SFD - po prostu najlepsze ceny! RABATY DO 90%
SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne Portal

Wyszukiwarka

Znalezione pod frazą:

białko

  • Szukasz smacznego białka?

    Sklep SFD
    REKLAMA

    ALLNUTRITION Whey Protein to odżywka białkowa, która dostarczy Ci najwyższej jakości koncentratu białka serwatki (WPC)

  • femme fatale... nigdy się nie poddają

    Post
    Trening dla zaawansowanych

    [...] *1,6 = 2400kcal z tego pułapu zaczynam Białko 3,5g ~ 250g Węgle od 1,5-2,5g ~ 100-175g Tłuszcze to co zostało ~ 90g W planach 6 posiłków w tym przed i potreningowy. białko 6x40g/wegle 3x(40g/50g/60g)/tluszcz 3x30g od jednego do dwóch czitów w tygodniu, nie zamierzam żyć w ascezie więc do czitów czasem wpadnie alko. Nie będę warzyła i [...]

    Odpowiedzi: 396 Ilość wyświetleń: 20000 Data: 2010-03-28 17:57:58 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • [...] 80 za 100 zł? Niestety nie, za tą kasę (bo wcześniej wpłaciłem) dostałem jakiś shit, głupio zrobiłem bo nie sprawdziłem nawet w orku dokładniej nazwy ... i co? Oxygen białko 80. Z tego co przeczytałem na forum to jedna wielka ściema a nie białko. Podobno z tych 80% to po badaniach wyszło ok. 40 g na 100 białka a reszta to jakiś syf ... [...]

    Odpowiedzi: 86 Ilość wyświetleń: 8882 Data: 2009-04-22 09:21:30 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • Aga_921/ Walka z tluszczem

    Post
    Trening dla początkujących

    [...] znowu ze 2 minutki przerwy. Kolejne Curtisy i co 5 przerwa. Następnie przysiady i bieg. Całość zajęła mi równą godzinę, wiec aero nie było. Tętno ok 70-85 max Dieta: 1. (białko+ww)Tuńczyk w sosie własnym z puchy, 50g owsianych z wodą, 75g jabłka. 2. (białko+ww)Potreningowy: 75g ryzu białego, 100g jabłka, 125g piersi 3. (białko+ww)150g [...]

    Odpowiedzi: 1081 Ilość wyświetleń: 20000 Data: 2010-03-06 18:40:58 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • [...] 27g, patrzcie też na błonnik i witaminy. Po prostu mega bomba odżywcza, a sto gram takiej mieszanki czyli około 10 łyżek stołowych czubatych z pół litrem mleka, które też ma białko daje niezłego kopa. Naprawdę polecam! Do smaku kilka owoców lub kakao i jest bajka. Otręby owsiane Wartość odżywcza w 100g produktu Wartość energetyczna 1584 kJ / 376 [...]

    Odpowiedzi: 206 Ilość wyświetleń: 17420 Data: 2016-02-13 23:05:29 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • Dieta na masę do oceny!

    Post
    Odżywianie i Odchudzanie

    Założenia: Białko:2,2g/kg Węglowodany:4,5g/kg Tłuszcze: 1g/kg Razem kalorii:3229 1 Posiłek: Waga/Białko/Tłuszcz/Węglowodany/kcal/(g) Mleko spożywcze 2% 250 8,5 5 12,25 127,5 Płatki Owsiane 60 7,14 4,32 41,58 219,6 Rodzynki 30 0,69 0,15 21,36 83,1 ----------------------------------------------------------- 340 16 9,5 75 430 dodalbym [...]

    Odpowiedzi: 7 Ilość wyświetleń: 1265 Data: 2008-11-10 20:10:22 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • Brak pompy podczas ćwiczeń

    Post
    Junior SFD - pierwsze kroki na siłowni i w sporcie

    Czyli co mam zrobić? Zmieniłem przecież ćwiczenia... Dieta: 7:00 - Posiłek nr 1 - 726kcal, 25g białko, 117g węglowodany, 17g tłuszcze Mleko 3,2% - 200g - 122kcal, 7g białko, 10g węglowodany, 6g tłuszcze Rodzynki suszone - 20g - 55kcal, 0g białko, 13g węglowodany, 0g tłuszcze Płatki owsiane - 150g - 549kcal, 18g białko, 94g węglowodany, [...]

