SFD - po prostu najlepsze ceny! RABATY DO 90%
SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne Portal

Wyszukiwarka

Znalezione pod frazą:

białko

  • Szukasz smacznego białka?

    Sklep SFD
    REKLAMA

    ALLNUTRITION Whey Protein to odżywka białkowa, która dostarczy Ci najwyższej jakości koncentratu białka serwatki (WPC)

  • SUple sila

    Temat
    Odżywki i suplementy

    Witam, jestem w trakcie treningu silowego(poczatek) powiedzcie co myslicie nad polaczeniem rano na czczo 3gr mono olimp przed trenigiem (godz 17,18) 3gr mono, po treningu hyperfusion. do tego rano carbo i bialko, przed i po trenigu tez. i oczywiscie wpier-- krowy a nie male kanapeczki.

    Odpowiedzi: 25 Ilość wyświetleń: 2480 Data: 2011-01-22 17:53:04 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • Pierwszy cykl na masę, pomocy.

    Temat
    Odżywki i suplementy

    Witam wszystkich. Ćwicze juz rok i warze 68kg przy 184cm i chciałbym zwiększyć masę. Planuje kupić sobi gainer NITRO Future Weight Gainer 7000g białko WPC 80 1800g i Kreatyne z olimpu creapure 500g. Na pierwszy raz to starczy, może coś zmienić? I jak mogę to brać?

    Odpowiedzi: 12 Ilość wyświetleń: 2604 Data: 2011-07-14 21:44:55 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • 194cm 65 kg przytycie !

    Temat
    Trening w domu

    [...] w jak najszybszym czasie na 75kg + Nie znam sie zbytnio na dietach na mase ,szukałem małe co nie co w internecie ale nic konkretnego nie znalazlem ;/ Wiec co jeść jakie cwiczenia wykonywac i w jakich odstepach czasowych jeść posiłki chciałbym przytyc do 75kg+ w 3 miesiące jesli jest to wgl mozliwe pozdrawiam ;) + jakies białko może kupić ?

    Odpowiedzi: 6 Ilość wyświetleń: 1015 Data: 2014-01-31 17:34:15 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • co myślicie o połączeniu takich supli?

    Temat
    Odżywki i suplementy

    co myślicie o połączeniu takich supli? 1. Kreatyna 500g 2. Dekstroza 700g + 5 KG mięśni 32,99 zł 3. Białko WPC-80 OSTROWIA - 1,8kg-54,00 zł za sztukę 4. Olimp CARBO 1000g od imperium_mocy 18,00 zł za sztukę 5. L-GLUTAMINA+TAURYNA 300kap - POŁĄCZ Z KREATYNĄ 49,00 zł za sztukę mam 17 lat i 60kg. PS.mam zamiar troche przypakować więc jak ktoś się [...]

    Odpowiedzi: 6 Ilość wyświetleń: 1173 Data: 2006-12-23 21:52:05 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • Stak po treningowy

    Temat
    Odżywki i suplementy

    witam. Mam pytanie odnosnie suplementu anabolic window. Mam zamiar zakupic ta odzywe (do tego chce brac deca stak. animal nitro oraz bialko matrix 5.0) Poniwaz mam slaba przemiane materii (latwo sie otluszczam ) nie wiem czy powinienem brac odzywke taka jak anabolic window i czy taki zestaw jaki zaproponowalem ma sens? Dodam ze moj staz to 5 [...]

    Odpowiedzi: 0 Ilość wyświetleń: 652 Data: 2008-10-21 20:10:47 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • Zależy mi na cenie , ale w równym stopniu na jakości supli . Gainer - może monster mass? (tu glównie zależy mi na jakości) Jakie BCAA, Omega 3, witaminki? (tu pewnie kierować się ceną) Bialko - w miarę dobre , ale nie nazbyt drogie? Czy jest sens zawczasu kupować np. kreatynę , hmb ? ZMA może być apteczne ? A co na bolące stawy ?

    Odpowiedzi: 14 Ilość wyświetleń: 1833 Data: 2009-11-24 22:28:06 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • co sadzicie o mojej diecie?

