SFD - po prostu najlepsze ceny! RABATY DO 90%
SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne Portal

Wyszukiwarka

Znalezione pod frazą:

białko

  • Szukasz smacznego białka?

    Sklep SFD
    REKLAMA

    ALLNUTRITION Whey Protein to odżywka białkowa, która dostarczy Ci najwyższej jakości koncentratu białka serwatki (WPC)

  • ile carbo i białk apo treningu

    Temat
    NUTRIFARM&OLIMP

    [...] 75 kg organizm potrzebuje weglowodanów po treningu do uzupełnienia glikogenu? posiłek potreningowy swoją drogą, ale posielk dopeiro okolo za godzine, a mi chodzi o carbo pite w szatni dodam, ze kiedy jak brałem carbo to po treningu rozpuszczałem jedna miarke olimp tj.50g 2) to samo pytanie o białko(izolat). Ile gram białka dodać do carbo

    Odpowiedzi: 5 Ilość wyświetleń: 2468 Data: 2008-12-28 19:04:45 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • PROSBA O POMOC,ZAPOTRZEBOWANIE

    Temat
    Odżywianie i Odchudzanie

    Witam wszystkich. Jak w temacie prosilbym o obliczenie mojego zapotrzebowania kalorycznego,bialko,wegle,tluszcze.Jestem ektomorfikiem, mam problemy z przybraniem na wadze,moja waga to 83kg,wzrost 193cm,wiek 21 w tym roku.I to ze zakladam ten temat nie jest wynikiem jakiegos mojego lenistwa czy cos w ten desen.. poprostu cos mi to slabo [...]

    Odpowiedzi: 3 Ilość wyświetleń: 1238 Data: 2011-01-03 20:53:45 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • dietka do poprawki

    Temat
    Odżywianie i Odchudzanie

    [...] sera żółtego 150g serek wiejski 10.30 2 kromki chleba pełniziarnistego jogurt naturalny 400gr 13.30 100 gram kaszy gryczanej 150g kurczak Warzywa 15.00 - 16.00 Trening banan 17.00 100g Tuńczyk 100g Ryż 19.30 150g serek wiejski Łyżka stołowa oliwy z oliwek Czy nie przydałoby się po treningu lub na noc białko?

    Odpowiedzi: 3 Ilość wyświetleń: 778 Data: 2011-05-09 12:37:10 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • Low Carb a Cycling Carb na IF

    Temat
    Odżywianie i Odchudzanie

    [...] / 7 dni tygodnia = 155gWW dziennie Pytanie: Czy ja to poprawnie liczę, czy można tak liczyć , czy jestem na low carb ??? Pytanie 2: Czy powinienem robić ładowania WW (białko średnio, tluszcze max 50g, wegli sporo - ile kal ponad bilans?) biorąc pod uwagę że IF najlepiej sie sprawdza na HC ? Niestety u mnie nie ma miejsca w bilansie na HC [...]

    Odpowiedzi: 1 Ilość wyświetleń: 1047 Data: 2014-09-29 08:04:06 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • [S] Białko + carbo tanio .

    Temat
    Targowisko

    Witam mam na sprzedaż : -Białko firmy Ofra PRO ECO z 2.5 kg zostało 1450g razem z pudełkiem - smak mleczny data : nie ma etykiety tam gdzie była data ale kupione było w lutym 2014 więc spokojnie ma jeszcze z pól roku ( piłem ostatnio porcje i żadnych rewolucji żołądkowych ) - Sfd WPC PROTEIN ECONO V2 - 230 g smak : biała czekolada data : kwiecień [...]

    Odpowiedzi: 0 Ilość wyświetleń: 703 Data: 2015-02-12 06:28:38 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • Jaka jest dobra odzywka na mase???

    Temat
    Odżywki i suplementy

    mam problem z nabraniem masy i zastanawiam sie nad kupnem jakiejs odzywki tylko niewiem czy zakupic gainera czy bialko a moze cos jeszcze innego? pozdro

    Odpowiedzi: 13 Ilość wyświetleń: 5637 Data: 2007-08-07 20:53:03 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • Do Michaila i nie tylko RZEŹBA

    Temat
    Trening dla zaawansowanych

    Hej! Chcialem sie zwrucić z prośbą do was czy taki trening na klatke może być chodzi o rzeźbę Lawka pozioma wyciskanie sztangi 5 razy (16,14,12) Wyciskanie hantli 3 razy (16,14,12) Rozpiętki 3 razy (16,14,12) Skos wyciskanie sztangi 3 razy (16,14,12) Wyciskanie hantli 3 razy (16,14,12) Rozpiętki 3 razy (16,14,12) i aeroby ok 40 min Czy macie [...]

