[...] Siłownia ( trening masowy/siłowy) Uprawiane inne sporty : Brak Dostęp do sprzętu: drążek, ławka, stojaki, sztanga prosta i łamana, hantle i obciążenia Dieta : 2510 kcal / białko 148g / tłuszcze 70g / węgle 320g Witam mam do oceny plan treningowy FBW. Dodam że między seriami planuje robić 2 minuty przerwy na izolowane i 3-4 minuty na [...]
[...] mniejszy ciężar i robię mniej powtórzeń i szybciej się męczę. Szukam przyczyny tego stanu, ale nie wiem. Przed treningiem i w trakcie piję sobie BCAA, po treningu biorę białko, ale wydaje mi się, że przede wszystkim to dieta i brak wypoczynku jest u mnie problemem. Praktycznie wyeliminowałem tłuszcz i cukier ze swojej diety, staram sie nie [...]
[...] na wadze ? Jeśli chodzi o to jakiego gainera chcialem kupic jest to SFD Mass Acceleration 7000g. Zastanawiam się czy jest sens żebym zeżarł 7 kg tego proszku który może nie przynieść mi zbyt duzych efektow. I od razu napomknę, iż zdaje sobie sprawę z tego że gainer tak samo jak białko jest to uzupelnienie diety no ale zawsze warto sprobowac. :)
[...] :) W dietę nie wliczyłem tylko sałaty/kapusty/marchewki, które zajadam do obiadu :) Biorę kreatynę codziennie rano 5g i po treningu 3-5gram Do tego po treningu piję białko 30g tak jak w rozpisanej diecie :) Na dniach przyjdą mi witaminy k2+d3, omega, zma+b6 i cytrulina dla większej pompy :) Trenuję w poniedziałek, środę, piątek i jest to [...]
[...] codziennie poniewaz cwicze piłke nożna. Co do ławki to mam stojaki lecz zbyt niskie zeby brać spod nich sztange i wykonywac przysiad. A i jeszcze jedna sprawa! Mam w domu białko, colagen oraz creatyne tylko jest jeden problem że po creatynie bardzo mnie boli głowa i mam nudności. Można jakoś zaradzić żebym nie miał takich "objawów". Co do [...]
[...] (np. full osprzęt siłownia, sztanga/sztangielki) : siłownia dobrze wyposażona Dieta : Zaczynam redukcje od 3300 kcal Przeciwskazania medyczne : brak Zażywane suplementy : białko Ostatnio przerabiany plan: Ciężary w podstawowych ćwiczeniach (przysiad, klasyczny martwy ciąg, wyciskanie na ławce leżąc): Przysiad - 140 Wyciskanie na płaskiej [...]
[...] Martwy ciąg 150kg x3 Podciąganie +25kg obciązenia x3 Przysiad +90kg obciązenia x3 Wyciskanie płaska 100kg x3 Przez cały czas trzymałem dietę z deficytem kcal, z suplementów białko i kreatyna. I teraz nie chce już dalej schodzić, obecnie jestem na 0 kalorycznym i utrzymuję wagę. Myślę aby zacząć masę, ale nie chciałbym się zalać szczególnie ze [...]
Witam, dokładnie od 18 grudnia zacząłem dietę na mase i cwiczenia. Chce budować mase mięśniową, mam dietę ~3200 kcal (~180g białko, ~70g tłuszcze i 480 weglowodany). Moja waga z dnia 18.12 to ~66 kg, z dzisiaj dokładnie 66,5 kg. Ćwiczę regularnie 3x w tygodniu takim planem: Pon: Trap Y raise 2S 10 powt, rpe6 Wioslowanie hantlem 2s 10 powt rpe6 [...]
Cześć, postanowiłam zamieścić akurat tutaj ten wpis. Od kilku lat ćwiczę, ale zaliczam się do grupy amatorów. Do tej pory od czasu do czasu dodawałam białko w proszku do diety, ale nie myślałam o tym aby to rozszerzać. W zeszłym roku zaczęłam ćwiczyć intensywniej, interwałowo z obciążeniem do 30 kilo max na dolne partie. Czułam się dobrze, [...]
