na siłowni i w sporcie

    Ćwiczyłem boks ale siłownia sie wyrobila z kosztami wiec kupilem laweczke i cwiczylem w domu przestalem bo mialem zamiar zapisac sie na muay thai i mma ale uznalem ze wolał bym chyba jezdzic na rowerze. W tym tygodniu postaram sie ogarnac sobie jakis sprawny rower ( na bmx'ie nie bede jeździł)i jak bedzie trzeba to moge cwiczyc tez w domu, [...]

    Odpowiedzi: 7 Ilość wyświetleń: 1160 Data: 2013-05-12 23:54:53 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • Dieta do oceny

    Temat
    Odżywianie i Odchudzanie

    [...] treningowy: pon boks wt boks śr boks (trening wytrzymałościowo-siłowy stacje) czw basen pt siłka sob siła nd wolne Duże obciążenie organizmu, sporo treningów, dbam głównie o białko, starałem się planować dietę białkową jednak zacząłem się obawiać przebiałczenia organizmu, trochę mam problem z syfami co mnie wkur**a hehe :-D bo pierdy śmierdziuchy [...]

    Odpowiedzi: 14 Ilość wyświetleń: 1954 Data: 2012-09-19 16:35:32 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • Problem z przytyciem

    Temat
    Odżywianie i Odchudzanie

    [...] to miałem jakoś ponad 65,5 kg. Skończyło się na tym że przestałem ćwiczyć całkowicie i sprzedałem atlas, lecz teraz sięgnąłem po ławkę i od wczoraj zacząłem spożywac białko i monohydrant kreatyny. Nie wiem czy coś mi da jak wcześniejsze odżywki. Więc teraz chciałbym sie mniej więcej dowiedzieć od czego może zależeć takie coś że nie [...]

    Odpowiedzi: 2 Ilość wyświetleń: 893 Data: 2012-06-22 12:08:24 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • Hormon wzrostu w kurczakach%-)

    Temat
    NUTRIFARM&OLIMP

    Moj kumpel ma 187cm wzrostu. I powiedzial mi, ze matka zabronila mu jesc kurczaki bo jeszcze urosnie Wytlumaczylem mu, ze nawet jakby kurczaki zwieraly ten hormon to i tak by on zostal strawiony jak kazde inne bialko. I nie zadziala. Pytanko: Czy dobrze mu wytlumaczylem? a moze sie myle?:D i ujawina sie sekret dlaczego kulturysci jedza tyle piersi [...]

    Odpowiedzi: 24 Ilość wyświetleń: 12398 Data: 2003-03-05 21:13:01 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • Prośba o pomoc

    Temat
    Trening dla początkujących

    Witam. Trenuję od listopada 2007 Waga 87 kg Biceps 39,5cm w pasie 90cm w udzie 59cm wiek 17 lat Suplementy od 28 marca = Gainer Vitalmax 1 + białko ostrowia ( robie tak aby było 50/50 białka z węglowodanami) Bcaa 1000 activita Kreatyna monohydrat vitalmax Hot sport drink z lkarnityna z avtivity cel: budowanie duzej masy mięśniowej oraz jej [...]

    Odpowiedzi: 1 Ilość wyświetleń: 983 Data: 2008-04-01 22:53:29 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • Proszę o sprawdzenie :)

    Temat
    Trening dla początkujących

    [...] inne formy aktywności: żadne Ograniczenia żywieniowe (uczulenia, choroby): Zadnych Stan zdrowia: Dobry Preferowane formy aktywności fizycznej: siłownia+cardio Stosowane wcześniej diety (rozklad białko/ węglowodany/ tłuszcze): żadne Wrażliwość na stymulanty: żadnnych Możliwosci finansowe: średnie Cel/problem/opis : redukcja+rzeźba/waga+duży brzuch

    Odpowiedzi: 4 Ilość wyświetleń: 516 Data: 2013-07-26 07:24:17 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • do poprawy

    Temat
    Trening dla początkujących

    [...] Wiek: 17 Waga: 82 Wzrost: 186 Cel treningowy: masa Staż treningowy na słowni: rok w domu, półroku na pro siłce Uprawiane inne sporty: nic Dostęp do sprzętu (np. full osprzęt siłownia, sztanga/sztangielki): prawie full osprzęt siłownia Dieta: jest i to dobra Przeciwskaznania medyczne: brak Zażywane suplementy: białko w brakach

    Odpowiedzi: 3 Ilość wyświetleń: 690 Data: 2010-12-27 12:32:17 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • Dieta redukcyjna sprawdzenie

    Temat
    Odżywianie i Odchudzanie

    Witam. Aktualnie pływam 1h rano i 2 h po południu. Treningi klubowe :) Mam pytanie, czy trzeba dorzucać białko z rana, do pierwszego posiłku? Mnie to rano zamula strasznie i potrzebuję same węgle. Dieta wygląda tak. I Owsianka + ryż + mleko + łyżka miodu TRENING Aero 30 minut + 1h basen II Bułka ciemna + kanapka z chleba razowego + 2 łyżki [...]

