SFD - po prostu najlepsze ceny! RABATY DO 90%
SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne Portal

Wyszukiwarka

Znalezione pod frazą:

białko

  • Szukasz smacznego białka?

    Sklep SFD
    REKLAMA

    ALLNUTRITION Whey Protein to odżywka białkowa, która dostarczy Ci najwyższej jakości koncentratu białka serwatki (WPC)

  • Kreatyna - wyjaśnienie działania [art]

    Post
    Odżywki i suplementy

    cytat 1. zgadzam sie cytat 2. mialem to na ergonomii ze studiow( linka przytalem bardzo ciekawy ja akurat mialem innego uczonego na wykladach omawianego) cytat 3. mam na mysli ze aby np. skladniki ze supli dostarczane regularnie niewazne czy kreatyna czy karnityna czy zwkle witaminy byly dostarczone tam gdzie powinny potrzebna jest energia i woda [...]

    Odpowiedzi: 27 Ilość wyświetleń: 7456 Data: 2010-12-11 12:40:35 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • Białko, Aminokwasy

    Post
    Odżywki i suplementy

    Białko równiez mam na stałe w diecie od kilku lat, ale jesli mam tez bcaa to zawsze mam problem jak stosowac je razem z białkiem Tzn. kiedy jesc białko a kiedy bcaa ? Białko zawsze jem z samego rana i po treningu. Dorzucam czasem tez o innych porach ale to zalezy od dnia. Tomq, doradz prosze: jak stosowac jedno i drugie ? Kiedy białko, a kiedy [...]

    Odpowiedzi: 22 Ilość wyświetleń: 7207 Data: 2011-05-04 21:48:59 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • Białko, Aminokwasy

    Post
    Odżywki i suplementy

    Czyli przed i po treningu po 8 kaps. Z rana lecą płatki z mlekiem, więc białko od zawsze do tego było podstawą. Jednak co w przypadku kiedy posiada sie i białko i bcaa ??? Zawsze mając jedno i drugie mam ogromny dylemat co i kiedy jeść... Tzn. kiedy białko, a kiedy bcaa ? Moze zamienic białko z rana na bcaa ?? Albo w ogóle zrezygnować z białka na [...]

    Odpowiedzi: 22 Ilość wyświetleń: 7207 Data: 2011-05-05 16:55:55 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • 0,5l fit - elo, fat - 0

    Post
    Trening dla początkujących

    [...] podchwytem 10/10/10/10 negativ 7.Wspięcia na palce 10/20/30/40 15x Huh. Dziś całkiem przyjemnie. Żadnych problemów. Dziś zamówiłem białko serwatkowe łowickie. Dorzucę po treningu dorzucę szejk banan + białko. Po raz pierwszy wszystko poszło pozytywnie. Do tego pierwszy trening łydek. Wszystko idzie w [...]

    Odpowiedzi: 269 Ilość wyświetleń: 20000 Data: 2012-05-05 16:55:00 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • 0,5l fit - elo, fat - 0

    Post
    Trening dla początkujących

    [...] 12x 6.Drążek podchwytem 10/10/10/10 negatywne części 7.Wspięcia na palce 10/20/30/40 15x Huh. Dziś całkiem przyjemnie. Żadnych problemów. Zamówiłem białko serwatkowe łowickie. Dorzucę po treningu szejk banan + białko. Po raz pierwszy wszystko poszło pozytywnie. Do tego pierwszy trening łydek. Wszystko idzie w dobrym [...]

    Odpowiedzi: 269 Ilość wyświetleń: 20000 Data: 2012-05-05 16:55:51 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • Sprecyzowane pytanie - białko

    Post
    Odżywki i suplementy

    gorąco polecam białko firmy Biogenix pro longatum jest to białko z górnej półki za 54zł masz 750g. ewentualnie białko ostrowi, którego będzie dwu krotnie więcej ale to już jest białko z tej niższej półki Pozdrawiam i powodzenia.

    Odpowiedzi: 21 Ilość wyświetleń: 3087 Data: 2007-09-01 22:31:30 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • Redukcja- co robię nie tak?

    Post
    Odżywianie i Odchudzanie

    [...] Ci wystarczyć. Jednak osobiście jeżeli już chwilę byłaś na redukcji i nie ma efektów polecił bym Ci spróbować dietę LC. Tak czy inaczej. Śniadanie za mało białka, rozbij białko z całego dnia na równe porcje w posiłkach. W obecnej chwili masz same węglowodany (w tym fruktoza). W posiłku przed treningowym unikamy tłuszczy, zostaw samo białko [...]

