SFD - po prostu najlepsze ceny! RABATY DO 90%
SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne Portal

Wyszukiwarka

Znalezione pod frazą:

białko

  • Szukasz smacznego białka?

    Sklep SFD
    REKLAMA

    ALLNUTRITION Whey Protein to odżywka białkowa, która dostarczy Ci najwyższej jakości koncentratu białka serwatki (WPC)

  • vitalmax(gainer i białko).

    Temat
    Odżywki i suplementy

    Witam Wszystkich. Panowie co sadzicie o tych dwóch produktach: - CFM Gainer 30 saszetki - CFM Protein 82 saszetki. cenowo obydwa produkty są bardzo konkurencyjne a jak sprawa wychodzi w praktyce godne są one polecenia?jako uzupełnienie diety?

    Odpowiedzi: 9 Ilość wyświetleń: 1413 Data: 2008-10-04 17:50:19 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • Bialko

    Temat
    Odżywki i suplementy

    Siema, jak wiadomo wybor bialek jest przeogromny, mam pytanie, ktore bialko jest najlepsze i najbardziej oplacalne, chodzi mi o koncentrat bialek serwatkowych.

    Odpowiedzi: 19 Ilość wyświetleń: 2283 Data: 2011-11-01 20:18:53 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • Jakie białko na początek

    Temat
    Odżywki i suplementy

    Witam Jakie białko mam wybrać. Chodzi o uzupełnienie diety. Czym różnią się te 2 produkty ? 1. http://www.sfd.pl/sklep/SFD_SFD_Complete_Protein_Plus_-opis26694.html 2. http://www.sfd.pl/sklep/SFD_SFD_WPC_Protein_ECONO_v2-opis26459.html Pozdrawiam

    Odpowiedzi: 7 Ilość wyświetleń: 1263 Data: 2013-03-11 20:45:23 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • Pytanie o białko

    Temat
    Odżywki i suplementy

    Witam , mam pytanie dotyczace bialka , a mianowicie , mieszkam na wsi mam spora aktywnosc fizyczna i planuje jeszcze zaczas trening street workout w domu , czy warto kupic i pic bialko ?

    Odpowiedzi: 20 Ilość wyświetleń: 2009 Data: 2017-08-02 16:48:00 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • Trądzik a białko ?

    Temat
    Zdrowie i Uroda

    Witam mam taki problem bylem u dermatolog i zleciła wykonanie wymazów z trądzika Próbki trądzika zostały pobrane i wzięte do analizy Mam pytanie czy białko może być przyczyna trądziku ? Dodam że mam 17 lat Trądzik jest umiarkowany dostarczam 2g na kg masy Ciała Proszę o odpowiedz

    Odpowiedzi: 3 Ilość wyświetleń: 853 Data: 2018-01-02 18:59:50 Szacuny postu: 1 (cały temat: 0)
  • białko

    Temat
    NUTRIFARM&OLIMP

    Jakie uważacie białko najlepsze i dalaczego bo przymeżam się do zakupu ???

    Odpowiedzi: 20 Ilość wyświetleń: 3086 Data: 2004-02-18 21:46:14 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • białko?

    Temat
    Odżywianie i Odchudzanie

    Ćwicze na masę. mam problem, po treningu zaraz biorę glukozę albo carbo. Godzine po treningu jem posiłek pełnowartościowy. mam pytanie czy brać jakeś białko ok. 30 minut po treningu, myślałem nad mlekiem albo mlekiem w proszku, bądź jakimś kefirem, jogurtem. Co wy o tym myślicie?

    Odpowiedzi: 2 Ilość wyświetleń: 995 Data: 2004-04-07 21:21:26 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • Białko... jakie ?

    Temat
    Odżywki i suplementy

    Witam Moje pytanie bedzie dotyczyć białka... mam braki w diecie które chciałbym uzupełnić białkiem.. no właśnie .. ale którym... cena ma dla mnie znaczenie i chciałbym wiedzieć które białko jest tanie a zarazem dobre (tzn. jakość). Które jest warto kupić... o tak :) pozdrawiam

    Odpowiedzi: 4 Ilość wyświetleń: 924 Data: 2007-08-09 21:35:13 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • duze bialko, smak truskawka, 140 zl, tylko Krakow, ta sobota.

    Odpowiedzi: 7 Ilość wyświetleń: 3319 Data: 2008-02-21 22:36:42 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • bialko z allegro

    Temat
    Odżywki i suplementy

    co sadzicie o tym bialku z allegro? jest bardzo tanie,wiem ze napewno nie jest najwiekszej jakosci ale cena jest naprawde kuszaca za 10kg 85zl chyba.moze ktos z was je stosowal ?jesli tak podzielcie sie wrazeniami

    Odpowiedzi: 12 Ilość wyświetleń: 1773 Data: 2004-03-30 12:17:59 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • Jak odmierzac bialko?

