SFD - po prostu najlepsze ceny! RABATY DO 90%
SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne Portal

Wyszukiwarka

Znalezione pod frazą:

białko

  • Szukasz smacznego białka?

    Sklep SFD
    REKLAMA

    ALLNUTRITION Whey Protein to odżywka białkowa, która dostarczy Ci najwyższej jakości koncentratu białka serwatki (WPC)

  • Witam jestem tu nowy i mam nadzieję że nikt, za to głupie pytani mnie tu nie zabije. Więc chciałbym się dowiedzieć, jak prawidłowo powinienem stosować te 3 produkty posiadam je ale jestem głupi, bo co artykuł to co innego piszą, chciałbym przybrać troszkę na masie bo mam 172 cm wzrostu i warze 65 kg ogólnie bardzo szczupły jestem i dlatego zadaje [...]

    Odpowiedzi: 2 Ilość wyświetleń: 541 Data: 2017-03-26 22:15:31 Szacuny postu: 1 (cały temat: 0)
  • Białko + carbo ?

    Temat
    Odżywki i suplementy

    Mam bialko z firmy california fitness >( skusilem sie na nie bo byla promocja;p a moj kolega bardzo sobie chwalil ) i dokupilem do tego carbo z olimpu 1kg. I teraz pytanie jakbym mogl to stosowac. Podam ze planuje brac 60g bialka na dzien (73g bialka w 100g)Wegle przed treningiem bialko po i na noc w DT hmm ? a w NT ? poradzcie cos jak mozecie [...]

    Odpowiedzi: 6 Ilość wyświetleń: 1020 Data: 2008-05-01 13:05:30 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • Trec CM3 + jakieś białko.

    Temat
    Odżywki i suplementy

    witam wszystkich mam do was pytanie a moze porade... jakie bialko proponujecie z kreatyna Treca CM3? jesli braliscie juz takowe to moze macie jakies doswiadczenia jakie bialko pasuje do tej kretki? i 2 pytanie jakie sa wasze zdania na temat CM3? z gory dzieki za odp i pozdrawiam

    Odpowiedzi: 6 Ilość wyświetleń: 1770 Data: 2010-12-25 22:23:34 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • Tanie bialko - najlepiej w foli.

    Temat
    Odżywki i suplementy

    Witam! Mozecie mi polecic jakies tanie bialko ale koniecznie w foli. Mieszkam za granica i nie mam mozliwosci przewozenia wiaderek ze soba. Bialko ok 3 kg - cena ok 160zl. Da sie cos znalezc w tej cenie ?

    Odpowiedzi: 8 Ilość wyświetleń: 2518 Data: 2007-07-31 20:30:04 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • Mono UNIVERSAL-XPAND-BIAŁKO

    Temat
    Odżywki i suplementy

    Witam Was serdecznie koledzy, prosiłbym o małą podpowiedź co do brania tych trzech specyfików. Ja myślałem nad takim rozwiązaniem: DT: na czczo XPAND przed tr. XPAND po: mono + białko? tylko jak to połączyć w całość, jakiś odstęp czasowy? a może jednak coś całkiem inaczej? Czekam na propozycje ;)

    Odpowiedzi: 6 Ilość wyświetleń: 1289 Data: 2011-08-31 21:55:07 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • Pompa: 1. Nitrobolon 2 2. Nitro Caps Białko: 1. Whey C-6 2. Peak Delicious Whey protein Białko na noc: 1. SFD Pure Casein 3. Hi-Tech Micelar Casein 2. UNS GoodNight PRO Węgle: 1. Olimp Carbonox 2. ActivLab Carbomax Oraz witaminki: Vitamin multiple sport W każdym dałem 2 propozycje którem mam na oku, lecz tylko jedna do wyboru, co waszym zdaniem [...]

    Odpowiedzi: 4 Ilość wyświetleń: 769 Data: 2014-04-16 16:39:52 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • Gainer czy białko

    Temat
    Trening dla początkujących

    Robilem miesiąc FBW potem miałem przymusową przerwę, potem znów miesiąc FBW i znów przymusowa przerwa. Teraz już chce się zabrać za to na dobre. I mam pytanie. Czy jako suplement na początku lepsze będzie czyste białko serwatkowe czy jakiś gainer...

    Odpowiedzi: 10 Ilość wyświetleń: 1937 Data: 2009-04-05 22:56:58 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • Malo kasy / bcaa czy bialko??

    Temat
    Odżywki i suplementy

    Jestem obecnie na lekkiej redukcji i mam zamiar wydac ok 120 zl na suplementy:( Chce kupic bialko+bcaa . I tu mam problem czy kupic wpc ostrowi + 240 tab. bcaa extra activlabu czy lepsze bialeczko np Trec - Ultimate Protein+ 120 tab. bcaa extra?? Czy odpuscic sobie bcaa i kupic samo bialko tylko wieksza ilosc??

    Odpowiedzi: 9 Ilość wyświetleń: 1462 Data: 2010-06-28 13:39:44 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • Białko whey protein concentrate 80

    Temat
    Po siłowni, o siłowni

    Witam. Mam już drugi worek tego białka ale nigdy nie widziałem opinii na jego temat. Czy ktoś może zażywał i może się wypowiedzieć nad składem, działaniem i czy warto dalej w nie inwestować ? Dzięki i czekam na odpowiedź :) http://img847.imageshack.us/i/bialko900.jpg/

    Odpowiedzi: 8 Ilość wyświetleń: 1736 Data: 2011-04-23 22:42:11 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • 15lat a bialko

    Temat
    Trening dla początkujących

    Siemka , chcialem sobie kupic bialko i L-carniine 600 z firmy activ lab , lecz mam azs(atopowe zapalenie skory) wiec chcialem pojsc do lekarza po rade czy mog to brac , moj tata zadzonil do lekarza w tej sprawie czy mogeprzyjsc , a lekarz ogolny odrazu powiedzial ze w wieku 15lat nie jest wskazana silownia a odzywki tym bardziej .Co wy o tym [...]