    Odpowiedzi: 27 Ilość wyświetleń: 2465 Data: 2004-09-05 00:26:31 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • Posiłki okołotreningowe

    Temat
    Odżywianie i Odchudzanie

    [...] powinienem przyjąć z rana przed treningiem licząc ze trening zacznę 30min po śniadaniu. ile powinienem zjeść bezpośrednio po treningu i pół godziny później. Do pomocy mam białko serwatkowe radzicie przyjmować je przed i po treningu? Czytałem też ze można je wypic przed snem. Posiadam również kreatyne powinienem brac 5g przed treningiem czy [...]

    Odpowiedzi: 3 Ilość wyświetleń: 1026 Data: 2016-02-28 21:13:26 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • plan diety na mase. Jeden dzien do oceny

    Temat
    Odżywianie i Odchudzanie

    Mam 18lat 186cm wzrostu i waze 85kg. Wyslalem tylko jeden dzien dlatego ze chce zobaczyc czy dobry system opracowalem dzieki wielkie za pomoc. Biore do tego bialko marki DYMATIZE NUTRITION ELITE i aminokwasy tej samej marki SUPER AMINO 4800mg. Moj staz to rok czasu na silowni. 1sniadanie. - 3 jajka gotowane - 100g ryzu - jakies warzywo 2 [...]

    Odpowiedzi: 9 Ilość wyświetleń: 1535 Data: 2011-09-25 13:40:27 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • Dieta Hcarb do sprawdzenia

    Temat
    Odżywianie i Odchudzanie

    [...] dodaje warzywa. A o to baza Diety w dni nietreningowe. PS. W dni treningowe baza diety wygląda podobnie, czyli tyle samo kalorii, z tym że troszku mniej wegli,kosztem tluszczu no i po treningu zarzucam,węgle proste i białko w prochu (ale kcal pozostaje praktycznie bez zmian) :D /ObrazkiSFD/ZdjeciaSFD3_large/c9d18ac20bf14dafbf10c737ee6b50ac.png

    Odpowiedzi: 5 Ilość wyświetleń: 855 Data: 2014-07-16 10:10:38 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • Czy pil ktos serwatke z mleczarni???

    Temat
    NUTRIFARM&OLIMP

    Wlasnie kumpel sprzedal mi serwatke!!! Opakowanie jest zolte i pisze na nim : Rolnicza Spółdzielnia Mleczarska w Radomiu. Nie wiem wlasnie ile tego mieszac z mlekiem bo slyszalem ze ta serawtka jest wysokobialkowa i nie wiem czy brac tyle samo co bialko (np. Sojavit70 ) ??? Ćwicz,a będziesz WIELKI !!!

    Odpowiedzi: 31 Ilość wyświetleń: 4644 Data: 2003-12-30 19:23:31 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • Dieta na mase - ocencie, poprawcie

    Temat
    Odżywianie i Odchudzanie

    Mam 16 lat, 183cm wzrostu, 64kg wagi. Moim celem na treningu jest masa. Chcialbym ulozyc sobie pozadna diete wiec poprosze o ewentualne poprawki. Z gory dzieki. Moje zapotrzebowanie: Białko: ok.110g Węglowodany:ok.190g Tłuszcze:ok.130g Kalorie:ok.2360 Sniadanie: Płatki owsiane(90g) na mleku 2%(100g) 2 jaja kurze gotowane Obiad w szkole Niestety [...]

    Odpowiedzi: 1 Ilość wyświetleń: 1034 Data: 2008-01-14 20:49:15 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • Dieta-pomocy

    Temat
    Odżywianie i Odchudzanie

    [...] staram sie przynajmniej raz w tyg. wyskoczyć na basen 3x w tygodniu biegam około 5km dodatkowo bardzo dużo chodzę tj. codziennie 4km moim problemem jest zbyt duża ilośc tłuszczu, szczególnie na grzuchu, co powoduje że mięśnie są kompletnie niewidoczne. obliczyłem że potrzebuje 2934 kalorii 113,9g białko 100,5 tłuszcz 342 weglowodany POMOCY

    Odpowiedzi: 11 Ilość wyświetleń: 1344 Data: 2010-01-18 18:24:37 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • Dietka do oceny

    Temat
    Odżywianie i Odchudzanie

    Witam waze 58 kg mam 16 lat a oto moja dieta 7:00 Płatki Owsiane - 100g Mleko Łowickie 3,2% - 400g 11:00 Chleb Pszenno-żytni - 150g Ser Gouda - 120g Masło Mlemix - 20g Przecietne jablko 14:00/16:30 (zależy o której wracam ze szkoły) Ryż biały-100g Ryba mintaj- 100g Po treningu Banan - 160g 19:00 Chleb Pszenno-żytni - 150g Szynka wieprzowa gotowana [...]

