Witam. Mam do Was, osób bardzo doświadczonych pytanie. Otóż po rozmowie z trenerem powiedził mi, że do kreatyny dobrze było by dokupic białko ok. 90% Szukałem takiego na allegro (nie chce go kupic z neta tylko tak patrzyłem, jaka firma itd.) Niestety nie znalazłem tam żadnego białka które miałoby choc 90% Oczywiście najlepsze by było z rozsądną [...]
Wiem, że był temat o Quatro Pro, ale zbyt dużo tam nie było opinii na ten temat w związku z tym, że to całkiem nowy produkt i poza tym, że większość mówiła wtedy, że to białko to syfilis, ale czy teraz ktoś może powiedzieć coś więcej na jego temat ? Pytam bo akurat na lepsze mnie nie stać, a jest niezła oferta. Jako, że nie można tu chyba dawać [...]
Witam... Kiedy nalezy zaywac białko, po posilku, czy przed? i chodzi o trening, czy przed treningiem oplaca sie zazywac odzywki białkowe, vczy zaraz po treningu z weglowodanami? Dzieki Let it grow.
Witam wszystkich bardzo serdecznie Mam pytanko czy warto zastosować taką suplementacje i czy warto Glutamina(przez 8tg brać) + WPC80 Ostrowia (biorę cały czas) czy zamiast Glutaminy lepiej zastosować HMB oczywiście dodam ze stawiam na MASĘ. A i jeszcze jedno może ostrowie zastąpić HI TEC - Anabolic Protein w promocji za 1kg za ok 55 zł Wartość [...]
witam. mam problem. polega on na tym ze od kilku miechow cwicze na planie treningowym. glownie zalezy mi na klatce i bicepsie. moj plan jest taki: pon: klata + biceps sro: tricpes + plecy piat: nogi + barki do tego szamam dietka + bialko + mono nie jestem jednak zadowolony z rezultatow myslalem zeby zmienic na cos takiego: pon: klata + biceps [...]
[...] cykl mono. Był to mój pierwszy kontakt z jaką kolwiek odżywka. wcześniej nic kompletnie - nawet białka. Parę dni temu zacząłem drugi cykl mono.. Czy możecie mi doradzić : co mogę dołożyć do mono w trakcie cyklu? (nie chodzi mi o białko itp) co mogę brać po cyklu kreatyny?, coś mocnego, najlepiej głównie na masę dzięki z góry i pozdrawiam
[...] w portfelu więc kupię już na zapas! Oto spalacze, wiem, że nie powinno łączyć się spalacza z przedtreningówką alee Czy mogę łączyć spalacz z kreatyną i BCAA? Po treningu białko wpc80 ostrovit Spalacze: Dorian Yates Black Bombs Pharma Ripped Freak burner MusclePharm Shred Matrix MAN Scorch Propsy, coś tańszego, dobrego? Bądź któryś z tych [...]
[...] ciała + 15-20 min cardio ( bieżnia ) .Trening zaczynam o 18:30.Nie mam pojecia co mam jeść przez caly dzień, bo przy cwiczeniach silowych jest wieksze zapotrzebowanie na białko a obawiam sie ze godzina 20:30 (bo o tej jem kolacje) to troche za pozno na jajecznice czy twarog. Czytałam na roznych forach ale wszedzie pisza cos zupelnie innego. [...]
Za 2 tygodnie zaczynam swój pierwszy HST i chcialem wspomóc sie jakimis odzywkami z racji tego ze moje fundusze sa ograniczone (200zl - max 250zl) myslalem nad duza puszka CP i do tego bialko ostrowi, carbo, witaminki, moze jeszcze jakis jablczan jak starczy kasy niewiem czy cos jeszcze do tego dokupić? czy moze polecacie cos innego w tej cenie?
[...] , ryżu i owoców-głównie kiwi od miesiąca biorę jabłczan treca hmb i aminokwasy do tego flexa animala mój wzrost to 193 cm waga 112kg wiek 33 lata moim celem jest spalenie sadła i zbudowanie masy mięśniowej jakie odżywki powinienem dodać( białko, węgle) żeby dalej palić tłuszcz a nabierać rzeźby, dodam że moje możliwości finansowe są spore
[...] BEST Creatine Monohydrate 500g" ale tam nie było miarki... wiem że niby lekko czubata łyżeczka to jest te 5g ale to jednak dokładne odmierzanie nie jest... Mam jeszcze białko i carbo z Treca i tam była miarka do 50g (w obydwóch produktach taka sama) mogę użyć tej miarki do tej kreatyny? A jeśli to dokładnie taka sama waga nie jest to do ilu [...]
