SFD - po prostu najlepsze ceny! RABATY DO 90%
SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne Portal

Wyszukiwarka

Znalezione pod frazą:

białko

  • Szukasz smacznego białka?

    Sklep SFD
    REKLAMA

    ALLNUTRITION Whey Protein to odżywka białkowa, która dostarczy Ci najwyższej jakości koncentratu białka serwatki (WPC)

  • Mam 17 lat, ważę 120 kg.

    Post
    Odżywianie i Odchudzanie

    Kazdy z posilkow powinien byc "wyposarzony" w warzywa. Kazdy z posilkow powinien zawierac, bialko, tluszcze, wegle, gdzie w przed treinngowym tluszcze moga byc, a nie musza, to zalezy od Twojego samopoczucia na treningu i odstepu czasowego posilku przedtreningowego od treningu. W posilku potreinnogwym nie powinienes wrzucac tluszczy i [...]

    Odpowiedzi: 46 Ilość wyświetleń: 16398 Data: 2009-03-19 20:51:46 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • co dalej ?

    Post
    Odżywki i suplementy

    Słabeusz dobrze Ci radzi To dobry i sprawdzony Gainer ! A jezeli chcesz teorie to czytaj -> MASS XXL Wysokokaloryczny kompleks węglowodanów i białka serwatkowego Dostępne opakowania: 2000g w proszku. Skład: mieszanka hydrolizatów węglowodanów o różnych współczynnikach glikogenicznych, koncentrat białka serwatkowego 80, witaminy. Wartość [...]

    Odpowiedzi: 8 Ilość wyświetleń: 1108 Data: 2004-04-21 23:24:42 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • Cykl, co tu dużo gadać, marzenie. Revenge v.3, Crystal C, do tego pyszne białko i konkretny gainerek... zazdroszczę! Efekty, znając Twoje podejście i znajomość tematu, gwarantowe, a test również, znając treść i formę poprzednich, powinien być bardzo ciekawy. Będę wpadał! W jakich smakach masz Whey Shake? Jak smakują? Ciekawi mnie też cena Revenge [...]

    Odpowiedzi: 431 Ilość wyświetleń: 20000 Data: 2007-02-06 00:42:29 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • [...] kokosa wczoraj wypiłem do poduszki z wodą i powiem, że smakuje naprawdę kozacko nie jest ani za słodki, ani zbyt intensywny w smaku przez chemię - po prostu bardzo smaczne białko. I kosztuje niewiele Cena na Revenge V3 to 209 złotych. Ma 50 porcji. Podobny produkt i bardzo chwalony (do ktorego porównuje producent) - Size ON Gaspari ma 30 [...]

    Odpowiedzi: 431 Ilość wyświetleń: 20000 Data: 2007-02-06 09:08:38 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • zapowiada się dobry cykl zapuściłeś się od ostatniego podsumowania choć dużo czasu nie minęło... z tego co pamiętam to białko ma słabe proporcję chyba się nie mylę? będę śledził powo

    Odpowiedzi: 431 Ilość wyświetleń: 20000 Data: 2007-02-06 09:18:50 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • "Zapuściłeś się" no wiesz Bez przesady może, bo wpadnę w depresję nie no, może troszkę... czy długo nie minęło? hmmm minęły prawie 3 miesiące. Czy to długo - sam oceń Było w tym czasie kilka przerw w treningach, a co za tym idzie parę razy odpuściło się diete. Wiadomo jak to jest, tym bardziej z moją genetyką. Ważne, że siła jest [...]

    Odpowiedzi: 431 Ilość wyświetleń: 20000 Data: 2007-02-06 09:48:03 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • [...] niewiele, a Ty jesteś jedną z nich. Takie fakty, więc sugerowałbym porzucenie przesadnej skromności hmmm skoro tak już mi doradzasz, to napiszę może szczegółowo jak jem białko i potem zadam pytanie: ok. 9 na śniadanie 250g twarogu (jak mi się nie chce twarogu to 40g wpc) ok. 12 ok. 250 g piersi z kuraka ok. 15 ok. 250 g piersi z kuraka ok. [...]

