SFD - po prostu najlepsze ceny! RABATY DO 90%
SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne Portal

Wyszukiwarka

Znalezione pod frazą:

białko

  • Szukasz smacznego białka?

    Sklep SFD
    REKLAMA

    ALLNUTRITION Whey Protein to odżywka białkowa, która dostarczy Ci najwyższej jakości koncentratu białka serwatki (WPC)

  • intermittent fasting +suplementacja

    Temat
    Odżywki i suplementy

    [...] ubiegłego roku wróciłem na siłownię po dużej przerwie. Stosuję intermittent fasting od stycznia i jestem zadowolony z efektów. Chcę rozpocząć suplementację - kreatyna, białko i bcaa O tyle o ile białko jestem wstanie bezproblemowo wrzucić w okno żywieniowe, bcaa tez to nie wiem jak z kreatyną. 10 lat temu jak ją stosowałem to piłem ją na [...]

    Odpowiedzi: 8 Ilość wyświetleń: 1010 Data: 2019-04-03 19:32:20 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • Pomóżcie

    Temat
    Junior SFD - pierwsze kroki na siłowni i w sporcie

    [...] Moja waga to: 78 KG a wzrost: 179. Dotąd brałem suplement Carbomax (węglowodany) wybrałem całe 1kg, i zdecydowałem że zrobię sobie przerwę i zacznę pić systematycznie białko. Zamówiłem wczoraj białko SFD WPC Protein Econo V2. I teraz co należy robić w moim przypadku: Masę,rzeźbę tutaj proszę o pomoc. Chciałbym aby moje mięśnie były [...]

    Odpowiedzi: 23 Ilość wyświetleń: 3623 Data: 2014-09-30 23:07:20 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • Hey Na poczatek troche o mnie. Mam na imie Piotrek, studiuje prawo 2 rok no i uwielbiam chodzic na silownie i grac w siatkowke. Moim głownym celem jest lekka redukcja i przygotowanie do sezonu siatkowki halowej na sezon 2011/2012. W lecie mam zamiar grac duzo w siatkowke plazowa. Plus chce wziac udzial w wielu turniejach, które odbeda sie na [...]

    Odpowiedzi: 4 Ilość wyświetleń: 1616 Data: 2011-05-09 20:38:45 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • Masa na jesień!

    Temat
    Odżywki i suplementy

    [...] 7.2kg Do tego mam jeszcze witaminy z olimpu i o3. Chciałbym prosić o pomoc w dawkowaniu i zastanawiam się czy nie dorzucić do tego jeszcze jakiejś formy kreatyny. Wiek: 17 Waga: 60 kg Wzrost: 175 m Staż treningowy: 1 rok Cel cyklu: masa mięśniowa Stosowane wcześniej suplementy: cm3, bcaa xtra, białko olimp Dieta: jest Z góry dziękuję za pomoc :)

    Odpowiedzi: 22 Ilość wyświetleń: 2846 Data: 2011-10-01 14:23:08 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • Dieta do oceny i prosba o trening

    Temat
    Trening dla początkujących

    [...] 3 posiłek to samo co w 2 ale do tego jajko 4 posiłek ( przed treningiem) 50g Ryż biały udo z kurczaka gotowane (bez skóry) jabłko Zaraz po treningu dwa banany, 30 min po białko 30g 5 posiłek (1 godzina po treningu) 50g ryż biały 100g tuńczyka 6 twaróg półtłusty , jagody zastanawiam sie tez nad dieta plazy poludniowej jak myslicie co bedzie [...]

    Odpowiedzi: 1 Ilość wyświetleń: 549 Data: 2009-11-03 18:11:48 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • dieta 85kg, 180cm, staz 5lat

    Temat
    Odżywianie i Odchudzanie

    Witam. Wymyslilem sobie taka diete. Prosze ocenic , lub poprawic 180cm , 85kg, staz 5lat. 6dni w tygodniu silownia, reszta w profilu 1. Platki owsiane 100g, mleko 1,5 %, oliwa 15g, owoc 2. Przed treningiem: ryz brazowy 100g, piers 200g lub ryba 3. Po treningu: to samo, czasem sos lub zupka do tego 4. 3jajka, 3sznytki ciemnego chleba z maslem [...]

    Odpowiedzi: 5 Ilość wyświetleń: 1900 Data: 2011-05-07 18:18:32 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • NitroProgen TREC

    Temat
    Odżywki i suplementy

    [...] superrewelacja - polaczenie najwazniejszych bialek, a jest ... no wlasnie - jak to wyszlo w praktyce. sklad: -koncentrat białka serwatkowego instant 80% (45% udziału), -białko z jaj instant 82% (20% udziału), -hydrolizat białka serwatkowego instant 76% (15% udziału), -kazeinian wapnia instant 90% (15% udziału), -peptyd l-glutaminy (5% [...]