[...] roku. Jestem po pierwszym cyklu kreatyny (Storma brałem)i byłem zadowolony. Od 3 miesięcy staram się jeść aby przybrać na wadzę (stosuje niektóre diety z sfd),pije gainery i białko, przez ostatnie 3 miesiące przybrałem na wadze prawie 7 kg. Moje pytanie jest następujące: Co teraz mogę wziąść,aby poprawić trochę sylwetkę. Instruktor na siłowni [...]
[...] węglowodany proste bezpośrednio po treningu? Muszę całkowicie wyeliminować cukry z diety przez minimum miesiąc. Wystarczy zjeść po treningu solidny posiłek? Jeśli mam białko w prochu to kiedy je pić? Bo bezpośrednio po treningu bez węglowodanów to raczej nie ma sensu. A druga sprawa to jakie są źródła węglowodanów nie zawierające skrobii? [...]
Witam czy moze byc taka dieta.Moim problemem jest niski budżet :< i nie mogę sobie pozwolic na cos lepszego od listopada idę do pracy wiec prawie 2 miesiace bedę musiał opierac się na tej diecie.Wiadome cudów nie ma ale lepsze to niż jeść byle co. Wzrost 177 Waga 77kg Białko 2,4 na kg węgle 2,4 na kg tłuszcze 1,5 na kg [...]
Junior SFD - pierwsze kroki na siłowni i w sporcie
[...] Mam 178cm wzrostu ważę 67kg Trenuję 5 razy w tygodniu na siłowni- średnio 2h, oprócz tego w poniedziałek HIIT. Według moich obliczeń: -dz. zap. kaloryczne 3350kcal -dz. zap. białko 210g -dz. zap. węgle 377g -dz. zap. tłusz. 112g O to moja dieta, prosiłbym o jakieś rady, poprawki i komentarze z góry dzięki :) [...]
Witam :) To już tydzień redukcji , waga nie zeszła , a wręcz urosła ,obwody bez zmian , jak myślicie czy powinienem zjechać z kcal? Moje wymiary pierwszego dnia diety (12.05): Wzrost: 174cm Waga: 71,2kg Pas: 94cm Klatka: 89cm Biodro: 91cm BF: 25-27% Dzisiejsze ważenie (19.05) Waga: 71,6kg Obwody takie same Obecne Makro na diecie Kcal: 2700 [...]
[...] narazie 3 miechy. Wzrost 174cm Waga 63kg W bicu około 31cm. Czy warto w moim wieku brać jakieś suplementy/odżywki? Może z 1 cykl na kreatynie mono?? czy lepiej będzie brać białko ale na masę nie chcę zbytnio iść tylko w rzeźbę ponieważ gram w piłke nożna trochę więc nie chcę być jakieś byczkiem o małej zwrotności :) A może jakieś inne cacko :) [...]
witam mam pytanko jak brac moje odżyweczki to jest mam białko wpc80,kratyne i dextoze.Na siłownie chdzę 3* w tygodniu raczej pod wieczór oraz 3*tygodniowo chodze na treningi sztuk walki 9trning cięzki 3h)dodam że staram się cwiczyć na silce wtedy kiedy nie chodze na sw.Chodzi mi co kiedy,ile i z czym brać i ewentualnie czy cos jeszcze dokupić, [...]
Witam Nie znam się na układaniu diet, więc proszę o wyrozumiałość. Mam pytanie jak obliczyć ile potrzebujemy spożyć danego produktu, aby otrzymać założoną liczbę białka, węglowodanów i tłuszczy w posiłku? Moje dane: Wiek: 19 lat Wzrost: 183 cm Waga: 80 kg Cel: masa, sprawność fizyczna Dodam jeszcze to: Zapotrzebowanie: 2300 kcal Białko: 160g-640 [...]