Spotkaliście się czasem z opiniami, że białko ma działać, a nie smakować? Zazwyczaj tego typu kwestia bardziej powinna dotyczyć suplementów bardziej wyspecjalizowanych niż komponent białkowy diety, który dość często zdarza się nam spożywać. Tym bardziej że obecnie białko w diecie sportowca, jest elementem stałym.

  1. Przepyszne uzupełnienie diety
  2. Wybierz swój smak
  3. Co znajduje się w składzie SFD WPC Delicious?
  4. Tu nawet cena "smakuje" znakomicie

Przepyszne uzupełnienie diety

Wszystko powiązane jest w tym, że odzywka białkowa nie stanowi już tylko elementu, który ma dostarczyć naszej diecie niezbędnych protein, ale jest też okazja do tego, aby nieco rozpieścić nasze podniebienie, smacznym mlecznym szejkiem lub jego owocową wersją. Dlatego też, wybierając białko, konsumenci zaczynają mocno sugerować się tym, jak smakuje, a nie tylko tym, jaki skład posiada.

Tego typu zależność zauważyła firma SFD, która postanowiła dać osobom trenującym nie tylko pełnowartościowe białko, ale też odżywkę, którą można będzie wykorzystać, jako element nagrody smakowej.

Wybierz swój smak

SFD WPC Delicious, to wersja odżywki białkowej, która poszczycić się może aż 20 rodzajami smaków, które to dedykowane są najbardziej wybrednym konsumentom. Szeroka gama smaków, powinna przypaść do gustu każdej osobie trenującej, niezależnie od tego, czy preferuje smaki owocowe, czy bardziej mleczne, jak kawa, czy czekolada.

wpc delicious

Co znajduje się w składzie SFD WPC Delicious?

Pod kątem składu, białko charakteryzuje się tym, że posiada mieszankę WPC i WPI, które zostały dodatkowo wzbogacone koncentratem maślanki. Mieszanka koncentratu i izolatu białek serwatkowych ma za zadanie dostarczyć najwyższej jakości protein. Jak wiadomo, białko serwatkowe obfituje w aminokwasy rozgałęzione BCAA, stąd jest idealną opcją dla osób trenujących. Dodatek koncentratu maślanki ma na celu nadać białku aksamitnego smaku, który podczas spożycia, będzie dawał bardzo realny smak, niezależnie od użytego komponentu smakowego.

Tu nawet cena "smakuje" znakomicie

Warto zwrócić uwagę na cenę odżywki! Jest to bez wątpienia fenomen na rynku suplementacji, który białko SFD WPC Delicious stawia w czołówce cenowej. Co więcej, białko nie jest słodzone aspartamem, a wspaniały smak i konsystencja sprawia, że niezależnie od tego, czy wymieszasz białko z wodą, czy też mlekiem, jest bardzo smaczne i aksamitne w swojej konsystencji. Nie bez powodu zastosowano tutaj dodatek koncentratu maślanki, który nadaje odżywce unikatowego smaku.

Firma SFD na rynku suplementacji szybko zdobyła uznanie konsumentów, jako marka charakteryzująca się sporym wyborem smakowym białek, jak i tym, że odżywki proteinowe są bardzo smaczne. Tym razem postanowiła jednak stworzyć produkt, który swoim smakiem będzie pasował najbardziej wymagającym gustom, tak, aby smak odżywki był niemal identyczny, jak produkt żywnościowy. Jeżeli zależy Wam na tym, aby białko pić z uśmiechem na ustach WPC Delicious będzie strzałem w 10!

Artykuł sponsorowany

Komentarze (4)
michalox2891

To, ze białka z sfd są dobre to wie każdy ale to przerosło moje oczekiwania, na pewno wyróznia się smakiem i teraz przerzucam się na nie :)

2
Ewelina1299

Kupiłam ostatnio i jestem zachwycona, najlepsze białko z jakiego miałam przyjemność koszystac. Bomba, pyszności

0
basmann

Bez ściemy, serio jest dobre w smaku :)

0
Jurek93

Moja dziewczyna lubi takie rzeczy i mnie ostatnio poczęstowała, bardzo mi smakowało, aż się zdziwiłem ;) Kokos pycha

0