    Odpowiedzi: 9 Ilość wyświetleń: 2487 Data: 2005-08-20 15:01:16 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • NABIAŁ

    Temat
    Szybkie pytania bez logowania

    [...] ilością nabiału lubie sobie go w niektóre dni głównie nietreningowe wrzucić i mam pytanie jezeli po zjedzeniu kostki twarogu i wypiciu mleka wyląduje w łazience to znaczy że białko z tych produktów sie nie przyswoiło i wylądowało tam gdzie nie powinno? Czy moze nabiał przyśpieszył mi metabolizm i wcale nie odrzucam tego jedzenia? Bo z tego [...]

    Odpowiedzi: 2 Ilość wyświetleń: 699 Data: 2015-09-07 00:34:59 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • BIałka z ATLETY

    Temat
    ATLETA

    Sonbaty jakbys mógł to powiedz które z białek w twojej ofercie jest twoim zdaniem NAJLEPSZE. Wiadomo bialko to białko ale mam ostatnio jakąs manie proteinową i chce miec jak najlepsze, jak najsmaczniejsze. I jeszcze mam pytanie czy BV białka to jest najważniejszy czynnik klasyfikujący jakośc białka? Bo Izolaty maja po 160 prawie a to więcej [...]

    Odpowiedzi: 7 Ilość wyświetleń: 1701 Data: 2004-07-07 18:12:17 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • nowa...prosze o porade...

    Temat
    Odżywianie i Odchudzanie

    [...] doszlo do spalania 1 g białka z aminokwasów, dostarczanych wraz z pokarmem, ustrój człowieka potrzebuje ok. 24 kcal (100 kJ) energii, którą powinien czerpać ze źródeł poza białkowych,(wyczytałam na forum) czyli z rozkładu węglowodanów i tłuszczów. Ale w moim przypadku tłuszczy chyba jem ok. a węglowodanow nie mogę bardzo dużo jeść ze względu [...]

    Odpowiedzi: 8 Ilość wyświetleń: 2314 Data: 2008-05-18 10:54:48 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • Bieganie

    Temat
    Odżywianie i Odchudzanie

    [...] o godz 19 od razu po pracy. Tutaj pytanie czy coś zjeść przed bieganiem? Odżywek zapomniałem zabrać więc na razie odpadają. Chodzi mi o to czy zjeść jakieś węgle lub białko? Białko chyba było by dobre na zmniejszenie utraty mięśni ale czy nie zwolni spalania tłuszczu? Jakby ktoś mógł to poproszę podać nazwy produktów które należy spożyć [...]

    Odpowiedzi: 21 Ilość wyświetleń: 2970 Data: 2011-04-17 20:07:55 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • Dieta redukcyjna do sprawdzenia

    Temat
    Odżywianie i Odchudzanie

    [...] : 23 Wzrost: 179 Waga:88 cel treningowy: Redukcja tkanki tłuszczowej staż treningowy na siłowni : 2 rok dostęp do siłowni z całym osprzętem stosowane wcześniej suple: białko UNS econo, aminokwasy suple przewidziane na redukcję: białko, aminokwasy dobra dieta i przy końcu spalacz np. Hellburner Z dietą startuję od lutego dlatego chciałbym [...]

    Odpowiedzi: 3 Ilość wyświetleń: 846 Data: 2014-01-21 16:56:35 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • Dieta na mase do sprawdzenia :)

    Temat
    Dietetyka sportowa

    [...] mam tu diete na mase i chcialbym zebyscie zobaczyli czy jest dobra .jakby co waze 74 kilo i mam 183 cm wzrostu i 15 lat :P z gory dzieki. Posiłek 1 (7.00):( po przebudzeniu białko 60 g "oxy-gen protein 45) Mleko 2% - 500 g Płatki kukurydziane - 100g Posiłek 2 (10.00): Chleb razowy -100g Jaja kurze całe - 70g Margaryna roślinna 15g Posiłek 3 [...]

    Odpowiedzi: 1 Ilość wyświetleń: 712 Data: 2011-07-25 16:07:15 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • Dieta- proszę o pomoc

    Temat
    Odżywianie i Odchudzanie

    [...] moja dieta zawiera ich tylko 2700, więc by nabrać masy musiałbym jeśc ich około 3600-3900 ale ja już na prawdę nie wiem co do niej dodać. Proszę o porady. Zapotrzebowanie na białko prawie się zgadza, podobno 2g/kg masy ciała, obecnie ważę 72 kg. http://i45.tinypic.com/2zoj1o3.png Posiłki numer 3 i 5 to koktajle. Podane tam składniki miksuje i [...]