    Odpowiedzi: 19 Ilość wyświetleń: 2762 Data: 2015-05-18 16:42:36 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • rozklad B/T/W a kcal

    Post
    Odżywianie i Odchudzanie

    [...] umierają z głodu.Nie dostarczając białka doprowadzasz do katabolizmu.Katabolizm to reakcja rozkładu pod wpływem enzymów proteolitycznych.Budulcem Twojego organizmu jest białko,które nie jest syntezowane z paliwa jak tłuszcze i węglowodany.W celach energetycznych zaczniesz spalać swoje białko,a utrata 50% białka oznacza śmierć.Bez białka nie [...]

    Odpowiedzi: 9 Ilość wyświetleń: 1688 Data: 2008-07-03 20:24:23 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • [...] innej mozliwosci. A o co chodzi z tym podkrecaniem metabolizmu? Jak to zrobic i kiedy? Mam jeszcze pytanie co do kolacji (potreningowego) czy moge piers wymieniac na białko jaj/tunczyk? To samo rano czy moge wymieniac białko jaj na tunczyka/twargów? Płatki owsiane na cos innego? Jak tak to na co? Mam tez możliwosc co do dni jak dzis [...]

    Odpowiedzi: 8 Ilość wyświetleń: 2868 Data: 2010-09-10 15:23:56 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • Mam jeszcze pytanie co do kolacji (potreningowego) czy moge piers wymieniac na białko jaj/tunczyk? To samo rano czy moge wymieniac białko jaj na tunczyka/twargów? Mozesz. Płatki owsiane na cos innego? Jak tak to na co? Na inne źródła weglowodanów: chleb razowy/ryz/makaron/kasza... Mam tez możliwosc co do dni jak dzis przełozenia posiłku [...]

    Odpowiedzi: 8 Ilość wyświetleń: 2868 Data: 2010-09-10 16:40:15 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • Rozpiska z wczoraj(Mialem problemy z internetem) Rozpiska (z wczoraj) Posiłki 1.Pół kostki twarogu garść orzechów włoskich 2.Wiejski + bułka razowa A6W dzień 11 3.Białko 30g 4.(przedtreningowy) Piers z kurczaka 130g + ryż brązowy 50g + ananas + majonez do smaku(cos ala sałatka) 5.Białko 30g odrazu po treningu 6. (potreningowy ) Tuńczyk+ ryż [...]

    Odpowiedzi: 12 Ilość wyświetleń: 1957 Data: 2010-03-05 07:59:24 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • Suplementacja pod rzeźbe

    Post
    Odżywki i suplementy

    [...] i tłuszcz sam bez spalacza poleci, a jak nie to zacznij od thermo stima super nakręca metabolizm, ale tak pisałem crossfit wystarczająco go nakręci. Co do dawkowania: białko po treningu jak najbardziej, ale ja preferuję białko do śniadania, a nie na noc, na noc lepiej zjeść ja mam przynajmniej wtedy więcej czasu na zrobienie jedzenia, z [...]

    Odpowiedzi: 14 Ilość wyświetleń: 1779 Data: 2013-10-09 21:49:01 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • Masa

    Post
    Odżywianie i Odchudzanie

    Jak się ma zasadniczs przewaga odnośnie śniadań czy Białko tłuszczowe czy może by. Wegle bialko tłuszcz liczy się makro całodzienny czy jak to jest tak samo w ciągu dnia po treningu bez tłuszczu reszta mogę dodawać zdrowe tłuszcze? Przykładowo śniadanie musi być typowe przykładowo jajka na maśle itp czy można łączyć wegle bialko tłuszcz [...]

    Odpowiedzi: 32 Ilość wyświetleń: 2304 Data: 2019-08-04 10:04:03 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • CYKL PRIORYTETOWY : KLATA

    Post
    Trening dla zaawansowanych

    O wielki Wodyniu Senseji pytanie jest jakas odmiana tego cwiczenia na przyrost masy na klacie ? ( chodzi bardziej mi o mase niz o sile ) poniewaz w maju (po redukcji) chce wejs z konretnym pieeedolnieeciem noz,cp,tauryna,carbo,bialko,omega,zma,vitaminki i zalezy mi na treningu gdzie priorytetem byl by przyrost miesnia na klacie . wiec pytanie [...]

