SFD - po prostu najlepsze ceny! RABATY DO 90%
SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne Portal

Wyszukiwarka

Znalezione pod frazą:

białko

  • Szukasz smacznego białka?

    Sklep SFD
    REKLAMA

    ALLNUTRITION Whey Protein to odżywka białkowa, która dostarczy Ci najwyższej jakości koncentratu białka serwatki (WPC)

  • Schemat na nabranie masy

    Temat
    Odżywianie i Odchudzanie

    Witam, co myślicie o tym schemacie diety? Czy wy liczycie białko roślinne czy tylko zwierzęce tak jak ja to zrobiłem? Na noc nie dałem ww, ze względu na to że jak waga mi stanie w miejscu to właśnie w tym posiłku je będę dodawać. Proszę o sugestie i poprawki. Ankieta Wiek :22 Płeć : mężczyzna Waga : 80 Wzrost : 189 Obwód klatki : - Obwód [...]

    Odpowiedzi: 17 Ilość wyświetleń: 1349 Data: 2019-10-21 17:30:32 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • DIeta do oceny i poprawy.

    Temat
    Odżywianie i Odchudzanie

    Dieta: Zapotrzebowanie: 3065kcal: białko (2g na 1kg ciała)- 116g tłuszcze(20-25% zapotrzebowania)- 618kcal - 68,7g węglowodany - reszta zapotrzebowania. Cel: masa ;p wzrost: 171cm waga: 58kg wiek:17lat Liczba posiłków: 5 Posiłek I : -Mleko 2% -Płatki owsiane (100g) -Jajka x2 (jajecznica lub gotowane) -Orzechy włoskie (20g) -Warzywa -Banan (tutaj [...]

    Odpowiedzi: 15 Ilość wyświetleń: 1358 Data: 2010-06-28 21:05:37 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • [...] dotyczące poniekąd 1szego - jeśli zdecydowałbym się na 1szy sposób to jak rozłożyć dawkowanie w 1szej fazie, bo w 1szym dniu mam łyknąć 5 dawek kapsułek - tylko kiedy ? I ostatnie pytanie czy dobrym wyjściem będzie połączenie to z gainerem? Mam na oku XXL Mass TRECa - bardzo dobre efekty na nim zrobiłem dlatego też to a nie jakieś białko czy hmb.

    Odpowiedzi: 13 Ilość wyświetleń: 2008 Data: 2010-11-03 12:38:40 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • Muay Thai+ Siłownia odzywki

    Temat
    Odżywki i suplementy

    Witam obecnie trenuje Mauy Thai i do tego od poczatku tygodnia dolozylem siłownie 2 razy w tygodniu. Siłownia po to aby zwiekszyc sile i mase . Zdaje sobie sprawe ze bedzie ciezko nabrac kg przy treningach MT ale jezeli 5kg pojdzie w przeciagu 2 miesiecy bo na tyle narazie rozpisuje diete, treningi i chce dobrac odzywki to bedzie Ok. Dane : [...]

    Odpowiedzi: 15 Ilość wyświetleń: 1608 Data: 2012-05-07 10:12:53 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • Dieta na redukcje do oceny

    Temat
    Odżywianie i Odchudzanie

    Po przebudzeniu ok. 30min przed posiłkiem 1kaps. Ripped Freak 1. Posiłek - ok. godz. 9.00 Jajecznica z 3 jaj Masło 15g Pomidor 200g Cebula 100g Pieczywo razowe 50g 2. Posiłek(szkoła) - ok. godz. 11.30 Pieczywo razowe 200g Sałata zielona 100g 2 plasterki polędwicy z indyka Warzywa na kanapki (pomidor, papryka) Jabłko 3. Posiłek - ok. godz. 13.30 [...]

    Odpowiedzi: 2 Ilość wyświetleń: 853 Data: 2012-10-29 18:04:16 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • Jak wyrzeźbić masę mięśniową

    Temat
    Trening dla początkujących

    Cześć. Mam 16 lat i ważę 81kg. Od 7 miesięcy ćwiczę systematycznie na siłowni oraz w domu. Jednak moje mięśnie nie wyróżniają się tak jak koledze chodź ćwiczy krócej ode mnie . Potrzebuję ćwiczenia takie, aby moja klatka piersiowa nieco się poszerzyła oraz bicepsy. Płeć: Mężczyzna Wiek: 16 Waga: 81 Wzrost: 191 Cel treningowy: klatka piersiowa [...]