    Odpowiedzi: 7 Ilość wyświetleń: 1090 Data: 2011-02-09 23:20:37 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • Dieta, plan - prośba o ocenę

    Temat
    Odżywianie i Odchudzanie

    Witam wszystkich, Moim celem jest redukcja. Na siłownię chodzę od pół roku. Z drobnymi przerwami. Zdecydowałem się w końcu na dietę, na którą nie pozwalał mi mój tryb życia. Teraz potrzebuję oceny, czy to co wytworzyłem z własnej wiedzy i tego co doczytałem jest ok, a jeśli nie to prosiłbym o ewentualne korekty. Płeć: mężczyzna Wiek: 19 Waga: 83 [...]

    Odpowiedzi: 2 Ilość wyświetleń: 984 Data: 2010-07-13 22:16:19 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • Ocena planu treningowego -CEL MASA

    Temat
    Trening dla początkujących

    1. WIEK: 24 2. WAGA: 68 3. WZROST: 175 4. WYMIARY: -biceps: 34 -klatka: 101 -udo: 55 -pas (pod pępkiem) 76cm 5. STAŻ NA SIŁOWNI: 2lata z przerwami 6. DIETA: -białko: 140 -węglowodany: 390 -tłuszcz: 80 7. ILE I JAKIE PRZEBYTE CYKLE STERYDOWE: NIE 8. TRENING: Push/Pulll 4 razy w tygodniu siła/hipertrofia 9. CEL CYKLU: MASA 10. OSTATNI CYKL I [...]

    Odpowiedzi: 3 Ilość wyświetleń: 1236 Data: 2015-11-20 20:40:53 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • Mam 21lat,50kg,170cm cwiczylem do tej pory ale sporadycznie wiec praktycznie teraz zaczynam od zera z tym ze postanowilem ulozyc sobie jako tako diete+urozmaicic to suplami. Skorzystalem z dziennika posilkow vitalmaxa. Zapotrzebowanie: Rozpiska: http://img84.imageshack.us/img84/7109/dietayw8.th.jpg Jak widac moje zapotrzebowanie to 1820kcal, w [...]

    Odpowiedzi: 10 Ilość wyświetleń: 1520 Data: 2009-01-13 20:05:33 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • [...] 1 jajo woda mineralna gazowana sól 3 tabletki słodzika Na nadzienie: 200g twarogu chudego chlust chudego mleka 200g truskawek słodzik wg uznania (można dodać odżywkę białkową zamiast słodzika i owoców) Płatki zmiksować na mąkę, wymieszać z jajkiem, solą, rozkruszonym słodzikiem i taką ilością wody, by wyszło dość rzadkie ciasto. Smażyć [...]

    Odpowiedzi: 3 Ilość wyświetleń: 12823 Data: 2015-06-09 16:19:27 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • Myprotein - Mysyrup

    Temat
    Myprotein

    [...] zawartości tłuszczu i cukru. Świetnie nadają się do różnych pokarmów, takich jaki owsianka, naleśniki i jogurty. Możesz też wypróbować je jako dodatek do Twoich koktajli białkowych. Produkt dostępny w 5 fantastycznych wersjach smakowych: borówka, karmel, czekolada, klon i malina – dzięki temu możesz go łatwo wkomponować w różne potrawy. [...]

    Odpowiedzi: 0 Ilość wyświetleń: 2936 Data: 2015-10-16 22:35:31 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • Trening, dieta, suplementacja;

    Temat
    Trening dla początkujących

    [...] domowej siłowni. Wszystkie partie mięśni, każdy co drugi dzień. Np. Wyciskanie francuskie 4 serie, 12 powtórzeń, Pon, Śr, Pt, Niedziela. 12,5kg Ostatnio postanowiłem kupić białko serwatkowe i robić shake-i z mlekiem po treningach. Czy to dobra opcja? Co sądzicie o wzięciu kreatyny, która podobno spala tłuszcz? Liczę na waszą wyrozumiałość i [...]

    Odpowiedzi: 9 Ilość wyświetleń: 961 Data: 2010-02-28 14:41:23 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • dobre to na redukcje ???

    Temat
    Odżywianie i Odchudzanie

    [...] staż treningowy: brak sprzęt którym dysponuję (wyposażenie siłowni): full Stan zdrowia (preferowane badania lekarskie): dobre Stosowana lub planowana suplementacja: białko Zapotrzebowanie jakie sobie wyliczyłem to 3200 kcla. Poniżej przedstawiam zarys mojej diety. Liczę na wasze sugestie :) Dzień treningowy: Nazwa produktu Waga kcal B [...]

    Odpowiedzi: 10 Ilość wyświetleń: 3005 Data: 2012-12-08 13:29:00 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • Push pull STAGNACJA

    Temat
    Plany treningowe

    [...] inne sporty : brak Dostęp do sprzętu (np. full osprzęt siłownia, sztanga/sztangielki) : full Dieta : brak zastrzeżeń Przeciwskazania medyczne : nie Zażywane suplementy : białko,kreatyna Ostatnio przerabiany plan: p&p 3xtyg Cze. Co myślicie o takim planie? Jestem osobą początkującą z rocznym stażem. Trochę mięśni już zbudowałem. Nie jakoś dużo [...]

    Odpowiedzi: 1 Ilość wyświetleń: 10071 Data: 2021-12-28 20:55:32 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)