SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Pytanie o białko

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 932

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 58 Na forum 2 lata Przeczytanych tematów 1734
Witam , mam pytanie dotyczace bialka , a mianowicie , mieszkam na wsi mam spora aktywnosc fizyczna i planuje jeszcze zaczas trening street workout w domu , czy warto kupic i pic bialko ?
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120
Masz problem z przybraniem na wadze lub zgubieniem zbędnych kilogramów? Indywidualne plany dietetyczne i treningowe
  • 23 383 spalonych kg tłuszczu
  • 27 059 zbudowanych kg mięśni
Sprawdź więcej
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 18 Napisanych postów 241 Wiek 32 lat Na forum 5 lat Przeczytanych tematów 14056
Tylko jesli masz niedobory bialka w diecie, proch to aby alternatywa dla diety.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
anubis84 Instruktor Marcin Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 11183 Napisanych postów 119285 Wiek 35 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 1392331
od tak sobie picie go za wiele Ci nie da, trzeba wiedzieć kiedy po nie sięgać i w jakim celu

Gdyby ilość pieniędzy, jakie posiadamy, zależała od tego, jak traktujemy innych ludzi, bylibyśmy milionerami.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
No tak , ale jesli nie wycisne bialka tyle ile trzeba to chyba dobrym rozwiazaniem jest bialko w proszku ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
anubis84 Instruktor Marcin Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 11183 Napisanych postów 119285 Wiek 35 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 1392331
a reszte wyciskasz z diety, liczysz w ogóle ile czego dostarczasz ?

Gdyby ilość pieniędzy, jakie posiadamy, zależała od tego, jak traktujemy innych ludzi, bylibyśmy milionerami.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
No tak nie zabardzo
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 18 Napisanych postów 241 Wiek 32 lat Na forum 5 lat Przeczytanych tematów 14056
No to od tego powinienes zaczac, i dopiero jak masz za malo bialka w diecie to albo jesz wiecej zeby ten niedobor dostarczyc z diety albo wrzucasz proch
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Z tym jedzeniem wiecej bedzie problem bo jestem malo kreatywny i ciezko mi jakos zlozyc jedzenie gdzie jest sporo bialka :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
zamiast 30g wpc, 100g kurczaka wiecej ilosci bialka zblizone, witamin i mikroelementow zapewne wiecej w miesie.
poz tym nie napisales nic o sobie, ani jaki jest twoj cel masa/redukcja ani tez nie wiesz ile makro zjadasz.
tak wiec odpowidz na pytanie "czy warto?" w tym momencie przypomina wrozenie z fusow co najwyzej :P
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
TomQ-MAG Fizjoterapeuta Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 8089 Napisanych postów 149593 Wiek 30 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 1185491
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Interesuje mnie masa , myslalem tez o gainerze :)
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Białko - refluks żołądka

Fruzelina