    Odpowiedzi: 966 Ilość wyświetleń: 20000 Data: 2007-04-02 17:01:18 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • CYKL PRIORYTETOWY : KLATA

    Post
    Trening dla zaawansowanych

    carbon2222 O wielki Wodyniu Senseji ODMIENIA SIE "WODYNIE" pytanie jest jakas odmiana tego cwiczenia na przyrost masy na klacie ? ( chodzi bardziej mi o mase niz o sile ) CO TY PIER***??? TO PLAN MASO-WYTRZYMALOSCIOWO-SILOWY.. HOLISTYCZNY!! CZYTALES KIEDYS O CWICZENIACH OD KTORYCH ROSNIE MASA A NIE SILA? ALBO ODROTNIE? [...]

    Odpowiedzi: 966 Ilość wyświetleń: 20000 Data: 2007-04-13 21:34:19 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • CYKL PRIORYTETOWY : KLATA

    Post
    Trening dla zaawansowanych

    [...] węgli jak napisałeś coby się nie zalać :) dodam ze bcaa xplode stosuje regularnie od dłuższego czasu i bez niego nie ćwiczę :) bardzo fajne bcaa nawiasem mówiąc, dodaje tez białko kaizena w brakach i piękna redukcja z tego idzie, myślę, że pod ten plan też to podejdzie z tym, że kalorie na plus:) Ok, myślę, że jak uzyskam redukcje na [...]

    Odpowiedzi: 966 Ilość wyświetleń: 20000 Data: 2010-08-04 16:27:23 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • CYKL PRIORYTETOWY : KLATA

    Post
    Trening dla zaawansowanych

    [...] osobiście mam zastój na bardzo żenującym ciężarze ale brak masy i siły choć jakaś masa już jest tylko że szybka i w większość tłuszczowa czy jedzenie w 3-4 posiłkach jest dobre jeśli jest dobre białko w tych posiłkach a i czy pompki na poręczach są dobre na poprawę wyciskania . Zmieniony przez - driver18 w dniu 2012-02-18 21:20:05

    Odpowiedzi: 966 Ilość wyświetleń: 20000 Data: 2012-02-18 21:19:34 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • Rodzaje bialek; Jakie do czego ?

    Post
    Trening dla początkujących

    Komponujac posilki staramy sie dobrac bialka zwierzece, gdyz te zawieraja optymalny aminogram (tj. skład aminokwasowy białka). Dokonujac zakupu odżywki najlepiej wybrac taka której skład aminokwasowy sie uzupelnia z syntezowanym bialkiem ustrojowym (bialko serwatkow lub bialko jaja kurzego). Bardzo wazne jest jednak dostarczenie wszystkich [...]

    Odpowiedzi: 3 Ilość wyświetleń: 7285 Data: 2002-08-20 16:58:54 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • Rodzaje bialek; Jakie do czego ?

    Post
    Trening dla początkujących

    Różnica pomiędzy tymi białkami jest zasadnicza. Dla osób ćwiczących ważniejsze i wartościowsze są białka zwierzęce tj. białko pchodzące z mięsa (piersi kurze, indycze , wołowina itp...) białka jaj (białko 4g + żółtko 4g białka) przetwory mleczne tj. różnego rodzaju sery. Białko roślinne jak najbardziej też może być stosowane w diecie osób [...]

    Odpowiedzi: 3 Ilość wyświetleń: 7285 Data: 2002-08-23 10:07:25 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • dieta na mase dla 14 latka.

    Post
    Odżywianie i Odchudzanie

    I śniadanie: Mleko zaw. 2,o% tłuszczu 125ml Płatki Nestle Chocapic 30g ZAMIEN NA OWSIANE I WIECEJ DAJ Orzechy włoskie 15g Chleb żytni razowy 35g WYWAL ZE SNIADANIA Polędwica Sopocka 25g WYWAL A DOBIJ BIALKO MLEKIEM II śniadanie(tu jest problem bo w szkole mam mało czasu i nie mogę dużo zjeść ): JAK KAZDY Bułka pszenne zwykłe 50g ZYTNI RAZOWY [...]

    Odpowiedzi: 38 Ilość wyświetleń: 10627 Data: 2006-10-16 14:26:36 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)