    Odpowiedzi: 3 Ilość wyświetleń: 708 Data: 2013-07-18 19:27:19 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • dieta masa ocencie

    Temat
    Odżywianie i Odchudzanie

    Posiłek ilość kcal białko tłuszcze węglowodany sniadanie 7:00 Produkty b.d. 631 24 22 82 Płatki owsiane g 366 11 7 62 Mleko 3,2% g 214 12 11 17 rodzynki i orzechy g 51 1 4 3 drugie sniadanie 10:00 Produkty b.d. 1209 49 29 183 Bułki grahamki 774 25 5 155 Szynka kanapkowa 98 13 4 1 Banan [...]

    Odpowiedzi: 9 Ilość wyświetleń: 1597 Data: 2013-02-10 19:31:09 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • dieta redukcyjna do oceny i poprawy

    Temat
    Odżywianie i Odchudzanie

    Witam. Zamieszczam diete ulozona przez siebie. Prosze o ocene tych ktorzy sie na tym naprawde znaja. Co do poprawki? Czy nie za duzo weglowodanow? Cel oczywiscie redukcja.. Moja waga obecnie 86kg Zapotrzebowanie dzienne: Białko - ok 220 2,5gr/kg Węgle - ok 186 2,1gr/kg Tłuszcze - ok 142 1,6gr/kg Śniadanie 8;30 = jajecznica z 6 białek i 1 [...]

    Odpowiedzi: 12 Ilość wyświetleń: 1661 Data: 2009-10-19 15:25:51 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • optymalne spożycie suplementów

    Temat
    Odżywki i suplementy

    [...] na trening już skupiony na każdego dnia na poszczególne partie. Obecnie mój cel to zbudowanie większej masy mięśniowej. Ćwiczę póki co na sucho spożywając jedynie witaminy i białko( Delicious ... Whey z PEAK). Do polepszenia rezultatu moich ćwiczeń mam zamiar w przyszłości spożywać kreatynę, bcaa (dodatkowo), beta alenina oraz arginina. [...]

    Odpowiedzi: 2 Ilość wyświetleń: 591 Data: 2012-09-28 20:29:03 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • 129 na 94 stop + problem

    Temat
    Odżywianie i Odchudzanie

    [...] do 0 cwiczac przez te 5 mies kładlem nacisk na klatke kompletna amatorka:P ale codziennie wycisk i rospiętki hantlami + 3x w tyg bieg i dieta 1000-1200 kalori z naciskiem na białko z supli uzywalem l-karnitine i hmb+chrom efekt dalo taki. http://img571.imageshack.us/img571/3672/sfd2.jpg http://imageshack.us/photo/my-images/580/sfda.jpg/ przez [...]

    Odpowiedzi: 3 Ilość wyświetleń: 1185 Data: 2011-08-15 09:19:41 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • Odpowiednia dieta na przyrost masy !

    Temat
    Odżywianie i Odchudzanie

    WItam wszystkich. Od kilku misiecy chodze regularnie na silownie, lecz zauwazylem ze zamiast przybierac na masie to ja trace. Mam 185cm wzrostu i waze ok 86kg. Zalezy mi zeby nabrac troszke masy. Ulozylem sobie diete i prosibym abyscie mogli mi napisac czy jest ok, wewntualnie wprowdzili poprawki. Przypominam zalezy mi na masie :) Posilek I 400ml [...]

    Odpowiedzi: 3 Ilość wyświetleń: 1394 Data: 2005-01-14 13:31:16 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • myprotein - da sie zjesc

    Temat
    Polacy za granicą

    Tak w ogole to lubie ta firme I pije ich bezsmakowe bialko z woda, takie europejskie 1fast400. No ale do rzeczy. Chce zrobic sobie wlasnego mixa przedtreningowego z 5g etylu kreatyny + 5g tauryna + 2,5g ALC I wymieszac to z jakims bezcukrowym stymulantem np kick (kx) z tesco. Kuszaca jest cena 70 L za 200 !!! porcji, tylko czy bede to w stanie [...]

    Odpowiedzi: 58 Ilość wyświetleń: 7039 Data: 2009-08-28 23:05:32 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • Doradzcie.

    Temat
    Odżywki i suplementy

    Witam. Jestem nowy na forum, mimo tego ze kozystalem z niego kiedys, jak pierwszy raz sie wziolem za siebie. Bylo to dawno temu. A wiec wyglada to tak... Waze 65 kilo, mam 186cm wzrostu, jestem po prostu za chudy. Chcial bym przytyc. Chodze na silownie, dopiero co zaczolem spowrotem po dlugiej przerwie, wczesniej chcialem zrzucic kilo, polecialo [...]

