SFD - po prostu najlepsze ceny! RABATY DO 90%
SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne Portal

Wyszukiwarka

Znalezione pod frazą:

białko

  • Szukasz smacznego białka?

    Sklep SFD
    REKLAMA

    ALLNUTRITION Whey Protein to odżywka białkowa, która dostarczy Ci najwyższej jakości koncentratu białka serwatki (WPC)

  • suplementacja jak zazywac przy danym treningu

    Temat
    Junior SFD - pierwsze kroki na siłowni i w sporcie

    Witam, mam pytanie odnosnie suplementacji a mianowicie chodzi w jaki sposob najodpowiedniej zazywac BCAA, TCM, bialko, nitrobolon II i CELL TECH kreatyny? Ćwicze 2 razy w tygodniu boks + basen, silownia 2 razy w tygodniu, 3x crossfit.

    Odpowiedzi: 2 Ilość wyświetleń: 743 Data: 2014-09-02 20:50:33 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • Wojsko

    Temat
    Szybkie pytania bez logowania

    Witam mam pytanie czy dostanę gdzieś gainera lub białko w saszetkach? Bo przygotowuje się do służby przygotowawczej i chciałbym takowe zabrać bo jeszcze myślałem nad batonami weglo bialkowymi jako uzupełnienie posiłku żeby massa za bardzo nie spadał pozdrawiam

    Odpowiedzi: 4 Ilość wyświetleń: 353 Data: 2019-04-21 19:48:58 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • Jak w temacie, mam 1 kg smak Kawowy, który bardzo mi nie podchodzi.. wymienie na jakieś inne białko, nawet ostrowia by mnie interesowała

    Odpowiedzi: 11 Ilość wyświetleń: 1217 Data: 2009-05-17 23:51:25 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • Jak smazyc omlet

    Temat
    Szybkie pytania bez logowania

    Jak smazyc zeby sie nie rozwalalo? Czy skladniki sa w odpowiednich proporcjach? Pol szklanlki platkow owsianych 2 jajka 2 banany Bialko (1-2 marki) Zurawina/rodzynki jako dodatek Wszystko blenduje Czy jest ok? I co robic zeby sie nie rozpadalo?

    Odpowiedzi: 3 Ilość wyświetleń: 517 Data: 2018-07-11 18:04:55 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • czy po treningu kreatyna 5g, 50g węgli i 50g białka z czego białko i weglowodany pochodzą z dania to dobre rozwiązanie czy lepsze by było branie odżywek? czy to też jest dobre gdy się ich nie ma.

    Odpowiedzi: 3 Ilość wyświetleń: 1056 Data: 2008-03-05 14:34:30 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • A co jeśli przesadzę z białkiem??Jakie skutki?

    Temat
    Odżywianie i Odchudzanie

    No tak jak w temacie,co jesli zwiększe duzo dawke białka,jakie będą tego efekty .Czy białko przekształci mi się w zwykły tłuszczyk??

    Odpowiedzi: 8 Ilość wyświetleń: 1670 Data: 2004-07-29 17:55:44 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • ovopol - warto?

    Temat
    Odżywki i suplementy

    czy warto kupic takie bialko jaja w proszku? moze jest tu ktos kto ma dostep z 1 reki?(wiem ze temat sie przewijal ale nie znalazlem konmkretnych odpowiedzi)

    Odpowiedzi: 6 Ilość wyświetleń: 1520 Data: 2004-09-09 09:17:05 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • Dieta.

    Temat
    Junior SFD - pierwsze kroki na siłowni i w sporcie

    Witam czy moglibyście polecić mi jakąś dietę ? Współczynnik BMR 1987.88 Kalorie 3429.09 Węglowodany 55% 1886kcal = 471.5gram Białko 15%% 514.36kcal = 128.59gram Tluszcz 30% 1028.73kcal = 114.3gram

    Odpowiedzi: 6 Ilość wyświetleń: 980 Data: 2013-07-20 10:51:11 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • Suplementacja?

    Temat
    Odżywki i suplementy

    Czy ciagle branie suplementow (mass xxl + jakies bialko i cykle kreatynowe)maja jakis negatywny skutek po dluzszym czasie na organizm? Polecacie robic jakies przerwy albo zmieniac suplementy? Z gory dzieki za odp pozdrawiam!

    Odpowiedzi: 3 Ilość wyświetleń: 854 Data: 2006-10-02 22:02:12 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • szybkie pytanie o polczenie odrzywek

    Temat
    Odżywki i suplementy

    witam. mam pytanie jesli mam zapotrzebowanie na bialko i wegle i chce ich dostarczyc z odrzywki a nie mam takiej, lecz mam osobno bialkowa i weglowodanowa to moge np 30gram bialka i 50wegli wsypac i zmieszac razem??

