cytat 1. zgadzam sie cytat 2. mialem to na ergonomii ze studiow( linka przytalem bardzo ciekawy ja akurat mialem innego uczonego na wykladach omawianego) cytat 3. mam na mysli ze aby np. skladniki ze supli dostarczane regularnie niewazne czy kreatyna czy karnityna czy zwkle witaminy byly dostarczone tam gdzie powinny potrzebna jest energia i woda [...]
Białko równiez mam na stałe w diecie od kilku lat, ale jesli mam tez bcaa to zawsze mam problem jak stosowac je razem z białkiem Tzn. kiedy jesc białko a kiedy bcaa ? Białko zawsze jem z samego rana i po treningu. Dorzucam czasem tez o innych porach ale to zalezy od dnia. Tomq, doradz prosze: jak stosowac jedno i drugie ? Kiedy białko, a kiedy [...]
Czyli przed i po treningu po 8 kaps. Z rana lecą płatki z mlekiem, więc białko od zawsze do tego było podstawą. Jednak co w przypadku kiedy posiada sie i białko i bcaa ??? Zawsze mając jedno i drugie mam ogromny dylemat co i kiedy jeść... Tzn. kiedy białko, a kiedy bcaa ? Moze zamienic białko z rana na bcaa ?? Albo w ogóle zrezygnować z białka na [...]
[...] podchwytem 10/10/10/10 negativ 7.Wspięcia na palce 10/20/30/40 15x Huh. Dziś całkiem przyjemnie. Żadnych problemów. Dziś zamówiłem białko serwatkowe łowickie. Dorzucę po treningu dorzucę szejk banan + białko. Po raz pierwszy wszystko poszło pozytywnie. Do tego pierwszy trening łydek. Wszystko idzie w [...]
[...] 12x 6.Drążek podchwytem 10/10/10/10 negatywne części 7.Wspięcia na palce 10/20/30/40 15x Huh. Dziś całkiem przyjemnie. Żadnych problemów. Zamówiłem białko serwatkowe łowickie. Dorzucę po treningu szejk banan + białko. Po raz pierwszy wszystko poszło pozytywnie. Do tego pierwszy trening łydek. Wszystko idzie w dobrym [...]
gorąco polecam białko firmy Biogenix pro longatum jest to białko z górnej półki za 54zł masz 750g. ewentualnie białko ostrowi, którego będzie dwu krotnie więcej ale to już jest białko z tej niższej półki Pozdrawiam i powodzenia.
[...] Ci wystarczyć. Jednak osobiście jeżeli już chwilę byłaś na redukcji i nie ma efektów polecił bym Ci spróbować dietę LC. Tak czy inaczej. Śniadanie za mało białka, rozbij białko z całego dnia na równe porcje w posiłkach. W obecnej chwili masz same węglowodany (w tym fruktoza). W posiłku przed treningowym unikamy tłuszczy, zostaw samo białko [...]
[...] umierają z głodu.Nie dostarczając białka doprowadzasz do katabolizmu.Katabolizm to reakcja rozkładu pod wpływem enzymów proteolitycznych.Budulcem Twojego organizmu jest białko,które nie jest syntezowane z paliwa jak tłuszcze i węglowodany.W celach energetycznych zaczniesz spalać swoje białko,a utrata 50% białka oznacza śmierć.Bez białka nie [...]
[...] innej mozliwosci. A o co chodzi z tym podkrecaniem metabolizmu? Jak to zrobic i kiedy? Mam jeszcze pytanie co do kolacji (potreningowego) czy moge piers wymieniac na białko jaj/tunczyk? To samo rano czy moge wymieniac białko jaj na tunczyka/twargów? Płatki owsiane na cos innego? Jak tak to na co? Mam tez możliwosc co do dni jak dzis [...]
Mam jeszcze pytanie co do kolacji (potreningowego) czy moge piers wymieniac na białko jaj/tunczyk? To samo rano czy moge wymieniac białko jaj na tunczyka/twargów? Mozesz. Płatki owsiane na cos innego? Jak tak to na co? Na inne źródła weglowodanów: chleb razowy/ryz/makaron/kasza... Mam tez możliwosc co do dni jak dzis przełozenia posiłku [...]