    Odpowiedzi: 1 Ilość wyświetleń: 564 Data: 2011-02-10 21:51:47 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • trening na ujędrnienie i zbicie ciała

    Temat
    Trening dla początkujących

    [...] się zwą. I biegam, ok. godziny dziennie. Skupić się bardziej na ćwiczeniach siłowych i spożywać większą ilość białka, redukując ww(oczywiście nie do minimum, ale przewaga białko), czy db byłoby także dokupić jakiąć odżywkę białkową? I pytanie na marginesie- czy pd. treningów siłowych dobrze jest przed nimi jak i po nich wykonywać trening [...]

    Odpowiedzi: 2 Ilość wyświetleń: 1089 Data: 2012-11-03 22:30:05 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • Witam Moj plan tygodniowy bedzie wygladal mniej wiecej tak: Kazdy dzien zaczynam (teoretycznie bo nie zawsze jest kontrola i czesto nie biegne) poranna zaprawa 3km truchtem. Od pon do pt mam tez ok 6-8godz zajec Silka 4x po ~1.00-1.15h Basen 3x po ~45min Bieg 3x po 1godz (+15min rozgrzewki) Bieg 2x HIIT (~20min) (+15min rozgrzewki) Trening na [...]

    Odpowiedzi: 1 Ilość wyświetleń: 1112 Data: 2007-07-25 00:09:55 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • Dieta do sprawdzenia

    Temat
    Odżywianie i Odchudzanie

    Powiedzcie mi... czy te platki owsiane/musli to mozna poprostu jesc same? bo nie wiem jak to praktykujecie. Albo cos mi sie wydawalo, ze raz zrozumialem, zeby mieszac platki z twarogiem. Sytuacja jest taka, ze mleka nie scierpie z platkami, ale same moze bym jeszcze przelknal. A bialko mi jest potrzebne :) 1. Platki owsiane 100g + Twarog poltlusty [...]

    Odpowiedzi: 16 Ilość wyświetleń: 2646 Data: 2003-08-26 14:37:44 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • plan, czy nie za dużo?

    Temat
    Trening dla zaawansowanych

    [...] trochę dziwne),bo zawsze miałem prawie 120/75-120/80 Wzrost: 170 Diety nie mam ,ale staram sie jeśc zdrowo (5,6 posiłków) Cel:sucha masa,poprawić łapy i łydki Suple:KA,białko,Hemo-no,witaminki,omega3 Poniedziałek : wolne Wtorek : aeroby 45-60min + brzuch Środa : trening (grzbiet , biceps , łydki) Czwartek : aeroby 45-60min + brzuch Piątek : [...]

    Odpowiedzi: 4 Ilość wyświetleń: 1556 Data: 2007-01-01 15:33:02 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • Redukcja ! połączenie stacku + spalacz?Pomocy !!

    Temat
    Odżywianie i Odchudzanie

    [...] na redukcję ,zrzuciłem dużo niepotrzebnego fatu ,niestety też kosztem strary mięśni.Wtedy miałem zestaw ,składający sie z fat burnera Xenadrine-rfax + aminokwasy bcaa + białko i owczywiście kompleks witamin.Pytanie moje jest następujące.Czy przy połączeniu stacka czy też innej formy kreatyny ze spalaczem będą mnniejsze spadki masy [...]

    Odpowiedzi: 4 Ilość wyświetleń: 1546 Data: 2011-04-01 01:59:35 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • Jakie suple na masę?

    Temat
    Odżywki i suplementy

    Witam ćwiczę ponad rok czasu. Przestrzegam diety i innych rzeczy "w miarę możliwośći" Pytanie brzmi jakie odżywki poradzicie mi do zbudowania większej masy mięścniowej, a raczej chodzi mi o to co z tego zestawu, który teraz przedstawię uważacie za potrzebne a co nie. Podkreślam, że zależy mi na przytyciu jeszcze około 10 kilo na 180cm ważę 80kg. [...]

    Odpowiedzi: 16 Ilość wyświetleń: 1686 Data: 2011-05-10 19:41:04 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • dieta redukcyjna do analizy

    Temat
    Odchudzanie

    1. WIEK:27 2. WAGA:105 3. WZROST:181 4. WYMIARY: -biceps:45cm -klatka:119cm -udo:67 -talia:45 5. STAŻ NA SIŁOWNI:rok 6. DIETA:jeszcze nie mam -białko:250g -węglowodany:350g do 400g -tłuszcz:100g 7. ILE I JAKIE PRZEBYTE CYKLE STERYDOWE:-------- 8. TRENING: 9. CEL CYKLU:rzezba 10. OSTATNI CYKL I ODSTEP CZASOWY OD JEGO ZAKONCZENIA:----- 11. POZIOM [...]

    Odpowiedzi: 1 Ilość wyświetleń: 681 Data: 2012-02-27 16:01:13 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)