    Odpowiedzi: 10 Ilość wyświetleń: 1222 Data: 2013-10-06 16:28:42 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • [...] być tu sie zgodzę. Z ciekawych informacji - miałem okazję uczestniczyć w jednym z wykładów Marka C i ciekawa kwestia jest odnośnie kaloryczności bo od wieków mówi się ze białko ma 4 tłuszcze 9 itd ale czy wszyscy wiedzą jak bardzo jest to sprawa uśredniona??? Białko może mieć 3,6 jak również 4,2 np podobnie inne składniki. Przypomniał mi się [...]

    Odpowiedzi: 169 Ilość wyświetleń: 20000 Data: 2012-05-03 13:55:06 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • [...] kupię I posiłek jajecznica z 6 jaj + oliwa + warzywa + kromka chleba razowego + 20ml olej rybii II posiłek kurczak pierś 150g + warzywa + pistacje 50g + 3caps omega 3 III białko 30g + banan Przed treningiem 3caps burn shape + porcja iron pump + 15ml l-karnityna IV posiłek białko 30g + baton 10g białka 22g wegli V posiłek masło orzechowe 100g [...]

    Odpowiedzi: 169 Ilość wyświetleń: 20000 Data: 2012-05-15 22:18:00 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • /SFD/Images/2015/12/31/50e94544dbf74350953581904e251b4a.jpg Kolega przyjechal w czwartek wiec do wczoraj trening jedynie ... procentowy... w sumie udalo mi sie przez te 5 dni 2x poboksowac i pobiegac. Od wczoraj juz pelna mobilizacja i lecimy dalej bez opyerdalnia :-)) SOlaros na szczescie nie mial racji co do pogody na wyspach :-D od tygodnia [...]

    Odpowiedzi: 169 Ilość wyświetleń: 20000 Data: 2012-05-29 22:28:52 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • /SFD/Images/2015/12/31/3dc924b59954423ba48ed9e20e0618eb.jpg Ostatnia wypiska treningowa i do wtorku powinno sie pojawic podsumowanie. Ogolnie czuje sie jakos dziwnie- niewyspany, przemeczony, slabsza koncentracja. Nie wiem czy to nie symptomy przemeczenia... co o tym myslicie? Dodatkowo nawet jak czulem sie max zmeczony mialem problemy z [...]

    Odpowiedzi: 169 Ilość wyświetleń: 20000 Data: 2012-06-02 12:58:26 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • Problem z odżywką...prosze o pomoc...

    Post
    Odżywki i suplementy

    [...] dla życia, dlatego też zostały one nazwane niezbędnymi (egzogennymi). Wystarczy, że brakuje jednego, a już wszystko jest zachwiane. Zsyntetyzowany w komórce łańcuch białkowy przypomina unoszącą się swobodnie w roztworze "nitkę", która może przyjąć dowolny kształt (w biofizyce nazywa się to kłębkiem statystycznym, ale ulega [...]

    Odpowiedzi: 14 Ilość wyświetleń: 5550 Data: 2005-07-09 15:51:27 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • Dieta na redukcje do oceny

    Post
    Odżywianie i Odchudzanie

    [...] czego byście dodali, ujęli, zamienili. :) Śniadanie płatki kukurydziane 50g b. 3,5g. tł. 1,2g. w. 38,5g kcl 181,5 lepiej owsiane lub jakieś pełnoziarniste mleko 200g białko 6.6g tłuszcze 6.4g węgle 9.6g kcl 122 te mleko to dziad. lepiej jogurt albo serek wiejski białka z jajek 200g białko 21.8g tłuszcze 0.4g wegle 1.4g kcl 49jaja jedz [...]

    Odpowiedzi: 13 Ilość wyświetleń: 1838 Data: 2013-03-28 15:33:37 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • [...] że MIĘŚNIA BUDUJĄ SIĘ TYLKO W NOCY. Stąd moja prośba. Odpowiedzcie mi na poniższe pytania : Czyli tak : w poniedziałek trenowaliśmy. Przed treningiem jemy łatwoprzyswajalne białko żeby ( po co ? ) .... ??? . Po treningu jemy białko żeby ( po co ? ) ... ???. Wieczorem jemy białko żeby miec budulec na noc, bo wtedy się uruchamia chormon wzrostu [...]