Witam wlasnie przymierzam się do poprawy mojej sylwetki -budowaniu masy mięśniowej, nie chce zrobić zadnych bledow dietetycznych i chce ulozyć tak diete aby mnie za szybko nie zalało , wcześniej wydawało mi się ze przybrałem za dużo masy tłuszczowej a za mało miesni ,i mam tu kilka nurtujących mnie pytan, chciałbym znać odp na kazda z nich ,z [...]
[...] Dostęp do sprzętu: full osprzęt siłownia Dieta : redukcja 2550 kcal, 190g białka, 80g tłuszczy, reszta węgle Przeciwskazania medyczne : brak Zażywane suplementy : kreatyna, białko Ostatnio przerabiany plan: brak Cześć, prosiłbym was żebyście ocenili mój plan treningowy na redukcję. Doświadczenie na siłowni jakieś tam posiadam, głównie chodzi o [...]
Imie : madzia WIek 28 lat wzrost : nie wiem ok 170 Waga: 65 Aktywnosc fizyczna: 3-4 razy w tyg gra w hokeja po 1-2 h Cel diety: redukcja (ok 5 kg) Dla osoby nie cwiczacej na silowni bialko tez windujemy na 2g/kg?? Jak widzicie rozklad makroskladnikow?? Z kalkulatora mi wyszlo ze ma jesc 1300-1400 cal ----> jako ze do tej pory odchudzalem jedynie [...]
[...] zapytać, czy podzielacie zdanie dietetyka? (oczywiście nie podważam jego wiedzy na temat odżywiania, pytam was z ciekawości co wy o tym myślicie). Zaraz po treningu dodam białko Hi-tec whey c-6, porcję, ponieważ takie już kupiłem. Dodam, że dietetyk też zalecił stosowanie białka zaraz po treningu, a do godziny posiłek. Z dodatkowych [...]
Witam, Chciałbym prosić o poradę treningową. Background - wróciłem do treningów siłowych na siłowni po około 9 latach przerwy - wówczas byłem w mega dobrej formie - waga okolo 103kg, 6pak na brzuchu, 45cm w bicepsie, biegałem 10 km w 40 minut. W miedzyczasie moja forma miała się bardzo różnie - raz ćwiczyłem w domu i biegałem schodząc do okolic [...]
[...] półtora roku trenuje na siłowni .Muay Thai od 8 miesięcy .Od pewnego czasu mam stagnację w robieniu masy.Od miesiąca jestem na diecie w której makro to ok .3000-3400 kcal, białko dziennie 220-240 g,Tłuszcze 110-120g ,węgli 300-400g mniej więcej. Mój tydzień wygląda tak: Poniedziałek Muay Thai, Wtorek Muay Thai i siłownia Środa Muay Thai [...]
[...] kg), • Udo z 40 cm do prawie 55 cm, • Klatka zaczyna wreszcie nabierać objętości, • Triceps i plecy też ruszyły – widzę i czuję siłę, • Jem regularnie, suplementuję się (białko, kreatyna, magnez, wit. D3). Wrzucam mój plan treningowy i fotki progresu – będę mega wdzięczny za każdą konstruktywną opinię. Zależy mi na tym, żeby nie zmarnować [...]
[...] full osprzęt siłownia, sztanga/sztangielki) : prawie full Dieta : dopracowana w 98% Przeciwskazania medyczne : brak Zażywane suplementy : przed przerwą bcaa, kreatyna , białko, carbo. Ostatnio przerabiany plan: FBW Ciężary w podstawowych ćwiczeniach (przysiad, klasyczny martwy ciąg, wyciskanie na ławce leżąc): 110kg przysiad , klata 95 [...]
[...] osprzęt siłownia Dieta - póki co brak, ale zmiana podstaw żywienia Przeciwwskazania medyczne - prawostronne skrzywienie kręgosłupa i lordoza lędźwiowa Zażywane suplementy: białko + kreatyna PLAN 3x w tygodniu: A - przysiad 5x5 - wyciskanie na ławce 5x5 lub na maszynie hammer - wiosłowanie 5x5 - pompki na poręczach/zwykłe pompki 3x max (tutaj [...]
kupilem bialko wpc protein plus sfd i mam taki problem ze w srodku jest miarka opisana 10cc/ 20cc/30cc/40cc/50cc a ja za chiny nie wiem ile to gram. dodam ze na opakowaniu nie jest to wyjasnione. prosze o pomoc w utaleniu gramatury tego produktu ;) Zmieniony przez - przemeksfd w dniu 2016-07-16 19:23:33