[...] i tłuszcz sam bez spalacza poleci, a jak nie to zacznij od thermo stima super nakręca metabolizm, ale tak pisałem crossfit wystarczająco go nakręci. Co do dawkowania: białko po treningu jak najbardziej, ale ja preferuję białko do śniadania, a nie na noc, na noc lepiej zjeść ja mam przynajmniej wtedy więcej czasu na zrobienie jedzenia, z [...]
Jak się ma zasadniczs przewaga odnośnie śniadań czy Białko tłuszczowe czy może by. Wegle bialko tłuszcz liczy się makro całodzienny czy jak to jest tak samo w ciągu dnia po treningu bez tłuszczu reszta mogę dodawać zdrowe tłuszcze? Przykładowo śniadanie musi być typowe przykładowo jajka na maśle itp czy można łączyć wegle bialko tłuszcz [...]
O wielki Wodyniu Senseji pytanie jest jakas odmiana tego cwiczenia na przyrost masy na klacie ? ( chodzi bardziej mi o mase niz o sile ) poniewaz w maju (po redukcji) chce wejs z konretnym pieeedolnieeciem noz,cp,tauryna,carbo,bialko,omega,zma,vitaminki i zalezy mi na treningu gdzie priorytetem byl by przyrost miesnia na klacie . wiec pytanie [...]
carbon2222 O wielki Wodyniu Senseji ODMIENIA SIE "WODYNIE" pytanie jest jakas odmiana tego cwiczenia na przyrost masy na klacie ? ( chodzi bardziej mi o mase niz o sile ) CO TY PIER***??? TO PLAN MASO-WYTRZYMALOSCIOWO-SILOWY.. HOLISTYCZNY!! CZYTALES KIEDYS O CWICZENIACH OD KTORYCH ROSNIE MASA A NIE SILA? ALBO ODROTNIE? [...]
[...] węgli jak napisałeś coby się nie zalać :) dodam ze bcaa xplode stosuje regularnie od dłuższego czasu i bez niego nie ćwiczę :) bardzo fajne bcaa nawiasem mówiąc, dodaje tez białko kaizena w brakach i piękna redukcja z tego idzie, myślę, że pod ten plan też to podejdzie z tym, że kalorie na plus:) Ok, myślę, że jak uzyskam redukcje na [...]
[...] osobiście mam zastój na bardzo żenującym ciężarze ale brak masy i siły choć jakaś masa już jest tylko że szybka i w większość tłuszczowa czy jedzenie w 3-4 posiłkach jest dobre jeśli jest dobre białko w tych posiłkach a i czy pompki na poręczach są dobre na poprawę wyciskania . Zmieniony przez - driver18 w dniu 2012-02-18 21:20:05
Komponujac posilki staramy sie dobrac bialka zwierzece, gdyz te zawieraja optymalny aminogram (tj. skład aminokwasowy białka). Dokonujac zakupu odżywki najlepiej wybrac taka której skład aminokwasowy sie uzupelnia z syntezowanym bialkiem ustrojowym (bialko serwatkow lub bialko jaja kurzego). Bardzo wazne jest jednak dostarczenie wszystkich [...]
Różnica pomiędzy tymi białkami jest zasadnicza. Dla osób ćwiczących ważniejsze i wartościowsze są białka zwierzęce tj. białko pchodzące z mięsa (piersi kurze, indycze , wołowina itp...) białka jaj (białko 4g + żółtko 4g białka) przetwory mleczne tj. różnego rodzaju sery. Białko roślinne jak najbardziej też może być stosowane w diecie osób [...]
I śniadanie: Mleko zaw. 2,o% tłuszczu 125ml Płatki Nestle Chocapic 30g ZAMIEN NA OWSIANE I WIECEJ DAJ Orzechy włoskie 15g Chleb żytni razowy 35g WYWAL ZE SNIADANIA Polędwica Sopocka 25g WYWAL A DOBIJ BIALKO MLEKIEM II śniadanie(tu jest problem bo w szkole mam mało czasu i nie mogę dużo zjeść ): JAK KAZDY Bułka pszenne zwykłe 50g ZYTNI RAZOWY [...]