    Temat
    Odżywianie i Odchudzanie

    co sadzicie o mojej diecie? zapotrzebowanie 3500kcal, cel masa. 1 posielek mleko platki owsiane bialko orzechy wloskie rodzynki wszystko miksuje w trakcje treningu carbo 2 posilek potreningowy ryz piers z kurczaka odrobina sosu slodko kwasnego 3 posilek makaron twarog rodzynki orzechy wloskie 4 posielek ryz brazowy piers z kurczaka warzywa [...]

    Odpowiedzi: 7 Ilość wyświetleń: 1138 Data: 2010-02-26 19:56:42 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • Dieta na mase do oceny

    Temat
    Odżywianie i Odchudzanie

    Witam ułożyłem dietę i proszę o skorygowanie:) w. aktywności 1,2 Waga 75 kg KALORIE 3360 BIAŁKO 157,5 2,1 TŁUSZCZE 112,5 1,5 WEGLOWODANY 429,375 5,725 Trening 4 raz tyg ( plansze weidera) Suplementacja oceniona w innym dziale

    Odpowiedzi: 6 Ilość wyświetleń: 2143 Data: 2011-09-07 21:10:44 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • [...] na klacie 63;/ .... jak wszyscy wiedzie chce miec jakis rezultat po 3 miesiacach :D chodze na siłownie do kumpla ktory wie jak cwiczyc i mam ustawione cwiczenia :D chodze doniego okolo 4 miesiace ;p. cwiczymy 4 razy w tygodniu ...ZarzywaleTribulon i białko 80. chcialbym zeby mi duzo i szybko weszlo w klatke ;/.. plz szybko odpowiedz.....

    Odpowiedzi: 9 Ilość wyświetleń: 1427 Data: 2009-10-18 23:18:29 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • Dieta do oceny (redukcja)

    Temat
    Odżywianie i Odchudzanie

    Witam, serdecznie prosiłbym o ocenę i ewentualną poprawę mojej diety. Wiek:21 Wzrost:196 Waga:128 Cel:Waga 100 Aktywność: FBWx3 tygodniowo, plus 5x aeroby, siedzący tryb pracy http://i.imgur.com/Xz0XZox.jpg Białko: 239 węglowodany: 374 tłuszcze: 45 kcal: 2905 Niestety, ten kalkulator inaczej mi wyliczył, z tym liczyłem: [...]

    Odpowiedzi: 5 Ilość wyświetleń: 797 Data: 2014-03-27 10:45:11 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • DO oceny..

    Temat
    Po siłowni, o siłowni

    Witam.Jestem tu nowy..Napoczotku.chce sie przedstawic...Wienc tak. Trenuje około 7mieesiency,brałem kreatyne Mega Caps Olimp..150kaps i Białko Mass Xxl 2kg to na tyle jesli chodzi o jakie kolwiek wspomagacze sterydów niebrałem i niemam zamiaru..MOj wzrost to okolo 175cm waga 65.. wymairy wklacie mam okolo 95 96. biceps. 36..rreszty [...]

    Odpowiedzi: 0 Ilość wyświetleń: 731 Data: 2006-08-08 18:50:05 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • BCAA - które kupić?

    Temat
    Odżywki i suplementy

    [...] zasadzie jakość/cena? bo same ceny mogę porównać ale nie siedzę za bardzo w suplementacji i o firmach konkretnych nie mam opinii bo kupuje normalnie tylko podstawy (witaminy, minerały, omege, białko, czasem kreatyne) będe wdzięczny za polecenie konkretnej firmy, potrzebuję ok 400g-500g więc raczej większe opakowania mnie interesują pozdro, tomek

    Odpowiedzi: 7 Ilość wyświetleń: 1406 Data: 2007-03-02 18:28:11 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • kawa rozpuszczalna

    Temat
    Odżywianie i Odchudzanie

    hej czy na redukcji mozna pic kawe rozpuszczalna nie moge znalesc wartosci odzywczych rozpuszczalnej jest ale tylko napar bez cukru: Kawa, napar bez cukru bialko 0,2 weglowodany 0,3 tluszcz 0,3 czy mozna rozpuszczalna pic swobodnie nawet na 20min przed spaniem

    Odpowiedzi: 5 Ilość wyświetleń: 2746 Data: 2008-04-01 19:04:31 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • tanie odzywki

    Temat
    Targowisko

    gainer fitmax 5000 gr 100pln gainer fitmax 2000 gr białko six star 900 gr 65 pln anabolic halo 160 pln kreatyna fitmaxa creatyna mono 1300 gr 80 pln b12 sts kreatyna sts nitrocarn sts tylko trojmiasto... nie wysyłam.. Zmieniony przez - Norris w dniu 2010-08-09 18:36:47 Zmieniony przez - Norris w dniu 2010-08-09 20:36:37 Zmieniony przez - [...]