    Odpowiedzi: 4 Ilość wyświetleń: 687 Data: 2012-09-27 13:45:09 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • Białko , jaki rodzaj?

    Temat
    Odżywki i suplementy

    witam , czy białko Gapspari Myo Fusion jest białkiem zwierzęcym? i pytanie odnośnie białka Carnivor (z wołowiny) pieńi się jak jasny ch... tą pianę też trzeba wypić bo jest jej na prawdę od cholery... Zmieniony przez - AmS666 w dniu 2011-05-26 18:43:59

    Odpowiedzi: 9 Ilość wyświetleń: 1779 Data: 2011-05-26 18:43:18 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • Ocena diety i białko

    Temat
    Junior SFD - pierwsze kroki na siłowni i w sporcie

    Witam ćwiczę od niedawna i aby nabrać masy ułożyłem dietę i mam zamiar brać białko. I właśnie z białkiem jest problem bo nie wiem jakie kupić i kiedy i ile razy dziennie go stosować. /ObrazkiSFD/zdjeciaSFD2/c96a929209db45f7a6f970d7d3b76e5f.png

    Odpowiedzi: 15 Ilość wyświetleń: 1840 Data: 2013-01-27 21:40:08 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • Czy mogę tak zastąpić Białko Olimpu?

    Temat
    Odżywianie i Odchudzanie

    Witam was forumowicze. Mam takie małe pytanko na szybko. Czy mogę zastąpić Białko Olimpu ponieważ skończyło mi się dziś a jest troszkę drogie :/ Shakiem z jogurtu naturalnego,banana i miodu? Białko wcinałem rano od razu po przebudzeniu i godzinę po siłowni. Czy mogę zastąpić to w/w Shakiem w tych samych porach?

    Odpowiedzi: 8 Ilość wyświetleń: 1304 Data: 2013-02-14 13:35:22 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • aminokwasy, białko... jakie odżywki kupić?

    Temat
    Odżywki i suplementy

    [...] serdecznie :) Mam pytanie dotyczące zakupu aminokwasów i białka. Jakie polecacie? Dodam, że ćwiczę 3 razy w tygodniu od dwóch lat z przerwami, na początku z obciążeniem teraz bez. Czy po godzinnym treningu warto zażyć aminokwasy i białko? Jeśli tak to co ze sklepu polecacie? Nie mam jakiejś specjalistycznej diety, ale uważam na to, co jem ;)

    Odpowiedzi: 6 Ilość wyświetleń: 895 Data: 2015-06-28 17:16:26 Szacuny postu: 2 (cały temat: 0)
  • najlepsze białko?

    Temat
    Odżywki i suplementy

    jak wyrzesj które dla was jest najlepsze biorac pod uwagę nie skład nie cene ale rezczywiaste odczucia podczs brania

    Odpowiedzi: 23 Ilość wyświetleń: 3315 Data: 2005-05-10 14:34:29 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • Białko ostrowia+spożywanie

    Temat
    Odżywki i suplementy

    Witam. Mam problem kupiłem białko ostrowi 900g. Mam problem jak spożywać to jestem początkujący w tej branży :P NIe wiem w jakich proporcjach i jak często spożywać to...:( Bardzo proszę o pomoć, jeśli taki temat się powtórzył to bardzo przepraszam, ale newbie jesczze jestem :/

    Odpowiedzi: 7 Ilość wyświetleń: 1636 Data: 2008-03-10 20:52:20 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • kiedy pić białko??

    Temat
    Odżywianie i Odchudzanie

    witam!! mam pytanie czy pić biało w takich odstepach czasowych czy innych?: godzina 10.00 2-3 godz przed treningiem zalezy od dnia ( 15 lub 17) i jakies 30-45min po treningu

    Odpowiedzi: 6 Ilość wyświetleń: 2740 Data: 2009-11-09 18:51:58 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • Białko potrzebuję pomocy!!!

    Temat
    Odżywki i suplementy

    Siema, mam problem chodząc do szkoły nie mam możliwości zjedzenia normalnego posiłku bogatego w białko, jedynie kanapki... I chciałbym was prosić żebyście mi podali jakieś białko które będzie dobre żeby wypić szejka na szybko podczas przerwy od praktyki, najlepiej firmy Olimp i Trec :-) Z góry dzięki za każda odp.

    Odpowiedzi: 9 Ilość wyświetleń: 1236 Data: 2012-06-08 11:29:38 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • Białko bez laktozy

    Temat
    Odżywki i suplementy

    Witam. Szukam jakiegoś białka bez laktozy albo z mało ilością laktozy. Używam białka Gold standard 100% whey. Ale niestety mam po nim problem gastryczne. Jestem uczulony na laktozy w mleku. Więc szukam białka z ograniczoną ilością laktozy albo całkowicie bez. Proszę o pomoc.

    Odpowiedzi: 5 Ilość wyświetleń: 1685 Data: 2016-09-11 18:53:31 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • Białko zamiennik WPC SFD PROTEIN PLUS

    Temat
    Odżywki i suplementy

    Cześć, Jako, że nie ma dostępnego tego białka to mam problem i szukam jakiegoś innego. Białko do śniadania i na drugi posiłek ewentualnie, 100-150zł tak żeby było z 40-60porcji

    Odpowiedzi: 12 Ilość wyświetleń: 2669 Data: 2011-11-15 19:44:18 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)