    Odpowiedzi: 14 Ilość wyświetleń: 14701 Data: 2009-10-27 08:47:49 Szacuny postu: 1 (cały temat: 0)
  • PABLO158_8/ Dziennik - redukcja 90 kg/183 cm

    Post
    Trening dla początkujących

    [...] ok 30 min, ale posilek i bialko w tym samym czasie tez mija sie z celem. Tu właśnie miałem problem - planowałem całość ok 30 minut po treningu ale pójdę za twoją radą czyli białko od razu po treningu a posiłek po ok. 30 minutach. To samo z laczeniem jajek i odzywki, to poprostu nie ma sensu, bo dostarczacz za duzo bialk w jednej porcji Ale [...]

    Odpowiedzi: 213 Ilość wyświetleń: 20000 Data: 2009-04-13 13:29:46 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • Jade na CKD półtora miesiąca, postaram się pomóć :) Co do pytań: 1. Nie zaszkodzą. 2. Ja białko trzymam cały czas 2,5g/kg z obawy utraty mięcha w ketoze wchodze bez problemu, mogą byc trzymaj się bilansu to imo jest najważniejsze 2b. Po treningu wypij białko i potem po 45-60 min normalny tłuszczowy posiłek 3. Mi glutamina przeszkadzała w wejściu [...]

    Odpowiedzi: 8 Ilość wyświetleń: 3524 Data: 2012-04-14 03:07:12 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • 11.03.2010 Dziś przekonałem się, że lepiej wiedzieć trochę, niż wiedzieć za dużo – poszedłem na egzamin z endokrynologii(z pierwszego terminu facet mnie wyrzucił, bo śmierdziałem mu laboratorium), dostałem pytanie o hormony – struktura, mechanizm działania, hormony różnych gruczołów etc. Rozpisałem się facetowi tak, że zabrał [...]

    Odpowiedzi: 857 Ilość wyświetleń: 20000 Data: 2010-03-12 18:49:12 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • czyli po treningu wegle z eaa, po 30 minutach białko z leucyna? dokladnie tak albo wegle + bialko + leucyna pozniej eaa ale to troche inaczej niz wszyscy polecaja eaa 'zadzaiala' szybciej niz bialko ale nie jest powiedziane ze takie wyjscie jest zle ale jeslu masz wegle - imo - eaa + wegle pozniej - ale cos kolo 45min -> bialko + leucyna ew. jesli [...]

    Odpowiedzi: 34 Ilość wyświetleń: 20000 Data: 2011-11-03 21:30:29 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • Dieta do sprawdzenia.

    Post
    Odżywianie i Odchudzanie

    Posiłek 1 - 6:50 OLIMP Whey Pro Isolate (1 porcja 30 g) Białko - 26 g WW - 0 g Tłuszcze -0 g Wartość kaloryczna - 105 kcal OK Posiłek 2 - 7:10 Płatki owsiane 80 g Mleko spożywcze 2% tłuszczu 150g Miód pszczeli 10 g dodałbym więcej węgli i źródło tłuszczu Białko - 11 g WW - 47 g Tłuszcze - 7 g Wartość kaloryczna - 292 kcal Posiłek 3 - 10:30 Bułka [...]

    Odpowiedzi: 4 Ilość wyświetleń: 1026 Data: 2009-02-22 20:50:00 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • Mam takie pytanko do Pana. Wlicza Pan tylko pełnowartościowe białko , roślinnego Pan nie liczy? Węglowodany też Pan liczy tylko z źródeł węglowodanów (makaron,ryż) i tłuszcze (masło orzechowe,oliwa z oliwek)? A i jeśli chodzi o kaloryczność. To oblicza Pan sobie mniej więcej swoje zapotrzebowanie kaloryczne i np : przy układaniu diety liczy Pan [...]

    Odpowiedzi: 478 Ilość wyświetleń: 20000 Data: 2012-11-27 23:36:47 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • TUTAJ POPRAWISZ SWOJA DIETE part 2.

    Post
    Odżywianie i Odchudzanie

    Cel: Masa dobrej jakosci Wzrost: 182cm Waga: 88kg Typ: Bardziej Mezo niz ektomorfik Zalozenia z wyliczen ---------------------- Bialko - 260g - 1040kcal Weglowodany - 440g - 1760kcal Tluszcze - 72g - 650kcal (20% z 3450) Zapotrzebowanie kaloryczne = 3450kcal POSILEK 1 --------------------------------------- Bialko: 32g Weglowodany: 65g Tluszcze: [...]

    Odpowiedzi: 849 Ilość wyświetleń: 20000 Data: 2009-05-31 12:18:36 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)