    Odpowiedzi: 1 Ilość wyświetleń: 1046 Data: 2010-08-09 18:35:29 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • Kto pomoze 15 latkowi ?? :)

    Temat
    Trening dla zaawansowanych

    Witam chce zaczac cwiczyc mam juz laweczke hantelki obciazenie gryf itp itd mam 15 lat waze 60 kg mam 156cm potrzeba mi głównie trengingu na mase jakie odzywki brac mam juz bialko megabola i creatyne rowniez megabola prosze o pomoc w rozpisaniu treningu i paru dobrych porad

    Odpowiedzi: 27 Ilość wyświetleń: 2555 Data: 2005-08-18 12:47:33 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • Dieta

    Temat
    Odżywianie i Odchudzanie

    [...] 20:00 ŚRODA 20:00 PIĄTEK 18:30 DO TEGO SIŁOWNIA(praca dynamiczna) Wtorek czwartek oraz sobota wszystko ok 15, jestem uczniem. Moje Wymiary 195 cm wzrostu waga 89 kg Chciałbym osiągnąć i utrzymać wagę 84 kg. Do dyspozycji z odżywek mam bcaa oraz białko. Z góry dziękuję i pozdrawiam. Zmieniony przez - Kontraataak w dniu 2016-12-14 16:56:58

    Odpowiedzi: 1 Ilość wyświetleń: 565 Data: 2016-12-14 16:56:19 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • posilek potreningowy i ostatni posilek w dniu.

    Temat
    Odżywianie i Odchudzanie

    Witam. Mam pytanie. Mianowicie trening koncze koło godziny 19:20/20:00 niezależnie o ktorej skoncze posilek potreningowy jem okolo 15-20min po treningu skladajacy sie z ryzu warzyw i miesa. I tu rodzi sie pytanie czy jeść jeszcze jeden posilek skladajacy sie z bialko+tluszcz kolo godziny 21:30/22:00. A chodze sppac najczesciej kolo 23.

    Odpowiedzi: 6 Ilość wyświetleń: 1999 Data: 2009-01-07 21:21:00 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • Siemanko.. ja mam takie pytanko, bo zaczynam trening na mase i nei mam za bardoz jak zjesc a chodzi mi tu o dwa posilki.. rano kolo 11 i drugi wieczorem.. wiadomo bede sie staral zeby dawac normalne posilki ale to nie w tym rzecz.. pytanie brzmi czy jest sens przplacac w gainerze czy innych suplach bialko czy carbo ??? sksoro na opakoawniou [...]

    Odpowiedzi: 8 Ilość wyświetleń: 1349 Data: 2010-03-08 00:36:32 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • rozpiska z dawkowaniem

    Temat
    Odżywki i suplementy

    siema moglby mi ktos rozpisac dawkowanie cell pumpa i bialka ostrowii?? ile gram dziennie cp i w jakich ilosciach na 1 porcje tak aby efekt byl jak najlepszy (ile miarek cp to 1 porcja albo ile lyzek stolowych) w jakich porach bialko? rano po silowni i po kolacji moze byc ? po 30g na porcje (tutaj tak samo ile lyzek to 30g bialka)

    Odpowiedzi: 11 Ilość wyświetleń: 2073 Data: 2007-05-22 22:38:19 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • cykl na mase za 300zł??

    Temat
    Odżywki i suplementy

    Witam jak w temacie mam 300zł które chciałbym przeznaczyć na jakiś porządny cykl który pomoże w budowaniu masy mięśniowej Waga: ok 70kg myślałem nad jakimś gainerem, białkiem jak myślicie?? gainer raczej MASS XXL jakie białko?? i co jeszcze do tego??

    Odpowiedzi: 13 Ilość wyświetleń: 2183 Data: 2007-12-23 17:12:36 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)