    Odpowiedzi: 431 Ilość wyświetleń: 20000 Data: 2007-03-01 10:48:13 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • [...] piwko, gibon i ryż z kurakiem połączeniem idealnym zarówno ja, jak i znajomi są już do tego przyzwyczajeni. Najfajniej jest jak biorę na imprezę bidon z gainerem+białko (kiedy wiem, że nie będzie mi się chciało jeść normalnego posiłku lub go nie mogę skomponować). Koleżanki pytają, co tam mam a ja odpowiadam "żarcie w [...]

    Odpowiedzi: 431 Ilość wyświetleń: 20000 Data: 2007-03-19 00:25:27 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • [...] ocena brzmi 7/10, przede wszystkim ze względu na wygórowaną cenę. 4.Whey Shake Ocena białka nie może być zbyt rozbudowana. Powiem zatem krótko: niezły smak, b. dobra rozpuszczalność, niska cena. Hardkorowym carb-watcherom może przeszkadzać dość wysoki udział węglowodanów w składzie. Dla zwykłych śmiertelników białko prawie idealne. 9+/10.

    Odpowiedzi: 431 Ilość wyświetleń: 20000 Data: 2007-03-26 17:55:24 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • SP80 hi czy kit

    Post
    Odżywki i suplementy

    Bialko to bialko niczego nie wyjasnia.Gdybys zjadl np 100 g bialka serwatkowego na raz to bys tylko obciazyl nerki.A gdybys zjadl 100 g NitroProGen-u to nerek bys nie obciazyl poniewaz Nitro ma dluzszy czas absorbacji aminokwasow.-Bialko serwatkowe trawi sie od 1 min do ok. 1h -peptyd l-glutamin-y od ok. 30min do 4 h [...]

    Odpowiedzi: 20 Ilość wyświetleń: 2431 Data: 2006-08-04 17:04:15 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • 500zł na cykl! Pomóżcie co kupić????

    Post
    Odżywki i suplementy

    no Białko ale co z tego jak nie taka sama ilosc. to białko z ostrowii tez białko i tansze duzo wiec jak? o co tu chodzi jak mowisz ze to bialko i to

    Odpowiedzi: 29 Ilość wyświetleń: 3566 Data: 2008-02-22 18:12:21 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • Pierwszy spalacz

    Post
    Trec

    białko: 2-2,5g węgle: 2,5g tłuszcze: 1-1,5g możesz tak rozłożyć posiłki na bazie białko+tłuszcz a przed i po treningu posiłki białko+węgle + warzywa przykładowy schemat: 1. 4-5jajek całych, ogórek/pomidor, oliwa z oliwek 2. mięso, owsianka/ryż ciemny, warzywa 3. j/w 4. mięso, warzywa, oliwa z oliwek, orzechy 5. twaróg/jajka, warzywa Na tym [...]

    Odpowiedzi: 101 Ilość wyświetleń: 11276 Data: 2010-04-23 20:10:58 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • n70 /DZIENNIK/ czyli jak spalić tłuszczyk - mądrze

    Post
    Trening dla początkujących

    Matylda, można w sumie ale nie widzę sensu. Jest to białko wolnowchłanialne, na noc w sam raz. Od czasu do czasu możesz tak zjeść ale lepiej jedz białko z miesa, ryb, jajek.

    Odpowiedzi: 562 Ilość wyświetleń: 20000 Data: 2009-04-24 21:05:59 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • Pytanie dot. diety redukcyjnej

    Post
    Odżywianie i Odchudzanie

    Ułożyłem dietę na dni nietreningowe i wygląda ona tak: Śniadanie - 3 jaja - 100g płatków owsianych lub bułka żytnia II śniadanie - odżywka białkowa peak - bułka żytnia z szynką i masłem niezawierającym tłuszczy roślinnych - łyżka oliwy z oliwek Obiad - 100g piersi z kurczaka - 100g ryżu - warzywa "na patelnię" Podwieczorek - 100g piersi [...]