    Odpowiedzi: 7 Ilość wyświetleń: 914 Data: 2010-08-14 14:22:28 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • [s] odrzywki

    Temat
    Targowisko

    sprzedam napoczete odzywki bialko syntrax matrix 1 kg kreatyne vitalmaxa cala 500g i glutamine RX GOLD 500g

    Odpowiedzi: 15 Ilość wyświetleń: 1974 Data: 2011-06-29 23:16:22 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • co do tej kretki

    Temat
    Odżywki i suplementy

    mam zamiar kupic tą kretke SCITEC Creatine 500 g bo jest promocja co o niej sadzicie moze inną zamiast tej ii co do kretki białko/gajner glutamine??

    Odpowiedzi: 10 Ilość wyświetleń: 1538 Data: 2004-03-09 07:23:11 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • niewiem co robic;/

    Temat
    Szybkie pytania bez logowania

    Witam mam pytanie dotyzace Sztuk wal.Natomiast mam 15lat 175 wzrtosu i waze 68 kg,chcialbym zaczac chdzic na SW,ale jestem za hudy.Mam pytainie co ribc zeby zwiekszyla sie masa moja zebym byl grubszy jakies odzywki bialko gainer???dzieki i pozdrawiam

    Odpowiedzi: 2 Ilość wyświetleń: 608 Data: 2011-03-13 20:45:00 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • Skutki

    Temat
    Odżywki i suplementy

    Jakie są skutki żywienia się samym gainerem? No sniadanie i kolacja mozna zjesc normalnie ale reszte posiłków gainer i białko. Jakie skutki takiego zywienia?

    Odpowiedzi: 9 Ilość wyświetleń: 1442 Data: 2010-07-11 19:22:24 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • mlekow proszku

    Temat
    Odżywki i suplementy

    chce zpalac troche masy ale nie mam kasy na bialko mam krete i glukoze i pomyslelem ze bede pil mleko w proszu z mlekiem na sniadanie bo rano nic mi nie przechodzi przez gardlo.....

    Odpowiedzi: 6 Ilość wyświetleń: 1276 Data: 2004-10-09 17:15:23 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • Suplementy

    Temat
    Szybkie pytania bez logowania

    Witam mam mały problem w ostatnich dniach zainwestowałem w suplementy: bialko pako system blend night, nitrobolon3 caps, kreatyne w kaps, hmb kaps i aminokwasykaps niewiem jak dawkowac żeby były jak najlepsze efekty proszę o pomoc :) - Eryk

    Odpowiedzi: 1 Ilość wyświetleń: 631 Data: 2011-07-25 11:37:10 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • Masa

    Temat
    Odżywki i suplementy

    Mam az za dobra przemianę materii. Po ciąży waze jeszcze mnie niz ważyłam, aktualnie 48kg. Chce przybrać trochę i łączyć to z treningiem siłowym. Polecicie jakieś białko czy inne specyfiki najbardziej skuteczne ? :D

    Odpowiedzi: 6 Ilość wyświetleń: 796 Data: 2018-03-12 13:29:14 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • Odnosnie brzucha

    Temat
    Trening dla początkujących

    Zaczalem sie zdrowo odzywiac, zazywac odzywki(kreatyne, bialko,xpand)wiec pije duzo wody mineralnej. I zrobil mi sie taki 'beben' pod pepkiem, jak naciskam czuje jakby bylo tam powietrze albo jakas woda? Dlaczego tak sie zrobilo? (cwicze brzuch)

    Odpowiedzi: 1 Ilość wyświetleń: 660 Data: 2010-06-22 22:33:46 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • Stosowanie odzywek

    Temat
    Szybkie pytania bez logowania

    Witam moze ktos mi doradzi zakupilem Tribusteron60 Testosterol 250 HMB Kreatyne Xpanda extrime pump i do tego Vita min olomp i bialko moze ktos mi doradzi jak to wszytko dobrze stosowac co jak i ile i kiedy. pozdrawiam i z gory dzieki

    Odpowiedzi: 2 Ilość wyświetleń: 745 Data: 2011-04-19 23:08:22 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • creatyna

    Temat
    Odżywki i suplementy

    universal-kreatyna-creatine-creapure-1000g-mono jak się powinno ja brać w dni treningowe i nietreningowe. dobrze myślę ze w dni treningowe 4 razy a nietreningowe 2 razy . i jakie do tego bialko dobrac

    Odpowiedzi: 1 Ilość wyświetleń: 1060 Data: 2012-09-14 15:48:08 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)