    Odpowiedzi: 2 Ilość wyświetleń: 817 Data: 2013-02-17 16:14:51 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • Ocena Diety i porady dot. Treningu 14 lat Masa.

    Temat
    Junior SFD - pierwsze kroki na siłowni i w sporcie

    Witam. Nazywam się Kacper Mam 14 lat 171cm wzrostu i 46kg wagi ciała. Do masy przystępowałem kilka razy jednak średnio mi to wychodziło ponieważ stosowałem IIFYM. Teraz mam zamiar zrobić to lepiej. Płeć : Mężczyzna Wiek : niecałe 15 lat. Waga : 46 kg Wzrost : 171 cm Cel treningowy : 60kg przy BF około 7% Staż treningowy na siłowni : Z urywków [...]

    Odpowiedzi: 14 Ilość wyświetleń: 1586 Data: 2016-04-01 19:11:41 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • Może teraz mi sie udało?!Ocencie i poprawice; )

    Temat
    Odżywianie i Odchudzanie

    [...] marchewkowy 250ml oliwa z oliwek 10g Przedtreningowy; Makaron ryżowy biały 100g pierś z kurczaka 130g warzywa Odrazu po treningu bananek!!!i Carbo Po treningowy; ryż 100g białko WPC-80 50g warzywa Kolacja; 3 jajka całe lub same białka ser wtarogowy 200g warzywka Co myślicie?mam jeszcze Monster Massa i oczywiscie to WPC-80 i czy wpasować [...]

    Odpowiedzi: 4 Ilość wyświetleń: 1184 Data: 2009-01-12 21:46:32 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • Suplementacja pod TRIATHLON a wyniki krwi

    Temat
    Odżywki i suplementy

    Witam ,jestem tu nowy - więc witam wszystkich serdecznie. Mam prośbę i pytanie czy pomożecie mi ulożyć odpowiednią suplementację pod przygotowanie pod triathlon w tym sezonie- 4 starty w 1/4 IM. W domu póki co posiadam z supli: Białko hitec, Białko C6, BCAA, CREASTERON, WĘGLE, przedterningówka WORKOUT i ASSALT. CREATYNA- monohydrat OLIMP, Witamy [...]

    Odpowiedzi: 1 Ilość wyświetleń: 919 Data: 2015-02-02 12:38:09 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • Pytanko

    Temat
    Junior SFD - pierwsze kroki na siłowni i w sporcie

    Witam ! Czy dobrze jakbym kupil bialko z uwagi na moja diete mam tylko 214g moje zapotrzebowanie wynosi 3300kcal ale robie redukcje wiec zrobilem diete do 2950kcal, mam 16 lat waga : 86,5kg i wzrost 180cm. Przed i po treningu dalem sobie kurczaka i ryz co ma duzo bialka i wtedy byloby okej, ale niestety moja mama powiedziala ze nie bedzie caly [...]

    Odpowiedzi: 4 Ilość wyświetleń: 703 Data: 2013-08-12 19:50:32 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • Co do 50 zł? :/

    Temat
    Odżywki i suplementy

    mam 100 zł ale musze oddać bratu 50 zł więc zostaje mi 50 zł na odżywki :( czy wogóle kupie coś sensownego do 50 zł na masę?? na białko trzeba mieć min. 80 zł a czy glutamina jest dobra na przyrost mięśni? biore jak narazie tylko kreatyne z glukozą... coś musze jeszcze dokupić bo mnie korci :) diete mam w miare dobrą i niepiszcie, że dobra dieta= [...]

    Odpowiedzi: 25 Ilość wyświetleń: 2640 Data: 2005-03-23 20:38:08 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • Pomoc w rozpisce nowego cyklu

    Temat
    Odżywki i suplementy

    Witam mam pytanko czy mozecie ocenić i co jest zle to poprawic w dawkowaniu;) Posiadam:gainer Fitmax massactive,białko Olimp whe protein concentrate, carbo saszetki z vitalmaxa,trec multipack, Olimp gold omega,Hemo rage black, monohyrant scitec creabose,Hitec BCAA powder DT: 15 min przed sniadaniem biore 7g monohydrantu, 40 min przed treningiem [...]

    Odpowiedzi: 4 Ilość wyświetleń: 883 Data: 2012-06-20 09:30:14 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)