    Odpowiedzi: 10 Ilość wyświetleń: 1127 Data: 2011-10-09 12:08:39 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • Kynga / estímulo - reacción

    Post
    Trening dla początkujących

    [...] i dzięki dla Gości za uwagi ...ale wiecie wszystko jest do zrobienia, jak się lepiej poznamy, to nie wykluczam, że mogę przygotować jedzonko 'hurtowo' carbon91 hmmm... białko w śniadaniach. No, jest to pewien kłopot bo o ile w II śniadaniu jakoś daję radę to I pod tym kątem kuleje. I śniadania będę robić właśnie tak na słodko i idealnie mi [...]

    Odpowiedzi: 60 Ilość wyświetleń: 6514 Data: 2011-01-05 19:24:58 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • W chwili obecnej tak. Glikogenu nie uszczuplasz, nie ma potrzeby ingerencji. Bialko jest, tluszcze sa. Jedyna manipulacja sensowna to bialko na plus, jesli wogole czujesz potrzebe. No i cos z duza dawka magnezu na kolacje by sen byl lepszy i glebszy, bynajmniej nie mowie o suplementach.

    Odpowiedzi: 549 Ilość wyświetleń: 20000 Data: 2009-12-02 00:14:37 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • G-whey Hollywod Labs&Sp 80&Ostrowia?

    Post
    Odżywki i suplementy

    [...] farby do malowania ścian ba jest nawet większe, grubsze i ciąższe. Beznadziejnie się otwiera, nie wyobrażam sobie codziennej męki z otwieraniem tego pudła, więc przesypałem białko do innego. A teraz gwuźdź programu !!!!!!!!!!!!!!!!! Kupiłem białko 4,54 kg, a otrzymałem jedyne 3,65kg !!! Wiec nie wychodzi ono aż tak ekonomicznie jak człowiek [...]

    Odpowiedzi: 32 Ilość wyświetleń: 3772 Data: 2007-04-10 18:27:08 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • Wyciskanie lezac Bogatynia

    Post
    Aktualności - Sporty Siłowe

    I miejsce w kat. senior do 82.5kg z wynikiem 180.Nie bylo kat open, slyszalem ze sa zawody za tydzien w boleslawcu waga ok godz 14, lecz nie wiem dokladnie gdzie co i jak, ale zapraszam ;). Przymykane bylo oko sedziow na lekkie oderwanie posladkow. Co do nagrod to klasycznie: duzy puchar za 1 i male za 2 i 3, ja dostalem 1kg bialko 78%,1kg bialko [...]

    Odpowiedzi: 19 Ilość wyświetleń: 4085 Data: 2009-05-09 17:37:26 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • Dieta do oceny

    Post
    Odżywianie i Odchudzanie

    Od razu po przebudzeniu: WPC Łowickie Mleko spożywcze 0,5 % tłuszczu Banan BTW:32/3/34 Kcal:290 Zjedz sobie porządne śniadanie. A nie białko i owoc. Jesli juz to banana zastąp owocem z cienką skórką: jabłko, gruszka, morela. Śniadanie: Płatki owsiane Mleko spożywcze 0,5 % tłuszczu Miód pszczeli + jakieś pestki, orzechy w drodze do pracy 1kaps [...]

    Odpowiedzi: 1 Ilość wyświetleń: 864 Data: 2010-09-07 06:45:51 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • Dieta LC 2800 kcal 95kg bf 23

    Post
    Odżywianie i Odchudzanie

    [...] Wtedy I byłby w domu przed pracą 6:30 (jejecznica?), drugi w pracy ok 11:00 (konkret jakiś z ryżem, kaszą itp.+ mięcho) Po powrocie do domu 15:30 przed treningowy (max białko+ww), to treningowy 18:30 (max białko+ww) i kolacja 22:00 (białko+tłuszcze) Chodzi mi o to czy przerwa między I a II i II a III nie jest za długa? Bo nie chce [...]

    Odpowiedzi: 25 Ilość wyświetleń: 5201 Data: 2016-06-10 07:55:24 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)