    Temat
    Odżywki i suplementy

    jak w temacie... w szukajce nie udalo mi sie do tego dojsc... wiem, ze pewnie wszyscy pewnie macie specjalne miarki... wiec moze ktos moglby przesypac z miarki na lyzke i zobaczyc ile tego wychodzi? :)

    Odpowiedzi: 10 Ilość wyświetleń: 1873 Data: 2008-03-29 11:30:10 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • Witam mam pytanko, chcialbym podskoczyc pare kg.17 lat 186 cm 71 kg wagi. trenuje piłke nozna 4/5 x w tyg + mecze co tydzien. Do tego sila 3 x w tyg. Odzywiam sie porządnie. Czy jak bede bral to bialko to zaszkodzi czy nie? nie wiem czy w dobrym dziale bo pierwszy raz pisze na tym forum wiec jak cos to z gory przepraszam.

    Odpowiedzi: 2 Ilość wyświetleń: 693 Data: 2013-05-27 23:34:25 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • Tanie bialko

    Temat
    Odżywki i suplementy

    przymierzam sie do zakupu bialka i znalazlem bialko firmy OXY-GEN naturalna serwatka (80%) 5000g kosztuje tylko 79 zl lub OXY-GEN protein 80 5000g kosztuje 150!!czemu to jest takie tanie??bo mi tu cos podpada!!:D dzieki z gory za odp

    Odpowiedzi: 7 Ilość wyświetleń: 1597 Data: 2007-06-09 19:04:13 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • Białko JAKIE NAJLEPIEJ ? ? ? ? ?

    Temat
    Odżywki i suplementy

    Witam mam 17 lat 175cm wzrostu oraz waze 65kg. ćwicze około 1.5 roku z przerwami i brałem do tej pory kreatyne KTP i chciałbym teraz kupić jakies Białko tylko problem w Tym ze nie wiem jakie !! Jeżeli mozecie dorazic jakiec dobre to podajcei jakąś nazwe !!

    Odpowiedzi: 6 Ilość wyświetleń: 1260 Data: 2008-04-07 15:58:32 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • Tak jak w temacie.nie muszą być całe opakowania,no i żeby było taniej niż poszedł bym sobie do sklepu piszcie co macie tutaj,albo gg12391203.

    Odpowiedzi: 16 Ilość wyświetleń: 1930 Data: 2009-06-15 08:54:12 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • Jakie białko

    Temat
    Odżywki i suplementy

    witam serdecznie, i odrazu napisze o co mi chodzi mam problem z doborem białka, powimnno być dobre i za rozsądną cenę, porszę o jakieś propozycje w tym temacie, a czy creatine multipower muscle charge 600g jest lepszą creatyną od monohydrantu 1250 mega caps olimpa? proszę o szybka odpowiedz!!

    Odpowiedzi: 3 Ilość wyświetleń: 917 Data: 2011-01-02 10:46:51 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • Mam do sprzedania w/w białko, zużyte około kilkanaście porcji, obecna waga opakowania wynosi 2170g. Termin ważności odżywki do grudnia 2016. Cena 120zł + przesyłka (poczta polska, paczkomat). Zainteresowani proszę pisać na priv. /SFD/Images/2015/4/10/29bc692a635e4eb49f501cf9025f9ca5.jpg

    Odpowiedzi: 1 Ilość wyświetleń: 816 Data: 2015-04-10 13:35:04 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • Białko POWER PROTEIN MILKOSHAKE

    Temat
    Odżywki i suplementy

    Jak w temacie ktoś stosował ? Jakie opinie na temat tego? Porównując skład z innymi wydaje się ok ale wolę dopytać. /SFD/2018/2/9/29b2c50222784ff29af43d431f788b3b.jpg /SFD/2018/2/9/b40e63b10e1d49c6b0a325d459e7ade6.jpg

    Odpowiedzi: 2 Ilość wyświetleń: 960 Data: 2018-02-09 18:46:40 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • Bialko a jego smak...?

    Temat
    Odżywki i suplementy

    Zakupilem swoje pierwsze bialko "System Protein 80" firmy OLIMP - smak waniliowy i musze przyznac ze nie za bardzo mi smakuje Wciagne je jakos do konca i zakupie jakies inne. Ale co polecacie? Bialko biore na noc.

    Odpowiedzi: 7 Ilość wyświetleń: 1343 Data: 2004-12-02 01:35:13 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • Witam chcial bym sie dowiedziec czegos na temat "Perfect Whey Protein". Jakie efekty... czy wato...?

    Odpowiedzi: 13 Ilość wyświetleń: 2893 Data: 2010-02-08 22:38:59 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)