    Odpowiedzi: 1 Ilość wyświetleń: 1033 Data: 2006-03-26 20:42:30 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • USA LABORATORIES Cutting Edge 120

    Temat
    Odżywki i suplementy

    siema czy dobrym pomyslem bedzie kupić reklamowany na sfd USA LABORATORIES Cutting Edge 120?i myslalem zeby go polaczyc np z Tested Burner lub Clenburexin II bo bralem kiedys Clenburexin I i byl konkret,bez diety i silowni tylko jezdzilem na rowerze to poszlo w 2tyg 4kg a jak bralem dyma-burn xtreme na lov-carb zero efektow .Chodzi mi glownie o [...]

    Odpowiedzi: 11 Ilość wyświetleń: 3493 Data: 2012-05-05 10:58:09 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • procentowe założenia :)

    Temat
    Odżywianie i Odchudzanie

    jak wyglądałaby taka procentowa rozpiska dla haidgainera :) chodzi ile Białka , Tłuszczy, Węglowodanów należy procentowo (z założonych do spożycia dziennie gramów) jeść na dany posiłek i tak oto przykład wyssany z palca na Węglowodanach(broń Panie Boże nie stosować się do tego) :) Białko Tłuszcze Węglowodany posiłek 1: [...]

    Odpowiedzi: 1 Ilość wyświetleń: 992 Data: 2006-04-04 23:58:05 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • Wzrost i odżywki

    Temat
    Zdrowie i Uroda

    [...] odżywki, urosnę szybciej i więcej? Na swój wiek nie jestem wysoki i jeden kolega który był w moim wieku podobnego wzrostu zaczął regularnie ćwiczyć i spożywać kreatynę, oraz białko. Po 2 latach miał już 185cm :) I był nieźle przy tyrany. Czy mi by coś takiego pomogło? Na razie o tym nie myślę, ale jak będę miał 15/16 lat i nie urosnę za wiele to [...]

    Odpowiedzi: 3 Ilość wyświetleń: 1072 Data: 2013-01-21 20:07:46 Szacuny postu: 5 (cały temat: 0)
  • nietypowe pytanie - objętość wpc

    Temat
    Odżywki i suplementy

    na górze zamieściłem zdjęcie opakowania od białka 100% natural wpc 1 kg z olimpu. jeśli kupował ktoś ostatnio takie białko to prosił bym żeby zmierzył ile jest białka w opakowaniu (pełnym ) w stosunku do czerwonej kreski którą naniosłem na zdjęcie. (ile mm/cm wyżej/niżej) musze odmierzyć ostrowię a nie mam wagi więc uciekam sie do takiego sposobu [...]

    Odpowiedzi: 5 Ilość wyświetleń: 1741 Data: 2005-09-07 16:07:46 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • Dietka do sprawdzenia = MASA

    Temat
    Odżywianie i Odchudzanie

    17 lat, 181 cm , 83 kg 1 posilek (sniadanie) - Mleko 2% - 500g - Płatki Owsiane - 150g 2 posiłek (szkoła) - pół kilo bananów 3 posiłek (po szkole) - ryż biały 100g - jogurt owocowy 500g - olimp SP80 100g 4 posilek (obiad) - ryż biały 100g - mięso z piersi kurczaka bez skóry 400g 5 posiłek (kolacja) - ryż biały 100g - tuńczyk w oleju 200g Z tego [...]

    Odpowiedzi: 20 Ilość wyświetleń: 2276 Data: 2008-04-19 21:49:57 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • Wołowina

    Temat
    Odżywianie i Odchudzanie

    [...] do 3 posiłków dziennie, to będą b. dobre przyrosty masowe Podobno Radek Słodkiewicz właśnie tak robił i wtedy b.dobrze szła mu masa. To powiedział mi znajomy, czy to prawda? Bo przecież mięso jak mięso, liczy się ilość dostarczanego białka i tyle, ile w tym prawdy? I w takim razie czy warto zamiast np. WPI kupic białko wołowe np. carnivor'a ?

    Odpowiedzi: 11 Ilość wyświetleń: 2181 Data: 2010-04-05 14:15:22 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)